| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 5:38 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
вишивалочкаДата: Неділя, 2013-12-08, 7:40 PM | Повідомлення # 821
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Oленка, чесно - полюємо на журнали в Україні , а з пересилкою з редакції по Україні в 2 рази дорожчі.. А пошта не гарантує підписку..
 
shtynkaДата: Неділя, 2013-12-08, 8:04 PM | Повідомлення # 822
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Наша Shtynka своїй майстерні додає їх до призового фонду конкурсу. Ось так. Треба форум читати і все що потрібно можна знайти
Чиста правда )))

доречі, там багато новорічних дрібних схем, так що настрій гарний гарантовано )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-09, 3:59 AM | Повідомлення # 823
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Бесіда почалась ось тут.  І так, я продовжую тут, розмову про журнали Українська вишивка і Вишиванка, в яких є статті наших форумчан. Любовь шкодує що не може заказати в Росію журнальчики так от ось  тут, мені подобається замовляєш  перечисляєш гроші і тобі надсилають журнальчика "Українська вишивка" Вибирай який хочеше, потім журнальчик можна і Андрієві за автографом надіслати, або іншій майстрині, яку ви поважаєте.

Що стосується журналу "ВИшиванка"ось тут  Я думаю система така ж.Платимо гроші, отримуємо журнал по пошті. Мені важче, вони в Америку чогось не висилають. Гроші з картки знімають аккуратно, а журнальчиків немає. "Але ще не вечір" я не здаюсь.

Ще один спосіб отримання заповідних журнальчикві - прийняти участь у "Конкурсі рушників". Наша Shtynka своїй майстерні додає їх до призового фонду конкурсу. Ось так. Треба форум читати і все що потрібно можна знайти

Оля, дякую за точний інструктаж.. Після нього у мене закралась думка створити особливу тему про журнали і підписки.. До речі, у нас і розділ є... http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/22 Треба аби хтось взявся (я на себе не розраховую, надто активний став реал ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-09, 4:01 AM | Повідомлення # 824
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
і ще... вибач, Оля, що до тебе в тему пишу, але продовжуючи думку про тему з журналами.. можна б було ще створити тему "Публікації наших форумчан у пресі"...


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-12-09, 4:07 AM | Повідомлення # 825
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
можна б було ще створити тему "Публікації наших форумчан у пресі"...
Ух! Подобається ідея! Давай створимо! Тільки треба продумати так, щоб ця тема активненькою була. У мене нажаль, крім ідеї повідомлення хто має публікацію, ніяких ідей немає sad



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-09, 4:18 AM | Повідомлення # 826
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
У мене нажаль, крім ідеї повідомлення хто має публікацію, ніяких ідей немає

ну я ще пам"ятаю Люда Вонсуль (Пасіонарія) друкувалась у Вишиванці, і Олена Даніва (Намисто), і Леся Демчук також, от і Андрій теж тепер.. може ще хтось, соромно, що я не знаю sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-12-09, 6:44 AM | Повідомлення # 827
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
я подивилась новини... мені за вас всіх страшно... БУДЬ ЛАСКА. ВИЖИВІТЬ!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-09, 11:55 AM | Повідомлення # 828
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
я подивилась новини... мені за вас всіх страшно... БУДЬ ЛАСКА. ВИЖИВІТЬ!

Оля, Майдан у нас лише у Києві...
Я теж дивлюсь новини і я в шоці. З хорошої сторони - тому що люди ще не зневірились у будь-якій владі і політиках, з поганого - що знову їм вірять. А головне - свято вірять, що це вони самі по власній ініціативі вийшли на майдан і відморожують собі там нирки, ноги, руки, заражаються вірусами і т.д.
Я дуже стараюсь утримуватись від розмов на політичну тему, тому що цьогорічний Майдан ще більше заангажований, ніж "помаранчевий", ніхто не бажає думати головою, всі вірять, що як тільки скинуть цей владний клан, одразу ж ми опинимось у Европі і одразу ж почнемо жити по-новому. В той час як ніхто не замислюється, за чий рахунок відбувається все це майданування, публічні люди верзуть казна-що зі сцен (Руслана про самоспалення, священники машуть кадилами на демонстрантів, про політиків навіть огидно говорити). Ніхто не замислюється, скільки коштує звук і електрика, на якій співають і танцюють насцені поп і рок-зірки... Скільки надруковано атрибутики, прапорців і т.ін. Ніхто не замислився над тим, що захоплення будинків держ. організацій - це незаконні дії (верзуть всяку фігню про те, що ці будинки "для народу" - так не для тваринного ж захоплення). І саме противне, що багато моїх колег, педагогів, їдуть у Київ автобусами, які вже хтось проплатив, а хто їх проплатив - навіть не цікавляться. Людям в радянський час "зробили" щорічні демонстрації на Першотравень і 7 листопада - оце було те, що треба, бо народу конче необхідно кучкуватись. Тепер не вистачає, от і виходимо на Майдани раз в десять років...
Хто прийде до влади після януковича - ніхто не замислюється (я взагалі не бачу альтерантиви.. Тягнбок? Яценюк? Юля?? Народ вірить, що їм хтось заважав працювати за стільки років у політиці? Безглуздо! Людина при найменшій владі здатна ПРИ БАЖАННІ гори звернути, і ніяки регіони їй би не завадили.
Прикро, що все це робиться зараз руками народу, який вимкнув мозок.
Я у відчаї.
З регіонами при владі жити неможливо, але попереду - невідомість і бездна, яке моє майбутнє - я не бачу ні разу. Більшість людей навколо глухі та сліпі. Перепитую: ну а хто ж прийде до влади? Більшість відповідей: та аби хто, лише б не азаров та яник.
Розумієш, Оля?? Народу вклали в голову через телебачення та пресу якісь бунтівні ідеї, а до чого йдемо з таким бунтом - не сказали.
Дикунство цей Майдан, ізахоплення будинків - дикунство.
І надто мене бентежить, як активно ЄС хоче нас до себе. Ні, я проти митного союзу і проросійського курсу. Але вже надто красиво нам підсовує Европа підписання тієї Асоціації.
Погано нам і з Росією, погано нам і з Европою.
Нема кмітливого та розумного політика, який би скерував країну у вірному руслі, на власні інтереси українські, а не російські чи европейські.
Купа країн у Европі переживалиподібні нашим проблеми. Ніхто з політиків не знає, як зкалькувати вирішення проблем з тієї чи іншої країни? Та просто не хочуть, бо масові майданування і бардак у країні дозволяють їм наживатись ще більше на проблемах простогонароду.
А дострокові перевибори Президента, а саме гловне - кабміну, усього уряду - це шалені мільярди гривень, левова частка котрих потіче прямісінько по кишенях тих політиків, які зараз волають зі сцени майдану.
Але хіба ми про це думаємо? Навіщо. Нам аби бути проти когось.
Ми вже ВСІ, всі українці, зневірились у власній конституції і навіть не вмикаємо думки щось зробити ПО ЗАКОНУ. По закону їх же і притиснути.
Я взагалі великий противник революцій. Безкровними вони НІКОЛИ не бувають. А страждають завжди невинні.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-09, 11:56 AM | Повідомлення # 829
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка,  вибач, але наболіло.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-12-09, 12:11 PM | Повідомлення # 830
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Більшість відповідей: та аби хто, лише б не азаров та яник.
Це страшно, це дуже страшно. А бідна наша Україна завжди була лакомим шматочком - всі хотіли: Польша, Германия, Росія... Скубли скільки могли морили голодом і це віками. Так що народ наш бідний і намучений і долі кращої бажає, а що робити не знають. І біда у тому що "А я б 100 рублів нацарював і втік" - це політичне кредо, яке нажаль перевернулось у 1000000 нацарював і ще мало.
І немає у нас героя, який би справді сказав "Україна для українців". Я свій народ усім забезбечу, а коли народу буде добре, то і влада буде стійка і країна буде багата.
Ой, люба Ліза, і мені наболіло. Наболіло за багато років...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-09, 12:55 PM | Повідомлення # 831
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Це страшно, це дуже страшно. А бідна наша Україна завжди була лакомим шматочком - всі хотіли: Польша, Германия, Росія... Скубли скільки могли морили голодом і це віками. Так що народ наш бідний і намучений і долі кращої бажає, а що робити не знають. І біда у тому що "А я б 100 рублів нацарював і втік" - це політичне кредо, яке нажаль перевернулось у 1000000 нацарював і ще мало.
І немає у нас героя, який би справді сказав "Україна для українців". Я свій народ усім забезбечу, а коли народу буде добре, то і влада буде стійка і країна буде багата.
Ой, люба Ліза, і мені наболіло. Наболіло за багато років...

тисну руку, Оля.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Понеділок, 2013-12-09, 1:17 PM | Повідомлення # 832
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата Oленка
я подивилась новини...

Олю, не дивіться новини, або дуже їх фільтруйте... Зараз стільки бруду і на вулиці, і в ЗМІ, і в мережі sad
Для різноманітності подивілься "альтернативне" ТБ - http://hromadske.tv/
Відколи все ЦЕ почалося дивлюся тільки їх.
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-09, 2:14 PM | Повідомлення # 833
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата sovka ()
Для різноманітності подивілься "альтернативне" ТБ - http://hromadske.tv/
Відколи все ЦЕ почалося дивлюся тільки їх.

На це я відповіла би: Оля, не дивись ніяких новин. Це не життя українців, в новинах - життя політиків, які роблять життя українців неможливим... Про "громадське" телебачення... ну навітьне знаю. Хтось вірить у те, що журналіст буде голодним (тобто некомерційним) і писатиме правду, сидячи на воді і солі? ))))
Неодноразово стикалась з журналістами, зазвичай всім на все начхати, аби грошенят побільше їм відтрусили, тоді знімуть як скажуть, і у кращому вигляді.
З іншого ж боку, що приховувати, у нас майже всі люди так живуть. Причина: нестабільна країна.
Приклад: на місцевому форумі я просто підтримала дмуку (так і написала, що я підтримую людину, але це питання, що обговорюється на форумі, цікавить лише нас з нею), і наступного ж дня (!як працюють, коли хочуть?!) моє ім"я прозвучало на екстреному засіданні міської ради. 37-й рік, йолкипалки. На мене натиснули на роботі (якби ти, Ліза, того не написала, то нашу школу би не завалили перевірками!), натиснули при зустрічі на вулиці керівник нашими закладами - представник у мерії, а колеги просто сказали: пишеш, то хоча би фото зніми, щоб не впізнали.
Тобто - сиди і мовчи.
Або - "майдан".
А цивілізованого варіанту просто наче і не існує.
От що прикро.
Саме в такі моменти я згадую, що з горем пополам розмовляю якимись европейськими мовами і в парі країн ЄС я могла би жити, бо трошечки знайома з інфраструктурою, впорядкуванням і поверхнево з їх законодавством. І думаю: ну і якого дідька я тут роблю, серед дикунів, які окрім як стукати по барабанам - нічого не вміють, і головне (!) не хотять вчитись щось робити задля свого ж кращого життя...?

Всі чомусь бояться собі зізнатись, що ми насправді не прагнемо жити краще. Нас усе влаштовує. Бо при цій владі можна президента обізвати дебілом - і тобі нічого за це не буде (аргумент про то, що діючий президент справді дурень - не аргумент, бо він, дурень, отам наверху, а ми всі такі розумні, сидимо і мучаємось). Бо при цій владі ми можемо продовжувати красти (давайте чесно зізнаємось, що більшість з нас щось краде, а хто не краде, той залюбки стане красти, просто наразі він не має такої можливості). Ми крадемо воду. У нас магніт. Я забиваю ногами свою совість уговорами, що з труби тече іржава смердюча вода по 14 (!!!) гривень (Оля, це майже 2 долари) за кубометр, і я нею травлюсь, тому я ставлю магніт, щоб обманути Водоканал і не платити йому за те, що та вода мене вбиває. Але я краду. Сусіди крадуть електроенергію. І я би крала, але у нас супер новітній цифровий лічильник і ніхто не береться виводити з нього проводи. На роботі колеги крадуть зі школи папір, файлики, олівці .скотч. Так, вони беруть у користування, але у власних цілях, це теж крадіжка, бо для власних цілей треба купувати. Ну навіщо, якщо тут на шарка уже лежить, "безхозне" ))))
і так усюди.
І більшість розуміють, що цей бедлам на Майдані ні до чого не призведе.
Цікаво, чи спалить себе Руслана, як публічно обіцяла зі сцени?:) Такими словами перед натовпом розкидатись... мене вже перестали дивувати наші циркові артисти....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LyubovДата: Понеділок, 2013-12-09, 5:23 PM | Повідомлення # 834
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Девушки, извините, что встреваю - по поводу публикаций. Я могла бы прислать свою книгу на форум (например, Лизе) - там слова и опыт наших форумчанок, или полностью скан книги. Ну, если посчитаете нужным... Простите, последняя тема грустная. sad
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-09, 5:40 PM | Повідомлення # 835
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Lyubov ()
Девушки, извините, что встреваю - по поводу публикаций. Я могла бы прислать свою книгу на форум (например, Лизе) - там слова и опыт наших форумчанок, или полностью скан книги. Ну, если посчитаете нужным...

Ну это же полезное "встревание", так мы быстрее закончим эту серую для всех нас тему Майдана... Любаня, присылайте, конечно, будем рады, + будем носить на наши , пусть нечастые, форумовки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Понеділок, 2013-12-09, 9:28 PM | Повідомлення # 836
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Приклад: на місцевому форумі я просто підтримала дмуку (так і написала, що я підтримую людину, але це питання, що обговорюється на форумі, цікавить лише нас з нею), і наступного ж дня (!як працюють, коли хочуть?!) моє ім"я прозвучало на екстреному засіданні міської ради.

Н,у йопт... Їм вже немає чого обговорювати на таких нарадах? Всі питання вирішені, всі проблеми розв'язані, - залишилася тільки Ліза?!! Я в шоці... eek

Цитата Bullet ()
Всі чомусь бояться собі зізнатись, що ми насправді не прагнемо жити краще. Нас усе влаштовує.

Чиста правда. Застряли у власній зоні комфорту. Мовляв, нехай вже буде як є, аби не гірше.
Іноземці, з якими працюю, помітили це відразу. Сміються з нас і гм... трошки зневажають. Але вони праві.

Загалом же чудово, що є наш форум та інші подібні ресурси. Чудово, що у нас є наші рукоділля, за якими можна сховатися від всього цього, і хоч на якийсь час уявити, що його нема. dry
 
BulletДата: Субота, 2013-12-14, 2:28 PM | Повідомлення # 837
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата sovka ()
Чиста правда. Застряли у власній зоні комфорту. Мовляв, нехай вже буде як є, аби не гірше.
Іноземці, з якими працюю, помітили це відразу. Сміються з нас і гм... трошки зневажають. Але вони праві.

Загалом же чудово, що є наш форум та інші подібні ресурси. Чудово, що у нас є наші рукоділля, за якими можна сховатися від всього цього, і хоч на якийсь час уявити, що його нема.

Забалакаємо оленчину тему, але ж вона сама дозволила :Р

Так, Леся, ви відмітили, що українці, що бувають часто закородоном чи спілкуються багато з іноземцями, сильно відрізняються мисленням і поглядом на ту ситуацію, що зараз у нас склалась?

А щодо нашого форуму... З одного боку, погоджуюсь з вами, бо і сама заходжу на рідний форум, як почитаю форумчан - одразу змінюється вектор думок. З іншого ж боку, я щиро так вважаю, що ми тут не просто вишиваємо стібочки, а ми продовжуємо українство.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Субота, 2013-12-14, 3:21 PM | Повідомлення # 838
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Lyubov ()
извините, что встреваю - по поводу публикаций
Встрявай!
Цитата Bullet ()
Забалакаємо оленчину тему, але ж вона сама дозволила :Р
Так і є, дозволила. не соромтесь, висловлюйтесь. Ліз, я прочитала і довго думаю... Куди ділось моє повідомлення в якому я відповіла на ваші збори? наче ж ніхто видалити не міг... А я там дуже здивувалась з приводу теми засідання. І взагалі, коли ж уже в Україні зникне дух 37-мих? І чи зникне колись...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
romannahДата: Субота, 2013-12-14, 10:13 PM | Повідомлення # 839
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
почитала Лізине откровення і серце заболіло. прийдеться з такими темпами не продовжувати українство, а "вчитися матрьошки малювати"

я всіх люблю
 
BulletДата: Субота, 2013-12-14, 11:57 PM | Повідомлення # 840
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата romannah ()
почитала Лізине откровення і серце заболіло. прийдеться з такими темпами не продовжувати українство, а "вчитися матрьошки малювати"

Не розумію, чого всі вчепились в Росію, як в злобного ворога. Ніби Європа прям нас обласкає, їй богу... Чомусь ніхто не хоче включити тверезе мислення і побачити, що ворог не ЗА кордоном (в любий бік), а він всередині. І це не янукович. Принаймі, не він один, і їх не десяток, як не жаль це визнавати.

Про "матрьошки" я вас не зрозуміла взагалі, Романо. Ви це в переносному сенсі, мовляв, до Росії йдемо? :))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.