| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 1:00 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
010101Дата: П`ятниця, 2011-09-02, 11:30 AM | Повідомлення # 81
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Біда що я занизування ніколи не бачила, зблизька. Почала робити просвічуються нитки основи. Я в паніці. Покинула. Чекаю на підказки.


Oленка, я муліне в 4 нитки вишивала, воно і не просвічує wink Мотати правда нитку довгувато, але то вже лірика...


Повідомлення відредагував Goncha - П`ятниця, 2011-09-02, 11:31 AM
 
010101Дата: П`ятниця, 2011-09-02, 11:32 AM | Повідомлення # 82
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
До речі, на мій рушник занизуванням у мене пішло чи то 4 чи то 5 мотків муліне Кіровського, там, де 20 метрів у мотку. Тепер думаю повторити рушник з деякими змінами на довшому полотні, тобто зробити повноцінний рушник довжиною 2 метри.
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-09-02, 3:35 PM | Повідомлення # 83
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Біда що я занизування ніколи не бачила, зблизька.

Занизування, заволікання (рос. -- набор) (фото, схеми, ін.) Хутчій сюди, Олю! Всі підказки там.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2011-09-02, 10:07 PM | Повідомлення # 84
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Олю, треба пробувати, брати певну кількість ниток і дивитися чи не світиться.Тільки методом проб ! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Субота, 2011-09-03, 12:27 PM | Повідомлення # 85
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Goncha, Tana, Dmutrik09 Дякую вам дівчатка! Щоб я без вас усіх робила? не уявляю. Я взяла нитки спочатку шовк. Потім шерсть. Після проб зупинилась на 50% шовк 50% вовна мериноса. Пухнасте як вовна, блискуча як шовк. Після декілька витраченних у пусту для нашої Gandzyа годин, і моїх дуже важких, і дуже творчих "пологів" вийшло декілька зразочків:



Таке сьогодні небо було, що не можу не показати. Живимо ми в долині ріки Вілламет, то ж і горизонт у нас як краї кружки, круглий. Крогом гори.




"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Субота, 2011-09-03, 12:36 PM
 
КатюняДата: Субота, 2011-09-03, 12:48 PM | Повідомлення # 86
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Oленка, Який же ж гарний краєвид!!!! smile А спроби, як на мене, дуже вдалі.

Я листоноша ЩАСТЯ!

Повідомлення відредагував Катюня - Субота, 2011-09-03, 12:48 PM
 
OленкаДата: Субота, 2011-09-03, 1:04 PM | Повідомлення # 87
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Катюня, Дякую, буду далі працювати, тепер я хоч знаю чтого я добиваюсь. Може взавтра, тобто сьогодні, але вже в ранці, перейду на вишивання рушника, якщо моя неоціненна вчителька Gandzya, дасть добро biggrin


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
olalalaДата: Субота, 2011-09-03, 1:31 PM | Повідомлення # 88
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Oленка, Побувала в гостях у вашій майстерні - ви чудоварукодільниця і при цьому прагнене ще більшої досконалості!
 
010101Дата: Субота, 2011-09-03, 3:48 PM | Повідомлення # 89
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Oленка, Олічко, у небо просто закохалася!!! А краєвид з полем кукурудзи розпалив ще і апетит - ну дуже люблю качанчики молоденькі погризти!

Експерименти із нитками для занизування дуже непогані. Ниткою будеш вишивати в 1 складання? Тоді, думаю, тобі пригодиться ось ця інформація, наш з Калиною МК. Тоді і вузликів буде небагато і вони не будуть помітні у товщі полотна. Зауваж, варіант "доточування" нитки робиться з ниткою одним кольором biggrin (а то мене дівчина одна питала, як я підгадую, коли один колір зміниться іншим lol )
 
OленкаДата: Неділя, 2011-09-04, 5:58 AM | Повідомлення # 90
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
olalala, Дякую за комплімент!
Уже показувала у Хвастульках закладинки, вирішила і тут показати


Сьогоді в мене черговий день відпочинку, запрошую зі мною поподорожувати до мойого улюбленного місця відпочинку. Називаеться Фішфаллс. Рибний водоспад. Хоч риби в ньому ми ніколи не бачили але він виглядає дуже диким.
Водоспад зривається з верхівки і розсипаючись діамантовими краплинами стрибає по камінню в низ. Щоб зупинитись на хвилинку перепочити і нестись далі на зустріч зі своєю страшою сестрою Вілламет.
Дертись по слизькому камінню дуже важко, особливо коли в тебе чторири лапи, але ну ніяк не можна відставати від свого хазяїна, а що як він не повернеться, тому всі бесстрашно деруться в гору по камінню   
Спустившись в низ просто дивуєшсья тому як така стрімнина перетворюється на річечку, дуже спокійну, з тихою завіддю

Наявність відсутності риби перевірено. Можно просто гратись. В обобливості коли зустрічаєш друга і співдумця

Такі дерева у нас тут ростуть в лісах, дикі
  

Cтомлені щасливі всі повертаються додому.

Ось таке чудове небо над нами, ,
А попереду зустріч з дивовижною жінкою-українкою Любов Лижняк і її роботами. Нажаль вишиванки пані Любов не вдягла, просити в мене язик не повернувся, не прийнято тут, а ми вже так давно живемо, що звикли до чужих звичаїв, хоч дуже стараємось зберегти свої. Тож Пані Любов і її останні роботи:
  



"Утро в лесу" я буду робити паспарту, і раму, тож цю картину ви ще побачите в моїй майстерні в рамі
Нажаль ми мали обмаль часу, і не дочекались її дітей котрі мали приїхати і привезти більш якісні фотографії і ще більшу кількість робіт.
Сподіваюсь вам сподобалась моя розповідь про цей день, і я вас побачу у моїй кімнаті відпочинку ще не один раз!

Додано (2011-09-04, 5:58 Am)
---------------------------------------------
Goncha, буду вишивати в одне складання. Дякую за посил на МК.
Цитата Goncha
(а то мене дівчина одна питала, як я підгадую, коли один колір зміниться іншим )
То ж як?



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
КатюняДата: Неділя, 2011-09-04, 8:46 AM | Повідомлення # 91
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Які дивовижні світлини!!!! Який приємний перегляд з ранку. biggrin

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
OленкаДата: Неділя, 2011-09-04, 9:11 AM | Повідомлення # 92
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Дякую, Катюня! Ось я ще встигла закінчити свою закладинку, на якій тренувалась робити шкіряні закладинки. Їх було 10 штук різних кольорів. Ця залишилась, як кажуть "перший млинець комом". Всі іньші де яка, розлетілись А ця як та "Кривенька Качечка" залишилась вдома.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Неділя, 2011-09-04, 10:47 AM
 
РолічокДата: Неділя, 2011-09-04, 10:33 AM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Oленка, гарні місця! і відпочинок обираєте собі активний!
добре, що спілкуєтесь з земляками...
закладинки в тебе - вже фірмовий стиль, ні з ким не зплутаєш.
як там твій рушник? робота просувається?



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2011-09-04, 10:49 AM | Повідомлення # 94
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
як там твій рушник? робота просувається?
Так коли ж? Весь день подорожували, а зараз вже 12 ночі. Яке то вже вишивання весільного рушника. Зроблю ще хоч 100 хрестиків на картині синові і спати!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Nito4kaДата: Неділя, 2011-09-04, 11:18 PM | Повідомлення # 95
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 176
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Oленка, вітаю!
Дякую за прогулянку водоспадом, екзотика!
Будь-ласка, переказуйте вітання пані Любові, в неї чудові роботи, особливо подушки, особливо ота блакитна...


 
JasjkaДата: Понеділок, 2011-09-05, 10:09 AM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Oленка, гарні закладинки!А краєвид exclaim Приємно мабуть прокидатись та дивитись на нього під ранішню кружку кави чи чаю biggrin
Передавайте пані Любові,що її роботи бездоганні.


Творча майстерня
 
OленкаДата: Субота, 2011-09-10, 11:33 AM | Повідомлення # 97
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Jasjka, Nito4ka, Ролічок, Дякую дівчата!
. Батьківщина у нас у кожного одна, але здалеку кожний її зберігає по своєму. Є місця дуже схожі, на ті що я пам"ятаю з дитинства, але вони далеко. Тому свою маленьку Україну я маю прямо у себе на задньому дворі. Я дуже люблю город. Порпатись у землі. Не настілльки щоб жити на фермі і мати худобу, а так маленький городчик.Такий щоб можна після роботи прийти, видерти який бурьян, хоч і не росте він у мене в городі буйно, а трошки буває. Зірвати якийсь помідор [/URL]
перчину ,
або огірок
Буває навідуються в гості ось такі пташки які дуже люблять позувати. Сідів він у мене на паркані дуже довго. Я зробила штук 15 фотографій і відео, а він все сидів.
Повертав голову туди сюди придивлявся Показав мені себе з усіх боків може на черешні чекав Це так, для душі, для згадки про Батьківщину.
Довго ввагалась показувати чи ні, наче новорічна річ не в тему, але це мій вчорашній витвір. Було хвилин 40 між прийомами Виконана на тканині Аіда 18, оздоблена бісером. Новорічна іграшка "Christmas stocking"



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
РолічокДата: Субота, 2011-09-10, 11:42 AM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Oленка, свою городину закатуєш?


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
shtynkaДата: Субота, 2011-09-10, 11:45 AM | Повідомлення # 99
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Oленка, краєвиди неймовірні!
А маленький городчик на задньому дворі - мрія не тільки тих, хто далеко від батьківщини... Моє дитинство тісно пов"язане із землею, проте від народження батьки перебрались із села в місто, і з тих пір ми всі мешкаємо в бетоно-залізних коробках... Тож по-білому заздрю вашим краєвидам та маленькій батьківщині на задньому дворі. Сподіваюсь, колись і в мене така буде )))
А от новорічна штучка чомусь у мене так і не показалась...


Моя майстерня
 
OленкаДата: Субота, 2011-09-10, 11:45 AM | Повідомлення # 100
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ролічок, Так їм свіженькою, або солю. Я не люблю довго чекати, поки можна банку відкрити biggrin biggrin biggrin


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.