| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 1:58 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Магазинчик совки
sovkaДата: Вівторок, 2012-10-30, 11:44 PM | Повідомлення # 61
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Bullet)
На майбутне пораджу вам ОпенОфіс

Знаю про таке. Колись був він у нас на домашньому ПК.
А є ще якийсь KingOffice, чи якось так... Знаючі люди кажуть, що це дуже хороша китайська підробка Microsoft Office. Це так, до слова.

Quote (Bullet)
Я би дуууже хотіла з вами співпрацювати, але поки не уявляю, якимчином.

То це ж просто! smile Я так само мало вишиваю. І якщо, приміром, постане вибір щось вишити, або пошити якусь нову одежинку, то завжди оберу останнє. Мабуть тому, що вишивка - це довгооооо.... wink А як згадати ще про питання гарного вивороту, то можна сказати, що не вишиваю взагалі biggrin

Щодо співпраці - та мало чого ми можемо разом запропонувати?!. Мені ДУЖЕ подобаються ваші клаптикові (і не клаптикові) косметички-сумочки. А про іграшки я взагалі мовчу. Будь-який ваш гномик з клаптиків або суцільної тканинки мені набагато миліший за той китайський мотлох, що продається в іграшкових магазинах.
А круп'янички? Я точно пам'ятаю, що ви робили колись (принаймні одну) до якогось конкурса. То була така пухкенька "бабуська" і я за неї голосувала! biggrin Як на мене, це - чудовий оберіг. Набагато кращий за усіляких штампованих гномиків з мішковини.
А сумки? Я розумію, що ви реалізовуєте їх на своїх ресурсах, але яби було мені кілька штук з вишитими вставками... ммм. Це було б МЕГАчудово! Про вишиті вставки я б звісно потурбувалася сама. wink
А ланч-мати і підставки під гаряче? Прихватки? Може я щось собі вигадую, але хіба вони не були б гарним подарунком для когось?

Також мені б дуже не завадили обгортки для паспорта і гольниці у будь-якому форматі. biggrin

До речі, повертаючись до сумок...
Я недавно надибала на фото сумок з металевих і кольорових блискавок. Сама б із задоволенням носила одну з них dry
 
sovkaДата: Середа, 2012-10-31, 0:33 AM | Повідомлення # 62
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Доки ми тут полемізуємо smile мені з Києва надійшла партія маленьких схем


А від іншого постачальника прийшли набори і аксесуари виробництва фірми "Леді"
 
sjana_ifДата: Середа, 2012-10-31, 1:12 AM | Повідомлення # 63
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
О-о-о, яке багатство! А ще до цього ниточок різних ... і побільше, побільше!

 
BulletДата: Середа, 2012-10-31, 3:29 AM | Повідомлення # 64
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
Щодо співпраці - та мало чого ми можемо разом запропонувати?!.

я все уважно прочитала, зробила висновки і... повернусь 5-го числа і зв"яжусь з вами, Леся. Це цілком реально, у мене кілька (десят) сумок складовані вдома, і ще клаптикові речі, які досить пристойні навіть на мій упереджений погляд, але фотографувати я їх не вмію. і ще я вже шию серію з українських хустин + новий рік (поназамовляли дарунків, а Ліза - виконуй))))

Ви мені підняли настрій, дякую smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Четвер, 2012-11-01, 10:59 PM | Повідомлення # 65
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ви мені підняли настрій, дякую

Будь-ласка! biggrin

Дівчатка, наразі формую дуже велике (і дороге - ХУХ!) замовлення в одного постачальника.
Тому потребую вашої консультації щодо кількох позицій:

1/ Нитки МУЛІНЕ у моточках - наразі я 100% замовила тільки повну палітру DMC, бо не мати DMC, то - себе не поважати smile
Тим більше, що багато наборів і схем, які в мене вже є, обов'язково мають легенду DMC. Виходить - потрібно, щоб ці нитки були в асортименті.
Крім того, я б хотіла замовити муліне інших виробників (щоб була альтернатива по ціні, адже DMC будуть не дешеві).
- Madeira
- Gamma
- Anchor
- Ariadna
- Palmira
- ПНК ім. Кірова
Підкажіть, муліне яких виробників ви користуєте найчастіше?

2/ Нитки МУЛІНЕ у великих котушках - чи користуєтесь взагалі? Якщо так - то нитками яких виробників?

3/ Нитки для бісеру - маю 2 варіанти: італійські у великих котушках по 1000 м. і китайські (якість і ціна, звісно - дуже різна).
Кому надати перевагу?
Я наразі гадки не маю, чи багато у моєму місті "бісерних" рукодільниць. А якщо вони є, то чи будуть купувати дорогі матеріали?..

4/ БІСЕР - маю можливість замовити китайськи бісер (палітра із 170 кольорів), або чеський.
Ціна, звичайно, відрізняється суттєво.
Я переглянула свої вже закуплені набори і побачила, що більшість із них укомплектована чеським бісером. Виходить, треба обов'язково мати його в асортименті.
З іншого боку, Diana-plus, приміром, комплектує свої набори бісером, виробництва Китаю... Не знаю, яка його якість, порівняно з чеським, але сам постачальник каже, що він дрібний...
Підкажіть, будь-ласка, якому бісеру ви надаєте перевагу?

5/ Шовкові нитки - чи користуєтесь взагалі?

Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію по цій темі!

П.С. Сьогодні трошки занепала духом, коли один із постачальників сказав мені, що наразі в асортименті є тільки біле і чорне вишивальне полотно. Кольорове (бежеве, зелене, синє та ін.) буде фарбуватись тільки весною при сприятливій погоді... sad
Виявляється, треба звертати увагу ще й на такі речі. dry
 
TanaДата: П`ятниця, 2012-11-02, 2:45 AM | Повідомлення # 66
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (sovka)
Підкажіть, муліне яких виробників ви користуєте найчастіше?

1.ДМС, в том числі секційне, Anchor , в том числі секційне, "білі" номери кіровського
2.ДМС пеарл -- розкішно!
5. Штучним шовком шити не хочеться, а натуральний де взяти?))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
SabrinДата: П`ятниця, 2012-11-02, 10:33 AM | Повідомлення # 67
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
"Аріадна", "Гамма", рідше "ДМС", "ПНК ім. Кірова". А інших у нашому місті просто нема smile
 
sjana_ifДата: П`ятниця, 2012-11-02, 3:19 PM | Повідомлення # 68
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
ДМС, для сина, коли його часом тягне щось повишивати, купую переважно акрил в моточках (бо не шкода)



Повідомлення відредагував sjana_if - П`ятниця, 2012-11-02, 3:20 PM
 
irinka-vitaminkaДата: Понеділок, 2012-11-05, 10:39 AM | Повідомлення # 69
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Quote
Підкажіть, муліне яких виробників ви користуєте найчастіше?

у нашому місті є тільки ДМС, Кірова та Ариадна. Найчастіше вишиваю Ариадною, якість краща за Кірова, та ціна радує. А в одному магазині (на жаль відділ вишивки у них закрився) випадково набидала Anchor. Дуже вони сподобались. Яскраві кольори, та і дешевше ДМС-ки.

Quote
Підкажіть, будь-ласка, якому бісеру ви надаєте перевагу?
Я захоплююсь іноді бісероплетінням. Мала можливість оцінити у роботі три різновиди бісеру. Китайський, японський та чеський. Китайський - дешевий, однак вироби з нього виходять криві та неохайні. Чеський - одне задоволення працювати, роботи рівненькі, ровненькі та гарненькі. Японський - це щось середнє між китайським і чеським і по ціні, і за якістю)


http://vk.com/id201987262
 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-05, 6:25 PM | Повідомлення # 70
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
Підкажіть, муліне яких виробників ви користуєте найчастіше?

- Madeira - тільки металік
- Anchor
- Ariadna
- ПНК ім. Кірова, бо вони дешеві і + без блиску.

2, 3, 4, 5 - я ні.

6 - в приват



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Вівторок, 2012-11-06, 1:01 AM | Повідомлення # 71
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Tana, Sabrin, irinka-vitaminka, Bullet, дякую за досвід. Обов'язково візьму на замітку.

Bullet, Мадейру металік на що берете? Якщо не секрет wink
Ніколи нею не вишивала, навіть без поняття, що це таке, хоч пару кольорів в комірчині маю.
 
BulletДата: Вівторок, 2012-11-06, 10:50 PM | Повідомлення # 72
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
Bullet, Мадейру металік на що берете? Якщо не секрет

))) я її не купувала, мені багато дісталось в дарунок! Але ж питання було не "для чого купуєте", а що саме використовуєте smile
Я не вмію вишивати металізованими нитками. Як показав моніторинг на форумі - майже ніхто ними не користується. Принаймі з присланої півсотні блікс з цими нитками, я не побачила жодної роботи на форумі ))))

А я їх користую для декору, а не для вишивки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Оксана5Дата: Середа, 2012-11-07, 9:26 PM | Повідомлення # 73
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Бісер використовую тільки чеський, бо китайський колотий, неоднаковий і вишивка виходить неакуратно

<
 
tanytryellДата: Середа, 2012-11-07, 10:19 PM | Повідомлення # 74
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Використовую переважно ДМС, Гамму і пітерські ниточки, китайський бісер забракувала, бо не лише не калібрований, а ще й облазить через деякий час... Мадейру металік не використовувала, на ДМС-металік плювалась, як породистий верблюд, а от Гамму і Ярн буду використовувати і далі, хоча кількість відтінків не зрівняти...
Уявлення не маю, чиє виробництво тих ниток для бісеру, що я купувала, але вишивала я ними не сорочку чи іншу ужиткову річ, отже, міцність не так вже і важить... А раніше взагалі, котушковою білою пришивала - і не переймалась...
Анчор - непогані нитки, але переводити у цю палітру схеми не зручно, бо за каталогами багато не співпадає, а вживу не виходить, бо у тих магазинах, де є ДМС, Анчор не продають, і навпаки...
Аріадною вишивала - гарні ниточки, мякенькі - але варто брати їх або для випадків, коли номер не важить, або для схем, розроблених у цій гамі, бо інакше не підбереш...
Муліне у великих котушках не пробувала... Певно, це для машинної вишивки...
Шовком теж давно не вишиваю - не йде мені художня гладь... Ото хіба, якщо схочу блискученьким мережку зробити... )))
Є ще у ДМС ниточки "Перле" у моточках і бобінках, ними добре вишивати грубші лічильні шви - але, знов-таки, не знаю, наскільки у вас захоплюються, скажімо, хардангером.... Хоча - якщо прикупиш кілька схем, можна "підсадити" на це діло пів-міста. Дуже вже гарний результат при відносно невеликих витратах часу і праці...
 
sovkaДата: Неділя, 2012-11-18, 10:33 PM | Повідомлення # 75
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А я їх користую для декору, а не для вишивки

Значить, будемо декорувати biggrin

Оксана5, tanytryell, дякую за поради.
Щодо бісеру я матиму на увазі. Знаю, що усі скаржаться на китайський, тому його брати не буду.
Дуже боюся, що хтось прийде потім і показуватиме зіпсовану роботу... sad
 
sovkaДата: Неділя, 2012-11-18, 11:03 PM | Повідомлення # 76
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Тим часом мені прийшло замовлення від DianaPlus.
Відверто кажучи, я не дуже задоволена співпрацею, бо оптові ціни у них практично не відрізняються від роздрібних. До того ж своє замовлення я чекала більше 2-х тижнів (з дати оплати). І то, дочекалася тільки завдяки тому, що передзвонила до них і сказала, що мене вже не цікавлять ці товари і я хочу, щоб мені повернули гроші... angry Оооо, коли в наші люди навчаться надавати послуги ЯКІСНО?!...
Але то таке.
У якості компенсації моральної шкоди мені оплатити транспортні витрати. Їх там не багато вийшло - 18 грн., але хоч щось.
Прийшли схеми різних сорочок, картин і подушок.

Трохи розчарувалася, коли побачила, що не усі вони надруковані в кольорі. Гадаю, що за таку ціну могли б і піднапрягтись. dry
У тієї ж Повітрулі, приміром, і ціни нижчі і комплекти набагато зручніші для роботи.

Також ще похвалюся поповненням своєї рукодільної полички - книгами, які купила два тижні тому у Львові:


В "Українській вишивці" просто неймовірно гарні мотиви.
Я ніколи не вишивала такими швами, але купила, щоб спробувати у нових роботах.
 
TanaДата: Неділя, 2012-11-18, 11:12 PM | Повідомлення # 77
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (sovka)
В "Українській вишивці" просто неймовірно гарні мотиви.

Ми вже неодноразово звертались до цієї книги, дешо викладала на форумі, є вишите. Вітаю!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-18, 11:56 PM | Повідомлення # 78
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
Оооо, коли в наші люди навчаться надавати послуги ЯКІСНО?!...

))))) Нескоро!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Понеділок, 2012-11-19, 10:31 AM | Повідомлення # 79
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (sovka)
Також ще похвалюся поповненням своєї рукодільної полички - книгами, які купила два тижні тому у Львові:

А де саме у Львові? Книги зацікавили.
 
sovkaДата: Понеділок, 2012-11-19, 4:55 PM | Повідомлення # 80
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Tana)
Ми вже неодноразово звертались до цієї книги, дешо викладала на форумі, є вишите.

А я мабуть в танку була biggrin

Quote (Sabrin)
А де саме у Львові? Книги зацікавили.

За час поїздки була у кількох магазинах. Якщо шукаєте щось конкретне, то раджу помоніторити ціни - іноді на 3-5 грн. буває різниця.
Місця, де я була:
http://lviv.vb.ua/onmap/?fid=3226&aid=3238
http://lviv.vb.ua/onmap/?fid=3233&aid=3245
http://lviv.vb.ua/%D0%9A%....B2-3229 - козирний магазин. Свої книжки я купила саме там. А ще була в шоці від кількості художньої літератури українських авторів і закордонних МОВОЮ ОРИГІНАЛУ surprised Словом, рекомендую.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.