| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 2:45 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
"НаташаО: нічні творіння"
НаташаОДата: Субота, 2013-11-30, 5:15 PM | Повідомлення # 61
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
LyubovolgavasilevskiaBullet, дякую, що завітали до мене.
 Lyubov, розповідаю - беру посудину яка є від вазонів, бо колись їх у мене було море, але вікна виходять на західну сторону і сонце припікає цілий день, а тому вони в мене всі не витримали лихої долі. Єдине, що росте на цих вікнах влітку - це кактуси.  Так от беру горщик, або як ви звернули увагу, ось такі довгі ящики. Насипаю чорнозем , гній ( беру і курячий і кінський, який попаде під руку, бо хімії вистачає і так на прилавках магазинів, а хочеться натурального), знов чорнозем.  Можна піти простіше і купити мішок із чорноземому під овочі у магазині , розкидати по горщиках і висівати огірки. На ящик довжиною 1 м я висіваю лише 4 насінини, більш-менш на однаковій відстані один від одного. Якщо горшок, то 1 насінина. Землю добре зволожую. Цей раз спробувала взагалі перед посівом полити кип"ятком, бо в минулому році вчепилась якась мошка, хоч огірки вже були готові плодоносити до Різдва. Я їх так і не спасла. Якщо посіяти у вересні, то до Різдва почуть плодоносити. Якщо зараз, до десь кінець лютого, середина березня. Догляд простий - підливати , не давати пересихати землі, якщо не лінуюсь, то підживлюю попелом або якоюсь рідиною і щоб було тепло в кімнаті та без сквозняків. Підв"язую огірочки різними способами. Буває шнурок проводжу до труби, де йде опалення, буває, що просто ставлю велику гілку і обкручую її стеблом огірка.
Насіння огірків брати обов"язково замозапиляюще, це обов"язкова умова. Не треба "літати бджілкою" з квітки на квітку і запилювати як це я роблю з помідорами, бо їх я також вирощую на підвіконнику. 
А ще чіпляю над огірками лампу денного світла і коли починає темніти, вмикаю її. Однак я пробувала і без її, також виросли. Чомусь огірки люблять синову кімнату, а от нашу - холоднішу,ні. Так що треба знайти гарне місце для них.
А ще дуже сподобалось вирощувати листя салату. тільки беру насіння, де строк на дозрівання не великий.
Ось і все, спробуйте, не пошкодуєте. Я вже вирощую певно четвертий чи п"ятий рік. Порадила одній знайомій, так і вона тепер цим займається. 
В цьому році полінувалась, посадила 28 листопада.
Стільки написала, а якщо сіяти то це набагато скоріше. Пробуйте, хай вдається.
 
LyubovДата: Субота, 2013-11-30, 7:55 PM | Повідомлення # 62
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Наташенька, спасибо огромное! Попробуем вырастить, обретя смелость! exclaim
 
тата4590Дата: Вівторок, 2013-12-03, 7:59 PM | Повідомлення # 63
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Наталко у вас гарно у майстерні,так затишно,навіть огірочки ростуть.Мені сподобались ваші сумочки вишити стрічками.Мрію ще цьому рукоділлю навчитись.Бажаю вам творчіх успіхів.
 
НаташаОДата: Середа, 2013-12-04, 2:34 AM | Повідомлення # 64
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
тата4590, дякую. Це не важко вишивати стрічками. Знайдіть і інтернеті "тютелька в тютельку" і вам стільки відео видасть по кожній квіточці так роз"яснено,що навіть я зрозуміла. Там же і показано  за чотири уроки пошиття таких сумок. Є ще й інші варіанти пошиття, шкода що дві руки і одне життя, всього не встигну.
 
НаташаОДата: Середа, 2013-12-04, 4:12 AM | Повідомлення # 65
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Блукаючи по інтернету натрапила на 64 книги про українську вишивку.Можна скачати одним файлом через торрент, що я зараз і роблю.
Може кому треба http://torrents.net.ua/forum/viewtopic.php?t=336493
 
НаташаОДата: Субота, 2013-12-07, 5:29 PM | Повідомлення # 66
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Хух, показую своє творіння, що закінчила кілька хвилин тому, щн не випрана і не прасована. Зразу признаюсь, що надихнула мене робота Іванни Кедук ,якщо я правильно прочитала прізвище. Добавила трішки свого і ось що вийшло. Додам те, що у мене хоч і чоловік родом із села, проте забаганки не сільські. Я завжди повторюю, що складається така думка, що він з якоїсь елітної сім"ї, а тому боялась щось видумувати міцно, а вишиванки Іванни дуже сподобались. 
Дякуючи Лесі ( Дмитрік) навчилась робити настил, що використала в сорочці вперше, а ще є козлик і ,звичайно ж як без неї, мережка.
    
 
   

Вишивала акріловими нитками і так не подобалось, дуже шкодувала, що не нитками для шиття, якими завжди виконую роботи
Прикріплення: 2276717.jpg (177.1 Kb) · 7623124.jpg (218.2 Kb) · 7508302.jpg (250.8 Kb) · 8025567.jpg (211.7 Kb) · 3990896.jpg (201.8 Kb)
 
LyubovДата: Субота, 2013-12-07, 5:55 PM | Повідомлення # 67
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
НаташаО, сорочка - exclaim Молодец!
 
НаташаОДата: Субота, 2013-12-07, 6:08 PM | Повідомлення # 68
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Lyubov, спасибо. Старалась. Правда зеленый светлый чуть-чуть можна было взять другой цвет. Ну уже что есть.
 
ZetaДата: Субота, 2013-12-07, 7:48 PM | Повідомлення # 69
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
НаташаО, дуже гарна сорочка - і чоловік задоволений!





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
НаташаОДата: Субота, 2013-12-07, 8:32 PM | Повідомлення # 70
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Zeta, дякую. Робить вигляд,що задоволений, бо це подарунок на 40-річчя. Хоч він каже, що вишиванки йому не до лиця і дуже не хотів фотографуватись. А якби сказала, що поміщу фото на форум, то точно не сфоткала б.
 
LyubovДата: Субота, 2013-12-07, 9:27 PM | Повідомлення # 71
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
то точно не сфоткала бы

Правильно, Наташа, "куй железо, пока горячо"! smile
 
OленкаДата: Субота, 2013-12-07, 11:41 PM | Повідомлення # 72
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Дякую, особливо сподобались роботи стрічками. Всі роботи дуже цікаві. Будь ласка продовжуйте ділитись з нами Вашими творіннями.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
НаташаОДата: Неділя, 2013-12-08, 2:26 AM | Повідомлення # 73
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Oленка, дякую, що завітали до мене в гості. Буду старатись вишивати і дилитись, хоч часу ой як мало.
 
НаташаОДата: Неділя, 2013-12-08, 2:34 AM | Повідомлення # 74
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Хочу показати початок роботи - вишиванку для синочка куми. Узор взяла в "Намиста", дуже вже сподобався. Але буду щось трішки придумувати інше, якщо мізки варитимуть. Дмитрику 10 січня буде 6 років. Постараюсь встигнути, тільки час якби хтось розтягнув.


Це рукавчики. Скоро перейду до переду
Прикріплення: 0273320.jpg (215.1 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Неділя, 2013-12-08, 2:37 AM
 
Andrew_YerДата: Неділя, 2013-12-08, 11:07 AM | Повідомлення # 75
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
НаташаО, гарну сорочку Ви пошили. Вітаю!

Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
НаташаОДата: Неділя, 2013-12-08, 5:00 PM | Повідомлення # 76
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Andrew_Yer, дякую.
 
НаташаОДата: Неділя, 2013-12-08, 5:11 PM | Повідомлення # 77
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ось робота за вчорашній день. Я ледве можу пережити неділю, руки так і чешуться щось робити. Рукавчики вже завершені, ну може ще якийсь узорчик зверху поміщу, подумаю. 

   

Пробувала кілька видів мережки, однак зупинилась на козликові ( тіпа козлик, бо щось там накрутила-навертіла).
Прикріплення: 3189574.jpg (59.5 Kb) · 2015056.jpg (61.5 Kb)
 
shevaДата: Неділя, 2013-12-08, 5:34 PM | Повідомлення # 78
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
НаташаО, дуже гарна сорочечка на чоловікові, і вишивка, і мережки... Нехай він не вередує, пишатися такою дружиною треба, носити вишиванки з гордістю!

моя майстерня
 
НаташаОДата: Неділя, 2013-12-08, 6:58 PM | Повідомлення # 79
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
sheva, дякую. Ваші слова та йому б у вуха, перефразую приказку.
 
sjana_ifДата: Неділя, 2013-12-08, 11:20 PM | Повідомлення # 80
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Я ледве можу пережити неділю, руки так і чешуться щось робити
Останнім часом я вишиваю і в неділю. Мені цілком сподобались слова священника, що після того, як був на літургії в церкві, можна і вишивати. :exclaim:  Зрештою (що особисто мене завжди цікавило), чим ця робота складніша, ніж товктися на кухні пів неділі, щоб погодувати чимось смачнішим сім'ю? wink
Сорочка дуже гарна. Наскільки я розумію, сильна половина вашої сім'ї вже має вишиті сорочки, справа тільки за прекрасною? :)


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.