| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-17, 0:57 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Natalina: співи моєї душі (Творча майстерня Natalina)
Natalina: співи моєї душі
natalinaДата: П`ятниця, 2012-07-27, 11:17 AM | Повідомлення # 81
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Lyubov, спасибо за разделённую радость!
LDII, дякую! Можемо організувати спільний процес. smile
ТМК, рідненька моя, дякую! Ти мене завжди підтримуєш та надихаеш на нові роботи, нові техніки. happy
ksiysha, звичайно, то не секрет. Де я тільки не купую перле... Дешевше за все виходить купувати в американському магазині 123stitch Іноді купую в англійському севандсо
А білі ниточки, коли треба терміново, купую в українському магазині Крестомания Але тут дорого.
Одну серветочку вишивала взагалі турецькими нитками YarnArt (Violet - як перле №5 ДМС перле , а canarias - як №12 ДМС). Звичайно, вони відрізняються від перле за якістю, але коли безвихідна ситуація - можна і такими користуватись. Особливо на етапі вивчення техніки.
Dmutrik09, дякую, що завітали і за теплі слова вдячна! От і я більше полюбляю паперовий варіант книжок. То таке задоволення, коли перегортаєш сторінки гарної книжки, а перед очима вже йде покадрова стрічка майбутніх втілень у життя такої краси biggrin


Повідомлення відредагував natalina - П`ятниця, 2012-07-27, 12:12 PM
 
ksiyshaДата: П`ятниця, 2012-07-27, 2:18 PM | Повідомлення # 82
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 74
Нагороди: 1
Репутація: 85
Статус: Offline
Дякую за відповідь. Я теж пробувала в 123stitch купувати. Думала, можливо ви знайшли десь ближче smile
 
LDIIДата: П`ятниця, 2012-07-27, 3:01 PM | Повідомлення # 83
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Quote (natalina)
Можемо організувати спільний процес.
Я тільки за happy
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-07-27, 4:26 PM | Повідомлення # 84
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (natalina)
То таке задоволення, коли перегортаєш сторінки гарної книжки, а перед очима вже йде покадрова стрічка майбутніх втілень у життя такої краси

Це - точно!
natalina, я надивилася, натішилася, переконалася, що мрії збуваються! Щиро за вас рада, і вимагаю (разом зі столиком) створити парадову скатертину!
natalina, .. і ще запитаннячко, а у вас, часом, нема кровної спорідненості із якогось шляхетного (аристократичного) роду з Європи? wink


ore et labore!
 
natalinaДата: П`ятниця, 2012-07-27, 9:52 PM | Повідомлення # 85
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
ksiysha, шкода, але відшукати у нас такі ниточки - марна справа.
LDII, домовились! Чекатиму на вільну годинку у твоєму щільному графіку створення шедеврів.
Пасіонарія, дякую за те, що радієте разом зі мною!
Quote (Пасіонарія)
а у вас, часом, нема кровної спорідненості із якогось шляхетного (аристократичного) роду з Європи?

surprised ніби ні, але я прискіпливо не досліджувала своє коріння.
Знаю, що батьки (та дідусь з бабусею) по лінії мами з Львівської області (Бродівський район) із заможної родини, а з боку тата трохи складніше, бо дідусь (та прадід) росіянин, а бабуся з дитячого будинку, тому її коріння невідоме, але вона українка.

Дідусь і бабуся з боку мами одружились за вибором своїх батьків, хоча бабуся була закохана в іншого парубка. Батьки бабусі були заможними і не дали згоду на той шлюб, бо хлопець був з бідної родини. Отака сумна історія.
Вибрали ій парубка із рівної собі, заможної родини. Проте, дідусь і бабуся дуже поважали, з ніжністю ставились один до одного та виховали 5-х діточок.
Тож, не думаю, що хтось загубився у мене з рідних в Європі biggrin Тутешня я до мозоку кісточок wink
 
OленкаДата: Субота, 2012-07-28, 5:51 AM | Повідомлення # 86
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
natalina, Скатертина неймовірна! Яка тонка робота, і дуже до місця на тому столику. Вітаю з обновками.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-08-19, 10:02 PM | Повідомлення # 87
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
natalina, я дякую за чудовий виклад щодо походження роду! Читала і порівнювала зі своїм. Скільки спільного!
Взагалі, я хотіли підкреслити шляхетність, підсвідоме прагнення до краси, її створення, захоплення певними речами. Не завжди це є похідним від приналежності до певного роду, касти. Але я переконана, що з порожнього не наллєш! smile
Quote (natalina)
ніби ні, але я прискіпливо не досліджувала своє коріння.

natalina, взагалі, загальна картина вимальовується, коли прискіпливе дослідження,
Quote (natalina)
а бабуся з дитячого будинку, тому її коріння невідоме, але вона українка.
Ось тут найбільше прогалин, має щось бути важливе, раз ніяких слідів. Згадайте той історичний період, коли переслідували мудрих, вчених, роботящих людей, запросто пришивали "ворога народу", вбивали чи зсилали в Сибір, маляток відбирали у дитбудинки, де вони ставали справжніми радянськими! sad
Чомусь, перше, що хотіли відібрати від нас загарбники, ті, які залишились тут надовго, це рід, родину, історію. А чи страшне це - бачить кожний з свого боку.
Але людський ген - класна штука! відроджує, пам"ятає, і як результат -
Quote (natalina)
Тутешня я до мозоку кісточок
, з чим Вас і вітаю! happy


ore et labore!
 
natalinaДата: Понеділок, 2012-08-20, 12:54 PM | Повідомлення # 88
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Oленка, дякую! Дуже приємна Ваша увага до моїх робіт! Не менайте й у майбутньому- завжди Вам рада!
Пасіонарія, так, бабуся додала роздумів щодо походження. biggrin Але Ваша правда, щось там таке було, бо вона у дитячий будинок попала не з колисочки, а ще у неї був брат. До речі, бабуся мала дуже міцне здоров'я і взагалі ніколи і нічим не хворіла. Зараз це така рідкість.
Дякую, Людо! Дуже приємно чути! Завжди прагнула, аби зроблене руками було зроблено якісно. Намагаюсь уникаю того, аби від робіт віяло "першим досвідом".
 
a-straДата: Понеділок, 2012-08-20, 2:45 PM | Повідомлення # 89
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
natalina, Як я могла пропустити Вашу "повсякденну" скатертину! Це просто неймовірно! Просто неперевершено!!! Нехай буде ваше повсякдення кожен день святом на душі, як і та скатертина! hearts hearts hearts

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
natalinaДата: Понеділок, 2012-08-20, 5:47 PM | Повідомлення # 90
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
a-stra, щиро дякую!
 
natalinaДата: П`ятниця, 2012-08-24, 10:52 AM | Повідомлення # 91
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Цього року знов не судилося мені відвідати Сорчинський ярмарок, але н моє прохання його відвідала давня знайома Світланка Коляда та порадувала світлинами. Ділюся із вами:






 
natalinaДата: П`ятниця, 2012-08-24, 10:53 AM | Повідомлення # 92
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
продовження






 
natalinaДата: П`ятниця, 2012-08-24, 10:53 AM | Повідомлення # 93
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline






 
natalinaДата: П`ятниця, 2012-08-24, 10:57 AM | Повідомлення # 94
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline








 
LyubovДата: П`ятниця, 2012-08-24, 12:27 PM | Повідомлення # 95
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
natalina, Наташенька, уже падаю, и не уговаривайте!


Повідомлення відредагував Lyubov - П`ятниця, 2012-08-24, 12:27 PM
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-08-24, 8:15 PM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Матінко рідна! Яке різмаїття і краса неймовірна! Дякую і Вашій приятельці, і Вам за такі гарнезні світлини.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Mellory_zpДата: П`ятниця, 2012-08-24, 8:51 PM | Повідомлення # 97
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 93
Статус: Offline
natalina, деякі твої роботи бачила на зустрічі, але більшу частину не бачила! Наташ, у тебе одні шедеври!
від скатертин в повному захваті! обидві дуже подобаються! а твої мужчинки другу скатертину визнали і ви використовуєте її за призначенням? ))



Я в ЖЖ
Моя група Вконтакті "Український стиль"
 
Mellory_zpДата: П`ятниця, 2012-08-24, 8:55 PM | Повідомлення # 98
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 93
Статус: Offline
ось що ще хотіла запитати! де ти купили старі книги з вишивки?


Я в ЖЖ
Моя група Вконтакті "Український стиль"
 
natalinaДата: П`ятниця, 2012-08-24, 10:49 PM | Повідомлення # 99
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Lyubov, Oленка, дякую, що радієте світлинам разом зі мною!
Mellory_zp, Наталочко, дякую!!! Так ми з тобою не всі зустрічі відвідуємо, тому і не усі роботи ти бачила. Але мені приємно, що тобі подобається!!!
Так, другу скатертинку мої чоловіки визнали за "повсякденну", особливо після того, як упевнилися, що "ляпи" першого використання відіпрались повністю biggrin
Старі книжки купувала на "блошиному" базарчику на Анголенко та на Малому ринку (металеві кіоски із старими книжками). wink
 
BulletДата: Субота, 2012-08-25, 2:52 PM | Повідомлення # 100
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (natalina)
Цього року знов не судилося мені відвідати Сорчинський ярмарок, але н моє прохання його відвідала давня знайома Світланка Коляда та порадувала світлинами. Ділюся із вами:

Дякую і дякую smile і у вас роздивлялась з цікавістю! От ще певно хтось з фрумчанок теж вивісить фото з ярмарків, то я дійсно вважатиму, що моя літня програма виконана smile Хоч не сама, але по світлинах подивлюсь)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Natalina: співи моєї душі (Творча майстерня Natalina)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.