| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 3:24 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
lady-vДата: Неділя, 2014-02-09, 6:08 PM | Повідомлення # 921
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Oленка, вітаю! Яке миле дитятко! Нехай Господь його благословить, і всю вашу родину, щоб  дитя росло здорове і щасливе.

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2014-02-09, 9:28 PM | Повідомлення # 922
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
LyubovBulletolimpiaвишивалочкаНаташаОТМКlady-v,
Дівчата, дякую за привітання. Аж не віриться що я уже бабуся... Пробую в голос промовляти... але воно до мене не в"яжеться... Зараз йому уже 2 місяці. 

Я все ще чекаю на фото в іншх кофтинках, шапочках і.т.і... Треба було так пофотографувати до того як віддавала, але я так спішила, бо уже запізнилась і все віддавала коли він народився. Син їхав і забирав з собою, а я як завжди останню петельку і останній стібок в останню хвилину biggrin



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2014-02-09, 9:35 PM | Повідомлення # 923
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Аж не віриться що я уже бабуся... Пробую в голос промовляти... але воно до мене не в"яжеться... Зараз йому уже 2 місяці. 

Вітання тобі ще раз, БАБУСЯ smile Це ж кльово!!!! і вік тут ні до чого, ти молода гарно виглядаюча бабусенька wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-02-09, 9:41 PM | Повідомлення # 924
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Oленка, те, що ви проживаєте в Америці я зрозуміла, а внучок де живе - на Україні?
 
OленкаДата: Неділя, 2014-02-09, 10:31 PM | Повідомлення # 925
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Bullet, Дякую, Ліза. Молода... Я завжди підлітком залишусь мабуть, тому і бабусею не можу себе уявити. Хоч, звичайно, люблю цього малого до безтями! Стільки хочеться йому передати, стілького навчити... А головне щоб знав як сильно його люблю і щоб щасливий був завжди... Навіть коли йому важко буде, все одно щоб був щасливим... Скучаю за ними всіма...

НаташаО, Ні, внучок теж живе тут... Просто я зараз не дуже мобільна... Їхати до нього 3-4 години машиною, залежно від дорожного руху, але у мене поки що не виходить... 

На прикінці тиждня моя мобільність наче трохи підвищилась, в ці вихідні збирались, так нас погода підвела. З п"ятниці так снігом занесло, ті машини що не в гаражах були до 1/3 під снігом. А у нас на моїй машині задні колеса ведучі, а трачок чоловіка всіх вмістити не може, а тут ще й льодом все покрилось так, що аж по новинах попросили з дому не виходити для запобігання аварій і травм. Навіть не ходити просять...


Для нас така погода у лютому просто катастрофа, бо у нас уже весна. У мене вже квіти збирались розпускатись і вишні набрунявились. Родендрони вже квітли. А тепер що буде, мабуть все померзне, бо на полях уже сходи були...
Прикріплення: 2271935.jpg (181.1 Kb) · 5409577.jpg (157.3 Kb) · 4921548.jpg (155.1 Kb) · 1456577.jpg (146.9 Kb) · 2214902.jpg (294.6 Kb) · 8882619.jpg (189.2 Kb) · 0374300.jpg (135.9 Kb) · 7816588.jpg (226.5 Kb) · 4802812.jpg (291.4 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2014-02-09, 10:33 PM | Повідомлення # 926
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Фото квітів я два тиждні назад робила.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2014-02-09, 10:43 PM | Повідомлення # 927
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ось так мій бузок і троянда виглядають сьогодні
Прикріплення: 3690258.jpg (163.2 Kb) · 4883960.jpg (124.0 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2014-02-09, 10:55 PM | Повідомлення # 928
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
бузок шкода...уже такі бруньки :((((
щодо снігу і негоди, Оля, без образ, але по телевізору таке враження, що випало в США 20 сантиметрів снігу - і всьо, капут smile У нас досі в Україні знеструмлено в Одеській області СІМНАДЦЯТЬ населених пунктів.. уявити до всього, що у нас в країні нема централізованого опалення, люди там, напевно, підлогу палять, щоб зігрітись... А дивитись на сніг до пів метра нам, українцям, хіба що весело smile
Я дійсно співчуваю замерзлим квітам, рослинам, людям, що непристосовані до снігу тощо. Але дивитсиб по телевізору, як Штати потерпабть від снігу - дивно. Можливо, тому що нам не те показують... бо я ж кажу: бачу 10-20 см снігу - і словесний супровід, що настав капець, життя в Америці завмерло...
Треба взимку цивілізованих американців на дикий туризм до Укрїни запрошувати. А ще краще - до Росії (там точно мало не покажеться)))

Оля, це все жартома, як ти розумієш:)

А бузок та троянди відійдуть, точно тобі кажу smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2014-02-09, 11:16 PM | Повідомлення # 929
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Та 
Цитата Bullet ()
щодо снігу і негоди, Оля, без образ, але по телевізору таке враження, що випало в США 20 сантиметрів снігу - і всьо, капут
це тільки у наших не пристосованих до снігу районах. У нас машини з ведучим заднім приводом, тому передні колеса вихляють по дорозі. Ті у кого 4х4 ті всі в порядку. Але люди ще і не думають про збільшення дистанції і зменьшення швидкості, бо вони не звикли. Дуже багато аварій. Я у п"ятницю поверталась додому, майже 3 години, аваріїї... Є смертельні випадки... Так що для нас це таки катастрофа... Як це не смішно для українців і решти світу. Але коли щось трапляється не звичне, воно паралізує у любій частині світу. Все залежить від пристосованності. Це як і вийти на сніг в купальнику... Не пристосовано, а в шубі то і не холодно і приємно...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2014-02-09, 11:56 PM | Повідомлення # 930
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
А дивитись на сніг до пів метра нам, українцям, хіба що весело
Дивитись і нам весело. І сніговиків ліпити теж весело... Їздити по ньому кепсько...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2014-02-10, 1:33 AM | Повідомлення # 931
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Але люди ще і не думають про збільшення дистанції і зменьшення швидкості, бо вони не звикли. Дуже багато аварій.

Цитата Oленка ()
Все залежить від пристосованності.

Отож бо й воно!
Нічого, скоро весна! wink

(і я особисто боюсь, що мій 9-поверховий будинок може попливти, хоч які б ми не були пристосовані до ідіотизмів нашої країни...)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2014-02-11, 4:21 AM | Повідомлення # 932
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
що мій 9-поверховий будинок може попливти,
Ліза, випробувано на практиці - дверцята від шафи витримають 1 людину, 2 перевертаються. А от на перевенутому до гори дригом дерев"яному обідньому столі, можна утриматись декільком, головне сісти правильно і не штовхатись.  biggrin



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Вівторок, 2014-02-11, 9:14 AM | Повідомлення # 933
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Спідничка на кроватку малюкові. Моїми черепашими темпами, дякуючи снігові, нарешті сьогодні закінчила. Звичайно, коли воно буде на кроватці, буде виглядати краще. А так щось мені не дуже подабається. Трошки нагадує весільного стола, але ж будуть перильця, то буде по іншому сприйматись, я сподіваюсь буде не пагано. Я приміряла перший варіант,  не пагано було.  Залишилось зробити балдахін, і вікно оформити, сил не залишилось sad
  
Прикріплення: 6903294.jpg (118.3 Kb) · 0042032.jpg (138.3 Kb) · 6701614.jpg (115.8 Kb) · 9468329.jpg (138.3 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Вівторок, 2014-02-11, 9:37 AM | Повідомлення # 934
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Царське ложе для малюка wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2014-02-11, 10:03 AM | Повідомлення # 935
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Bullet, Так у нас тут багато показились з за народження маленького англійського принца. Моя донька, на жаль, не виключення. wacko


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Вівторок, 2014-02-11, 11:37 PM | Повідомлення # 936
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, та чого ж нажаль? Кожен божеволіє, як хоче smile А народження сина - це приємне божевілля, діти дуже швидко ростуть, коли йому буде 10, навряд чи він дозволить мамі і бабусі так пошаліти над його ліжечком )))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Середа, 2014-02-12, 0:19 AM | Повідомлення # 937
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Oленка, мої вітання.Нехай малючок росте здоровим та щасливим.
 
НаташаОДата: Середа, 2014-02-12, 2:40 AM | Повідомлення # 938
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Треба взимку цивілізованих американців на дикий туризм до Укрїни запрошувати. А ще краще - до Росії (там точно мало не покажеться)))
Оец точно! Заставили, Лізо, посміятись.
Oленка, ліжечко справді як для принца. Це ж перший внучок, а коли буде 5,6,7, вже так бігати не будете.
 
OленкаДата: Четвер, 2014-02-13, 0:37 AM | Повідомлення # 939
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Bullet, які зараз діти, то він уже в 3 мабуть захоче більш хлопчачого оформлення. Я за морську тематику.
LDII, Дякую!
Цитата НаташаО ()
Це ж перший внучок, а коли буде 5,6,7, вже так бігати не будете.

Звичайно ні, прийдеться ще швидше крутитись! У мене двійко діток. Найбільша кілкість можливих онуків 6. Багатодітними моі діти стати не мріють, я діток люблю, хай було б багато. Реально поставити на ноги, можна трьох дітей. Якщо в лотерею мілліона не виграти. Але скільки б не було всіх любитиму.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
TanaДата: Четвер, 2014-02-13, 1:36 PM | Повідомлення # 940
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Такі приємні клопоти! Вітаю, натхненної праці в хлопчачих кольорах!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.