| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 0:22 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
"НаташаО: нічні творіння"
НаташаОДата: Понеділок, 2014-03-17, 5:37 PM | Повідомлення # 221
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ось і потрапив нарешті подарунок до хрещенника. Та й що там було потрапляти- ми живемо на 3 поверсі, а він на 4.
Фото :хрещений син у сорочці, правда замучений, бо тільки зі школи.
Прикріплення: 4825900.jpg (101.3 Kb)
 
LyubovДата: Понеділок, 2014-03-17, 7:19 PM | Повідомлення # 222
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
С корабля - на бал! Правильно, бери его тепленьким, Наташа! Очень красиво! exclaim
 
НаташаОДата: Вівторок, 2014-03-18, 1:34 AM | Повідомлення # 223
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Lyubov, во-во, так и вышло, как ты говоришь.
 
СвітланкаДата: П`ятниця, 2014-03-21, 1:05 AM | Повідомлення # 224
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
НаташаО, дуже Вам дякую! (на "ВИ" тому, що не знайомі віртуально:)) Ви повернули мене до вишивки! а то все щось шию...то коврики розвиваючі, то балдахін, то спіднички... все думала що страшезно завантажена з трирічною дитиною! а тут мати трьох дітей (та ще й менших) знаходить час, а я ні?!для мене це було пробудженням smile дякую Вам! хоча і зараз все хочу відкласти вишивку і зв"язати сотий "бабусін" коврик, та згадуючи Вас зупиняюсь і вишиваю!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
НаташаОДата: Субота, 2014-03-22, 2:22 AM | Повідомлення # 225
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Світланка, приємно, приємно,що когось надихнула до вишивки,віртуально. biggrin То давайте, познайомимось і надалі на "ти" звертайтесь до мене. Хм, дітей то троє, але донька вчиться уже в іншому місті, приїздить лише на вихідні, оце два сина - помічника та чоловік. Буває, хоч і рідко, що за день не зроблю жодного хрестичка ( чи стрічкою якусь квіточку не вишию , чи бісеринку не причеплю), то як писав хтось із дівчат, починається ломка. Я якось навчилась так - в кожній ( ну майже в кожній )кімнаті, де я найчастіше кручусь з меншим, у мене лежить якась робота. Вишиваю бісером плаття- це одночазначно все знаходиться в кімнаті біля комп"ютера, куди малий рідко заскакує ( там же бісер!) , в нашій кімнаті положила нитки та гачок і коли малого присипляю, розповідаю казку чи співаю і разом в"яжу. В дитячі ( де старший син знаходиться) у мене лежить лпаттячко,яке вишивається стрічками і коли ми граємось, побачу,що малий заграється сам, бігом хапаю в руки плаття і стрічки. Чесно скажу, буває і таке, що встигаю зробити один шовчик і все. Ось так усе повільно просувається. Йшли сьогодні гуляти на вулицю- кинула в кишеню куртки в"язання, але так і не довелось вийняти, у мене дуже живі діти, лише встигаю доганяти,щоб не вліз під яку машину, про калюжі вже мовчу, по-любому знаходить. Ось такі діла.
А я навпаки вже який тиждень думаю, як би це відложити вишивку та приступити до шиття. Чоловік оверлок купив ,місяців 2 назад, якщо не більше, а він у мене стоїть ще в упаковці, боюсь зачіпати, лінь вивчати технологію пошиття на ньому. А тканини-трикотажу накупляла стільки, що вже можу відкривати свій невеликий магазинчик(хі-хі),та ніяк руки не дійдуть до цього. Так що мені треба від вас надихнутись і скоріш завершити ці роботи і сісти хоч на трохи за оверлок.


Повідомлення відредагував НаташаО - Субота, 2014-03-22, 2:31 AM
 
LyubovДата: Субота, 2014-03-22, 8:48 AM | Повідомлення # 226
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
НаташаО, какая ты умничка! Ничего, "курочка по зернышку клюет"! А организация рабочих мест - супер! Возьму на вооружение! exclaim
 
СвітланкаДата: Неділя, 2014-03-23, 1:02 AM | Повідомлення # 227
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
НаташаО, добре smile на ти!
У мене така пані, що бісер не витягай при ній, одразу руки будуть там! намистини то взагалі скарби для неї і носить їх в своєму гаманці smile але в рота не тягла такого ніколи.
а оверлок то супер! правда мені чоловік і заправляє і налаштовує wink я тільки шию! раджу починати, бо весна вже поряд і для таких маленьких "шкод" штанців не накупляєшся!



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-03-23, 3:08 AM | Повідомлення # 228
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Lyubov, дякую, що звтала. Думаю,що в тебе таких малишів уже нема, то можна так не бігати по всіх кімнатах, бо мене заставляє це робити меншенький.
Світланка, добре тобі,що в тебе такий чоловік,що тямить у цьому.Штанців я малому нашила на машинці,хоч і з трикотажу. Ось хочу замовити по інтернет-магазині пару метрів різного кольору вельвету і спробувати пошити штани. Сусідка казала,що на базарі коштують вельветові штанці на дитинку 2 років-120 грн, а в інтернет- магазині бачила тканину по 35 грн за 1 метр. Треба спробувати замовити,ось тільки з"їздимо на свекрухи на кілька днів і знов тратитим гроші. Чоловік каже,що не встигає з моїми замовленнями щось зібрати на будівництво ( планує хату почати,а літню кухню завершити). Оце замовила 10 м тканини -сірий льон( менше не можна було) ,вийшло по 40 грн за 1м і в той же момент в іншому магазині замовила інших тканин-ще на 300 грн.Сірий льон виявився зовсім і не сірим, а бежево-сірим,одним словом отримала не те,що хотілось би. Прийдеться шити з цього щось для своїх діток. Донька просить платтячко на літо, син сорочку, так що розійдеться,надіюсь тих 10 м.
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-03-30, 4:31 PM | Повідомлення # 229
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline


З"їздила до свекрухи і як і обіцяла нафотографувала ближче сорочку старовинну.
Прикріплення: 4752720.jpg (233.3 Kb) · 3042279.jpg (138.1 Kb) · 8148121.jpg (112.9 Kb) · 1360106.jpg (180.0 Kb) · 5509803.jpg (158.7 Kb) · 0897647.jpg (184.8 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Неділя, 2014-03-30, 5:09 PM
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-03-30, 5:25 PM | Повідомлення # 230
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Прикріплення: 0968214.jpg (153.5 Kb) · 5448370.jpg (166.4 Kb) · 7648944.jpg (168.8 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Неділя, 2014-03-30, 5:35 PM
 
LyubovДата: Неділя, 2014-03-30, 5:30 PM | Повідомлення # 231
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Наташенька, зато у меня кошки-шкодомошки, особенно в ночное время. Тогда настает их время! Я удивляюсь, что они стол вверх ногами не переворачивают! wink
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-03-30, 5:38 PM | Повідомлення # 232
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Lyubov, да з такими помічниками як у тебе,треба ще більше ховатись, бо ті і по шторах полізуть, що мій надіюсь не зробить.
 
LyubovДата: Неділя, 2014-03-30, 8:15 PM | Повідомлення # 233
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
НаташаО, точно! wink
 
НаташаОДата: Середа, 2014-04-02, 1:12 AM | Повідомлення # 234
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Покажу дрібну роботу,на яку прорвало мене вчора, а сьогодні завершила. Закладинки у Псалтир. 6 закладинок вишито на атласних стрічках і прикріплено до копійочки,яку виготовлено на тканині цупкій( для гардин ).

Прикріплення: 9125825.jpg (302.0 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Середа, 2014-04-02, 1:19 AM
 
LyubovДата: Вівторок, 2014-04-08, 11:41 PM | Повідомлення # 235
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Наташенька, для тебя!
Прикріплення: 7158280.jpg (66.1 Kb)
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-04-10, 0:30 AM | Повідомлення # 236
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Lyubov, Любочка, спасибо. Он такой красивый, а стих вообще... Спасибо.
 
LyubovДата: Четвер, 2014-04-10, 0:39 AM | Повідомлення # 237
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Наташенька, рада, что понравилось! Это мое новое увлечение, хотя о вышивке тоже не забываю. Картинку берешь, нажимаешь правой клавишей мыши и жмешь "Открыть с помощью..." Point - "рисовалка". И уже там в программе нажимаешь на "А" и вставляешь любой текст или пишешь сама. Вот, вроде объяснила (на случай, если захочешь что-то сочинить wink )
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-05-08, 10:36 PM | Повідомлення # 238
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Lyubov, Любочка, спасибі. Треба буде якось спробувати.

Повідомлення відредагував НаташаО - Четвер, 2014-05-08, 10:52 PM
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2014-05-09, 10:24 PM | Повідомлення # 239
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Хочу показати над чим тепер працюю. У мами сьогодні день народження,але не встигла вишити, подарунок буде пізніше та ще й сюрприз, бо вона і не знає про те,що готую вишиванку. Дякуючи дявчатам з цього форуму нарешті підібрала візерунок,а ще як побачила готовий виріб на фото, взагалі стала марити. І ще мені дужесподобалось те,як я цей раз організувала сама собі вишивку рукавів. Я просто взяла клаптик тканини, не прала,посередині витягла кілька ниток, тобто поділила на 2 рукави і одночасно у мене вишиваються і разом з тим тримаються купки. Мені не доводиться відраховувати по ниточках,скільки я на одному рукаві відступила,щоб зробити аналогічне і на другому, так як візерунки співпадають по горизонту. Хочу ще зробити мережку,от не знаю чи робити так само горизонтально чи вже вертикальну. Не знаю чи вдало пояснила своє вишивання. 

Прикріплення: 7213348.jpg (309.2 Kb) · 0415058.jpg (161.4 Kb)
 
ГаннусяДата: Неділя, 2014-05-11, 2:01 PM | Повідомлення # 240
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
НаташаО, робіть вертикальну, по всій довжині рукава, це буде, як би точніше сказати, більш гармонійно як на мене...і по жіночому
smile
а ще хотіла запитати - а не замало Ви залишили відступу для зшиву рукава?


Повідомлення відредагував Ганнуся - Неділя, 2014-05-11, 2:02 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.