| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 2:09 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Natalina: співи моєї душі (Творча майстерня Natalina)
Natalina: співи моєї душі
natalinaДата: Вівторок, 2014-10-07, 9:29 PM | Повідомлення # 161
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
НаташаО,пощастило Вам! smile А я вже чекаю на онуків - старші діти вже кажуть що їхня черга smile
 
BulletДата: Субота, 2014-10-11, 8:29 AM | Повідомлення # 162
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата natalina ()
Нарешті зробила фото готових вишитих подушок (50х70 см). Мережка через чисницю з настилом та прутиком. Тканина "Україночка" (льон з домішками), ниточки Parlak oren bayan 60. Ця техніка вишивки сподобалась. Записую до своїх улюблених.

Що подушки неперевершені, тут вже і так всі написали я ж додам до цього, що вони просто були 100%вими номінантами на перемогу в конкурсі подушок на нашому форумі.. Але ви чомусь не захотіли взяти в ньому участі... чи не знали? Ось конкурс: http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/29-983-2



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
natalinaДата: Субота, 2014-10-11, 6:00 PM | Повідомлення # 163
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Лізо, дякую! Соромно, але геть забула про цей конкурс... А ще... мені ще треба набиратись майстерності аби взяти участь у конкурсі з такими аксакалами вишивки. Але ж я вчусь!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Natalina: співи моєї душі (Творча майстерня Natalina)
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.