| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 11:46 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Магазинчик совки
shtynkaДата: Вівторок, 2013-01-29, 0:13 AM | Повідомлення # 121
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (sovka)
Не хотілося б ані переоцінити, ані образити людину.
Я не знаю рівня зп у вашому місті. Живу у Запоріжжі, що є доволі великим і промисловим. Тим не менш, мої друзі підприємці нещодавно ділились досвідом - шукали собі менеджера з продажу, і тільки но дали повідомлення в місцеву газету - одразу декілька бажаючих, причому готові працювати за 1500 грн з доволі жорстким графіком... 
Роботу хоч яку зараз знайти важко, а таку щоб усіх задовольняла - ще важче.
Але ви робите хорошу справу, і я впевнена, що все буде добре.
Пропонуйте стільки, скільки готові платити, а на кожен товар є свій покупець.


Моя майстерня
 
nosiknataДата: Неділя, 2013-02-17, 3:07 PM | Повідомлення # 122
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Люба моя сестричко! Вітаю тебе! І з відкриттям рукодільної крамниці "Візерунки" і з твоєю Дниною! Бажаю успіху у твоїх починаннях, хай робота вдало поєднає всі твої захоплення і від вдячних клієнтів не буде відбою!
Чекай від мене подарунків поштою, а поки порадую тебе ексклюзивом- ця вишита трояндова каблучка для тебе:) Діаметр 2,5 см (11 хрестиків в 1 см)
Ще раз з Днем народження!Цьомки!
Прикріплення: 2800550.jpg (111.8 Kb)



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-10, 6:02 PM | Повідомлення # 123
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Дівчатка, прошу вибачення, що так надовго закинула тему. Останнім часом мій життєвий графік не залишає часу на душевне спілкування (а іноді - на спілкування взагалі). :'(

Коротко про головне.
З часу відкриття магазину пройшло вже більше місяця. Я все ще працюю на основній роботі (це моє рішення і поки що так треба), а в магазині є дівчинка - продавець. Я ж з'являюся там щодня, а працюю тільки по суботах - використовую цей день для живого спілкування з покупцями, підбиття підсумків по складу і взагалі - для того, щоб тримати руку на пульсі власної справи. Крім того, у суботу роблю перестановки в магазині, викладаю новий товар, який ми продаватимемо уже з понеділка.

От вчора, приміром, я також працювала і це був на диво жвавий день, як на вихідний і як на погану погоду (виявляється, що ці два моменти мають суттєвий вплив на продажі). Приходили приємні люди, знаючі. Купували товар, спілкувались, і я, правду-кажучи, за тим ляляканням навіть не встигла зробити по магазину те, що запланувала - постійно відволікалась на консультації.

Як і хотіла з самого початку - у магазині продаю товари для вишивки, деякі споріднені товари (усілякі стрічки, тасьму та інше), готові вишиті речі, прикраси і речі в етно-стилі. Наразі основна категорія продажів у нас - бісер. Він потрібен УСІМ! Правду-кажучи, я просто в шоці від того, що усі перекинулися на вишивку бісером, причому - на вишивку іменних ікон і усіляких рушників по канві з малюнком. Це просто якась пошесть! Немає такого дня, щоб хтось не приходив і не питав ікону на якесь конкретне ім'я (якого, як правило, у нас немає), або тайну вечерю для вишивки бісером. І все б нічого, але іноді жінки приходять зі своїми роботами (щоб підібрати бісер) і я просто прозріваю від самого виробу - зашивають ПО КЛОЛЬОРАХ, а не по рядах... і жаліються, що воно кривувате (певно, бісер такий angry ). А коли пояснюєш, як треба - дивуються і не розуміють, що усе зашите треба випороти, бо інакше, це не ікона, а - вишита бісером тряпочка.
Словом, я від цього у рукодільному шоці. Навіть не підозрювала, що мені доведеться підлаштовуватися під вишивальну моду, при чому не під ту, яку диктують хороші рукодільні блоги, а ту, яку диктує базар… Зараз, до речі, перед паскою нова фішка – рушнички у вигляді канви з рисунком, по якій потрібно вишивати бісером. Їх вишиває мабуть кожна друга у нашому місті. О… Хотіла б я побачити той флеш-моб під церквою. :D
А якщо серйозно, то дуже шкода, що наші жінки хочуть вишивати, але не хочуть вмикати мізки, рахувати і експериментувати зі схемами. Ім треба, щоб було дешево і сердито. Тим, що така річ буде у ще половини міста, ніхто не переймається... Пам'ятаю, як я колись міняла гудзики у куплених на базарі светрах і нашивала на спідниці якісь мережива, щоб тільки не бути, як усі. А тут така вишивальна імпотенція.
[/font]
[font=Times]Ще один момент щодо рукодільної моди – недавно до нас приходило двоє дівчаток, років едак 14-16, які купили пів-відра різних стрічок. Коли я поцікавилася, для чого (завжди запитую про це у покупців), сказали, що будуть робити корзинки з мила…(хвилина мовчання).  Ми тут з вами обговорюємо вирізування, усілякі мережки, а люди все ще роблять усілякий гарно-виглядаючий непотріб. А мені, як власнику магазину, потрібно витрачати гроші на придбання фурнітури для цього гарно-виглядаючого непотребу, замість того, щоб витратити їх на якісь інші речі, з допомогою яких, наприклад, ми з вами могли б зробити чудову вишивану річ. Такі от перші враження від клієнтів.


Що ж до товарів, то практично кожного тижня я роблю якісь замовлення і отримую товар у службі доставки. Найчастіше замовляю знову ж таки – бісер. Це товар, що має найменшу упаковку (продаю його пакетиками по 5 г), але вимагає найбільшої мороки. Наразі маю 3-х постачальників, які є першими продавцями в Україні, і у яких я замовляю номери бісеру нові, або ті, що вже закінчуються. Постійно слідкую за залишками, бо часто кольорів немає у наявності і постачальнику потрібен час на їх завезення. Завжди бісер приходить щонайменше в упаковках  50 г, які потрібно розважити, перепакувати у менші пакети і наклеїти номери кольорів. Спочатку це забирало багато часу, але зараз я роблю це на автоматі - розважую бісер без ваги, бо вже навіть на око можу побачити, скільки грамів у пакеті. :)
Також замовляю різну дрібну фурнітуру, яка швидко закінчується, або нові набори чи схеми, які потрібні для урізноманітнення асортименту. Із замовленнями по каталогу поки що не працюю, хоч такі плани є, бо усе відразу купити неможливо, а догодити покупцям хочеться… Проте, часто буває таке, що постачальник чогось просто немає на складі, а люди довго чекати не хочуть. Тому і не зв'язуюся із замовленнями, бо не маю гарантії поставки.
 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-10, 6:09 PM | Повідомлення # 124
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Ще поділюся кількома світлинами, бо щось дуже багато буковок у попередньому повідомленні biggrin
Фото магазину наразі не виставляю, бо вони по-любому застаріли - я там вже 100 разів усе змінила.
Тому спершу покажу трохи творчого безладу, який у мене був з акриловими нитками (час від часу я їх перемотую у невеличкі моточки - це ще та морока, як із бісером)
 
ромашка1Дата: Неділя, 2013-03-10, 6:19 PM | Повідомлення # 125
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
exclaim exclaim exclaim smile smile smile smile exclaim exclaim exclaim exclaim exclaim exclaim smile smile smile smile
 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-10, 6:31 PM | Повідомлення # 126
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline

Оце таке було в хаті перед відкриттям biggrin
Зараз вже усі ці нитки сховані по коробках у квартирі. В магазин їх не несу - не хочу афішувати як виглядають мотки від виробника.
 
ромашка1Дата: Неділя, 2013-03-10, 6:39 PM | Повідомлення # 127
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
sovka , я рада що у вас все гаразд ,побільше покупців .
biggrin У мене щось з комп"ютером сталося від повідомлення залишились одні коти,чудеса
 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-10, 6:59 PM | Повідомлення # 128
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Ще покажу свої поробки, які трохи спрощують мені життя.
Мова,наприклад, про каталог бісеру.


Я зробила його із картонних сторінок, які давним-давно придбала в якомусь інтернет-магазині - думала робити фото-альбом. До альбома руки так і не дійшли, зате вийшла гарна книжка для бісеру, в якій я відмічаю нові кольори, які купую. Весь бісер у каталозі нанизаний на булавки по 7 шт. Булавки я закріпила на паралоні для утеплення вікон biggrin  
Книжка завжди у магазині і коли хтось приходить за якимось конкретним номером, продавець може відразу побачити, чи той номер взагалі у нас був і перевірити до якої групи кольорів він відноситься. Це дуже зручно.
 
Остання сторінка в "бісерній" книжці - каталог голок.

Іноді покупці хочуть власноруч перевірити, які голки мають тупий кінчик (і наскільки тупий... smile ), а виймати з вітрини усі голки по одній не хочеться. Тому ми користуємося цією сторінкою, на якій добре видно асортимент.
 
LeniДата: Неділя, 2013-03-10, 7:53 PM | Повідомлення # 129
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
sovka, прочитала ваш звіт, дякую що поділилися вашими враженнями. Що ж, коли базар диктує поганий смак то тоді вам як інтелектуальному конкуренту базару і карти в руки! Сьогодні джерело моди це інтернет. На жаль в Україні він доступний далеко не кожному. Тому ви правильно помітили що тут на форумі намагаються відтворити мережки і старовинні техніки, тому що є в кого вчитися і надихатися. Спробуйте зробити вашу вітрину прикладом гарного смаку і традиційної вишуканості і люди це побачать. Спробуйте зробити в магазині маленький майстер клас, наприклад з мережки з використанням ваших матеріалів. Таким чином це і реклама ваших товарів, і вашого дружнього і гостинного відношення до покупця і нарешті гарного смаку. Маркетинг це мабуть складна річ але й неймовірно цікава і потрібна:))
 
nosiknataДата: Неділя, 2013-03-10, 8:09 PM | Повідомлення # 130
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Цитата (sovka)
зашивають ПО КЛОЛЬОРАХ,


МАМАЧЬКІ!!! Запитай у Маші - вона попробувала по кольорах шити, і що з того вийшло знає з власного досвіду:)

Вже хочу побачити твій оновлений магазин з розписом на кубах та манекенами, і звичайно - вивіску!! Лесю, я за тебе дуже рада, сестричко! Ти молодець!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-10, 8:46 PM | Повідомлення # 131
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Leni, дякую за коментар. Так, я розумію, що треба брати на себе місію надання "художньої" освіти своїм покупцям, але майстер-класи мені ще не на часі. Зараз працюю над тим, щоб Отримати постійного покупця. Потім буду думати,чим його Утримати і ще більше зацікавити biggrin Крім того, все таки сподіваюся, що колись вони таки наїдяться тим рукодільним фаст-фудом і захочуть більш вишуканої їжі. wink
 
nosiknata, це ще не мамачькі... biggrin
Я бачила тайну вечерю, яку жіночка вишиває (по мірі поступлення бісеру) такими ядучими кольорами, ніби то не апостоли а - римські легіонери на карнавалі. Вишиває рівненько, по рядках, але кольори...
Ще й взяла вперемішку матові, перламутрові і блискучі відтінки surprised
 
BulletДата: Неділя, 2013-03-10, 9:02 PM | Повідомлення # 132
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
Оце таке було в хаті перед відкриттям

це мрія і солодкий сон рукодільниці smile Можна було на екскурсії записувати до вашої квартири smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2013-03-10, 9:03 PM | Повідомлення # 133
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (nosiknata)
Вже хочу побачити твій оновлений магазин з розписом на кубах та манекенами, і звичайно - вивіску!!

і я дже хочу це побачити smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-10, 9:46 PM | Повідомлення # 134
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Так і бить - сфоткаю магазин на наступному тижні wink
А вивіска, нажаль, ще не висить, бо я вирішила додатково укріпити саму конструкцію. У нас просто недавно чуть не впала вивіска сусіднього відділу білизни, при чому, мало не на голови відвідувачів ПриватБанку (він якраз під нами). Тому я вирішила трохи відповідальніше поставитися до цього питання smile
 
sjana_ifДата: Неділя, 2013-03-10, 9:57 PM | Повідомлення # 135
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
sovka, маєте дуже добрий підхід до організації. В наших крамницях (в яких я була, про інші - не знаю) я таких гарних альбомів з бісером (при голки взагалі мовчу!) не бачила. Традиційно у всіх - готовий каталог ДМС. smile

 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-10, 10:30 PM | Повідомлення # 136
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
sjana_if, дякую за коментар. Стараємось.

Ще хочу поділитися світлинами листівок з вишивкою, які також продаються у магазині. Може ви пригадуєте вишиті мініатюрки, які я викладала раніше. Так от що з них вийшло (не без допомоги вправних дизайнерських рук) smile :

   
   
   
  
 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-10, 10:51 PM | Повідомлення # 137
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
І ще конвертики для грошей:


 
Деякі з листівок і конвертів уже куплені і мені залишилися тільки фото biggrin
Взагалі у мене до них, зрозуміло, особливе ставлення, бо це частинка моєї роботи. І хоч вони продаються погано (так само, як і просто скрапові речі, які у нас також є), але вони мене дуже зігрівають. Я дуже задоволена роботою дівчат-дизайнерів, які вигадували дизайни і оформляли моє вишивання. Ніколи б не подумала, що мої примітивчики можна так обіграти.
Словом, вишиваю тепер на усіх клаптиках, які тільки є в хаті wink Потім фотографую вишивку і надсилаю дизайнерам (щоб вони встигли придбати папір і матеріали доки доставлять тканинки).
 
nosiknataДата: Неділя, 2013-03-10, 11:04 PM | Повідомлення # 138
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Супер, Леся, я в них не помилилась!!! Дякую, Наталочка тобі:))))

....мені оті тюльпанові, і ще та коричнева з зеленим, і чоловікам - суперове рішення!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Понеділок, 2013-03-11, 0:25 AM | Повідомлення # 139
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
Ще хочу поділитися світлинами листівок з вишивкою, які також продаються у магазині. Може ви пригадуєте вишиті мініатюрки, які я викладала раніше. Так от що з них вийшло (не без допомоги вправних дизайнерських рук) :

вони прекрасні! smile

Цитата (sovka)
Так і бить - сфоткаю магазин на наступному тижні

я з величезним нетерпінням чекатиму smile
Цитата (nosiknata)
....мені оті тюльпанові, і ще та коричнева з зеленим, і чоловікам - суперове рішення!

Нато, мені теж тюльпани найбільше сподобались, так вдало все обіграно, краще просто не уявляється!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
a-straДата: Понеділок, 2013-03-11, 4:28 PM | Повідомлення # 140
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
sovka, Вітаю з початком такої цікавої справи - СВОЄЇ справи! Дуже добре, що в тебе вона співпадає з твоїм хоббі!
Цитата (sovka)
Навіть не підозрювала, що мені доведеться підлаштовуватися під вишивальну моду, при чому не під ту, яку диктують хороші рукодільні блоги, а ту, яку диктує базар…
Не знаю... Я б не підлаштовувалась під весь цей блєск!!
Я підтримаю наших колег: будь еталоном гарного смаку. Але ниток, бісеру і пр. расходного матеріалу має бути найбільший асортимент!
Чудовий каталог! Думаю, що вже ти далеко попереду своїх базарних конкурентів!
А листівки, то взагалі - бомба!
Я бажаю тобі успіху, терпіння і постійних клієнтів! biggrin


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.