| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 9:52 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаталиG: сторінки життя, які викладено нитками"
"НаталиG: сторінки життя, які викладено нитками"
a-straДата: Четвер, 2013-02-14, 5:37 PM | Повідомлення # 201
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Синочок молодець! І багато обдарованих дівчат у вашого малого?! cool1

Бактус дуже гарний, цікавий орнамент! І колір такий, що під багото чого підійде. Я
також заглядаюсь на в'язання, хочу чи снуд чи шапочку зв'язати, але поки тільки хочу))))


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
welshrabbitДата: Четвер, 2013-02-14, 9:59 PM | Повідомлення # 202
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Який гарний бактус! Приємні кольори smile

 
НаталиGДата: Четвер, 2013-02-14, 10:16 PM | Повідомлення # 203
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
shtynka, Танюшка, пасібочки))) навідуйся, завжди рада гостям!
Цитата (a-stra)
І багато обдарованих дівчат у вашого малого?!
підгував вселякі валентиночки всім дівчаткам класу)) парубок tongue , щоб нікого не обділити увагою. і лише деяким з них додатково подарував особливі валентинки)))
a-strawelshrabbit,  мені приємно, що вам сподобався мій бактус. Дового придивлялася до кольорів ниток і вибрала саме цей - гамма око радує)))


 
Марина19Дата: П`ятниця, 2013-02-15, 1:35 AM | Повідомлення # 204
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Валентинки чудові, гарненький бактус. Я у захваті від бомбоньєрки, і дуже шкода,що в нас така "нечиста" пошта.
 
LDIIДата: П`ятниця, 2013-02-15, 9:38 PM | Повідомлення # 205
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
НаталиG, блукаю майстернею і захоплююсь вашими роботами-шарфик класнючий.Я теж трохи в"яжу,вірніше колись більше цим займалась,але думаю,що треба в"язання реанімовувати)))Затишна у вас домівка!
 
Na_talkaДата: П`ятниця, 2013-02-15, 10:51 PM | Повідомлення # 206
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
НаталиG, Наталя, який у Вас цікавий шарфик.  Мусите розказати, як його вязати!!!
 
BulletДата: Субота, 2013-02-16, 3:09 AM | Повідомлення # 207
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (НаталиG)
Подивилась я що в мене тут в майстерні не  має цієї манюні. На форумі є, а вдома - ні Бонбоньєрка (для солодощів) "Полтавські волошки"

Гарна! Мены приэмно, що ти сучасний виріб поэднала з суто українською вишивкою!
Цитата (НаталиG)
А це шарф-бактус (рос) " Волнорез",  - дуже мила й тепла штучка. вивязалась буквально за пару вечорів з одного моточка пряжи

Гарнезний, я обожнюю секційне фарбування!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
вишивалочкаДата: Субота, 2013-02-16, 12:34 PM | Повідомлення # 208
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
НаталиG, Наталочко, получила пошту шастя з схемками рушника-прегарного та хаток. Дякую. А ще валентинку зробленою синочком- вона гарнюсенька! та блестки метелики. Та ще переконалася, поштою користиватися не можно- конверт повністю вскритий, тому не знаю чи все дійшло. Наталочка дякую! biggrin lol
 
НаталиGДата: Субота, 2013-02-16, 4:35 PM | Повідомлення # 209
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Дякую, любі, як же приємно!

[b]LDII,[/b] я теж повертаюся до в'язання час від часу, переважно в осінній період, перед холодами, (мабуть острах, що змерзну, боя страшенна мерзлячка biggrin )
Цитата (Na_talka)
Наталя, який у Вас цікавий шарфик.  Мусите розказати, як його вязати!!!
Na_talka, із задоволенням! я поділюся з Вами тим описом, яким користувалася і я. правда скан не досить доброї якості, але розібраться можна. я шукала в неті інші джерела, але майже всі посилання були на цей варіант.

Цитата (Bullet)
Гарнезний, я обожнюю секційне фарбування!
100% підтримую! і ще момент. Я не знала, може ще комусь буде корисна ця інформація: нитки для вязання секційного фарбування з коротким шагом зміни кольору продавчині називають менланж (це мабуть відомо багатьом). А якщо шаг  зміни кольору подовжений - то нитки тибу "батік" - так меня роз'яснили в магазині.

вишивалочка, мені приємно, що Вам сподобалось!
Та що ж це таке.....  sad unsure я цього разу відправляла чотири конвертики, дві адресатки відписалися, і у двох вскриті конверти.....((((((
Правда я відправляла не з рідного поштового відділення, а з сусіднього, яке просто територіально ближче. Вибачте мене, дівчатонька, мені жаль.
Прикріплення: 1448826.jpg (81.0 Kb)


 
TanaДата: Субота, 2013-02-16, 4:39 PM | Повідомлення # 210
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
"Волнорез" манить і манить, дякую за опис. А валентинки пішли на "ура"?

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
НаталиGДата: Субота, 2013-02-16, 4:53 PM | Повідомлення # 211
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Так, Танюш, на "ура", дівчатка з Ваніного класу не очікували такої уваги, (як я вже писала вище, він підготовив валентинки для всіх дівчинок класу), а йому подарували три дівчинки, і вже наступного дня (учора) дитина гордо  принесла ще жменьку валентинок (донесли йому tongue )

 
BulletДата: Субота, 2013-02-16, 5:10 PM | Повідомлення # 212
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (НаталиG)
100% підтримую! і ще момент. Я не знала, може ще комусь буде корисна ця інформація: нитки для вязання секційного фарбування з коротким шагом зміни кольору продавчині називають менланж (це мабуть відомо багатьом). А якщо шаг  зміни кольору подовжений - то нитки тибу "батік" - так меня роз'яснили в магазині.

застрелити тих продавчинь. Не розповсюджуй цієї НЕПРАВИЛЬНОЇ інфи.

Мабуть, у же всі на форумі знають, що мене рве на шматки від неправильного вживання цих слів: меланж і секційне фарбування.

Ще раз (не вірите - прошу в словники у гуглі):

МЕЛАНЖ - кілька волокон різного кольору скручені в одну нитку (меланж французькою означає суміш)
Секційне фарбування - фарбування нитки СЕКЦІЯМИ, тобто відрізками. Іноді називають "поліколор" (багатоколірні), але правильно - СЕКЦІЙНЕ ФАРБУВАННЯ. І ніякий не меланж! Ніколи.

Батіком глупі продавчині називають секційні нитки в купі виключно тому, що назву БАТІК носить один з видів турецької пряжі Алізе. Таку назву пряжа отримала за красивий плавний перехід кольору у в"язаному полотні.

Дівчата, благаю вас, не розповсюджуйте відвертої дурні, яку вам нав"язують неосвічені продавці.

Меланж - це

секційне фарбування

Ситуація з плутанням назв дуже нагадує мені ситуацію з неякісними, пардон, колготами, колипишуть склад *% лайкри + *% еластана (а лайкра є видом еластана, масло масляне).

Вибач, Нато, що в твоїй темі, але за сьогодні я це вже втретє стикаюсь з неправильним використанням цих понять (меланж і секційка).
Мені було би все одно, але коли я хочу купити СЕКЦІЙКУ, мені продавці протягують МЕЛАНЖ і часто навпаки. В магазині тканин продається синтетика полотняного переплетення з написом НАБАРДИН (волосся дибки стає, бо габардин - це не полотняне переплетення, а діагональна смужка, красива поверхня). Від неучів ми набираємось неправильного, псуємо не тільки мову, а й підмінюємо поняття. А це вже біда.

Тож наступного разу продавчиню виправляй, не соромся. Кивай на словник (зарання переглянь, я вище дала посилання), будь певна, словник не бреше, а продавчиня просто неосвічена.

wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаталиGДата: Субота, 2013-02-16, 5:41 PM | Повідомлення # 213
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Bullet, Лізко, дякую від душі за цей лікбез!!!!
емоційно, а головне ТАК ДОСТУПНО все роз'яснила!!! smile


 
вишивалочкаДата: Субота, 2013-02-16, 6:44 PM | Повідомлення # 214
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
НаталиG, Дякую, головне дійшли схемки! Та валентинка! Приемне зроблено дитинкою! together
 
Na_talkaДата: Субота, 2013-02-16, 7:36 PM | Повідомлення # 215
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
НаталиG, Наталочко, дуже дякую!  Завтра ж куплю нитки і спробую зв'язати!
 
НаталиGДата: Субота, 2013-02-16, 9:41 PM | Повідомлення # 216
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Na_talka, чекаємо на хвастушки!!!!! tongue

 
ЖаннаДата: Субота, 2013-02-16, 9:58 PM | Повідомлення # 217
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
НаталиG, як тут у вас гарнющо! бактус направду розкішний)) я теж у захваті від ниток секційного фарбування, так що поділяю загальне захоплення)) і дякую ще від себе Bullet - за роз"яснення. справді, треба не боятися заглядати у словник))


мій рукодільний ЖЖ
 
НаталиGДата: Четвер, 2013-02-21, 1:03 AM | Повідомлення # 218
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Жанна, дякую тобі! А в мене сьогодні була наступна "маленька битва" з продавцями рукодільних крамничок нашого міста.
Озброєвшись Лізиними "напутствиями", і "ВеЛиКиМ гуглом" я вимагала дістати з полички моточок ниточок секційного фарбування, а продавець по ту сторону барикади вперто стояв на тому, що на тій поличці в нього є тільки меланжові нитки. роз'яснювала довго... 
wink tongue


 
РолічокДата: Четвер, 2013-02-21, 11:41 AM | Повідомлення # 219
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
НаталиG, який гарний шарфик (можна його так назвати?), тобто бактус smile
у мен зараз всі знайомі повернуті на такому поєднанні кольорів - рожево-сірому.
тобі дуже личить! wink



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
JasjkaДата: Четвер, 2013-02-21, 12:56 PM | Повідомлення # 220
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Наталю,дякую за пошту щастя )))Важко передати друкуючи тих емоцій,що я получила від твого листа!Я навіть маю такі сердечка від Івасика wink

Творча майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаталиG: сторінки життя, які викладено нитками"
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.