| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 10:31 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-02-17, 3:06 AM | Повідомлення # 301
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sjana_if)
Oленка, Ви гарно пишете, створюється цілковите враження живої розповіді. А смішно як!

приєднуюсь ))) )я теж насміялась smile Ви дуже добра оповідачка!

З куркою, то у багатьох така їрунда. Моя троюрідна сестра (15 років їй було) теж хотіла видатись вправною мамі свого хлопця (18 років), мама лишила сину курку і затримувалась на роботі. Птіца счастья - чисто радянська: синюшна, де-не-де стирчать пір"їнки і пух, є лапи і голова. Вправна Оля (до речі, теж Оля)))) повикидала серце, печінку, зато лишила пупок (памятала його колись в супі, мабуть). Відрізати лапи ножем не змогла, тесак знайти не здогадалась, тому... рибними ножицями позрізала курці.. нігті! Пінцетом скільки могла повищипувала пух і залишене пір"я, і отак, разом з головою, половиною кишок і лапами кинула варити разом з картоплею, морквою, цибулею і гречкою.

Реальна історія. ЇЇ переповідала мені оліна мама, моя тітка. Тому що тієї ночі олін друг ночував у них вдома. Мама вигнала обох (в серцях) за пєрєвод дєфєцитних продуктов!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-02-17, 8:20 AM | Повідомлення # 302
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
приєднуюсь ))) )я теж насміялась Ви дуже добра оповідачка!
Дякую!
Quote (Bullet)
Вправна Оля (до речі, теж Оля)))) повикидала серце, печінку, зато лишила пупок (памятала його колись в супі, мабуть).
От такі ми, Олі і є, вправні biggrin :D



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
romannahДата: П`ятниця, 2012-02-17, 9:40 PM | Повідомлення # 303
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Quote (lady-v)
ти що смішинку з'їла?

я давно не зїла, але зараз. Дякую, Олю!!!!!!!!!!!!!!!!!


я всіх люблю
 
OленкаДата: Неділя, 2012-02-19, 0:31 AM | Повідомлення # 304
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (romannah)
Дякую, Олю
Наздоров"я смійтесь! Я рада що зуміла передати кумедність того моменту!

Ось уже і Великдень скоро... І знову я подорожую в пошуках всілякої інформації про "Писанки". У мене писачка немає, тому я шукаю який спосіб, кращий ніж я маю: наношу віск на яйця за допомогою зубочистки. Така морока, що і казати. Але ось знайшла у інтернеті таку статтю і відео у тій статті: Україньска правда. Життя у мен відео не грає. Якщо хтось знає як зробити домашній писачок поділіться будь ласка.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЯгаДата: Неділя, 2012-02-19, 2:06 AM | Повідомлення # 305
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Quote (Oленка)
У мене писачка немає, тому я шукаю який спосіб, кращий ніж я маю:

Пані Олю, а придбати на ebay для Вас не варіант? Їх там купа. Ось наприклад http://www.ebay.com/itm....06e7deb Треба шукати Kistka.

Щодо саморобних... Коли я ще вчилась в школі, то в моєму місті не було де купити писачок, а про писанки нам розповідали і пропонували зробити писачок самостійно. Але у мене з цим нічого не вийшло, бо не було підходящої бляшки. Поки не купила готовий писачок, писанкарство у мене не пішло.

Але якщо іншого виходу немає... Найлегше зробити інструмент для писанок лемківського типу : вбиваєте цвяшок в паличку і можете писати.

Звичайний от:


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів

Повідомлення відредагував Яга - Неділя, 2012-02-19, 2:34 AM
 
OленкаДата: Неділя, 2012-02-19, 3:54 AM | Повідомлення # 306
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Яга)
а придбати на ebay для Вас не варіант?
Не, не дуже варіант. Після того як у мене зняли з картки 12 разів за одну покупку, я дуже стримано відношусь до цього варіанту. biggrin



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-02-20, 11:20 AM | Повідомлення # 307
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Не стало відомої співачки Уитни Х"юстон. Як і вся Америка я дуже сумую. Вона була дуже талановита і наспавді добра людина. Ось трошки її пісень





"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
romannahДата: Понеділок, 2012-02-20, 9:04 PM | Повідомлення # 308
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Quote (Oленка)
стало відомої співачки Уитни Х"юстон

за майстерністю виконання і кількістю світових хітів їй рівної немає.


я всіх люблю
 
TanaДата: Понеділок, 2012-02-20, 9:10 PM | Повідомлення # 309
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Як і вся Америка я дуже сумую.

Сумує Україна і весь світ, бо голос відомий усюди, яка талановита людина, яка родина, виховання, освіта, яке нещасливе сімейне життя, і як раптово пішла...
Але мистецтво -- така річ, в якій людина житиме вічно, доки пам'ятатимуть, слухатимуть, згадуватимуть.... бо переспівати її хіти навряд чи кому під силу.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Na_talkaДата: Понеділок, 2012-02-20, 10:17 PM | Повідомлення # 310
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
Сумую і плачу разом з Вами і з Америкою. ЇЇ смерть для мене була шоком. Я все чекала, що ось нарешті вона вибереться із своїх проблем...
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-02-21, 9:36 AM | Повідомлення # 311
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
romannah, Tana, Na_talka, Дякую дівчата за відгук! Справді дуже сумно коли люди йдуть з життя передчасно. А коли йдуть з життя талановиті люди просто відчуваєш обкраденим. Скільки ще могло бути створеним...
Але життя продовжується для всіх нас талановитих і здібних нехай у трохи іншій сфері та все ж. Творіть, дівчата, на радість світу!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-02-21, 11:05 AM | Повідомлення # 312
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Благодаря Библейской надежде на Воскресение из мертвых можем черпать утешение из Писания, где говорится: "Я имею надежду на Бога, которую и сами они питают, что будет воскресение мертвых, праведных и неправедных", - Деяния 24:16. Воскресение Иисуса Христа служит тому заверением. Конечно, смерть любого человека - тяжелая утрата. Но наш Создатель вернет к жизни миллионы умерших на Райской земле. И это - настоящее утешение!!!
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-02-21, 12:12 PM | Повідомлення # 313
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
5. Подарунок рибалці.
Матеріали: набір Золота колекція Dimensions. "Ранкове озеро", розмір 18 х 13 см, на канві № 18, багато терпіння і любові. Техніка виконання хрестик і пів хрестик.
Якщо у вас є в родині рибалка, ви знаєте що це означає. Якщо Ви самі рибалка, і це Ваша вина що він заядлий рибалка, Ви мене зрозумієте. На картині вишита наша мрія. Маленька хатинка на березі озера чи річки, куди можна добратись тільки човном, і щоб ні телефону, ні радіо, без цівілізації хоча б декілька днів. Встати раненько, коли ще туман над водою пливе, і тиша, така що чутно серце людини котра сидить поруч, навіть якщо це не коханий, а просто дуже рідна людина, яку Вам рідко доводиться бачити дуже рідко, ці хвилини безцінні. І тільки через пів години пташки прокинуться і все оживе. Човник біля причалу, тиша, спокій, рибка клює, або й не клює, ех...мрії.
А в вечері знову тиша і сонечко так ніжно сідає... І все повторюється тільки кольори інші..
Я насправді заядлий рибалка, а син у мене рибачить не тільки для відпочинку, у нього своя риболовецька шхуна на Алясці. Так що ця вишивка для мене була дуже символічна.

Я насправді заядлий рибалка, а син у мене рибачить не тільки для відпочинку, у нього своя риболовецька шхуна на Алясці. Так що ця вишивка для мене була дуже символічна.

6. "В разі гострої необхідності відкрити!"
Це дуже простенька вишивка розміром 11 х 11 см. Дізайнер Барбара Хілман. Виконана гобеленовим швом вовняними нитками на канві-сітці
Всі хто ловлять рибу знають скільки речей необхідно для успішної рибалки: човен, прикорм, вудка, ліхтар. Якщо рибалити на спінінг дуже необхідні ще й кольорові "мушки". Так як вишивочка була маленька і простенька, вона потребувала цікавого оформлення. Тому я її помістила в раму-коробку, так що паспарту нижче за вишивку, вишивка виступає об"ємно, як зараз модно казати 3Д. На картині вишиті спінінг і "Мушки", тому на паспарту начеплені справжні "Мушки" дуже різні але такі самі, які ми використовуємо для рибної ловлі. Коли наш рибалка побачив, при тому що він у нас дуже стриманий, він не втримався і прохопився: "Ух ти! Як здорово!" Я щей досі посміхаюсь пригадуючи його обличчя... По заду надпис "В разі гострої необхідності - відкрити!"


Ця маленька робота, планувалась як вишивка на коробку для "Мушок", але якось стало шкода наклеювати на коробку, яка весь час хапається мокрими рибними руками і ставиться на землю, тому вона опинилась в рамці.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Середа, 2012-02-22, 1:45 AM | Повідомлення # 314
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
5. Подарунок рибалці.

краса! я за неї голосувалаааа...!! Оля, вона супер!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2012-02-26, 4:44 AM | Повідомлення # 315
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
я за неї голосувалаааа...!! Оля, вона супер!
Дякую Ліза, якщо прийняти до уваги що там 56 кольорів, то має бути суперовою. Але заслуга не дуже вже й моя. Готовий набір.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2012-02-26, 8:45 AM | Повідомлення # 316
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Зійшли сніги, і вже можно подорожувати. Ця подорож була в Welches (Велчес), OR з зупинкою в Адер Срік, мені подобається переклад - Кленовий струмок. В Сєнді живенаш друг Майк Шмідт, у нього пра- бабуся і пра-дідусь з України. По українські Майк не говорить, але знає що в нього українске коріння, що правда фамілію їхню вимовити не може, я думаю що не дуже і пам"ятає. Але він робить чудові речі.
Майк скульптор по дереву, випилює він їх ціпковою бензопилою, я хотіла попросити засняти як він це робить, але Джей сказав, що це не тактовне прохання. До сих пір не розумію чого воно не тактовне. Скульптури Майка відомі в декількох країнах, точно знаю, що його викликали робити скульптури у Румунії, заплатити йому за квиток, і проживання на протязі року, поки він виконував заказ. Це було дешевше ніж перевозити готові скульптури.

Все починається з ось такого опецька


































"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2012-02-26, 3:40 PM | Повідомлення # 317
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
о які прекарсні стилізації!!! Дякую за екскурсію, ще вернусь ввечері до вас, щоб розгялнути детальніше!

а тим часом, вітаю вас з останнім днем Масляної! Пробачте мені, якщо щось не так колись сказала чи випадково образила: )**



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Неділя, 2012-02-26, 8:41 PM | Повідомлення # 318
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Oленка, дякую за фотозвіт! Дуже цікаві вироби, особисто мені такі дерев'яні "поробки" подобаються більше, ніж усілякі гіпсові гноми і жаби для саду, яких у нас зараз сила-силенна...
Особливо сподобалася підставка (для вазонів?) і ялинки на стіну. Супер! А дороге це задоволення?
 
lady-vДата: Неділя, 2012-02-26, 9:36 PM | Повідомлення # 319
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Ого які гарні роботи! Той чоловік точно мусів би мати українське коріння - тому і так гарно cool

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2012-02-26, 9:38 PM | Повідомлення # 320
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Пробачте мені, якщо щось не так колись сказала чи випадково образила:
Якщо це масляна традиція, просити пробачення, то "Вибачаю, і зла не тримаю, простіть і Ви мене якщо щось було не так"...
А якщо це серйозно, то "А Ви про що?" я не пам"ятаю нічого такого, на що я могла б образитись... Наче все було дуже мило і приємно, ніхто нічого нікому паганого не сказав... wacko Хай усе буде гаразд і ніхто, ні на що, ніколи не ображається. Багато легше жити без образ. Дзвоніть, коли буде час, я завжди Вам рада!

sovka, Леся! ціни різні від $25 за маленьку ялиночку до $8000 за меблі. Там на багатьох фотографіях можна роздивитись ціни на жовтеньких папірцях. Фігура на передостанньому фото, постійна ціна 700, а в день розпродажі 600, а якщо купуватимете, то Майк ще ціну скине. biggrin biggrin biggrin
Ми їздили купити рибину синові-рибалці в подарунок, вона там вище на фото з моїми вишивками, то Майк мені ще й ялиночку подарував з його автографом. Ми її біля його "ведмедика" повісили. Він мені ще пообіцяв зробити кадку з медом для "Ведмедика". Ой, знову мене понесло! Одне питання, а розмов... нова оповідь biggrin biggrin



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.