| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 1:13 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Кодекс етики рукодільниць (Порушення етичних норм)
Кодекс етики рукодільниць
УкраїнкаДата: Субота, 2010-12-04, 5:42 PM | Повідомлення # 41
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Жах sad


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
BulletДата: Субота, 2010-12-04, 5:48 PM | Повідомлення # 42
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
та чому ж одразу *жах*. Це яскравий приклад заздрості людської. Я навіть не дуже б хотіла видаляти той коментар. Шкода, що коментатор не лишила своїх контактів і посилань на свої безцінні роботи. Хоч я і не люблю ані бісерних дерев, ані бісерних квітів, та все ж мені якось прикро за авторку тих бісерних тюльпанів.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2010-12-04, 7:18 PM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата ! Не люблю ображати людей! Але,може ця людина що робила ці бісерні квітки, робила їх вперше в житті? А може на шматок хліба не вистачає? Ми цього не знаємо і не дізнаємося.
Тож чи має будь-хто право ображати цю людину?
Зразу видно, що писала неграмотна людина, зла, заздрісна і погано вихована! Та ще ці всі свої недоліки виставляти на цілий інтернет.Хорошого людині цей випадок нічого недодає! Але це вже на її совісті....


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2010-12-05, 1:21 AM | Повідомлення # 44
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Але,може ця людина що робила ці бісерні квітки, робила їх вперше в житті? А може на шматок хліба не вистачає? Ми цього не знаємо і не дізнаємося. Тож чи має будь-хто право ображати цю людину? Зразу видно, що писала неграмотна людина, зла, заздрісна і погано вихована! Та ще ці всі свої недоліки виставляти на цілий інтернет.Хорошого людині цей випадок нічого недодає!

під кожним словом поставлю +1



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЮлияДата: Неділя, 2010-12-05, 1:39 AM | Повідомлення # 45
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Але,може ця людина що робила ці бісерні квітки, робила їх вперше в житті? А може на шматок хліба не вистачає? Ми цього не знаємо і не дізнаємося.
Тож чи має будь-хто право ображати цю людину?

Також згодна з кожним словом! І тюльпани цілком пристойні!! Бачила у львівських крамничках набагато гірші! Після того як прочитала коментар під ними мною аж колотить! Таки не видержала - відповіла тій ораторці, хоча вона, звісно, навряд чи туда заходить і читає...


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
BulletДата: Субота, 2011-02-05, 0:24 AM | Повідомлення # 46
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
http://bullet-13.livejournal.com/348038.html - в одному повідомленні зібрала джерела і плагіаторські наслідки.
ПРИКРО, що ці люди називають себе українцями і ще й *звучать гордо* smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НадяДата: Неділя, 2011-02-06, 9:50 PM | Повідомлення # 47
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 89
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
І все ж говорячи про плагіат, думаю будь хто виклавши свою роботу, автоматично надає людям можливість її використовувати. На даний момент вишиваю блузку з маками пані Ніни, то що мені її не одягати? Ця схема по всьому інтернету і навіть у журналі !!!
 
BulletДата: Неділя, 2011-02-06, 11:21 PM | Повідомлення # 48
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Надя)
І все ж говорячи про плагіат, думаю будь хто виклавши свою роботу, автоматично надає людям можливість її використовувати. На даний момент вишиваю блузку з маками пані Ніни, то що мені її не одягати? Ця схема по всьому інтернету і навіть у журналі !!!

Перепрошую, варто уважніше почитати пост в ЖЖ. Там йдеться про використання авторських фотографій авторських робіт. Не йдеться про схеми вишивки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2011-02-07, 1:54 PM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Wці люди називають себе українцями і ще й *звучать гордо*

Оце ж найбільш неприємно.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
РосаваДата: Четвер, 2011-03-24, 10:13 PM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Нещодавно був неприємний інцедент на "Рукотворах". Почалося все з того, що в колонці "Свіжі коментарі" я побачила коментар (слово в слово!) котрий я писала у "Книзі відгуків" свого сайту... Ну і зайшла на сторінку мастрині, котра неспроможна була своїми словами подякувати своїм же шанувальникам, а потім і на її сайт... І прозріла! ТАКОГО плагіату я ще не зустрічала surprised
Ця майстриня у лялькарок "Рукотворів", своїх сусідок, повитягувала по реченню-два (не виправляючи) з інфи, що вони писали про себе) і все це поставила до себе на сайт у розділ "про мене" - тобто вийшла каша з опису вісьмох-дев'яти майстринь "Рукотворів".

Я зробила обережне зауваження недобросовісній пані за що отримала у відповідь безглуздий лист із звинуваченням мене в заздрощах biggrin і більше ста "мінусів" оцінки на "Рукотворах" менш ніж за пів дня biggrin (після даного інцеденту адміністратори сайту взагалі прибрали ту функцію з "+" та "-")...

Інцедент вичерпано. З винуватицею розібралися. Вона все виправила. Але неприємний присмак лишився... така зневага до майстринь, що сусідять в ресурсі! В голові не вкладається! angry
До цього випадку роботи тієї пані мені дуже подобались, а нині я бачу в них лише нещирість(((

Додано (2011-03-24, 10:13 PM)
---------------------------------------------

Quote (Bullet)
http://bullet-13.livejournal.com/348038.html - в одному повідомленні зібрала джерела і плагіаторські наслідки.
ПРИКРО, що ці люди називають себе українцями і ще й *звучать гордо*

Тож мабуть і "продають" ті неіснуючі вироби. От і звідки тоді візьметься у народу довіра до інтернет-крамниць?


Моя майстерня

 
BulletДата: П`ятниця, 2011-03-25, 0:48 AM | Повідомлення # 51
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Росава)
Я зробила обережне зауваження недобросовісній пані за що отримала у відповідь безглуздий лист із звинуваченням мене в заздрощах і більше ста "мінусів" оцінки на "Рукотворах" менш ніж за пів дня (після даного інцеденту адміністратори сайту взагалі прибрали ту функцію з "+" та "-")...

та ну, ще звертати на це увагу... От я колись правдиве зауваження працівникам музея Гончара зробила (причому коректно, як мені здавалось), то вони таку бучу підняли, що я їм імідж попсувала, теж Катя і Богдан тоді прибирали ті коментарі з Рукотворів...
А стосовно *мінусів* - то все так відносно smile Головне, що ви в собі впевнені!
Була на вашому сайті, не вчитувалась, але з першого погляду так ніби приємно.

Quote (Росава)
така зневага до майстринь, що сусідять в ресурсі! В голові не вкладається!

Ну це заздрість, ясна річ. Не дивуюсь. Це ж ви про "творців прекрасного"?

Quote (Росава)
До цього випадку роботи тієї пані мені дуже подобались, а нині я бачу в них лише нещирість(((

Гадаю, це ваша особиста проблема. У мене та сама їрунда, не можу сприймати об"єктивно людей, які справили на мене погане емоційне враження. В принципі, це неправильно. Кажуть спеціалісти, треба рівно до всіх ставитись (щоправда, особисто у мене не виходить)))

А вас, Росава, особисто вітаю у нашому форумі, сподіваюсь, ви тепер ділитиметесь з нами позитивом smile Я бачила ваш сайт, вам є чим ділитись smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: П`ятниця, 2011-03-25, 1:39 AM | Повідомлення # 52
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Каюсь, дуже часто запозичаю ідеї і візерунки... Проте "передирати до нитки" чийсь візерунок мені просто не цікаво! Моя бабуся, царство їй небесне, брала малюнки з журналів, рушників, вишиванок, перекроювала їх, перемальовувала на міліметровку або просто розграфлений квадратиками папір - і складала власні, неповторні комбінації. І вишивала з того усього - килими!
Я не візьмуся засуджувати людину, яка спробує навчитись робити ті ж самі закладинки, один в один перешивши якусь із Таніних. Зрештою, так початківиця буде точно знати, як має виглядати кожен шовчик і весь виріб разом. Але вже продавати, як своє - то зовсім інша справа.
І коли я показую замовникам фото з "вишванки", одразу попереджаю - "точнісінько таку" вишивати не буду. Показую це все, щоб орієнтуватись, які взагалі бувають варіанти...
 
РосаваДата: П`ятниця, 2011-03-25, 3:07 AM | Повідомлення # 53
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А стосовно *мінусів* - то все так відносно smile Головне, що ви в собі впевнені!

Та мені то взагалі ті "плюси" та "мінуси" до спини. Просто я в щоці була від того, що доросла людина опустилася до таких ганебних низьких вчинків... Багато різного неподоства бачила по життю, але з таким примітивізмом зіштовхнулась вперше wacko

Quote (Bullet)
Гадаю, це ваша особиста проблема. У мене та сама їрунда, не можу сприймати об"єктивно людей, які справили на мене погане емоційне враження. В принципі, це неправильно. Кажуть спеціалісти, треба рівно до всіх ставитись (щоправда, особисто у мене не виходить)))

Я так не думаю. Рівно до всіх ставитись - це значить неповажати чесних, заслуговуючих на повагу людей, на користь нечесних... Чи честь та гідність нині не в моді?

"Ми є те, що ми робимо".

Від непорядних людей навряд чи йде добра енергетика, а тому й відношення до їх витворів відповідне. Адже рушники, вишиванки, мотанки важливо робити з позитивом, з хорошими думками...

Quote (Bullet)
А вас, Росава, особисто вітаю у нашому форумі, сподіваюсь, ви тепер ділитиметесь з нами позитивом

На жаль, вільні хвилинки випадають не так часто... Та я намагатимусь дописувати на форумі якомога частіше. smile


Моя майстерня

 
TanaДата: П`ятниця, 2011-03-25, 10:04 AM | Повідомлення # 54
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Росава, вітаю у спільноті! У Вас цікавий ресурс))бажаю тримати марку!
Стосовно непорядних людей... роботи вистачить на всіх, і схем, і музейних зразків. Людський фактор є, неприємнйи осад дає про себе знати, але з часом простіше це сприймаю, і важко відстежувати, хто що про тебе пише, що копіює тощо. В мене стільки цікавого в роботі, стільки справ, що витрачати свій дорогоцінний час на погані емоції не хочу.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-03-25, 11:05 AM | Повідомлення # 55
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Росава)
Рівно до всіх ставитись

Рівно ставитись до свіх - це принципи саморозвитку і НЕ_судження про людей. Люди є такими, якими вони є, і ні ви, ні я, ні всі ми разом ніяк не можемо вплинути на них, на їх розвиток, на ЇХ свідомість.
Рівно до всіх ставитись, тобто, поглядати, а не засуджувати, - це певний рівень трансформації свідомості, якого (наприклад я) прагну smile Шкода, поки що не виходить, або не завжди виходть (деякі персони мене дратують, деякими я захоплююсь, але я розвиваюсь, все попереду )))))

Quote (Tana)
Людський фактор є, неприємнйи осад дає про себе знати, але з часом простіше це сприймаю, і важко відстежувати, хто що про тебе пише, що копіює тощо. В мене стільки цікавого в роботі, стільки справ, що витрачати свій дорогоцінний час на погані емоції не хочу.

Власне, і я про це. Але воно доходить не з першого разу, а коли тобі добряче попсують нерви, пригрожатимуть ще й фізичною розправою (у мене таке було, коли у мене нагло вкрали з інтернету зображення і видали їх за свої, а потім ще й мені погрожували))))).
Ніж боротись з плагіаторами, краще витратити свій час на розробку нового матеріалу, плагіатори не встигатимуть.

Розуміння цього не одразу приходить до людини, а з часом. Пам"ятаю, у мене навіть була якась неврологічна алергія і тіло вкрилось червоними пухирями від нервів (на грунті, схожому з вашою проблемою, Росава). Але потім розумієш, що боротись з нечемними треба іншими способами. Крім того, будь-яка боротьюа з третьою особою - це гра на люди. А сам в собі ти розумієш, що ти - КЛАСНА, якщо тебе копіюють, і іноді цього достатньо. А іноді народжуться думка про те, які ж вони, плагіатори нечемні, бідолашні і обмежені (жалість), що крадуть моє і використовують як сво авторське.

Інша справа, якщо хочеш втриматись на плаву серед плагіаторів, то треба зважено підходити до авторського права і фіксації авторства в Мережі, до правильного піару тощо. А впасти в рефлексію - це найпростіше. Гадаю, нечемні плагіатори саме на це і розраховують: що творчі люди дуже емоційні і легко впадають в депресію і рефлексію.

Не дочекаються wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2011-03-28, 3:19 AM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
[ТАКОГО плагіату я ще не зустрічала ] Плагіт - це кримінальне порушення, але нажаль не рідке. Дуже співчуваю


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
koraliДата: Субота, 2012-03-17, 1:11 AM | Повідомлення # 57
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 63
Нагороди: 0
Репутація: 53
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ніж боротись з плагіаторами, краще витратити свій час на розробку нового матеріалу, плагіатори не встигатимуть.

Дуже вірно сказано.
Чомусь існує думка, що в інтернеті можна щось приховати. Але насправді це одна всесвітня спільнота, де всіх фізично не зможеш заблокувати. Думала, не буду тут писати, але черговий вчинок нашої колеги по цьому форуму таки спонукав це зробити. Наша команда займається створенням вишиванок, робимо ми це на комерційній основі і не соромимось це визнавати. Користуємось схемами, які є у вільному продажі, змальовуємо зі старовинних вишиванок, книжок, переробляємо, домальовуємо, малюємо свої. Завершену роботу фотографуємо і пропонуємо замовити усім зацікавленим. Для цього створений і-магазин та групи в соціальних мережах, де ми відкрито відповідаємо на усі запитання.
Недавно зустріла багато наших фотографій на Однокласниках у альбомі Іванни Кедик (вона ж ivabog). "Вишиванки з нету", але усі коментарі видаляються в терміновому порядку. Про ціну ж питають (перевірити це елементарно). У приватних повідомленнях категоричні заяви і відхрещування від прийому замовлень. Але найцікавіше, що після зауваження причетні до створення популяризованих нею ж вишиванок були заблоковані. За що, п.Іванно? Немає чого дивитись на свої роботи у чужому альбомі? wink Розуміємо, що виклавши фото в нет, його звідти не забереш, але вважаємо, що чесно було б хоч написати у назві такого альбому "Вишиванки з нету. Копій не роблю." Знаю багато прикладів, коли майстри, які себе поважають і впевнені у своїх власних силах, так роблять.
...А у нас в процесі нові цікаві роботи :). Надихайтеся на здоров'я, але будь ласка, продавайте свій продукт.
 
martka80Дата: Середа, 2012-03-21, 1:55 AM | Повідомлення # 58
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Сьогодні натрапила на "цікавий допис". Звісно, людині "плюс" за те, що зібрала разом схеми вишиванок і виклала, але... гляньте на фото. На деяких чітко видно, що перезаливаючи фото на радикал, автор допису тим самим "замалювала" адрес нашого форуму http://www.liveinternet.ru/users/victoriya_vika/post189512527/
 
BulletДата: Середа, 2012-03-21, 2:18 AM | Повідомлення # 59
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (martka80)
Сьогодні натрапила на "цікавий допис". Звісно, людині "плюс" за те, що зібрала разом схеми вишиванок і виклала, але... гляньте на фото. На деяких чітко видно, що перезаливаючи фото на радикал, автор допису тим самим "замалювала" адрес нашого форуму http://www.liveinternet.ru/users/victoriya_vika/post189512527/

Не варто переживати в даному випадку, тому що вона вчинила так само, як і наші форумчани - десь взяли схемку і виклали її в мережу wink Все гаразд в даному випадку. Дякую за гостре око wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
martka80Дата: Середа, 2012-03-21, 2:28 AM | Повідомлення # 60
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Лізо, може помиляюся, але сорочку, викрійку якої там показано я, здається, бачила в когось з форумчан.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Кодекс етики рукодільниць (Порушення етичних норм)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.