| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 3:28 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Zeta: Мода Ukraine (творча майстерня форумчанки Zeta)
Zeta: Мода Ukraine
martka80Дата: Вівторок, 2012-07-03, 0:04 AM | Повідомлення # 341
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Oленка, є таке(( Професійна звичка модератора((( і вредна в деяких моментах натура... ну люблю я щоб все було чисто і українська і російська і польська і т.д.. без суржику.... і перше з негативу, що впадає в очі на сайтах - це огріхи перекладу. Але позитив переважує завше)) Ще раз повторюся, що сайт дуже гарний
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-07-03, 0:40 AM | Повідомлення # 342
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
martka80, дякую,що помітили smile - бо сама я не дуже уважно придивлялася, а доця вже років з 5,як розмовляє німецькою та російською - тож перечитає та виправить wink





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
martka80Дата: Вівторок, 2012-07-03, 0:53 AM | Повідомлення # 343
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Zeta, рада допомогти.. До речі, як я розумію з ваших дописів, то сайт має бути багатомовним? Не знайшла кнопки перемикання мов. Можливо варто поставити Гугл-перекладач? Особисто мені на сайті він пригодився. і досить зручний і переклад нормальний.
 
BulletДата: Вівторок, 2012-07-03, 3:34 AM | Повідомлення # 344
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (martka80)
Професійна звичка модератора((( і вредна в деяких моментах натура... ну люблю я щоб все було чисто і українська і російська і польська і т.д.. без суржику.... і перше з негативу, що впадає в очі на сайтах - це огріхи перекладу.

Я маю пару інтернет-френдів, що виправляють мої обдрючки при вивішуванні мною моїх сумочок, одна з них - наша Тана smile От ще якщо і ви заходитимете на мій сайт час від часу і переглядатимете його на помилки - я буду дуже вдячна ))) Я неуважно друкую, думаю, у Тані Зети та сама їрунда... Творчі натури не звертають уваги на такі дрібниці, як обдрючки, еге ж, Тань? wink

Мені здаєтьсся, сайт вимагає яскравості ще! Такий офіціоз, чесно кажучи, страшно:) Мені комфортніше в цій творчій майстерні.

Але вітаю з сайтом, шкода, що так пізно, давно було вже час зробити його!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-07-03, 1:09 PM | Повідомлення # 345
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
martka80, Bullet, -дівчата,дуже приємно,що долучаєтесь до обговорення,бо сайт робила моя доця - це її перша робота - звісно,що багато чого вона ще може не знати - але передавала подяку за критичні зауваження - бо тепер можна ж покращити! знання ще нікому не завадили wink то ж ще раз дякую!!! happy





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
martka80Дата: Середа, 2012-07-04, 6:12 PM | Повідомлення # 346
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Bullet, Лізо, як попадеться на очі - скажу. До речі існує система Орфус, за допомогю якої вам читачі самі можуть на помилки вказувати в дописах
Признаюся, що і сама маю погану звичку (вимушено - через поламану клавішу Шифт на старому ноуті) не писати великих букв... Намагаюся виправитися, але інколи як спішу, то пропускаю і не помічаю цього...
Zeta, Тань, як щось помічу - скажу))
 
OленкаДата: Середа, 2012-07-04, 8:39 PM | Повідомлення # 347
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (martka80)
До речі існує система Орфус, за допомогю якої вам читачі самі можуть на помилки вказувати в дописах
Це дуже ризикований крок, на мою думку. При нинішнім знанні граматики, вони можуть там такого навиправляти, що потім переписувати прийдеться



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
martka80Дата: Середа, 2012-07-04, 8:46 PM | Повідомлення # 348
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Ні, тут принцип інакший. Ось цитата з сайту Орфуса
Quote
И вот тут в дело вступает Orphus: пользователю достаточно выделить так не понравившийся ему фрагмент текста и нажать Ctrl+Enter, после чего сведения немедленно (и в фоновом режиме!) отправляются вебмастеру сайта, т.е. Вам.

Эта простота крайне существенна: теоретически читатель мог бы написать Вам об ошибке и по E-mail, но ему, конечно же, будет лень запускать почтовую программу, писать приветствие, копировать ссылку и т.д. Orphus же позволяет ему сделать все то же самое, но на молниеносной скорости! Вы можете раз в неделю просматривать в Web-интерфейсе накопившийся список опечаток и исправлять ошибки.

Тобто сигнал про помилку іде, але реагувати на нього і виправляти чи не виправляти вирішує власник сайту.
 
ZetaДата: П`ятниця, 2012-07-13, 2:20 PM | Повідомлення # 349
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
дошила нарешті другу сорочку з чоловічої колекції - хотіла зробити до конкурсу Tana по відшитим зразкам - але не судилося wink
почала збирати зразки сорочок донецьких українців smile - бо Донецьк - це як Вавілон - стало цікаво,з якої частини України сюди приїхали наші діди і привезли нашіх батьків.
у цій сорочці використано взір сорочки,яка потрапила на Донеччину з м.Кобиляки Полтавської обл,сама сорочка не збереглася,бо її перешивали декілька разів - син власника сорочки нашив вишивку на звичайну сорочку,а те,що залишилось - подарували мені cool

а оце вже моя сорочка cool

Додано (2012-07-13, 2:15 PM)
---------------------------------------------
хочу додати,що сорочка пошита з льону,який подарувала мені на Новорічному обміні наша форумчанка Тетяна,за що їй велика подяка happy

Додано (2012-07-13, 2:20 PM)
---------------------------------------------
а це ще одна знайдена сорочка - її власник прибув до Донецька з м.Славути Хмельницької обл. - власник батьківської сорочки замовив відшити собі сучасну - тільки з батьківським узором smile

це вже буде четверта wink ,а третю виставлю завтра,як дошию cool






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - П`ятниця, 2012-07-13, 2:13 PM
 
Andrew_YerДата: П`ятниця, 2012-07-13, 5:29 PM | Повідомлення # 350
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Сорочки із пам'яттю предків - прекрасна ідея і добра спарва!
Такі стильні сорочки Вам вдається створити! Браво!
Дві ми вже бачили. З нетерпінням чекаємо на решту.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-07-13, 7:02 PM | Повідомлення # 351
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Zeta, Танюша, яка навпрочуд сучасна, дуже чоловіча вишиванка! Мені дуже, дуже подобається,
love



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
TanaДата: П`ятниця, 2012-07-13, 10:14 PM | Повідомлення # 352
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Таню, які чудові новини, все для людей/чоловіків, хай носять із задоволенням! Крій, ідеї прекрасні, композиція... все на своєму місці. Дуже гарно!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-07-13, 10:27 PM | Повідомлення # 353
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Zeta, Тетяно, я в захваті.
Вітаю із сайтом, це крок вперед. Помилки є невеличкі по тексту, але як мені колись відповіла Ліза - це ознака того, що писала жива людина )))
Так що працюйте, вдосконалюйте і нових творчих звершень.
сорочки чудові!


Моя майстерня
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2012-07-15, 2:09 PM | Повідомлення # 354
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Zeta, сорочечка суперова! Покреативили і чудо! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ZetaДата: Неділя, 2012-07-15, 10:04 PM | Повідомлення # 355
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Oленка, Tana, shtynka, Dmutrik09, - дякую! cool серце тішиться від добрих слів! хочеться творити і творити smile Andrew_Yer, від чоловіка визнання особливо важливе - дякую!
а поки ще одна чоловіча сорочка готується до фотосесії - трохи "витинанок" - з папіру не вмію,а от з тканинки - запросто wink







Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
КатюняДата: Неділя, 2012-07-15, 11:09 PM | Повідомлення # 356
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Zeta, Ти така чарівниця!!!! Як гарно, чоловічі сорочки, плаття з витинанками. Яка ти талановита!!!!! love love love

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
a-straДата: Понеділок, 2012-07-16, 1:27 PM | Повідомлення # 357
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Zeta, Я вітаю Вас з виходом на такий солідний новий рівень роботи!!! Чудова нова чоловіча сорочка! Я з нетерпінням чекаю в майбутньому професійний модельний показ Ваших робіт! У вас чудове відчуття смаку і міри! Бажаю Вам легкого здолання нових вершин!!!!
Слухайте, це якесь дежавю! Ваша сорочка з м. Славути має такий самий взір як сорочка мого сина! Орнамент її я вишивала з батькової старої сорочки. Ось
Мамі моїй сподобався цей орнамент на одному чоловікові, вона його вблагала, щоб він дозволив перекопіювати цей візерунок. Може це той самий чоловік був! Я в шоці!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
ZetaДата: Понеділок, 2012-07-16, 8:03 PM | Повідомлення # 358
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Асю! дійсно - це той самий орнамент! (я подивилась) але оскільки сорочка,яку я фотографувала була зроблена у 50-х роках ХХст - то можливо цей візерунок був взятий з якого небуть видання - тож може ще хтось десь такий носить ,а може і той чоловік був - тепер хто це знає smile - до речі - сорочка зроблена зі штапелю дуже якісного,а не з полотна чи льону,мій знайомий взагалі вважав,що то тасьма - такі дрібненькі стібочки!дуже гарна майстриня була вишивала - тепер і я спробую cool





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Понеділок, 2012-07-16, 8:04 PM
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2012-07-16, 8:46 PM | Повідомлення # 359
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Zeta)
трохи "витинанок" - з папіру не вмію,а от з тканинки - запросто

Ну що ця дівчина виробляє?! happy Я б не додумалася!
Quote (Zeta)
син власника сорочки нашив вишивку на звичайну сорочку,а те,що залишилось - подарували мені

Тепер я бачу в чиї добрі руки направляти "те що залишилось" smile


ore et labore!
 
РолічокДата: Вівторок, 2012-07-17, 1:31 PM | Повідомлення # 360
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Zeta, від нової сорочки у захваті! молодець!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Zeta: Мода Ukraine (творча майстерня форумчанки Zeta)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.