| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 8:21 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » sheva: Моє дозвілля (творча майстерня sheva)
sheva: Моє дозвілля
TanaДата: П`ятниця, 2013-12-27, 6:50 PM | Повідомлення # 161
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Які будоночки! Бажаю планів забудовника!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shevaДата: Середа, 2014-02-05, 8:05 PM | Повідомлення # 162
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
Через постійні відрядження та неочікуваний обсяг роботи творчий процес трошки призупинився. Часу майже не було, а якщо вдавалося трохи викроїти - не вистачало вже сил. Ось лише на днях з'ясувала, що досі так і не подякувала Інні на Андрію за передноворічні подаруночки. Так-так, до мене також приїхала стильна фірмова обкладинка з вишитими пташками, різдвяна листівочка з теплими вітаннями, вертеп та котячий магніт ручної роботи. Дуже соромно, що так довго мовчала, але, сподіваюся, мої не зовсім вчасні проте дуже щирі слова подяки виправлять цю помилку. Спасибі вам, Інно та Андрію, від усього серця!


Тапер трошки про роботу. Вчора, нарешті, забрала з багетної майстерні свою першу бісерну ікону. Через погодні умови вони довго не могли оформити роботу, бо машина з антібліковим склом застрягла десь на півдорозі. Зрештою, все закінчилося добре. Ця ікона - моя перша спроба вишивати бісером. Довго не наважувалася розпочати - боялася, що не зможу. А виявилося, що це легше легкого! Кольори бісеру вже намальовані, місця проколу тканини вже помічено, ниточку міняти не треба... Вишиваєш собі спокійненько рядок за рядком! Лише треба слідкувати за котами, бо вони наче терористи у засідці. Варто відволіктися - і все буде на підлозі. А збирати склянку бісеру з підлоги та розкладати по кольорах - задоволення ще те! Попелюшці і не снилося. Ось такий результат тритижневої роботи. Може, комусь здасться занадто яскравим, але такий у мене був настрій.


Минулого тижня ще встигла зробити невеличку мотанку - хлопчика. Він є частиною більшого проекту, що представлятиме групу ляльок. Детальніше розповім, коли закінчу усіх. Зараз лише скажу, що я, нарешті, дісталася у творчості до рідного Донецького регіону smile


моя майстерня
 
ЯлинаДата: Середа, 2014-02-05, 8:08 PM | Повідомлення # 163
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
sheva - Доброго вечора! Ваш хлопчик гарнезний! А можна питання - як це він стоїть? Всередині каркас якийсь?
 
shevaДата: Середа, 2014-02-05, 8:15 PM | Повідомлення # 164
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
Цитата Ялина ()
А можна питання - як це він стоїть? Всередині каркас якийсь?

Дякую smile Поки що він стоїть, бо спирається на подушку за спиною wink Хоча, якщо б чоботи були трошки рівнішими, то стояв би і самотужки, адже всередині щільно намотано багатенько тканини. Проте цим голову не морочила бо в закінченому варіанті він має сидіти, спираючись на санчата.


моя майстерня
 
ЯлинаДата: Середа, 2014-02-05, 8:19 PM | Повідомлення # 165
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Дякую!! Ваші ляльки чудові! smile
 
olgavasilevskiaДата: Середа, 2014-02-05, 9:32 PM | Повідомлення # 166
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Парубок просто чудо!!! Може джинси замінити на другі штанці...а то як з майдану... redface Гарний, просто супер!

Повідомлення відредагував olgavasilevskia - Середа, 2014-02-05, 9:33 PM
 
shevaДата: Середа, 2014-02-05, 9:42 PM | Повідомлення # 167
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
Цитата olgavasilevskia ()
Може джинси замінити на другі штанці...а то як з майдану...
biggrin Ви вже друга, хто каже про "джинси", насправді, то льон сірого кольору. Мабуть, доведеться все ж таки замінити  dry


моя майстерня
 
КиянкаДата: Середа, 2014-02-05, 11:21 PM | Повідомлення # 168
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
sheva, справжній козак у зимовому одязі! Дуже оригінальний і позитивний.
 
olgavasilevskiaДата: Середа, 2014-02-05, 11:32 PM | Повідомлення # 169
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Н і в якому разі! Льон-це те,що треба! Ну,що ж зробиш,якщо техніка бреше...
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-02-06, 3:28 AM | Повідомлення # 170
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
sheva, ой, а  мені такий гарний кожушок, що аж самій хочеться поносити.
А ікона  дуже-дуже гарна вийшла,молодець!!!
 
BulletДата: Четвер, 2014-02-06, 9:47 AM | Повідомлення # 171
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
sheva, штанці - те що треба, не міняйте smile Дуже народно виглядають штанці. І мотанець класний!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Irina_SVДата: Четвер, 2014-02-06, 1:21 PM | Повідомлення # 172
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
sheva, пречудові роботи!
Ікона, я би не казала, що занадто яскрава, як на мене - то просто робота світла і віддає усе своє блаженство назовні.
Для мене це так трепетно і відповідально, що поки не берусь за такі роботи

Ну а про козака, що тут і казати - як справжній!

Анічко, Ви молодчинка! Бажаю багато-багато часу для творчості!




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
TanaДата: Четвер, 2014-02-06, 1:33 PM | Повідомлення # 173
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата sheva ()
Детальніше розповім, коли закінчу усіх. Зараз лише скажу, що я, нарешті, дісталася у творчості до рідного Донецького регіону smile
Це хороша віха!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
olgavasilevskiaДата: Четвер, 2014-02-06, 8:12 PM | Повідомлення # 174
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Ох,Аню... нема сили...мотанки Ваші просто нема слів...пречудові! Але цей "мотанець".....Усё...роздягайте хлопця і показуйте що і як,якщо це можливо...   redface  А капелюх і кожух- просто отпад!
 
ZetaДата: Четвер, 2014-02-06, 11:12 PM | Повідомлення # 175
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Цитата sheva ()
Може, комусь здасться занадто яскравим, але такий у мене був настрій
Аню - такі чисті й свіжі кольори - дууууже гарно!
...і хлопчина гарний - аж занадто... biggrin






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Четвер, 2014-02-06, 11:13 PM
 
LDIIДата: П`ятниця, 2014-02-07, 0:12 AM | Повідомлення # 176
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
sheva, дуже гарна ікона.А хлопець супер-в такому кожушку не страшно)))
 
shevaДата: Субота, 2014-02-08, 0:17 AM | Повідомлення # 177
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
КиянкаolgavasilevskiaНаташаОBulletIrina_SVTanaZetaLDII,- дівчатка, дякую за підтримку. smile Дуже хвилювалася, чи сподобається такий хлопчик, бо вперше робила мотанку-хлопчика (з ніжками), вперше в зимовому одязі, вперше без будь-якої вишивки. Начебто, вийшло непагано, але хотілося почути сторонню неупереджену думку. smile

Цитата Irina_SV ()
Ікона, я би не казала, що занадто яскрава, як на мене - то просто робота світла і віддає усе своє блаженство назовні. Для мене це так трепетно і відповідально, що поки не берусь за такі роботи
Через таки побоювання і сама довго не наважувалася, бу занадто відповідально! Але ця ікона вишивалася так легко, радісно... Тепер ще треба піти освятити її. Досі збираюся з духом (а як не сподобається?).

Далі трошки хвастульок:
1. Сьогодні отримала заказного листа журналом "Майстерня вишивки" № 23. Такий несподіваний, проте надзвичайно приємний подаруночок від Лесі Лiтнянської. Неочікувано для себе перемогла в міні конкурсі  happy Сиджу зараз, читаю - а там усе знайомі обличчя  wink

2. Щойно закінчила мотанку - жіночку з донецького регіону. Викладаю на ваш суд. Це ще не кінцевий вигляд, але вже є, що показати. Мені особисто не дуже подобається колір фартушка, проте у першоджерелі був саме синій, тож довелося підлаштуватися.



моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2014-02-08, 0:25 AM | Повідомлення # 178
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
sheva, штанці - те що треба, не міняйте smile Дуже народно виглядають штанці. І мотанець класний!
Цитата sheva ()
Щойно закінчила мотанку - жіночку з донецького регіону. Викладаю на ваш суд. Це ще не кінцевий вигляд, але вже є, що показати. Мені особисто не дуже подобається колір фартушка, проте у першоджерелі був саме синій, тож довелося підлаштуватися.

красиво! Мені цікаво: ви робите по "першоджерелу" - там мотанки чи ви мотанки по костюмам регіональним відтворюєте?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shevaДата: Субота, 2014-02-08, 0:35 AM | Повідомлення # 179
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Мені цікаво: ви робите по "першоджерелу" - там мотанки чи ви мотанки по костюмам регіональним відтворюєте?
Ні, чужі мотанки я не копіюю. Зазвичай, або відтворюю костюми по книгам Оксани Косьміної "Традиційне вбрання українців", або надихаюся фотографіями звичайних людей з інтернету. А тут знайшла саме донецький регіон на марках Миколая Кочубея.



моя майстерня

Повідомлення відредагував sheva - Субота, 2014-02-08, 0:41 AM
 
AfinnaДата: Субота, 2014-02-08, 0:52 AM | Повідомлення # 180
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата sheva ()
Вчора, нарешті, забрала з багетної майстерні свою першу бісерну ікону.

Аню, дуже гарна ікона! Правильний вибір багету! Гармонійне поєднання і тому так чудово виглядає!
Вітаю з такою роботою - це щось особливе!

Цитата sheva ()
Минулого тижня ще встигла зробити невеличку мотанку - хлопчика. Він є частиною більшого проекту, що представлятиме групу ляльок.

Вразила неймовірно! Хоча, чому я дивуюсь? Бачивши твої роботи, твою професійність, техніку виконання, увагу до дрібничок (хоч насправді в цих дрібничках і полягає справжнє мистецтво !!!) Гарний парубок! А ще на ньому помітила, що в твоїх ляльках з*являється "обличчя" - характер, харизма так проступає wink Такі надзвичайні ляльки!

Цитата sheva ()
Щойно закінчила мотанку - жіночку з донецького регіону.

Дякую за мій регіон! Душу грієш!!!!
Я в неймовірному захваті від твоїх ляльок, ти унікальна, талановита майстриня!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » sheva: Моє дозвілля (творча майстерня sheva)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.