| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 8:17 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-05-25, 0:12 AM | Повідомлення # 461
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
У мене Дід Панас одна з яскравих пам"яток дитинства. Може ще у когось визве теплі спогади. Ще пісня була дуже ніжна колискова "Заходить до хати Зоря-Зоряниця, і гомін стихає кругом..."

о як ностальгічно... : )

Цікаво, чи зараз українське телебачення щось подібне дітлахам українським пропонує?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: П`ятниця, 2012-05-25, 0:38 AM | Повідомлення # 462
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Цікаво, чи зараз українське телебачення щось подібне дітлахам українським пропонує?

Час від часу буває цикл передач з лірником Сашком. Він або свої казки розповідає, або народні. Робить це дуже цікаво. А його казки у авторському виконанні взагалі класні.


 
BulletДата: П`ятниця, 2012-05-25, 1:15 AM | Повідомлення # 463
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sjana_if)
Час від часу буває цикл передач з лірником Сашком. Він або свої казки розповідає, або народні. Робить це дуже цікаво. А його казки у авторському виконанні взагалі класні.

Я знайома з ними smile Погоджуюсь smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-05-25, 10:57 AM | Повідомлення # 464
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline


Це? Як кажуть кожному часу, свій казкар ...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-05-29, 9:12 AM | Повідомлення # 465
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Oленка, я вже закінчила ірландський мотивчик, от ще чорним обішью (по вашій рекомендації) і у вас (!) повішу показувати :)*
Ліза! Я чекаю на мотивчки уже звідси Ні в в твоїй ні в моїх майстерні немає sad



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Вівторок, 2012-05-29, 9:47 AM | Повідомлення # 466
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ліза! Я чекаю на мотивчки уже звідси Ні в в твоїй ні в моїх майстерні немає

Оля, добранок! Я вишила, але чорним почала було обшивати - і всі замахали протестно руками, довелось і чорний контур випороти ))) Але я так ні у що не перетворила той клаптик вишивки... закладинку не хочу, а косметичку - не впевнена...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Середа, 2012-05-30, 7:41 AM | Повідомлення # 467
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Бачиш, може не чорним треба було, а на пів-тону темнішою ниткою. Знаєш, через відео важко щось влучне підказати. Шкода твого часу, що вишити треба було, а тоді ще й випороти... А обшивку пороти важко, бо там же за ниточки основного узору можна зачепити. Ой! Ліза, вибач за весь той клопіт! А роботу все одно закінчи і покажи! Будь ласка.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Середа, 2012-05-30, 9:00 AM | Повідомлення # 468
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ой! Ліза, вибач за весь той клопіт! А роботу все одно закінчи і покажи! Будь ласка.

А ти ж тут до чого? Чи я своєї голови не маю? ))))) Буває так, що поки не зробиш, не дізнаєшся, чи гарно чи ні smile Зроблю-зроблю, покажу. Просто ще не знаю, що саме то буде ) Я в роздумах, Оль smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2012-06-03, 3:58 AM | Повідомлення # 469
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Найкрасивіше і найрідніше місто в світі



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2012-06-03, 6:25 AM | Повідомлення # 470
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Так як змоги поїхати на гуцульщину у мене немає, а наступний мій проект базований на гуцульских вишивках, то я вивчаю культуру як можу. Дякуючи інтернету, маю таку суррогатну можливість. Вірю, що не знаючи культури народу, не можна вкласти всю душу у їхню вишивку.
Звідки гуцули черпають таке різнобарв"я кольорів? Їхні вишивки неначе всміхаються, а життя було не легшим чим у всіх. пишіть мені хто що знає про гуцулів і їхній побут.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2012-06-03, 6:24 PM | Повідомлення # 471
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
У мені живе упередження, що всі справжні гуцули лишились у фільмі Параджанова "Тіні забутих предків". І ось вам про знання культури: Параджанов такий неукраїнець, і мені здається, він не в культуру вникав, коли фільм створював, а в саме дуШЕвність народу. І ось який класнющий фільм створив. НЕе бачила ще людей, яким би цей фільм не подобався. Що не розуміють - знаю таких, а щоб не подобався - не знаю.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2012-06-03, 8:28 PM | Повідомлення # 472
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Bullet, Вивчити душу народу можна тільки спілкуючись з народом. У нас гуцулів жменька, зустрічаюсь з ними я дуже рідко і тільки тоді коли вони хворіють. Тільки помітила що вони дуже життерадісні, більше ніж інші, і навіть якщо і панікують, то цього не видно. "Тіні забутих предків" - це за твором Михайла Коцюбиньського. Я книгу читала і фільм дивилась. Але ж існує і сучасна Гуцульщина, від написання книги пройшло вже понад 100 років. І фільм був знятий в 1964 році. Дуже давно. Унікальнисть гуцулів, в тім що вони саме і не україньці, і не угорці, і не румуни, а саме гуцули. І хоч у паспорті в нах написано українець, і літературна мова в них українська, рідна мова в них дуже своєрідна, не укараїнська. Діти, котрі приїхали сюди, народились уже по за радянські часи, не знають ні української, ні російскої мов, я перекладаю для батьківа, а вони уже перекладають дитині. А я читаю про те що мова гуцульська вимирає, що молодь соромиться говорити гуцульською. І що гуцули соромляться називати себе гуцулами. То ж у мене дуже різне уявлення про те що я бачу в житті, і те що я вичитую в інтернеті. Ті гуцули що приїхали сюди, мабуть мають якусь історію, але я не можу їх про це питати, а самі вони не розповідають.
Ліза Дякую за відгук!!!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2012-06-03, 9:01 PM | Повідомлення # 473
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
3. Ялинкові прикраси "Пісня Буковини"
Це дві перші ялинкові прикраси виконані мною, за мотивами традиційних українських візерунків. Так би мовити, Матінка і Батко серіїї новорічних прикрас 2012 року "Українська краса"(помилки немає 2012 рік). Вишита за мотивами буковиньської вишивки Чернівецької області. Ще точніше – О.Гасюк, сторінка 104. Прикраси в колекції, виглядатимуть по іншому. Це так звані "маячки"


Маю велику потребу у візерунках Карпат. Будь ласка діліться! hearts Залишилось два місяці, щоб колекція встигла в 2012, і була на новорічних ялинках 2013. Я на рік відстаю, так завжди. sad



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
a-straДата: Вівторок, 2012-06-05, 12:31 PM | Повідомлення # 474
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Oленка, Дуже яскраві прикраси! І цікаве застосування гуцульської вишивки! Я також дуже люблю західні мотиви! Я не знаю, чи в праві я рекомендувати такій обізнаній пані, як Ви, Оленко, але мені здається, що багато натхнення Ви можете взяти з книжки Ксенії Колотило. Бажаю Вам успіху у створенні такої колекції! love

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
ЯгаДата: Вівторок, 2012-06-05, 3:16 PM | Повідомлення # 475
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Oленка, я теж у гуцульському фан-клубі smile Не знати чого. Сама - трохи смуглява подолянка smile
Багато читаю, розглядаю гуцульського. І хоч живу в Україні, але теж мало туди їжджу sad .
Можемо мінятися джерелами wink
Quote (Oленка)
Маю велику потребу у візерунках Карпат

Вам потрібні хрестикові, низинні, чи ще які?


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
svetik67Дата: Вівторок, 2012-06-05, 6:20 PM | Повідомлення # 476
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Орнаменти Ксені Колотило http://svetik67.gallery.ru/watch?a=7Q6-hTQW
 
veronikaДата: Середа, 2012-06-06, 1:09 AM | Повідомлення # 477
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Bullet, Oленка, я багато з чим з вами не згідна відносто гуцулів- тому що сама справжня гуцулка. буду при інтернеті- поговоримо. (Romannah) .Параджанов більше як пів року жив у Верховині і вивчав культуру і побут людей.іван Миколайчук - не зовсім гуцул , але він і душею і серцем вріс в наш народ. Гнат Хоткевич чудово описав життя гуцулів у своїх творах, створив гуцульський театр, який обїздив з гастролями чуть не всю Європу. До зустрічі в цій темі на наступному тижні.

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"


Повідомлення відредагував veronika - Середа, 2012-06-06, 1:10 AM
 
BulletДата: Середа, 2012-06-06, 1:35 AM | Повідомлення # 478
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (veronika)
Bullet, Oленка, я багато з чим з вами не згідна відносто гуцулів- тому що сама справжня гуцулка. буду при інтернеті- поговоримо. (Romannah) .Параджанов більше як пів року жив у Верховині і вивчав культуру і побут людей.іван Миколайчук - не зовсім гуцул , але він і душею і серцем вріс в наш народ. Гнат Хоткевич чудово описав життя гуцулів у своїх творах, створив гуцульський театр, який обїздив з гастролями чуть не всю Європу. До зустрічі в цій темі на наступному тижні.

мені здається, ви не зовсім уважно прочитали мій коментар, бо я щось з вашого длопису не дуже розумію, у чому ж ви зі мною не згодні ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Середа, 2012-06-06, 10:41 AM | Повідомлення # 479
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
a-stra,
Quote (a-stra)
чи в праві я рекомендувати такій обізнаній пані, як Ви, Оленко,
Ще як маєте право!!! Мені звичайно приємно, що Ви вважаєте мене обізнанною, але мушу визнати, що я не дуже таки і обізнанна. Я вивчаю, і учусь тому сприймаю всі поради дуже вдячно.

Яга,
Quote
Можемо мінятися джерелами
я з радістю, моє найголовніше джерело - інтернет.

svetik67, Дякую, за візерунки. У мене є тільки книга Гасюка і наш форум. Для мене дуже цінний матеріал.

veronika, Я з радістю поговорю з Вами, бо насправді я не можу ні з ким сперечатись з приводу гуцулів. Як я уже говорила, я не дуже знайома з культурою народу. На мою думку, народ можна вивчити тільки спілкуючись. У мене такого спілкування бракує. Скажіть з чим Ви зі мною не згодні, мені цікаво. Якщо хочете можна в приват, або на електронну скриньку.

Quote (veronika)
До зустрічі в цій темі на наступному тижні.
Чекатиму з нетерпінням!

Дуже дякую всім за відвідини. Заходьте ще! hi hearts



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Середа, 2012-06-06, 10:52 AM | Повідомлення # 480
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Яга)
Вам потрібні хрестикові, низинні, чи ще які?
Ух! у мене аж подих перехопило від цього питання. Боюсь бути не скромною, але маю сказати чесно: Чим більше тим краще, і цікавлять на справді усі. Особливо не хрестикові. Бо як Ви зможете помітити, на тіх двох прикрасах - хрестиків немає. Я не думаю, що я буду використовувати хрестик, але хрестикові візерунки можна використати для любої техніки, я думаю... Бо саме так я і роблю, не права? Підказуйте, я буду вдячна!
hearts



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.