| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 6:06 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Розділ для новачків » Стартуємо тут! » Вчимось виставляти фото, робити лінки, і т.д. (Тема для наших новачків: для помилок, спроб.)
Вчимось виставляти фото, робити лінки, і т.д.
BulletДата: Середа, 2010-04-07, 1:46 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Бачу, не всі справляються з виставлянням фотографій на форумі, не всі знайомі з інтернет-форумами взагалі. Тож пропоную цю тему зробити одразу флудовою, себто засміченою спробами новачків.

Як тут працювати:

- тестуєте усі кнопки над вашим вікном для допису повідомлення, пробуєте вставити фото з іншого ресурса, лінки (посилання), працюєте з шрифтом
- вчитесь редагувати ваші повідомлення. При цьому як фото, так і саме повідомлення може бути абсолютно беззмістовним, або просто містити текст типу " я тут вчусь, це моя спроба писати повідомлення і вставляти фото".

- якщо у вас виникають питання щодо цих вправ, то ставте питання тут, і тут вам дадуть відповідь. Прохання: не пишіть в приват модераторам, якщо у вас не вийшло вставити фото. Для цього тепер є ЦЯ тема.

- В цій темі не хвастаємось, не розмовляємо на якісь теми щодо конурсів, технік вишивки тощо. Тут просто тема-кімната для ліквідації компьютерної необізнаності.

Прошу новачкві не соромитись, тестуйте, вчіться smile

Поки користувач не набере 10 змістовних повідомлень, і не буде вручну адміном переведний в статус Перевірений Користувач, він не матиме можливості вставляти превью. Будуть видні лише коди!
Заявки на перевід в групу Перевірених користувачів лишайте тут (не пишіть в приват!!!).

============================

1. Фотографії, що стосуються вишивки, схеми, український стрій, виставки тощо:

Завантажуємо через кнлпку ОБЗОР внизу форми написання повідомлення, затим тиснемо "вставити в редактор" (вставиться слово IMAGE з номером).
У вашому готовому повідомленні картинка зменшиться автоматично і буде відкриватись по кліку в новому вікні. Ці фото будуть видні всім (зареєстрованим, гостям, також ви можете копіювати зображення, залиті на наш форум, для показу на інших ресурсах)
Ось скріншот:


1. Фотографії, що не стосуються вишивки (приватні фото, ваші дітки, ваші садочки, ваші міста тощо)

Викладайте на фотохостинги і в форум уже вписуйте лише коди урл-адрес фотографій.
Наприклад, можна заливати на яндекс-фотки і звідти брати код, щоб показати у нас. Ось скріншот, як це зробити:



Нагадую, що вставляти будь-які КОДИ у нас можуть лише Перевірені користувачі, перевод в Перевірені здійснюється мною вручну. Це пов"язано з некерованими спамерами і реклмою на форумі, нажаль.
Прикріплення: 1555293.jpg (77.8 Kb) · 6083663.jpg (270.3 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2013-04-29, 3:54 PM
 
ЯгаДата: Понеділок, 2012-08-20, 10:44 PM | Повідомлення # 341
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Ялина, є два варіанти:
1) пишете щось, виділяєте це мишкою і натискаєте SIZE або COLOR
або
2)вибираєте SIZEчи COLOR, пишете текст, який має бути цього розміру (кольору), а тоді натискаєте кнопочку / , що у правому куті панелі
в обох випадках ви отримаєте код такого виду:
Code
[color=blue]хата[/color]


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
ЯлинаДата: Вівторок, 2012-08-21, 0:11 AM | Повідомлення # 342
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Дякую!! Проба, проба, проба
 
ЯлинаДата: Вівторок, 2012-08-21, 0:15 AM | Повідомлення # 343
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Все вийшло. Пробачте, запитаю ще - в яких випадках використовуються кнопки після COLOR? (quote і т. д.)?
 
ЯгаДата: Вівторок, 2012-08-21, 1:07 AM | Повідомлення # 344
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
http:// - вставляти посилання (я так зрозуміла, Ви вже опанували)
@ - щоб зробити e-mail активним
img - вставляти зображення
quote - вставляти цитату
Code
[quote=Ялина]Пробачте, запитаю ще - в яких випадках використовуються кнопки після COLOR? (quote і т. д.)? [/quote]

Quote (Ялина)
Пробачте, запитаю ще - в яких випадках використовуються кнопки після COLOR? (quote і т. д.)?

code - щоб було видно неформатований текст (ВВ-коди), я використала вище, щоб показати код цитати
spoiler - великий текст у повідомленні. Скажімо, хочете розмістити щось на кшталт статті, лишаєте анотацію, а решту ховаєте
Code
[spoiler]приховано[/spoiler]


hide - ніколи не користувалась, має приховувати деякий текст від незареєстрованих користувачів
list - список
Code

[list]
[*]1
[*]2
[*]3
[/list]


  • 1
  • 2
  • 3

Далі вирівнювання по правому, середині і лівому краю, усі ВВ-коди, закриття усіх відкритих ВВ-кодів і смайли.


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
ЯлинаДата: Вівторок, 2012-08-21, 10:34 AM | Повідомлення # 345
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Дуже вдячна, Яга. Але в мене виникло нове питання - на панелі, де пишуться відповіді, в мене немає кнопок http://, @, img.Вона виглядає так, як у Olimpia у повідомленні 76, а з їх з Bullet переписки я так і не зрозуміла, в чому була справа. Тому я у посиланнях не можу приховати адресу сайту під якимсь словом (тут, тиць і т.д.). Може спочатку так і має бути? Ще раз вдячна, що ви відповідаєте на мої питання!
 
ЯгаДата: Середа, 2012-08-22, 1:04 AM | Повідомлення # 346
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
А, ну так, за тутешніми правилами вставляти посилання і фото можна тільки починаючи з рангу Перевірений користувач.
Статус Перевіреного користувача можна отримати маючи 10 змістовних повідомлень. Його просити у адміністратора можна тут


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
BulletДата: Середа, 2012-08-22, 11:36 AM | Повідомлення # 347
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Яга)
А, ну так, за тутешніми правилами вставляти посилання і фото можна тільки починаючи з рангу Перевірений користувач. Статус Перевіреного користувача можна отримати маючи 10 змістовних повідомлень. Його просити у адміністратора можна тут

Ялина, це пов"язане з активними спамерами на форумі, які час від часу приходять і вставляють то рекламу, то відверті "веселі картинки" smile
Я вас перевела вручну в Перевірені користувачі, уже у вас все має бути гаразд з картинками і лінками wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Середа, 2012-08-22, 11:40 PM | Повідомлення # 348
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Прошу додати мене в групу Перевірені користувачі, а то фото вставляти не можу
 
BulletДата: Четвер, 2012-08-23, 0:13 AM | Повідомлення # 349
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
Прошу додати мене в групу Перевірені користувачі, а то фото вставляти не можу

є smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЯлинаДата: Неділя, 2012-08-26, 5:23 PM | Повідомлення # 350
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я вас перевела вручну в Перевірені користувачі, уже у вас все має бути гаразд з картинками і лінками
О, дякую!! happy Ще скільки освоювати! Ще б часу побільше...
 
ЯлинаДата: Неділя, 2012-08-26, 8:04 PM | Повідомлення # 351
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
 
ЯлинаДата: Неділя, 2012-08-26, 8:07 PM | Повідомлення # 352
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Добрий вечір всім! Питання до модератора - чи все я зробила правильно? І ще. Я сьогодні зробила фото з фесту "Покутські джерела" - чи є якась норма, скільки їх виставляти за один раз? І в якій темі?
 
BulletДата: Неділя, 2012-08-26, 9:35 PM | Повідомлення # 353
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ялина)
Добрий вечір всім! Питання до модератора - чи все я зробила правильно?

так.

Але якщо хочете полегшити перегляд іншим форумчанам, то в адресі картинки приберіть .html , тоді лінк вестиме одразу на збільшену картинку і не буде видно рекламу smile

Quote (Ялина)
І ще. Я сьогодні зробила фото з фесту "Покутські джерела" - чи є якась норма, скільки їх виставляти за один раз? І в якій темі?

Нема норми (є норма - здоровий глузд). Виставляти в тема, що стосуються фестивалів. виставок або є універсальна тема *Події, що стосуються вишиванки* smile

Дивіться теми тут: http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/5



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЯлинаДата: Неділя, 2012-08-26, 11:08 PM | Повідомлення # 354
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Знову прошу підказки. Як треба вставляти фото, щоб вони нормально розташовувались - у мене, коли вставляла коди підряд,один після одного,вони полізли довжелезною лінійкою. Чи треба кожен раз з нового рядка?
 
ЯлинаДата: Понеділок, 2012-08-27, 10:35 PM | Повідомлення # 355
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Дякую! Я вже отримала відповідь.
 
ГаннусяДата: Понеділок, 2012-08-27, 11:36 PM | Повідомлення # 356
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Доброго дня! а можна мене перевести до перевірених користувачів? Дякую!
 
romantikДата: Четвер, 2012-08-30, 11:03 PM | Повідомлення # 357
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Code
Якщо ви забарились з корекцією вашого допису, ви завжди можете звернутись до модераторів за допомогою, вони виправлять  

Дуже прошу, виправте моє повідомлення sad sad sad
Палітра серпня. Яблучна! (Голосування до 31 серпня)Повідомлення # 17

Залиште 3. Сумочка "Всі секрети під замком!"
 
BulletДата: Четвер, 2012-08-30, 11:20 PM | Повідомлення # 358
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (romantik)
Дуже прошу, виправте моє повідомлення Палітра серпня. Яблучна! (Голосування до 31 серпня)Повідомлення # 17 Залиште 3. Сумочка "Всі секрети під замком!"

виправила smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romantikДата: П`ятниця, 2012-08-31, 11:49 AM | Повідомлення # 359
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Bullet, дякую за оперативнясть
 
TanikyДата: Неділя, 2012-09-30, 9:54 PM | Повідомлення # 360
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Доброго дня, прошу дати можливість додавати фото. Хочу ділитись знайденими схемами.
Досвід спілкування на форумах маю, користуюсь радикалом для завантаження. Про превью зрозуміла, обіцяю користуватись.


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Розділ для новачків » Стартуємо тут! » Вчимось виставляти фото, робити лінки, і т.д. (Тема для наших новачків: для помилок, спроб.)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.