| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 11:57 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
"НаташаО: нічні творіння"
НаташаОДата: Четвер, 2014-02-27, 3:34 AM | Повідомлення # 201
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ось і завершила чергову вишиванку. Приміряла на своїх хлопцях. 
Прикріплення: 2802130.jpg (177.1 Kb) · 4541905.jpg (102.4 Kb) · 8348295.jpg (119.0 Kb)
 
Світ-ланаДата: Четвер, 2014-02-27, 10:30 AM | Повідомлення # 202
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 52
Нагороди: 0
Репутація: 11
Статус: Offline
Дуже гарна вишиванка і моделі чудові. А майстриня просто молодець: тільки недавно почала - вже закінчила. Всим би такий моторчик. smile
 
OленкаДата: Четвер, 2014-02-27, 11:04 AM | Повідомлення # 203
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Гарна вишиванка! На молодшенькому дуже справно сидить. Старший з такою гордістю наміряе. Молодці! Наталочко, браво!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2014-02-28, 3:08 AM | Повідомлення # 204
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Світ-ланаOленка, дякую дівчата. Спішила так, що аж-аж. А вийшло, що є в запасі ще більше півмісяця. Старшого ми смішили, коли фоткали, бо я кажу зробити таке обличчя, а чоловік - зовсім інше, не знав кого слухати. Ну а малий просто любить приміряти новінаряди. Побачив, що нова вишиванка, з рук не випускав, мусила і на його натягнути.
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-03-06, 3:22 AM | Повідомлення # 205
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Почала нову роботу сьогодні, а точніше вже вчора. Вишиваю бісером, обставилась кругом компа тарілками, тканинками в яких всякого бісеру накидала. Довго вагалась чим вишивати - нитками чи хрестиком, бо бачу, що хрестиком більше подобається, але ж мода тепер на той бісер, ось і мушу хрещениці на день народження щось придумати. Планувала одні ромашки, та щось бісер не лягав, вийдуть інші, фото пізніше, бо ще нема що показувати.
Покажу цьогорічний урожай огірочків, які вже споживаємо.

Прикріплення: 2064603.jpg (141.5 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Четвер, 2014-03-06, 3:39 AM
 
TanaДата: Четвер, 2014-03-06, 9:37 AM | Повідомлення # 206
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Яка Ви хазяйка!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LyubovДата: Четвер, 2014-03-06, 9:50 AM | Повідомлення # 207
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Да тут еще и маленький хозяин! exclaim
 
OленкаДата: Четвер, 2014-03-06, 10:16 AM | Повідомлення # 208
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
НаташаО, Наталочка, вишиванки як я уже і сказала гарні. Тепер розказуй про огірки на вікнах. У мене батько любить тільки малосольні. Я не консервую. Якби на вікнах навчилась вирощувати, не їздила б що тиждня "до козла на рога", майже півтори години, щоб тільки огірків для засолки купити.  Дуже прошу поділіться секретиком!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-03-06, 9:56 PM | Повідомлення # 209
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
TanaLyubovOленка, скажу вам дівчата чесно, хазайка з мене нікудишня, ну не люблю я в землі копирсатись, хоч і виросла в селі і з дитинства садила, полола,копала і т.д. Але як кажуть -моя доля не до поля. От моя мама дивується, в кого я така вдалась -вона б днювала і ночувала біля своїх городів. А я вже боюсь наближення весни тільки по тій причині, що знов городи. Ладно, то все слова, ближче до теми.
Oленка, а тепер про огірки, я якось Любові писала детально як це проходить, бо це справді цікаво. У мене не тільки огірки, а ще й помідорчики уже є зелені на підвіконнику, це з осіннього висівання, а ще з позаторічніх було кілька червоних на початку зими, Нікітка з"їв.
Напишу тут, може ще коргось це зацікавить, я кому розказала із знайомих,якщо не полінувались, то висівають і вже кілька років куштують.
Оленка, я висівала свої десь в листопаді чи грудні, десь я тут у себе писала у майстерні, але тоді бажано досвічувати. Зараз якраз добре висівати, не треба досвічувати додатково. Це вже можна робити ( у нас) починаючи з лютого місяця.Давайте все по -порядку.
Беру посуду- любу, це можуть бути горщики на квіти, довгі ящики, це видно на фото. Якщо ящик довжиною десь біля 1 метра, сію на рівній відстані 4 огірочки, а в горщики з-під вазонів - 1, якщо великий на 3-4 літри, то можна і два, по різних сторонах горщика.
Так як я живу в селищі, землі тут вистачає де набрати, то я просто беру землю з городу чи з лісу привожу ( беру під деревами- ліщиною, березою, але стараюсь не під сосною, бо земля буде кисла, не знаю чи що вродить), добавляю гною -курячого чи кінського "на око". У вашому випадку треба ,напевно, купити землі, яка підходить для посадки овочів, у магазині порадитись з продавцем. Не знаю як там у вас із землею, тому описую і свій варіан і можливий другий. Можна пролити землю кип"ятком ( щоб не було черв"ячків, що я робила цей рік), а можна просто тепленькою водичкою, це і зволожить землю і прогріє.
Беру насіння огірків. Насіння купляю самозапиляюще, тобто як квіточка-так і огірочок, хоч інколи, коли починають ще тільки цвісти огірки, перші квіточки чомусь без огірків, я їх взагалі зриваю -цвіт цей, щоб не тягнули лишніх соків. Насіння купляли і я і чоловік різних сортів і по різних цінах - по 3,6,8 грн. Купіть кілька сортів, щоб бачити,який краще підходить вам. Я висіваю і пакетик ложу поряд з ящиком, щоб бачити сорт( хоч завжди десь той пакетик безслідно дівається, певно діти)
далі буде...


Повідомлення відредагував НаташаО - Четвер, 2014-03-06, 10:21 PM
 
OленкаДата: Четвер, 2014-03-06, 10:35 PM | Повідомлення # 210
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
У вашому випадку треба ,напевно, купити землі, яка підходить для посадки овочів, у магазині
Важкий у мене випадок biggrin , Дякую, за інструкцію. Попробую. Літом то у мене на грядці все росте, а от в зимку хочеться на вікно.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2014-03-07, 2:46 AM | Повідомлення # 211
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Oленка, якщо у вас є грядка, так то добре, звідти і набрати землі можна, я ж думала, що ви повністю міська пані і з землею, практично , не маєте діла ( думала, що в Америці землі нема хі-хі, от неук, правда?)
Продовжую, хоч уже практично все сказано. Треба старатись, щоб земля постійно була волога. Я в цьому році взагалі розлінилась, чоловік підливає їх, а я навіть ні разу не підживлювала ( можна підживити попелом чи так само підлити відстоєним у воді кілька днів гноєм- правда запах неприємний трохи тримається, тому стараюсь попелом, або голуб"ячим пометом - у нас на даху будинка живуть голуби, чоловік кожної вести назбирує мішок-два цього добра, використовуємо його коли садимо городину, бо в господарстві нічого не тримаємо і немаємо ніякого добрива, а хімії не хочеться.
Коли підростають огірочки і починають пускати вуса, треба якусь підв"язку. Ми вокористовуємо мої старі нитки для в"язання, раніше просто ставила гілки товстенькі з боковими тоншими гілочками, щоб було як чіплятись огіркам. 
Огірки  підростуть, ви відрахуйте листочків 11-12 і відірвіть верхушку. Якийсь час вони будуть стояти на місці в рості, а потім піде розгалуження. Хоч мої знайомі казали, що і не відривають, всерівно родять.
Так, ще за вікна. У нас 4 -кімнатна квартира і всі вікна виходять на одну сторону + кухня, вікна на іншу, але тут не пробувала садити огірки. Скажу так, влітку на моїх вікнах не витримує ні один вазон, крім кактусів, настільки жарко. Уже з 12-13 години тут припікає сонце, зараз такого сонця нема пекучого, а тому можна виростити огірочки. Я це описую для того, щоб ви зрозуміли, що навіть зараз наші вікна добре освічені  вдень,тому що для огірків це обов"язково. А ще під кожним вікном у нас батареї опалення, а тому тепленько їм + мокренько - ідеальний варіан для огірків. Однак, хоч всі кімнати на одну сторону вікнами виходять, пробувала сіяти огірки у своїй - поганий результат, повільно ростуть, напевно було холоднувато. А от сіяла у двох дитячих - прекрасно. 
Посійте у кілька посудків і поставне по різних кімнатах, побачите, де краще ростуть. Для швидшого сходження, можете накрити поліетиленовим мішечком, вже з пару днів вони зійдуть, мішечки прийміть. Якщо посієте зараз, ваші огірки настільки швидко будуть рости, що вони наздогнали б ті огірки, які були б посієні в січні, повірте, це вже мною було перевірено. Десь видно відчувають, що весна, ну,звичайно, сонце пригріває більше,їм тепло і вони набагато швидше ростуть, ніж ті, що посаджені зимою. Я сіяла якось у вересні, здається, то вже до Різдва був урожай. Але тоді на огірки напала хвороба, сама винна. Захотіла поекспериментувати і перенесла з поля в горщики перець солодкий, а на ньому була тля, яка перебралась і на огірки. Більше цього не роблю і все прекрасно уже років 4 чи 5, точно не скажу.
Пробувала сіяти редиску- листя вигналось ого-го, а корінь- нуль. Це надихнуло мене спробувати посіяти салат. Я вирвала редиску і в ту ж землю, не удобрюючи нічим,посіяла салатні листя. Купуючи насіння салату дивилась, щоб строк дозрівання був щонайменший , це було десь 20-25 днів. Не повірите, салатні листки аж шуміли. Ми їх постійно нижні рвали, а верхні знов підростали і так довго-довго. Ну за цибулю то я думаю ви і самі знаєте, що вона ростена підвіконниках прекрасно. Лише одне хочу сказати, якщо надумаєте садити цибульку, то наберіть землі сантиметрів 2 ( я в тому році висаджувала у кухонний піднос) і щільно-щільно цибулинки сдіть одна біля одної. НЕ заглиблюйте її в землю, а лиш торкайте корінчиками до землі і трішки-трішки прижимайте, підлийте і вже через кілька днів побачите зелене перо.
Ну, здається, все. Трудіться, вирощуйте і хай росте. 
Оленко, спробуйте посіяти вже огірочки, повірте це дуже легко, хоч і написала багато. Але як розріжеш його, по хаті запах неймовірний.
А це фотки були зроблені, коли розрізував чоловік першого огірка, вирощеного на підвіконнику кілька років тому. Всі сусідські діти позбігались кіштувати і дивувались та фотографувались біля огірочків.А це мої обоє, як же вони виросли з того часу, сама дивуюсь.

Прикріплення: 2141511.jpg (194.4 Kb) · 7665832.jpg (168.5 Kb) · 5525975.jpg (164.0 Kb)
 
OленкаДата: П`ятниця, 2014-03-07, 3:07 AM | Повідомлення # 212
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Я спершу думала то всі Ваші дітки. Молодці ви всі. Дякую за таку детальну розповідь. А що до грядок з землею.Це в 2011 мій маленький куточок України.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2014-03-07, 4:07 AM | Повідомлення # 213
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Oленка, звертайтесь до мене на "ти" будь ласка, я вже якось просила про це всіх дівчат , що відвідують мою майстерню, але видно або не читають повідомлення, або соромляться перейти на "ти". 
Ходила на ваш город, скажу вам -ого-го. Ви самі можете давати майстер-класи по городині. Це у вас теплиця? Розкажіть трішки побільше. Ми пробували займатись теплицею, але не оправдало себе.Я тоді не знала, що помідори потрібно запилювати, теплиця була закрита і лише маленькі дверцята відкривались, одним словом вітер не потрапляв і не колихав помідорчиків. Вже потім в інтернеті знайшла про це багато інформації, що треба відкривати плівку, коли зацвітуть помідори, щоб зав"язувались плоди, або кожного ранку ходити і стукати по стеблу, щоб цвіт запилювався. А ще багато грошей йшло на плівку, яка служила вього 1 рік. Зараз збираю пластикові пляшки, планую зробити теплицю з них, не знаю чи з того що вийде. Бачила таку теплицю в інтернеті, господар казав, що витримує 10-15 років і навіть у невеликі заморозки помідори не померзли. А поки що з цих пляшечок, що вдалось назбирати роблю біля будинку дитячу площадку. Це буде подвійна користь, зробила крону пальми, обрізала дно коричневих пляшок в поприбивала щільно до стовпчика. Це зробила ще осінню, а зараз треба буде пожертвувати зеленими пляшками та зробити листя до пальми, а то стоїть пальма безлиста. То знову відрізала верх пляшок і зробила букет  конвалії, що росте у автомобільній шині. Одним словом, верх і низ пляшок мені для теплиці не треба, а тільки середину і з її степлером будівельним скріплюючи одна до одної робити стіни та дах теплиці. Отакі чудеса.
 
ПтичкаДата: П`ятниця, 2014-03-07, 11:21 AM | Повідомлення # 214
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
НаташаО
А насіння треба перед посадкою замочувати в воді чи так зразу сухим в землю кидати? І приблизно наскільки глибоко в землю класти....1 см?
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2014-03-07, 2:02 PM | Повідомлення # 215
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Птичка, насіння я не замочую, просто проливаю перед посіванням теплою водою, навіть гарячою, (як я писала - навіть кип"ятком) землю, особливо, коли земля холодна,а в мене нема терпцю чекати поки вона прогріється на підвіконнику пару днів, бо в мене може пройти "рвение " до роботи. Проливаю н6е тільки туди ,де мають бути насінини, а по всій площі. Потім роблю ямочки на більш-менш рівній відстані одна від одної ( якщо це ящик) і сію. Так, більше 1 см не треба робити. Потім слідкуйте, щоб там було постійно волого, підливайте тепленькою водичкою і за пару днів побачите результат. У мене інколи бувало, що не всі огірочки зійдуть одночасно, то я легенько пальчиком перевіряю, чи видніються уже сходи, чи,можливо насінина не якісна і треба пересіяти, хоч це дуже рідко буває, бо це насіння -самозапильне, добре. Буває, просто на очах сходять- зранку нічого не видно, а вже в обід пробились крізь землю листочки.
Я читала , що можна і не самозапиляючі сіяти, але то стільки замороки. Потрібно,як появиться цві, брати 1 квіточку чоловічу зривати і нею тицяти у пару квіток жіночих, її викидати, бо вистачає лише на 2-3 жіночих квітки. І це робити постійно, бо не буде запилення ну і урожаю. Короче, марудна справа, а тому легше з самозапиляючими.
Сійте вже, то покуштуєте набагато швидше ніж з городу.
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-03-07, 3:08 PM | Повідомлення # 216
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаО, о, у вас так багато діток??:)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Субота, 2014-03-08, 1:02 AM | Повідомлення # 217
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, та ви що, це майже всі сусідські. Просто збіглись подивитись, а ще правильніше, скуштувати огірочка, вирощеного в хаті, це було як чудо усурійське( пам"ятаєте з мультика про тигреня та соняшник?) Я зі своїми трьома не знаю як впоратись, а стільки б не втягнула точно. Просто в нас в будинку більш-менш дружні люди, покумились багато, або й так хороші сусіди.

Повідомлення відредагував НаташаО - Субота, 2014-03-08, 1:07 AM
 
вишивалочкаДата: Субота, 2014-03-08, 1:14 AM | Повідомлення # 218
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Наташа О, напевно ще встигну висіяти, задивляюсь,де  квіти влаштувати-, якщо на літо немає вазонів, у сусідів питання - а що сталося- перший поверх, та всі любуються, цикламени, орхідеї, а .. але огірочки перемагають! сонячна сторона.
 
НаташаОДата: Субота, 2014-03-08, 6:09 PM | Повідомлення # 219
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
вишивалочка, повірте, коли зацвітуть оігрочки, у сусідів від здивування очі будуть квадратні, то вам не орхідеї ( biggrin ), а коли побачать, як плоди з"являться, то слюна буде само собою скочуватись у всіх, бо на першому поверсі живши,все бачать. Якщо сонічна сторона-це ідеально, тільки спішіть вже, поки сонце не палить у вікно, все буде рости. Бажаю успіху і хотілось би, як буде урожай, щоб фотки показали, одним словом хочу побачити результат
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-03-16, 6:04 PM | Повідомлення # 220
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ось вишила низ плаття для хрещенниці. Правда ще  в ромбики добавлю бісеринки, щоб виблискувало.Узор не дуже цікавий, той що хотіла, щос не пішов під бісер, а може я просто побоялась його спробувати вишивати до кінця, а вона любить ромашки от і вийшло те, що вийшло.
Прикріплення: 6150065.jpg (356.1 Kb) · 1128843.jpg (255.1 Kb) · 3232631.jpg (293.8 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Неділя, 2014-03-16, 6:14 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.