Zeta: Мода Ukraine - Сторінка 43 - СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ
| | Вхід у форум

Понеділок, 2017-01-23, 5:41 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 43 з 67«1241424344456667»
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Zeta: Мода Ukraine (творча майстерня форумчанки Zeta)
Zeta: Мода Ukraine
Andrew_YerДата: Четвер, 2013-07-11, 9:27 AM | Повідомлення # 841
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
З вашого дозволу додам декілька особистих суб'єктивних коментарів.

1. Виставка називається "Світло наших сердець". Клуб зветься "Світлиця". Отже, назва виставки говорить нам про те, що представлені на ній експонати розповідають про сьогоднішнє творче життя клуба. Виставка має періодичний характер, тобто в якійсь мірі (а так воно і є) звітна.

2. Враження про виставку, що склалося після перегляду відео є опосередкованим. В сюжеті ми чуємо розповідь ОДНІЄЇ майстрині. Про що вона нам розповідає? Про СВОЇ роботи. Що вона проголошує? СВІЙ девіз - відтворення традицій. Що далі? Далі - робота авторів сюжету: нарізки, підводки, тощо... Синхрон (чи як воно там зветься) має ж якось бути пов'язаним з відзнятим матеріалом. Ось і маємо в тексті акцент на відродження традицій плюс ще кілька тез, які проголосили журналісти проаналізувавши спілкування ще з декількома членами клуба. Про те, що молодь не дуже бажає приєднуватися, про майстер-класи і т. ін. Потім, спираючись на інформацію, ми її ще раз упорядковуємо і формуємо власне ставлення. Такий довгий ланцюжок посередників не сприяє об'єктивності. Навпаки.

3. Щодо шароварщини. Що таке шароварщина? Це:
- підміна справжнього сурогатним;
- підміна внутрішнього глибокого змісту зовнішніми поверхневими ознаками;
- існування з почуттям власної меньошовартості...

Те, що мені довелося побачити на власні очі, не здалося мені не справжнім.
Самі перші експонати - група ляльок. Ми всі бачили Аніних (sheva) ляльок. Вони просто чарівні. Окрім бездоганного виконання що в них так приваблює? А саме, звернення до традицій народного одягу, врахування і відтворення регіональніх особливостей.

Також ми всі знаємо Таніни (Zeta) роботи. В них дуже делікатно використані традиційні техніки і шви.

І багато інших дуже досконалих робіт. Хотілося довго стояти біля кожної і довго роздивлятися.
Скажу відверто: те, що я побачив, значно перевищило мої очікування.

Далі. Один приклад. Дуже характерний. Погляньте на цю чарівну жінку:

Давайте звернемо увагу на її сорочку. Сліпе вирізування. Чому не звичайне прорізне? А тому, що жінка вже старша. А не годиться старшим жінкам носити одяг, скрізь який проглядається тіло. Хіба це випадково? Хіба це поверхнево? Та ні. smile
Прикріплення: 9921620.jpg(142Kb)

Чарівник - Майстер вишивання - 2012

ZetaДата: Субота, 2013-07-13, 12:09 PM | Повідомлення # 842
Мудра людина
Нагороди: 0
Репутація: 739
дуже приємно бачити ,що наша "багатостраждальна" виставка визвала таку сер"йозну дискуссію smile
Андрію - дякую за схвальні коментарі,мені приємно,що вам з Ганнусею сподобалося у нас  smile
Цитата (Andrew_Yer)
Щодо шароварщини. Що таке шароварщина? Це: - підміна справжнього сурогатним;
- підміна внутрішнього глибокого змісту зовнішніми поверхневими ознаками;
- існування з почуттям власної меньошовартості...

все правильно - але.... особисто мені дууууже не подобається саме це слово "шароварщина"!(якесь воно НЕ НАШЕ) на мій погляд воно є образливим для частини одягу війська козацького - а козацька доба - одна з найславетніших сторінок нашої історії!
Яка жінка могла спокійно пройти повз стрункого хлопця в шароварах з шаблею на боці cool - і на тобі...а вояки ж собі самі відшукували для бойових дій зручне вбрання,все було продумано до дрібниць
вважаю - цей термін треба ЗАМІНИТИ  smile

Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012

Повідомлення відредагував Zeta - Субота, 2013-07-13, 12:35 PM

ZetaДата: Субота, 2013-07-13, 12:26 PM | Повідомлення # 843
Мудра людина
а це фрагмент нової сукні-саму сукню не встигла сфотографувати,бо ввечері освітлення погане - замовниця обіцяла професійну зйомку smile
це знову рушникові шви - спробувала відшити фрагмент окрайки  з книги В.Зайченко
це оригінал

а це мої перетворення - трохи змінила шви - бо в мене тоненький батист - треба було зробити прозоріше smile стебловий шов,тамбурний та заповнення

виворіт
Прикріплення: 8446142.jpg(230Kb) · 0687532.jpg(215Kb) · 6333314.jpg(256Kb)

Повідомлення відредагував Zeta - Субота, 2013-07-13, 12:43 PM

nosiknataДата: Субота, 2013-07-13, 12:51 PM | Повідомлення # 844
Мудра людина
Нагороди: 7
Репутація: 632
Таню, аж тепер не втрималась - таки напишу: ШУКАЙТЕ ІНШИЙ КЛУБ! Я просто в шоці від "критики"  на вашу адресу - ваші роботи заслуговують найвищиго визнання, але хіба ж то не щастя коли поряд ще дві пані у ваших виробах? Подивіться ще на оце - саме ця сторінка і саме цей узір будуть моєю сумочкою-фермуаром - "Хей-хай, хвилю тримай!!!!" Вишиваю ДМС секційного фарбування на шматку грубого домотканого полотна подарованого кимось з форумчанок, пачала давно, тепер от може завершу - надихаємось:)
Прикріплення: 3303446.jpg(212Kb)

Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"

ТМКДата: Субота, 2013-07-13, 1:49 PM | Повідомлення # 845
Мудра людина
Нагороди: 2
Репутація: 772
Цитата (Zeta)
а це мої перетворення
Вражаюче! Таня, а ниточки секційного крашення? Чи то так фото передає?

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

ZetaДата: Субота, 2013-07-13, 3:45 PM | Повідомлення # 846
Мудра людина
Цитата (nosiknata)
саме ця сторінка і саме цей узір будуть моєю сумочкою-фермуаром - "Хей-хай, хвилю тримай!!!!

Ух ти ж!!! як мені подобаються такі співпадіння!!! :exclaim:там далі є ще одна картиночка - сумку буду з неї робити biggrin
Цитата (ТМК)
Таня, а ниточки секційного крашення?

так - саме ДМС секційного фарбування - мій фотоаппарат вже на ладан дихає - за кілька днів викладу нормальні фото - клієнтка - обов"язкова людина - обіцяла гарні фото smile

Повідомлення відредагував Zeta - Субота, 2013-07-13, 3:46 PM

LDIIДата: Субота, 2013-07-13, 4:04 PM | Повідомлення # 847
мешканець сайту
Репутація: 183
Zeta, Таня,гарно-ви майстриня tongue .Зараз згадала,що у мене десь лежить закинута покроїна спідниця-ніяк руки до неї не дійдуть-може і мені повчитися на ній таким швам-ваші роботи надихають.Дуже хочу побачити готову сукню.

TanaДата: Субота, 2013-07-13, 4:28 PM | Повідомлення # 848
Мудра людина
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Таню, розмови перемеляться, а справа (вишивка, робота) лишаться, тож роби свою справу, спокійну, і все буде гаразд. На цьому форумі нвс багаточисельний клуб твоїх шанувальниць!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012

ромашка1Дата: Субота, 2013-07-13, 5:47 PM | Повідомлення # 849
побратим
Нагороди: 1
Репутація: 99
Цитата (Tana)
На цьому форумі нвс багаточисельний клуб твоїх шанувальниць!
 я згідна зTana,    Zeta,ви вмієте поєднати сучасне і традиційне ,так тримати,ми надихаємось музейними і традиційними експонатами і народжуються нові цікаві роботи  ( як у вас  ),я думаю що це правильний підхід,створити щось нове,це і є майстерність .( і вона у вас є )

ZetaДата: Субота, 2013-07-13, 9:18 PM | Повідомлення # 850
Мудра людина
LDIITanaромашка1, -дякую, підтримка наших форумчан не аби як надихає та додає впевненності - що йдемо вірним шляхом cool

BulletДата: Субота, 2013-07-13, 10:52 PM | Повідомлення # 851
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Репутація: 1033
Цитата (Zeta)
все правильно - але.... особисто мені дууууже не подобається саме це слово "шароварщина"!(якесь воно НЕ НАШЕ) на мій погляд воно є образливим для частини одягу війська козацького - а козацька доба - одна з найславетніших сторінок нашої історії! Яка жінка могла спокійно пройти повз стрункого хлопця в шароварах з шаблею на боці - і на тобі...а вояки ж собі самі відшукували для бойових дій зручне вбрання,все було продумано до дрібниць вважаю - цей термін треба ЗАМІНИТИ 

Не можу змовчати: Таня, шароварщина широко вживається саме через те, що дуже багато українців вважають, що шаровари є частиною українського народного костюма. Вважаю, що саме таку думку про український костюм треба замінити smile

Цитата (Andrew_Yer)
2. Враження про виставку, що склалося після перегляду відео є опосередкованим. В сюжеті ми чуємо розповідь ОДНІЄЇ майстрині. Про що вона нам розповідає? Про СВОЇ роботи. Що вона проголошує? СВІЙ девіз - відтворення традицій. Що далі? Далі - робота авторів сюжету: нарізки, підводки, тощо... Синхрон (чи як воно там зветься) має ж якось бути пов'язаним з відзнятим матеріалом. Ось і маємо в тексті акцент на відродження традицій плюс ще кілька тез, які проголосили журналісти проаналізувавши спілкування ще з декількома членами клуба. Про те, що молодь не дуже бажає приєднуватися, про майстер-класи і т. ін. Потім, спираючись на інформацію, ми її ще раз упорядковуємо і формуємо власне ставлення. Такий довгий ланцюжок посередників не сприяє об'єктивності. Навпаки.

Андрію, ви з висоти свого досвіду точно висловили мою думку про відео-сюжет smile Дякую.
Я не була присутня на виставці, я можу зробити висновок ВИКЛЮЧНО З ВІДЕО-РОЛИКА. sad З ролика ясно, що це виставка традиційних "сучасностей", чи навпаки smile
На майбутнє: значить, це погана робота журналіста та ІЗ журналістами. Люди, які не розбираються в питанні, можуть такого наговорити...

Цитата (nosiknata)
Подивіться ще на оце - саме ця сторінка і саме цей узір будуть моєю сумочкою-фермуаром - "Хей-хай, хвилю тримай!!!!

Таня, Zeta, ось і послідовники твоїх починань пішли smile ВІТАЮ!

Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net

KalunaДата: Субота, 2013-07-13, 11:19 PM | Повідомлення # 852
Мудра людина
Нагороди: 4
Репутація: 567
Zeta, перегорнула тему, пораділа за тебе і киплю щодо чергового "народного...."
можна і мою баночку на дьоготь, щоб і я Гапкою була  :))))
Таню, найбільше перепадає тим, хто дійсно  робить щось варте. Тому, що воно чіпляє за душу.
Нормальні люди які можуть зрозуміти, оцінити вкладений труд- радіють, милуються і насолоджуються майстерністю.
А розвитку інших вистачає лише на заздрощі і позу  cry
Вибач за мій французький - начхати на них.

Насправді оцінюють і цінують "не за поговорить а за зробить".
На жаль, перших - до гибелі, а других - в день з вогнем при ясній погоді треба  добре пошукати  smile
Бережи себе, свій світ, розвивай своє вміння та  майстерність і якщо дуже того хочеться і потрібно - отримаєш те звання.
Якщо ж воно вимагає тієї ціни, яка тебе не влаштовує - іди іншою дорогою.
В тебе гарний смак, майстерно виконані роботи з саме твоїм неповторним стилем. Замовники які з задоволенням і радістю носять твої роботи.
І задоволення, яке приносить тобі створення цих робіт.
Обіймаю  smile
вибач за багатенько буквів, зазвичай це мені не притаманно, а тут зачепило))))))

Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012

ZetaДата: Неділя, 2013-07-14, 0:11 AM | Повідомлення # 853
Мудра людина
Дорогі мої форумчаночки! дуже дякую за підтримку і радію з того,що колись наважилася зареєструватися на цьому форумі smile дуже приємно бачити стільки людей у себе в майстерні :redface: 
якщо стільки жінок мене підтримали - то я 100відсотково відчуваю,що займаюся потрібним ділом!
тож рухаємося далі!!! wink

намистоДата: Неділя, 2013-07-14, 11:44 AM | Повідомлення # 854
мешканець сайту
Нагороди: 4
Репутація: 484
Цитата (Kaluna)
Таню, найбільше перепадає тим, хто дійсно  робить щось варте. Тому, що воно чіпляє за душу. Нормальні люди які можуть зрозуміти, оцінити вкладений труд- радіють, милуються і насолоджуються майстерністю.
А розвитку інших вистачає лише на заздрощі і позу

+100
Zeta, Тетяно, ти даруеш своєю творчістю нам стільки  прикладів для втілення народного в сучасне! А як приємно спостерігати за тим, як стрімко росте твоя майстерність у вишивці. Стільки технік ти освоїла за досить короткий термін! Про твої творчі плани можна тільки здогадуватися і з превеликим терпінням чекати твого наступного меседжу з новинками від Zeta. 
Я дуже рада, що ти є в нашій спільноті! Ну а сумніви...це побічний ефект творчості. Ними треба трохи мучитися час від часу. smile Бажаю успіху!

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012

ПтичкаДата: Неділя, 2013-07-14, 12:20 PM | Повідомлення # 855
побратим
Репутація: 47
Zeta, А я вам скажу так...я вам заздрю білою-білесенькою заздрістю(як,до речі,і всім іншим майстриням на цьому форумі)...та як би я уміла робити те що ви робите хоч би на 1% я була б така щаслива...така щаслива...нажаль я не маю таких талантів...і не вмію створювати такі чудові речі які створююте ви...все що я можу-то скопіювати чи скористатись(з дозволу звісно) чиїмись ідеями...То радійте що у вас є талант створювати свої індивідуальні роботи,а також є і час і можливість...а звання...та нашо вам те звання якщо у вас є ВИЗНАННЯ такими чудовими людьми які тут "прописані" вже довгі роки...Звання...Буде у вас і звання(згодом),бо ви людина талановита і цілеспрямована....Бажаю вам його отримати!!! 
....як мені подобаються ваши ідеї з рушниковими швами....це супер-гарно!!!

lady-vДата: Неділя, 2013-07-14, 1:53 PM | Повідомлення # 856
Мудра людина
Репутація: 642
Zeta,  не зважай - ті, що кажуть " не народне" самі не знають яке народне має бути ))) Народне - це створене НАРОДОМ , представником якого ти є, опираючись на традиції, і підлаштовуючи для сучасності. Бо якщо будемо тільки повторювати, то не будемо розвиватись, рости. А все, що в природі перестає розвиватись і рости , в кінці кінців старіє і вмирає. Не зрозумійте мене неправильно - повторювати кращі зразки традиційного одягу ТРЕБА, щоб пам'ятати своє коріння, без якого також - згинемо. Але саме коріння без стовбура та молодого гілля - всього навсього пеньок, навіть якщо, ще поки що живий wink
Ти Тетяно, молоді пагінці народного!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012

nosiknataДата: Неділя, 2013-07-14, 2:59 PM | Повідомлення # 857
Мудра людина
Репутація: 632
Цитата (lady-v)
Але саме коріння без стовбура та молодого гілля - всього навсього пеньок, навіть якщо, ще поки що живий
+100000000000 Підтримую!!!!

Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"

ПасіонаріяДата: Середа, 2013-07-17, 9:16 PM | Повідомлення # 858
Мудра людина
Репутація: 392
Цитата (Kaluna)
В тебе гарний смак, майстерно виконані роботи з саме твоїм неповторним стилем. Замовники які з задоволенням і радістю носять твої роботи.
 Це точно! І чекаємо на нові!! smile

ore et labore!

ZetaДата: Четвер, 2013-07-18, 1:10 AM | Повідомлення # 859
Мудра людина
Цитата (Пасіонарія)
І чекаємо на нові!
ще одна літня сукня(нарешті фото отримала) smile
дірочки зроблені машинкою,а посередині ручна вишивка рушниковими швами,тканина - батист.нитки ДМС секційного фарбування
Прикріплення: 7247218.jpg(116Kb)

TanaДата: Четвер, 2013-07-18, 9:18 AM | Повідомлення # 860
Мудра людина
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Жовтенятко! От так неочикувано рушникові шви пішли у одяг!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012

СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Zeta: Мода Ukraine (творча майстерня форумчанки Zeta)
Сторінка 43 з 67«1241424344456667»
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:

Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.