| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 2:54 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Де продати власні роботи (вишиті, плетені, рукодільні)
Де продати власні роботи (вишиті, плетені, рукодільні)
BulletДата: Вівторок, 2011-11-22, 1:26 AM | Повідомлення # 21
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


Україна, Росія, Білорусь - ваші потенційні покупці, якщо продаватимете з цього сайту.

Знову запрацював цей сайт, і особисто я покладаю на нього великі надії. Частина покупців воліє купувати не з особистих блогів, а з подібних майданчиків. Особисто у мене там свого часу продалось достатньо багато виробів (більше десятка).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romannahДата: Середа, 2011-11-30, 2:18 AM | Повідомлення # 22
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Quote (Оксана5)
додавали 50%, але я її вмовила не здавати, бо завеликі відсотки

всюди майже так додають-тому важко продати щось.


я всіх люблю
 
shtynkaДата: Середа, 2011-11-30, 10:24 AM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
цікава статейка потрапила на очі, сподіваюсь сюди в тему
тут


Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2011-11-30, 8:55 PM | Повідомлення # 24
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (romannah)
всюди майже так додають-тому важко продати щось.

скажіть, де такий низький відсоток? Я туди піду! smile Звісно, я - не вишивки продаю, але мої речі продавались у Вєщічці в Києві, + 100% зверху. Ще минулого року у мене хотіли взяти на реалізацію речі , на хвилиночку, під 200% зверху. Чесно кажучи, мені було би все одно, скільки на мені зверху зароблять, але я розумію, що шансів купити сумку (таку, як мої) за 450 грн набагато менше, іж у мене на сайті за 150...

Тим, у кого від попередньої теми психоз пройшов, скажу: якщо хочете заробляти своїми вишивками, розповсюджуйте їх максимально, де тільки можна, в інтернеті, в реальних магазинах, будбь-де, але обов"язково друкуйте на лейбах своє ім"я чи нікнейм (в залежності від ваших планів на бізнес). Таким чином ви продаватимете не свої роботи, а своє ім"я. Незалежно від того, куплять вашу роботу десь, чи ні, люди напевно згадають вже знайоме ім"я, яке бачили неодноразово, і знайдуть вас самі.

Приклад - Таня Серебреннікова. Не вона винайшла вишивати закладинки (і не пише про це ніде, що теж радує), але великий відсоток людей асоціює її ім"я з вишитими закладинками. ЇЇ закладинки можна знайти практично в кожному можливому інтернет-магазині чи галереях ручних робіт, у блогах та форумах. І коли виникає потреба зробити бюджетний сувенір в народній традиції, як гадаєте, кого шукатиме замовник? то ж!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2011-11-30, 9:25 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ну, я вже стаю прикладом для наслідування, а скоро буду пам'ятником?)))
Погоджуюсь, що 50% -- по-людськи, бо я також здавала роботи з націнкою 100%.
Додам про ярмарки. Майстер готувався, платив за місце, вистояв кілька днів; віддасть свої роботи із знижкою, якби тільки продалися. В інтернеті трішки легше тримати свої вироби на продаж в порядку і слідкувати за ними.
Хочу освоїти етсі, може, разом якось?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Середа, 2011-11-30, 10:33 PM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Tana)
Хочу освоїти етсі, може, разом якось?

Доречі, заходила туди - цілком все зрозуміло. І ціни нормальні...
хоча за великим рахунком продавати мені нічого... але я останнім часом все більше задумуюсь, щоб перевести все ж своє хоббі у потенційну роботу.
Принаймні, інші способи заробляння або зараз не доступні (бо мала дитина) або не дають бажаного задоволення.
Мати своє хоббі за роботу - це як на мене щастя...
В тій статті зачепила фраза - визначте, чим би ви займались, навіть якщо на вашому рахунку є мільйон - я б точно вишивала ))) а ще читала, подорожувала, виховувала багато своїх дітей )))

Щодо націнок - вчора тільки у мене був шок - виявила що фріланс-біржа, на якій я зареєструвалась, накручує на роботах по 400!!! відсотків... Отаке... Те, що кінцевий виконавець робить за 100 грн, - клієнтові продають за 400, причому 200 просять авансу... Отакі реалії.
Може, ми не тим займаємось? Виявляється, що вміти продавати втричі прибутковіше, ніж вміти щось робити...


Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2011-11-30, 10:43 PM | Повідомлення # 27
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Хочу освоїти етсі, може, разом якось?

-1

глухий номер, я вже довбала цю скаелю...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-11-30, 11:03 PM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Може, ми не тим займаємось? Виявляється, що вміти продавати втричі прибутковіше, ніж вміти щось робити...

Таня, з мого неодноразового досвіду ярмаркування на виїздних фестивалях, я зробила висновок, що САМИЙ прибутковий бізнес на ярмарках - це продаж пиріжків і чаю чи пива і морозива (залежно від сезону)))

щодо етсі - тут ми просто не можемо легально заробляти і ризики в будь-якому випадку ДУЖЕ високі. Пей Пал досі не працює ні з РФ, ні з Україною в питанні виводу коштів.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2011-11-30, 11:13 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Прикро. Які ще майданчики для торгівлі є, щоб рухатись до них разом?

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Оксана5Дата: Четвер, 2011-12-01, 0:06 AM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Чесно кажучи, мені було би все одно, скільки на мені зверху зароблять


Отож бо й воно , що хто тоді купить при такій накрутці? Я про вишиті картини. Вони повісили і висять, прикрашають стіни в магазині. Та й реклама їм додаткова, бо хто бачить- сподобається, то й купить набір для вишивання, чи нитки, чи бісер. А продасться картина, то й добре, не продасться - й так зиск є.
 
BulletДата: Четвер, 2011-12-01, 1:11 AM | Повідомлення # 31
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Оксана5)
Отож бо й воно , що хто тоді купить при такій накрутці? Я про вишиті картини. Вони повісили і висять, прикрашають стіни в магазині.

ну так я писала вище: треба самій бути рухливішою, не просто віддати свої роботи і сидіти-чекати-сподіватись, а постійно рухатись, постійно змінюватись.

вишиті картини - для мене складна тема, я би ще про вишиванки могла більш-менш адекватно щось сказати, а про картини - практично нічого. Дійсно, в київських магазинах рукодільних і тканинних висять вишиті картини від 500 (за А5 в рамі) до безкінечності (я бачила 7 тисяч і у мене справді округлились очі). Але про що думали вишивальщиці, коли здавали свої вишиті картини в магазин для рукодільниць? Логіка де? Чи прийде туди потенційний покупець? НІ. Туди прийде така ж вишивальщиця, яка подивиться, зробить таке і собі, а потім продасть втричі дешевше, та ще й розповідатиме, що якась там, перепрошую, дурненька, продавала то за тищу, а я, молодець, продаю вам за 500 "таку саму". Хто винен? Хитра рукодільниця? Нагла хазяйка магазину вишивальних приладь, яка рекламує (собі в користь!) які речі можна робити нитками, які у неї продаються, та ще й , можливо, заробляти потім такі скажені гроші, бо ж ОСЬ у неї висять такі дорогі картини..!

Чи розкішна майстриня, яка вишила картину, сплавила її з рук, нічого не робить для просування цієї роботи, а потім тільки ображається, що і робота не продалась, і хазяйка магазину, що нажила собі додаткової реклами, і рукодільниці, які копіюють її і заробляють, а вона - ні..?

Тож,Оксано5, моя пряма думка щодо ситуація з 1000000% зверху: вмикати мозок і а) або не вивішувати там на продаж, б) вивішувати і зголошуватись на любі відсотки, якщо таке експонування робіт приводить до популяризації вашого імені або вашого унікального виду рукоділля (бо тоді ви в будь-якому випадку у виграші і ваша робота в людному місці серез потенційних ваших клієнтів може бути вам вигідна, навіть якщо висітиме і не продаватиметься виключно з причини сильно завищеної ціни)

Quote (Tana)
Які ще майданчики для торгівлі є, щоб рухатись до них разом?

я поки що тестую Ярмарку Майстрів.. але ти маєш у цьому більший досвід ))))

Поки що мої думки незмінні: максимально широко про себе заявляти, якщо в планах - займатись цим видом діяльності і годуватись з нього.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2011-12-01, 1:12 AM | Повідомлення # 32
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Оксана5)
Та й реклама їм додаткова, бо хто бачить- сподобається, то й купить набір для вишивання, чи нитки, чи бісер. А продасться картина, то й добре, не продасться - й так зиск є.

я би навіть додала, що в деяких ситуаціях хазяїну такого магазину вигідг=ніше взагалі не продавтаи таку роботу, бо вона є прямою рекламою і заохоченням купувати його товар в магазині (а не чужий товар = вишиту картину)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2011-12-01, 3:03 AM | Повідомлення # 33
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, про вивід з пей палу на веб-мані та яндекс-гроші.
Вкотре впевнилась, що "хто шукає" "тому саме до рук падає". Посилання отримала в розсилці. Тобто воно абсолютно випадкове. Але як в тему!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-12-01, 10:23 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Tana)
Які ще майданчики для торгівлі є, щоб рухатись до них разом?

ще є І-бей...


Моя майстерня
 
Dorian_GrayДата: Середа, 2012-01-25, 2:35 PM | Повідомлення # 35
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго дня ! Можна продавати зареєструвавшись і виклавши роботи безпосередньо на нашому сайті www.dorianart.at.ua.

ДОдано адміністратором:
Правилами нашого форума заборонено збільшувати настільки шрифт, використовувати кольорові шрифти у великій кількості, а особливо - червоний, це колір зауважень модерторів.


Прагнення до ідеального робить нас більш досконалими.

Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2012-01-26, 10:57 PM
 
shtynkaДата: Середа, 2012-01-25, 7:37 PM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
трохи сумбурно все виглядає на сайті... не видно цінових пропозицій, ні контактів... хотілось би більше інформації про умови співпраці на сайті або тут...

Моя майстерня
 
kooshkaДата: Четвер, 2012-06-28, 8:56 PM | Повідомлення # 37
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 81
Статус: Offline
Можливо не відкрию нічого нового, але поділюся власним досвідом. Я роблю квіти з шовку, досить кропітке і недешеве захоплення. З часом виникла потреба реалізовувати свої роботи. Дуже багато дарувала, фото готових робіт постійно виставляю на gallery.ru, беру учать у виставках народної творчості в свому місті. Найбільший ефект звичайно на виставках, коли людина реально може повертіти в руках, прикласти до себе квіточку. Але ціна людей відлякує, хоча я за роботу набавляю не більше +20% до вартості матеріалів. А шовк, фарби, фурнітура нині коштують недешево. Негативу часом отримуєш багато від людей, які на тому не розуміються і образять коментарями, мовляв "на базарі таку квіточку можна за 20 грн. купити". Для себе відпрацювала золоте правило - не мовчати, а пояснювати з чого складається ціна, яка вкладена праця і не опускатися до "продам дешевше ніж коштують матеріали, аби тільки забрали". Обовязково наявність візитівок. Часто люди телефоюнуть навіть через багато місяців. Так несподівано спрацювала одна з візитівок, тепер я співпрацюю з салоном капелюшків, роблю дорогі вишукані квіти в задоволення. Бажаю вам також знайти свого "замовника" і отримувати достойний заробіток за таку кропітку і нелегку працю!
п.с. доречі, сама я вишитих робіт не продаю, мені їх так шкода, всі викохані, як діти, ну як можна продати? лише дарую найближчим людям...
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-11, 10:06 PM | Повідомлення # 38
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
kooshka, дякую, що поділились досвідом, він дуже цінний. А на негатив від людей не варто зважати вже надто активно, еге ж ?:)

Дорогі форумчанки! Наш дружній ресурс АРТКРАМ відкрив свою ЖЖ-спільноту, це відкриває широкі можливості для додаткової поки що безкоштовної реклами в величезній мережі Живий Журнал.ком.

Додавати пости можуть всі користувачі ЖЖ, з єдиним обмеженням - один пост в один день. Будь ласка, вказуйте ваші ціни і контакти.

Всі, хто розміщує свої вироби на нашому дружньому сайті АРТКРАМ, будуть автоматично і поки що безкоштовно додатково рекламовані в нашій ЖЖ-спільноті.

Вітаю вас і нас :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Де продати власні роботи (вишиті, плетені, рукодільні)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.