| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 4:18 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Де купити вишите, шите, плетене - рукодільне?
Де купити вишите, шите, плетене - рукодільне?
BulletДата: Понеділок, 2009-10-19, 9:54 PM | Повідомлення # 21
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Але системною рекламою треба комусь займатись.

Цим займатиметься Максим (мій знайомий програміст і оптимізатор), він розуміється саме на цих речах. Йому цікавий такий веб-продукт з метою подальшого продажу його як готового бізнесу. Тож він буде зацікавлений в широкій рекламі проекту і його великій відвідуваності. Подальший продаж веб-проекту ніяк не скажеться на зареєстрованих там продавцях.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2009-10-19, 10:17 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ну, тоді в добру путь!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
pozitivДата: Середа, 2010-03-24, 11:35 PM | Повідомлення # 23
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Ось натрапила на цікавий львівський сайт . Можливо хтось щось придбає, або почерпне цікаву ідею.
www.ruta-studio.com



Для позитивної людини хрестики - також плюси!

Повідомлення відредагував pozitiv - Середа, 2010-03-24, 11:36 PM
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2010-03-25, 11:11 AM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
У Дніпропетровську надибала муліне ДМС по 5,5 грн за моточок. І ще - в іншому магазині виявила домоткане рушникове полотно (30 см чи навіть 40 см ширина, я уточню) по 12,5 грн за метр. Ціни ж комуністичні, чи я чогось не розумію? Якщо комусь треба, кажіть. Запроста купю і вишлю.
 
СвітланкаДата: Четвер, 2010-03-25, 11:36 AM | Повідомлення # 25
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Сестра_Юлія, як для мене ціна нормальна smile я б не проти рушникове полотно купити.... але як бути з грошима? і скільки ти б могла вислати? мабудь такі речі краще обговорити в приваті, а то Ліза по руках надає wink


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
koraliДата: Субота, 2010-09-11, 1:17 AM | Повідомлення # 26
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 63
Нагороди: 0
Репутація: 53
Статус: Offline
http://e-korali.com
 
nosiknataДата: Субота, 2010-10-16, 0:13 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Хто може - виручайте! Написла в цій темі - бо прошу готовий виріб, а не схему.
Потрібно для зйомки знайти костюм яворівський - сорочка з червоною вишивкою, з комірцем виложкою, з плісірованою юбкою, кожух ( чолов. і жіночий.) фартух.


Звернулась до мене кума , може хтось з вишивальниць має вдома, і зможе позичити (продати) за винагороду такий стрій, а я , в свою чергу пообіцяла хоча б запитатись.
Якщо маєте якусь інформацію - напишіть мені у приват. Людина серйозна, якщо стоятиме питання про покупку строю - за яку суму? якщо у когось є можливість прокату - куди під"їхати, чи автолюксом???
Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - Субота, 2010-10-16, 0:17 AM
 
TanaДата: Субота, 2010-10-16, 6:54 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Може, зверніться до місцевого краєзнавчого музею...

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
УкраїнкаДата: Субота, 2010-10-16, 10:58 PM | Повідомлення # 29
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
nosiknata, ось знайшла
Салон «Коллекционер» (МВЦ на Броварском проспекте, м.Левобережная)
Что купить: винтажные и коллекционные украинские костюмы и обувь.
Если вам интересно не просто купить вышитую сорочку, а купить именно такую вещь, как носили наши прабабушки и прадедушки, – вам сюда. Среди антикварной мебели и столового серебра, винтажные предметы одежды занимают почетное место. По цене сориентироваться сложно: она зависит от возраста и сохранности изделия. Зато только тут вы можете встретить верхнюю одежду и обувь «с историей». То, что все эти сорочки и черевички настоящие, а не современная стилизация, дарит особое ощущение. Поэтому сюда стоит прийти хотя бы для того, чтобы просто на них посмотреть. А если покупка народного «секонд хенда» вас не прельщает, тут имеются и мастерицы, которые могут изготовить для вас копию понравившейся вещи.
На заметку: выставка-продажа проходит каждую субботу с раннего утра. Входной билет стоит 10 грн. Обычно торгуют киевляне, но каждую последнюю субботу месяца тут собираются антиквары со всей Украины.
http://www.liveinternet.ru/users/3317942/post132628849

упс...побачила,що ви далеко живете від Києва...



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"


Повідомлення відредагував Українка - Субота, 2010-10-16, 10:58 PM
 
ЖаннаДата: П`ятниця, 2012-03-02, 2:25 AM | Повідомлення # 30
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
любі рукодільниці, може, хтось підкаже мені таке:
я постійно роблю лялечки-мотанки з тканини і з ниток, і за віночки/прикраси їм на голівку часто використовую квіточки-тасьму, тобто такі текстильні квіточки, які йдуть всі разом суцільно - і їх можна або всі разом у віночок використовувати, або порозрізати й пришивати по одній.. (на фотографіях можна побачити приклади квіточок)


але ось у мене проблемка, що я останнім часом геть не бачу таких квіточок-тасьмочок у магазинах швейної фурнітури. вже і біля себе всі обійшла, і чоловіка відправляла десь пошукати... може, хтось бачив десь біля себе такі квіточки, чи підкаже, де можна купити.. якщо далеко від мене/ в іншому місті, то я би замовила вам кілька метрів - ми б домовилися wink ... словом, відгукніться, якщо хтось має що підказати! дякую дуже!!!! smile



мій рукодільний ЖЖ


Повідомлення відредагував Жанна - П`ятниця, 2012-03-02, 2:26 AM
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-03-02, 3:27 AM | Повідомлення # 31
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Жанна)
квіточки-тасьму, тобто такі текстильні квіточки, які йдуть всі разом суцільно - і їх можна або всі разом у віночок використовувати, або порозрізати й пришивати по одній.. (на фотографіях можна побачити приклади квіточок) але ось у мене проблемка, що я останнім часом геть не бачу таких квіточок-тасьмочок у магазинах швейної фурнітури.

Жанно, я востаннє такі бачила на Привокзальній, в магазині Фуршет, 2-й поверх. Чи там теж уже нема? sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: П`ятниця, 2012-03-02, 11:52 AM | Повідомлення # 32
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Bullet, дякую дуже))) пошукаю там!))


мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-11, 10:08 PM | Повідомлення # 33
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
[color=red]
Дорогі форумчанки! Наш дружній ресурс АРТКРАМ відкрив свою ЖЖ-спільноту, тут можна купити вироби українських рукодільниць, прочитати про цікавих українських авторів, віднайти хороші і цікаві ідеї для оформлення подарунків тощо.

Всі, хто розміщує свої вироби на нашому дружньому сайті АРТКРАМ, будуть автоматично і поки що безкоштовно додатково рекламовані в нашій ЖЖ-спільноті.

Вітаю вас і нас :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Де купити вишите, шите, плетене - рукодільне?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.