| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 5:37 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Яги: Шлях до традиції. (Майстерня Яги)
Майстерня Яги: Шлях до традиції.
a-straДата: Понеділок, 2012-06-18, 4:56 PM | Повідомлення # 141
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Яга, Дякую за такі цікаві екскурси! Дуже цікава експозиція в музеї Гончара, дуже хочу відвідати, будемо планувати на вихідні))) І Луганський краєзнавчий дуже самобутній! Шкода, що так далеко!!! happy

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-06-19, 11:07 AM | Повідомлення # 142
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Дякую за чудові світлини.
Quote (Яга)
Крайне фото - лемкиня.
Юлечко, права чи ліва?



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЯгаДата: Вівторок, 2012-06-19, 7:45 PM | Повідомлення # 143
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Юлечко, права чи ліва?

Oленко, права, на передньому плані


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
ЯгаДата: Четвер, 2012-06-21, 7:21 PM | Повідомлення # 144
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Вітаю з Купала такою листівкою:

техніка: поверхниця-морщінка, характерна для східно-подільських жіночих сорочок
частинка орнаменту з альбому Причепіїв
бавовняні кручені нитки, льон, картон, папір, наліпки

Мало бути сонячно і квітуче, бо саме з цим у мене асоціюється день Літнього Сонцестояння smile


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів

Повідомлення відредагував Яга - П`ятниця, 2012-06-22, 0:05 AM
 
OленкаДата: Четвер, 2012-06-21, 7:52 PM | Повідомлення # 145
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Яга, Листівочка гарненька, така справжня купальска. Про коловорот згадалось, як відрегували мій син і чоловік. Я їм дового пояснювала, що коловорот існував ще до нацистів за багато сотень років. І втілював образи життя і сонця. В решті-решт мій син видихнув: "Ма, а виший но мені такий рушничок, я у себе на шхуні над капітанським місточком повішаю. Подивимось як довго часу займе поки мені ліцензію на нейтральні води закриють." Так сумно стало від цих слів. Бо і справді, у всього світу такі кепські ассоціації викликаються. Ти молодчинка, використовуєш повним ходом. happy


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЯгаДата: Четвер, 2012-06-21, 10:31 PM | Повідомлення # 146
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ти молодчинка, використовуєш повним ходом

А який я маю вибір? wink Я ж майже чистокровна подолянка smile Не зважаючи на те, що моя мама з Донбасу, її батько - з Вінничини, поїхав після війни шахтарювати на Донеччину.


В нас є тема про сваргу, там вже про це все говорили багато разів. У себе ще викладу пару картинок. Оленко, полякаєте своїх wink
Тропінін, 1-ша пол. ХІХст. з Вінничини


З Причепіїв:

Цією марю smile (З музею Гончара)

А взагалі, я з жахом думаю, а що як маразм дійде до нас, адже у Європі (в Німеччині точно) сварги законодавчо заборонені, в Росії торік були такі розмови не знаю чим закінчились. Стоятиму тоді під ВР, захищаючи право мати коріння, хоч би й сама, сподіваюсь, матиму вишиванку. Але тьху-тьху-тьху, у нас і так є чим замилювати очі електорату


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів

Повідомлення відредагував Яга - Четвер, 2012-06-21, 11:37 PM
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2012-06-25, 4:27 PM | Повідомлення # 147
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Яга)
Але тьху-тьху-тьху, у нас і так є чим замилювати очі електорату

Дійсно! Яга, Ви така молодець! Набиваєте оскомини на всі сто! Ось і собі помріюю про подібну сорочку, але, напевно, коли завершу борщівку. Дякую за фото і прекрасні екскурси! smile


ore et labore!
 
ЯгаДата: Понеділок, 2012-07-09, 0:43 AM | Повідомлення # 148
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
З двотижневим запізненням хочу потриндіти smile тут про імпрезу від Країни Мрій - Етно-fashion. Відбувалося вдруге. Торік зібрали колекції з етнічним присмаком від купи відомих укр. дизайнерів, як-то Олеся Теліженко, Роксолана Богуцька та ін. Я тоді не змогла зорієнтуватись, де буде етно-показ під зливою, тому роздивлялась облизуючись уже опісля по фото smile .
Тепер же гранди за рік в даному напрямку нічого не напрацювали, тому колекції були від не надто відомих (принаймні широкому загалу) торгових марок. Та й етно вгадувалось тут не з першого разу. Хіба що подіум із сіна та музики з лірою. Але я спокусилась цим майданчиком, чекаючи на танці від "Топорівчанки", тож тепер покажу світлинки тим, хто не побачив їх у новинах або соцмережах.

Першою була колекція "Скіфія " від «Miss M». Казали, що ідея колекції була навіяна тематикою стародавньої культури слов'янських народів. Тут мали перегукуватись їхній спосіб життя, творчість, виготовлення текстильних виробів та прикрас. Метою наче було створення сучасного одягу з етнічним присмаком, національним колоритом.З моєю початковою історичною освітою поєднання виділених слів уже викликає напружений мозковий процес. smile А тут ще показували пастельні атласні сукні на моделях з накладними кольоровими віями.





Друга колекція була від Людмили Бушинської для TМ «RUTA». Аби вона вписалась в формат, казали, що колекція була створена з натуральних тканин – льону і трикотажу у традиційних червоно-чорних та білих подільських кольорах з використанням української жовто-блакитної символіки й оздоблена вишивкою. По суті був гарненький спортивний одяг для дівчат, хлопців та дітей. Єдина цікавинка - моделі танцювали.




мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
ЯгаДата: Понеділок, 2012-07-09, 0:43 AM | Повідомлення # 149
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Далі мої фаворити. А все тому, що коли нудьгуючи дивилась fashion-tv, призвичаїлась вважати хорошим показом той, який виносить мізки. biggrin Тому колекція «Жінки мого роду» від Христини Рачицької мені сподобалась найбільше з усіх. Казали, що за основу були взяті характерні особливості подільського шиття, техніки виконання, притаманні лише для цього етнографічного регіону (чорний колорит, збагачений яскравими відтінками жовтого, малинового, коралового, зеленого, фіолетового, натуральні полотна льону різної фактури з рясним декоруванням та забута на сьогодні техніка вишивання «колодками»).




Далі показали дівочі футболочки і спіднички у кольорах країн-учасниць чвертьфіналу Євро-2012, України і Польші від Альони Поклонської:



Завершував показ дім моди RITO своїм трикотажним одягом, де етнічність мали забезпечувати мережані частини:




мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-07-09, 0:48 AM | Повідомлення # 150
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Яга)
адже у Європі (в Німеччині точно) сварги законодавчо заборонені
У нас хоч і не заборонені, але явно їм не радіють...
За світлини дякую, цікаво бачити на що наші майстри здатні...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЯгаДата: Понеділок, 2012-07-09, 0:50 AM | Повідомлення # 151
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Зрозуміло, що із-за цього всього "Топорівчанку" я пропустила. А чекала їх заради специфічних дівочих головних уборів. Та все ж одну представницю вдалось засвітлити опісля:

Отут про село, одяг, головні убори та ін.


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
ЯгаДата: Понеділок, 2012-07-09, 1:29 AM | Повідомлення # 152
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Неочікувано для себе зустріла народний одяг у Музеї історії та культури міста Луганська.

Усе в брокарівському стилі. Та ще й дізналася, що частина експонатів надана співробітницею музею і походять вони з Полтавщини. До Луганська мають лише той стосунок, що ця пані нині живе і працює в Луганську. Зате впевнена в збереженні родинних реліквій.


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
ЖаннаДата: Середа, 2012-07-11, 3:51 PM | Повідомлення # 153
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Яга, ваау! оце тільки зараз побачила цей репортаж про показ етно-моди на КМ))) дуже цікаво, дякую))))


мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Середа, 2012-07-11, 4:53 PM | Повідомлення # 154
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Яга)
А взагалі, я з жахом думаю, а що як маразм дійде до нас, адже у Європі (в Німеччині точно) сварги законодавчо заборонені, в Росії торік були такі розмови не знаю чим закінчились. Стоятиму тоді під ВР, захищаючи право мати коріння, хоч би й сама, сподіваюсь, матиму вишиванку.

Просто потрібно по можливостям КОЖНОМУ, хто в курсі, вести просвітницьку діяльність.
В рад. час було погане ставлення до Ніцше лише тому, що у нього Гітлер вичитав фоазу "Падающего - толкни!", і Вагнера довго не слухали, бо то був улюблений композитор Гітлера... Я вже мовчу про ім"я Адольф... Що ж, треба віддати тирану належне: мав хороший смак в деяких речах! ))) А те, що виріс у потвору =- ну таке і у нас в країні хоч відбавляй. : (((

Quote (Яга)
Зрозуміло, що із-за цього всього "Топорівчанку" я пропустила. А чекала їх заради специфічних дівочих головних уборів. Та все ж одну представницю вдалось засвітлити опісля: Отут про село, одяг, головні убори та ін.

І костюм зацікавив, і сподобалась мова головної сторінки офіційного сайту села Топорівці. От би всі так любили свій край smile

Завжди люблю такі огляди, дякую, Юля!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2012-07-11, 5:44 PM | Повідомлення # 155
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую за фотокрасу та репортаж, об'єктивний! Ти -- наші очі, доки де-хто ярмаркує)))

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LyubovДата: Середа, 2012-07-11, 7:24 PM | Повідомлення # 156
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Юлечка, спасибо! Так красочно, интересно! Все мечтаю вышить сорочку , как на Буковине, но не знала: с чем можно комбинировать - а тут на фото шикарная многоярусная юбка! Спасибо!
 
KalunaДата: Середа, 2012-07-11, 7:58 PM | Повідомлення # 157
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Яга, специально для тебе wink


Цього разу нв Країні мрій зробила не більше десяти фото, цих красунь - найбільше
Прикріплення: 8042473.jpg (204.9 Kb) · 6513460.jpg (196.5 Kb) · 3907539.jpg (258.0 Kb)



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012


Повідомлення відредагував Kaluna - Середа, 2012-07-11, 8:47 PM
 
ЯгаДата: Четвер, 2012-07-12, 0:22 AM | Повідомлення # 158
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Ой скільки народу до мене набігло clap Усім дякую за увагу до моєї писанини hearts
Quote (Жанна)
оце тільки зараз побачила цей репортаж про показ етно-моди на КМ)))

та я його пізнувато виклала angry
Quote (Bullet)
Просто потрібно по можливостям КОЖНОМУ, хто в курсі, вести просвітницьку діяльність.

Це іноді буває важко. Потрібно завжди мати з собою дидактичний матеріал cool , щоб не були просто репліки сторін і кожен залишився при своїй думці.
Quote (Lyubov)
Все мечтаю вышить сорочку , как на Буковине, но не знала: с чем можно комбинировать - а тут на фото шикарная многоярусная юбка!

Так, але майте на увазі - це сучасний сценічний варіант. Але для святкового сучасного образу - дуже добрий.


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
РолічокДата: Вівторок, 2012-07-17, 1:44 PM | Повідомлення # 159
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Яга, дякую за етно моду!
схожу керсетку бачила в російському етнографічному, тільки якогось зеленкавого кольору. у мене є фото.



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ЯгаДата: Субота, 2012-08-11, 5:43 PM | Повідомлення # 160
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Вже з місяць тому написала нову парочку писанок-сестричок, але тільки-но сфотографувала:

Травлення і восковий розпис;
"листки", Немирівський район Вінницької області
з "Української писанки" Віри Манько

Намагаюсь писати впродовж року аби не втрачати навички, але виходить рідко, тому спостерігається скоріше регрес замість прогресу wacko


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Яги: Шлях до традиції. (Майстерня Яги)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.