| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 9:09 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Lyubov. " Вишивка, як образ думки" (Творча майстерня Любові.)
Lyubov. " Вишивка, як образ думки"
LyubovДата: Субота, 2012-03-24, 10:20 PM | Повідомлення # 261
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
На радость, Тanytryell, вышивайте на здоровье!!! До новых домиков!

Повідомлення відредагував Lyubov - Субота, 2012-03-24, 10:21 PM
 
LyubovДата: Неділя, 2012-03-25, 1:41 AM | Повідомлення # 262
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Бажаю вишити ще замок до цієї хатинки

Nosiknata, спасибо за пожелание! А какой замок Вы имели ввиду: готический, старинный, типа чешско-польской архитектуры, или французской средневековой архитектуры или просто дом, больший по размеру? Я давно нацеливаюсь на картины Томаса Кинкейда , - но это пока очень нерешительно, так как у него масштабные полотна. Очень интересно Ваше мнение! Напишите, пожалуйста!
 
LyubovДата: Понеділок, 2012-03-26, 11:03 PM | Повідомлення # 263
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Мои первые опыты в резьбе по дереву. Это геометрическая резьба. Она распространена повсеместно, в том числе и на Кубани.

Материал - дощечка из липы + ножик, + карандаш и линейка.


Повідомлення відредагував Lyubov - Понеділок, 2012-03-26, 11:05 PM
 
a-straДата: Вівторок, 2012-03-27, 4:36 PM | Повідомлення # 264
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Любо, це що зробили Ви??!!! То Ви на всі руки майстриня!
Я забула ще згадати Вашу картину з хаткою! Ну Ви і молодець! Наснаги на нові звершення і багато-багато нових ідей!!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!


Повідомлення відредагував a-stra - Вівторок, 2012-03-27, 4:38 PM
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-03-27, 5:18 PM | Повідомлення # 265
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Спасибо, Асечка! Да, это моя работа. Вырезать по дереву на самом деле очень интересно, особенно если материал мягкий: липа, например. Ножик режет, как по маслу. Конечно, если ножик острый. Вообще я заметила, что любое народно-декоративное творчество очень увлекательно. Желаю и Вам, Асечка, всех благ!
 
nosiknataДата: Вівторок, 2012-03-27, 8:08 PM | Повідомлення # 266
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Lyubov)
Очень интересно Ваше мнение! Напишите, пожалуйста!

Приємно як...думаю так, якщо цікавий новий досвід - беріться за маштабні полотна - не важливо що саме на них зображено, готика чи фландрія, Голандія чи Польща, в любому випадку отримайте задоволення від процесу та здійсните давню мрію:) Я почала з картинок фірми "Леді", по-любому до ваших маштабів мені ще далеко smile а тут ще й нова дощечка - різьба це круто! Я різьбила в школі на уроках праці, подобалось страшенно happy



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-03-27, 9:18 PM | Повідомлення # 267
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Nosiknata, спасибо за Ваше мнение по поводу домиков. Вы правы, новое всегда увлекательно. Взять хотя бы и резьбу... Так приятно встретить единомышленников!
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-03-27, 9:25 PM | Повідомлення # 268
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Госпожи форумчаночки! Вот какой рушник я вышила только что. Постаралась составить композицию из орнаментов роз, цветов шиповника и калины. Я стремилась вышить в украинском стиле. Возможно, вы скажете, что это брокаривщина... В любом случае мне хотелось бы узнать ваше мнение по поводу своей работы. Хочу сказать большое спасибо всем девушкам, что помогали мне в нахождении орнаментов! Да, рушник еще не совсем закончен. Я ищу орнамент для кружева, чтобы связать крючком и пришить с обоих концов. Задумывался как свадебный рушник.


Вышивался шерстью по двунитке.


Повідомлення відредагував Lyubov - Вівторок, 2012-03-27, 9:27 PM
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-03-27, 9:31 PM | Повідомлення # 269
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Lyubov, дуже гарний рушничок! Вітаю із завершенням творчого процесу над рушником! Завершення - це завжди приємно, бо можна починати щось нове.... smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-03-27, 9:32 PM | Повідомлення # 270
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Спасибо, Лесечка, но я думаю, кружева тут не хватает. А как думаете Вы?
 
nosiknataДата: Вівторок, 2012-03-27, 11:11 PM | Повідомлення # 271
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Lyubov, гарний рушник - квіти шипшини як живі! Хочете кружево? Я би зробила "соковиті" червоні ( можна білі) китиці - двічі підігнути край, щоб не обвис під вагою китиць і навісити 12-15 китиць не довгих ( за шаблон для намотки я брала пластикову карту для банкомата - 40-45 витків нитки буде достатньо). Просто я в кружевах не сильна smile

Як на рахунок корони в центрі вінка ? Можливо я бачу "шаблонний" варіант, не ображайтесь:).. у нас на весіллі бажають: "на землі - фортуну, на небі - корону"



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-03-27, 11:57 PM | Повідомлення # 272
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Nosiknata, спасибо большое за интересный вариант с кистями! А как Вы их крепите? Во сколько рядов вяжете их? Я видела, как закреплялись между собой в несколько рядов - очень красиво!
 
nosiknataДата: Середа, 2012-03-28, 0:16 AM | Повідомлення # 273
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Взагалі-то я плету основу для китиць з ниток полотна, спеціально для цього залишаю з кінців великі невишиті куски полотна по 15-20 см, тому купую полотно з великим запасом, потім плету сітку вузлами макраме, а потім навішую китиці. Я написала невеличку статтю як оформляти краї рушника для посібника клубу "Вечорниці" - ось тут http://vechornytsy.at.ua/forum/12-199-6 повідомлення № 128, може згодиться. А завтра я постараюсь сфотографувати ще один рушник, у якого китиці робились окремо і пришивались до основи - він в садочку. В роботі я використовую нитку хб Yarn Art у котушках як для в"язання спицями чи крючком - вона майже не відрізняється від нитки домотканого полотна і чуть товстіша за №10 для шиття.
Любочко, вибачайте, якщо нагрузила вас - постараюсь проілюструвати хід своїх думок smile



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
ZetaДата: Середа, 2012-03-28, 0:49 AM | Повідомлення # 274
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
thumb вітаю з завершенням чудової роботи!





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
LyubovДата: Середа, 2012-03-28, 0:59 AM | Повідомлення # 275
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Nosiknata, спасибо большущее! Я утонула в Вашей ссылочке!!! Красота! Буду с нетерпением ждать Ваших иллюстраций!!!
 
LyubovДата: Середа, 2012-03-28, 1:02 AM | Повідомлення # 276
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Zeta, спасибо!!!

Повідомлення відредагував Lyubov - Середа, 2012-03-28, 1:02 AM
 
a-straДата: Середа, 2012-03-28, 10:34 AM | Повідомлення # 277
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Lyubov, Який гарний рушник у Вас вийшов! Просто чарівливо-квітковий, такий традиційний, український! Нехай приносить щастя тому, кому буде належати! А мені здається, що гарно і так, просто з вінком. Він досконалий. Мої вітання! salute
Люба, Ви набираєте оберти і швидкість у вишиванні! Бажаю Вам ще більше сил і бажання до вишивки, так би мовити режим Тurbo biggrin
Я зараз вишиваю подібний рушник, також весільний для молодшого, але оскільки він ще досить маленький, процес дуже уповільнений. Цей рушник у мене викладений у розділі довгобуди.


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
nosiknataДата: Середа, 2012-03-28, 12:22 PM | Повідомлення # 278
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Обіцяні фото - видно як кріпляться нитки до полотна на старому рушнику, чорно-червоний рушник - вив"язані прямо з основи вузлами макраме

Останнє фото це нитки - зверху пасмо нитки №10, по центру котушечна Yarn Art, знизу - висмикнуті нитки з рушникового полотна.
Звичайно, думок багато, як і смаки у кожного свої - рушник розкішний, тож бажаю зробити його - бездоганним ! thumb



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LyubovДата: Середа, 2012-03-28, 3:00 PM | Повідомлення # 279
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Асечка, a-stra, спасибо большое за похвалу! Просто вырастают творческие крылышки! Я тоже Вам жалею красивого-красивого свадебного рушника - он точно таким будет!
 
LyubovДата: Середа, 2012-03-28, 3:08 PM | Повідомлення # 280
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Nosiknata, спасибо большое за помощь! Скажите, пожалуйста, а плетение макраме было традиционным для украшения украинских рушников, или это более позднее нововведение?
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Lyubov. " Вишивка, як образ думки" (Творча майстерня Любові.)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.