| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 7:23 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2012-02-12, 11:49 PM | Повідомлення # 281
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Лелітка, Тут такі не водяться, дякую! Згадалось дитинство, ми їх ловили, і дурні були, на булавки наколювали. У нас таке завдання було на літо, метеликів збирати. А зараз діти теж таке мають робити?


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЛеліткаДата: Понеділок, 2012-02-13, 0:03 AM | Повідомлення # 282
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Мої близнята багато років захоплювались метеликами. - збирали книжки,фотографували, ловили, купували (все гроші складали) . У них була досить велика колекція метеликів. Десь вона ще є. Напевно. хотіли бути ентомологами. А виросли і пішли вчитись на фізмат. smile Із захоплень метеликами лишились величезні атласи, фотографування (цього не полишили). комп'ютерна графіка і дизайн. У середу чекаємо їх з армії smile

Додано (2012-02-13, 0:03 AM)
---------------------------------------------

Quote (Oленка)
А зараз діти теж таке мають робити?

Зараз в наших школах взагалі повна катастрофа. Принаймні, це вже давно не та школа, що колись. Повір мені, я вже 29 років працюю. І діти не ті, і вимоги не ті, і ставлення до навчання,на жаль, не те щ,о було колись. Для більшості дітей і батьків головне - бал, а не знання. І ніяких тобі гербаріїв smile


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-02-13, 0:15 AM | Повідомлення # 283
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Лелітка)
Зараз в наших школах взагалі повна катастрофа
це дуже сумно! Коли ми сюди приїхали, то моя Катрусенька, після нашого першого классу, тут у 3 потрапила. А тепер діти приїзджають - ніякої різниці у знаннях. Може навіть тутешні більше знають.
Quote (Лелітка)
У середу чекаємо їх з армії
Поздоровляю! Це така радість коли діти додому повертаються! У мене син рибачить на Алясці, в нього своя шхуна, то я переживаю весь час. Знаю як тобі було. Дуже рада що уже недовго тобі чекати! Вони ж офіцерами служили? раніше після інтитутів брали офіцерами, не знаю як тепер.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-02-13, 12:35 PM | Повідомлення # 284
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Тут такі не водяться, дякую! Згадалось дитинство, ми їх ловили, і дурні були, на булавки наколювали. У нас таке завдання було на літо, метеликів збирати. А зараз діти теж таке мають робити?

Та де Оль! Зараз навіть гербарію ніхто не сушить і не робить. Колись ми зі сином зробили. і написали"Рослини нашого краю". То вчителька була в повному захваті smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-02-14, 7:38 AM | Повідомлення # 285
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Зараз навіть гербарію ніхто не сушить і не робить
Це дуже печально, а Ви з синулькою молодці! Тут кажуть: "Школа навчає соціальному аспекту життя, а вся твоя освіта, це те що вивчено самотужки". То ж Лесю, ти на правильній дорозі! успіхів вам! Діти у тебе чудові і Дмитрик, і Юля.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Вівторок, 2012-02-14, 10:03 AM | Повідомлення # 286
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
а я як згадаю, що по біології таке завдання виконувала, то мене мурашки беруть sad
шкодую, що знущалась з комах "по завданню школи". сестра моєї мами викладала у мене біологію, жили ми разом, тому кунсткамеру з комах я робила під її чітким керівництвом, з ефіром, булавками і пенопластом. Одне слабо втішає: я комах спершу в банку ловила і туди ватку з ефіром клала, щоб вони заснули. Тобто не по живому.
Навіщо це треба було робити?:( З отими комахами збирання-вбивання?:(

Щодо гербаріїв, то це залежить від бажання учителя. Мої учні (що ходять до нас в художню школу) розповідають часто про гербарії. Я роблю висновки, що це зараз є в завданнях з ботаніки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-02-14, 10:05 AM | Повідомлення # 287
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
шкодую, що знущалась з комах "по завданню школи"
Мені зараз їх шкода, а тоді не було. кажу ж
Quote (Oленка)
Згадалось дитинство, ми їх ловили, і дурні були, на булавки наколювали.
А тепер я їх тільки фотографую. Розумна стала. biggrin :D

Дівчата! Вчора подивилась фільм, і під таким враженням. Тут він йшом під назвою "In Time" перекладається "Во времени". Не можу на українську точно перекласти. Не можу заспокоїтись. Так здорово показано вартість кожної хвилини. Він тут не перекладений, нажаль.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
JinseiДата: Вівторок, 2012-02-14, 11:44 AM | Повідомлення # 288
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Українською "In Time" перекладається як "Вчасно".
 
ZetaДата: Середа, 2012-02-15, 2:04 AM | Повідомлення # 289
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Олю! чи не підкажете мені, як правильно називається ота "чудова" лампа,за допомогою якої Ви вишиваєте? справа в тому,що моя доця зібралася подарувати мені таку на ювілей smile - але купує вона все по інтернету - тому не знає,що саме написати у замовленні.проконсультуйте мене .будь ласка - бо зір таки падає smile
наперед дякую!






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
OленкаДата: Середа, 2012-02-15, 3:16 AM | Повідомлення # 290
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Light magnifier. Zeta, ,будь ласка вибирайте тут


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ZetaДата: Середа, 2012-02-15, 1:13 PM | Повідомлення # 291
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
дякую, Олю!!!





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ЛеліткаДата: Середа, 2012-02-15, 10:04 PM | Повідомлення # 292
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Quote (Zeta)
А тепер я їх тільки фотографую.

Я - теж. smile


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
romannahДата: Четвер, 2012-02-16, 1:52 AM | Повідомлення # 293
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
а ми в школі розбтрали рака на частинки і клеїли на дощечку. але перед тим ми цілим класом його ловили аж до ранку в потоці. До ранку з нами було ще приблизно двадцять батьків з караючими предметами. рака ми не впіймали, але нас виручив товариш нашого однокласника- він привіз рака зі ставка з сусіднього району. ми його варили, бальзамували а потім розчленовували. добре зробили- на перше пятиріччя після школи бачили його в біологічному кабінеті, хоть за той час школа переїхала в інше приміщення. клас був дружний поки вчилися.

я всіх люблю
 
BulletДата: Четвер, 2012-02-16, 2:15 AM | Повідомлення # 294
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Дівчата! Вчора подивилась фільм, і під таким враженням. Тут він йшом під назвою "In Time" перекладається "Во времени". Не можу на українську точно перекласти

я дивилась його онлайн на сайті фільмів, він у нас під назвою "Время" був у прокаті. Зміст мені сподобався, а от екранізація - не дуже, надто багато моментів, до яких я чіплялась (суто технічні нюанси, як їх не могли зловити - це смішно, навіть в сучасній Україні їх би за 10 хв впіймали би, ну то таке). І я не фанатка Тімберлейка (це ж він там, здається7 Я можу помилятись).

Оля, я вчора передивилась (теж онлайн) фільм (не новітній) "Изобретение лжи" - я отримала задовлення. Я людина нерелігійна, тому мені було весело. Дуже релігійним раджу не дивитись. Дуже вже чіткі паралелі у фільмі проводяться. Фільм абсолютно безглуздий, як на фільмомана, але я всі кіно дивлюсь наніч, щоб мозок засипав краще. Для цього цілком піде.

Англійську мову я люблю у фільмі Джима Джармуша "Мрець (Deadman), відносно сучасний фільм (1995), я дуже люблю гру автора з читачем (глядачем), і гру слів. Тому цей фільм я дивилась разів вісім англійською, мовоб оригіналу, і один раз з субтитрами, але теж звук оригінальний. Там такі цікаві ігри слів .. пркиладом, коли Джоні Депп потрапляє поза цей світ, дебелий індіанець, що переправляє душі, з іменем Ніхто, на питання Деппа : Хто ж мені допоможе? відповідає "Nobody helps you". Ну і таке інше.
Ще бергмана би порадила подивтись і французьких майстрів чорнушки (гумору), н-д, фільм *Делікатеси* - це все на межі артхауса, але їх мені просто цікаво дивитись і передивляись.
Ну і Такеші Кетану я би теж вам порадила подивтись. Зважаючи на те, з якими хворими ви працюєте - фільм "Фейєрверк", де в сухому японському суспільстві показана драма почуттів.

Оля, у вас інтернет лімітований? Я би вам повисилала ці фільми через інтернет... Здається, диски не можна слати в Америку. Чи я помиляюсь? То я вишлю диски тоді.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2012-02-16, 11:14 AM | Повідомлення # 295
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Лелітка, smile
Bullet, Ліза Безлімітній інтернет, що хочете можете надіслати. Фільми я пошукаю, вони тут можуть бути під іньшими назвами.
Quote (romannah)
але перед тим ми цілим класом його ловили аж до ранку в потоці
Здорово!
Quote (romannah)
бальзамували а потім розчленовували
Розкажу свою історію, над якою я сміюсь уже дуже багато років, і до сих пір не можу зрозуміти - як так вийшло.


Я поїхала знайомитись з батьками, батька моїх дітей - мого Майбутнього Бувшого в селище. Я виросла в місті, але чого я тільки в своєму житті не вскрила і не перерізала до того моменту, сказати важко.
Майбутня Свекруха забила курку, і я (дуже хотіла бути все вміючою і трудящою, ну знаєте майбутні родичі, хотілось щоб сподобали). Визвалась я ту курку випатрати і почистити. А що там робити?
- Давайте я курку розберу? - Очі світяться, руки сверблять, в мозку пульсує "Довірте, довірте, будь ласочка довірте"
-Ти ж городска, ти не зумієш.
- Та чого ж я не зумію? Скільки там роботи... Будь ласочка я зумію...Ну дозвольте. - мені страшенно хочеться їй доказати, що міські дівчата теж все вміють..
- Мамо! Та що Вам шкода, нехай попробує! - вступається за мене Майбутній бувший :
Хай тільки дозволить, у мене в середені все стрибає - зараз я їм покажу як я умію, ось зараз я вскрию і вичищу і...
З пірьям я управилась досить легко, не раз в дитинстві бабусі допомагала і патрати, і мити пір"я. Собі думаю " От побачите яка у вас невістка буде!" Від передчуття як вона здивується і як вона мене похвалить, я аж трошки підстрибую. Одним рухом я вскриваю грудну клітину, так як нас учили і... курка розвалюється на дві половини. А в середені.., ой матінко моя...
На хвилину у мене перехопило подих, а потім я дуже голосно проголошую:
- Цю курку їсти не можна! У неї глисти! Її треба негайно спалити, щоб ніхто не заразився. І стіл обробити розчином хлору.
- Та ти що? Звідки у неї глисти? - Піднімає брови Майбутня Свекруха
- Ось гляньте! - показую я на розпанахану курку - Як вона бідна не подохла, в такій кількості вони мали її задушити! - з повною впевненістю продовжую я.
- Олю, тихо, тихо, не кричи... - шепоче мій майбутній бувший , заглядаючи через моє плече
- Казала ж не зумієш! Де глисти? - Майбутня Свекруха Одним рухом розштовхує нас обох і просовує свою голову якраз між моєю головою і торсом Майбутнього бувшого
- Ось вони - гордо показую я на розпанахану на двоє курку.
- Де? - питається Майбутня Свекруха
Я не можу зрозуміти як вона не бачить, вони сплетені таким комком, і видно що давно уже не живі, бо побіліли.
- Олю, то не глисти - то її кишки, - тихо шепоче Майбутній бувший
Я відчуваю що мої очі стають дуже великими, а брови піднімаються до моєї, дуже не низької лінії волосся:
- А звідки вони тут взялись? І чого вони такі тоненькі? - питаю я уже без великого запалу і мені раптом стає дуже жарко.
- А куди б вони поділися? Ти що думаєш кишки тільки у людей? Курка теж їсть, а тоненькі - це ж тобі не людина.
Ой! Дівчата! На той момент мені хотілось пірнути під змлю... Я вилетіла з хати, як я неслась через усе подвір"я за сарай, за садок спинилась аж я біля картопляного поля, так у те бадилля і бухнулась. Чула що звали, але думала: може вони через пару годин взагалі забудуть про моє існування, я тихенько речі заберу і на потяг до Київа, де у "Синіх пташок" по 1.20 крім серця і печінки в середині нічого немає.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
lady-vДата: Четвер, 2012-02-16, 11:31 AM | Повідомлення # 296
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Oленка)
- Цю курку їсти не можна! У неї глисти! Її треба негайно спалити, щоб ніхто не заразився. І стіл обробити розчином хлору.

Гии... Олю я мусила дати свому чоловікові прочитати це, бо він не міг зрозуміти, що в мене за дивний приступ божевілля, що я так регочу biggrin
А моя доня спитала: мама, ти що смішинку з'їла?


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
OленкаДата: Четвер, 2012-02-16, 12:27 PM | Повідомлення # 297
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (lady-v)
Олю я мусила дати свому чоловікові прочитати це,
Дякую! Я дуже рада що насмішила.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
sjana_ifДата: Четвер, 2012-02-16, 12:45 PM | Повідомлення # 298
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Oленка, Ви гарно пишете, створюється цілковите враження живої розповіді. А смішно як! biggrin

 
lady-vДата: Четвер, 2012-02-16, 1:28 PM | Повідомлення # 299
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Дякую! Я дуже рада що насмішила.

Я бачу Вас дуже вразливою і делікатною людиною, але у Вас хороше здорове почуття гумору. Я сміялась навіть не з вас , а скоріше із себе, бо теж замолоду робила дивні речі wink А історія дісно вийшла весела smile


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
OленкаДата: Четвер, 2012-02-16, 1:45 PM | Повідомлення # 300
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (lady-v)
бо теж замолоду робила дивні речі
Поділіться, разом посміємось!
sjana_if, Дякую!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.