| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-04-29, 11:24 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-01-16, 3:59 AM | Повідомлення # 221
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
хочу оставить вам в ашей мастерской чашечку, как выяснилось, вашего любимого мокко
Дякую і за кофе, і за компанію, і за час!


Додано (2012-01-16, 3:59 AM)
---------------------------------------------
Пройшов ще один рік. Свята позаду, все повертається до спокійного розміренного ходу. Перечитавши умови конкурсу Декор домівки до зимових свят- я зрозуміла, що моя робота не відповідає умовам, то ж викладаю її тут.

Найкраще різдво (казка з фотографіями)

Жила була ялиночка, яка дуже чекала Різдва. Рік від року, як тільки вона проткнулась із землі, вона чекала на день коли її виберуть. Звичайно кожна ялинка мріє стати першою ялинкою країни, але як то кажуть - везе не всім. Наша Ялиночка, просто хотіла свята, незалежно від того, де те свято відбудеться.
З самого дитинства вона готувалась: раз на три місяці до неї приходив "Перукар", так ялиночки називали фермера, якй доглядав за ними. Він уважно оглядав Нашу Ялиночку, підрізав сухі і лишні гілочки, підрівнював гілочки, щоб росла вона пишною і рівною з усіх боків. Наша Ялиночка гордо дивилась на інші ялиночки, котрі теж підтримували свої гілочки у порядку і мріяла: "Ще трошечки і я побачу свято! ось уже скоро!"
Пройшло 5 років важкої підготовки. Стрижки, чистки, замірювання. Наша Ялиночка уже почала думати, що свято в її житті ніколи не наступить! Та ось нарешті, жовті стрічки, котрі були пов"язані навколо ділянки де росла Наша Ялиночка, були зняті. Всі ялинки радісно затріпотіли гілочками: "Нарешті! Ми уже дорослі! Ми готові до свята!"
Наша Ялинкочка побачила як по дорозі наближаються прикрашені вагончики. Всі ялинки завмерли, бажання було єдиними: "Виберіть мене!" З вагончиків вибігли зграйки веселих, галасливих дітей, і розбіглися по ділянці. Ялинка з від усюди чула радісні вигуки: "Оцю! Хочу оцю! Дивись вона найкраща!" і одна з її подружок відпралялась зі щасливою родиною на свято. З другого кінця хтось радісно верещав: "Тато-Таточку! Будь ласка оцю, вона така пухнаста і висока!" Так продовжувалось майже 6 тижнів. Багато з її подружок знайшли родини з якими вони будть святкувати Різдво. Люди приїзджали вибирали свої ялинки, а Наша Ялиночка залишалась. Але вона продовжувала мріяти: "Залишилось ще декілька днів - мене виберуть! Я ж була такою слухняною і терплячою, у мене така гарна зачіска! І я так хочу свята!"
Одного дня, під"їхав прикрашений вагончик і з нього не висипались зграйкою діти. "Дивно..." - подумала Наша Ялиночка. Замість дітей з вагончику вилетіли дві здоровенні собаки, які негайно відправились вибирати ялинку. Слідом за ними чоловік виніс з вагончику Невеличку Жіночку і вони направились за собаками.
Ці четверо наробили не меньше радісного галасу чим ціла купа дітей! Ялиночка росла далеченько від дороги, на самому горбку: "вони ніколи сюди не дійдуть"- подумала вона, і з її гілочок капнула смола". Але Невеличка Жіночка була дуже уперта, не зважаючи на те що дорога була для неї важкуватою вона заявила: "Це моє найкраще Різдво, тому немає різниці скільки ми шукатимемо, але ялиночка буде найкрасивіша в світі!" "Нічого собі, примхлива пані! - подумала Наша Ялиночка - вона ніколи мене не вибере!"
Першими до Нашої Ялиночки добігли собаки і почали крутитись навколо неї. Вони були дуже чемні і відразу привітались. Слідом підійшов чоловік і вигунув: "Дорога моя! Я думаю що це сама та ялинка, яку ти шукаєш! Зараз я тобі допоможу!" Ялиночка підтяглась, струснула гілочками розправила голочки, вона була страшенно здивована тим, що собаки привели людей саме до неї і дуже хотіла сподобатись.
Нарешті Невеличка Жіночка добралась до місця де росла Наша Ялиночка. Вона глянула на ялинку і видихнула у захваті: "Вона неперевершена - милий! Вона найкрасивіша ялинка у всьому світі! Вона Наша Ялиночка!" Ялиночка радісно стріпнула гілочками і подумала: "Мрії збуваються... Це моє найкраще Різдво в житті!" І вона не помилилась!
Підійшов Перукар відділив Нашу Ялиночку від землі і підняв на плечі. "Нарешті",- думала Наша Ялиночка, розгойдуючись на плечах Перукаря

Далі буде після конкурсу!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Вівторок, 2012-01-17, 10:39 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-16, 4:18 AM | Повідомлення # 222
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, Невелика Жіночко, ваша казочка просто чудесна.. я з острахом чекала кінцівки, бовона мала би бути не для всіх, можливо, примєною.. але ви так дивовжино вдало написали
Quote (Oленка)
Підійшов Перукар відділив Нашу Ялиночку від землі і підняв на плечі.

, що я не втрималась: аплодую стоячи!!!!!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-01-16, 4:22 AM | Повідомлення # 223
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
аплодую стоячи!!!!!!!
Дякую. смайлик який зашарівся.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ganzyaДата: Понеділок, 2012-01-16, 10:55 AM | Повідомлення # 224
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
гарна казочка, а кінцівка це щось - це тобі не "зрубав під самий корішок" biggrin от як діткам треба розказувати newyear

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-01-16, 2:47 PM | Повідомлення # 225
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Oленка, Олю, мене ще , окрім казки вразила форма цих ялиночок. Це спеціальнтй сорт такий, такої гарної форми всі?..... biggrin

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-01-16, 6:46 PM | Повідомлення # 226
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
ganzya, Dmutrik09, Дякую за те що завiтали i за вiдгуки. Що стосується ялиноочк -Тут, в Америці, декiлька сортiв, саме ці Nobel Fir. Форма у них така насправдi тому що iх тренують, тобто пiдстригають надаючи бажаної iдеально-конусноi форми. smile


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Вівторок, 2012-01-17, 10:33 AM
 
KalunaДата: Середа, 2012-01-18, 2:44 AM | Повідомлення # 227
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Quote (Oленка)
насправдi тому що iх тренують,


Ну от, навіть дерево, щоб було "путнім" - треба тренувати wink



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
OленкаДата: Середа, 2012-01-18, 11:15 AM | Повідомлення # 228
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Kaluna)
навіть дерево, щоб було "путнім" - треба тренувати
wink wink
У нас сьогодні випав сніг. Так виглядала дорога по якій мені прийшось їхати на роботу. Фотографувати правда на ходу було важкувато, але дуже хотілось. Сніг для нас рідкість.






Сніг, туман в комбінації з голольодом зробили на всіх дорогах пробку. Перевал через який я завжди повертаюсь додому, взагалі можна було пересікти тільки з зимовими колесами, або з надітими на колеса ціпками. То ж мені прийшлось їхати фрівеєм додому теж. Я люблю більш сценічні дороги, особливо після напруженного дня.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
nosiknataДата: Середа, 2012-01-18, 11:49 AM | Повідомлення # 229
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Скоро-скоро ми побачимо Оленчину ялиночку у всій красі!! surprised


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
romannahДата: Середа, 2012-01-18, 1:33 PM | Повідомлення # 230
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Oленка, я вам співчуваю , тому що такими дорогами важко їхати, але тішуся з того що у вас там так як і в нас в Карпатах-зима. Зима тепер і в Київ завітала нарешті. думаю, що переїжджаючи з континенту на континент люди і погоду забирають за собою.

я всіх люблю
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2012-01-18, 4:04 PM | Повідомлення # 231
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Oленка, Олю ось і до вас дісталася зима! Ніби в казці.... smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Середа, 2012-01-18, 4:22 PM | Повідомлення # 232
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Оля, зато у вас теж зима, як в Україні smile Через той сніг ви - з нами!!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Середа, 2012-01-18, 8:08 PM | Повідомлення # 233
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
nosiknata, romannah, Dmutrik09, Bullet, Дякую що ви до мене завітали, дуже приємно!
Ось на світанку такий пейзаж якщо давати назву: Дахи в снігу :D, доречі не знаю як кому, а якщо я трошки відключу відчуття реальності, то можна уявити(з натяжкою) що я десь в селі на Україні. Хіба що хати на Україні так близько не стоять.




А це чудо одна з рукодільних матусь показала мені вчора. Я думала що вона сама зробила, а ні - виявляється в $1 магазині купила

два дитячі носочки один в один і защілка прикреплена. Просто, і дуже цікаве рішення.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
romannahДата: Середа, 2012-01-18, 8:59 PM | Повідомлення # 234
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
це ж не дарма колись гроші в панчоху ховали. в цьому щось , гапевне, є. а пейзаж дійсно український. з Водохрестям!

я всіх люблю

Повідомлення відредагував romannah - Середа, 2012-01-18, 9:00 PM
 
OленкаДата: Середа, 2012-01-18, 11:56 PM | Повідомлення # 235
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
romannah, Дякую! Що до Водохрестя... Нас тут обiцяють похрестити потоками води з гiр. Попереджають щоб сидiли вдома, бо вода по дорогах нестиметься рiками... Перспектива приваблююча, менi сьогоднi i завтра iздити. Сподiваюсь синоптики помиляються!!! biggrin

Додано (2012-01-18, 11:56 PM)
---------------------------------------------
Найсумнiше - пропущу розпродажу. Хоч чоловiк старанно i нiжно пiдказуе, що скоро не тiльки майстернi з за коробок не буде видно, а i мене загубить мiж корбок, пропускати скидку в 90% серце болить!!! cool biggrin



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
РолічокДата: Четвер, 2012-01-19, 0:39 AM | Повідомлення # 236
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Oленка, погода - пусте, а от пропуск знижок - неприпустимо! wink
такі гаманчики і у нас десь продаються. а за долар мати готовий фермуар - це щастя!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2012-01-19, 2:34 AM | Повідомлення # 237
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ой-йой : ))) шкарпеточка дуже порадувала : *******


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Четвер, 2012-01-19, 11:33 AM | Повідомлення # 238
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Oленка)
два дитячі носочки один в один і защілка прикреплена. Просто, і дуже цікаве рішення.

Як цікаво - ми всією родиною розглядали це чудо фантазії smile


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
olimpiaДата: Четвер, 2012-01-19, 3:14 PM | Повідомлення # 239
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Як мені подобаються американські ялинки! Чи то сорт такий, чи їх якось підрізають, але вони такі пухнасті. І ще подобається, що є спеціальні ферми, де їх вирощують спеціально і не потрібно вирізати ліси.

Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
sjana_ifДата: Четвер, 2012-01-19, 8:04 PM | Повідомлення # 240
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Oленка, дуже гарна казочка!

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.