| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-16, 11:54 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Home_Fairy: Мої "Вечорниці"
Home_Fairy: Мої "Вечорниці"
BulletДата: Понеділок, 2011-07-18, 7:04 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тему створено спеціально для Home_Fairy на запит про відкриття майстереньки.

У добру путь, Home_Fairy !



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Home_FairyДата: Вівторок, 2011-07-19, 12:49 PM | Повідомлення # 2
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Привіт, мене звати Тетяна, зареєструвалася я на форумі давно, проте більше читала, ніж дописувала ;). Тепер вирішила вийти з підпілля ;).
Насамперед хочу подякувати адміністрації форуму за можливість створення власної темки :). Завела я її з метою показати свої роботи, поділитися досвідом, а також знайомити охочих з життям нашого аматорського клубу вишивки. Розпочну з себе. Вишиваю я давно, з перервами. Перші хрестики навчила робити мама, а більш серйозно я зайнялась вишиванням, коли відвідувала юнацький гурток відомої на Буковині майстрині Ярослави Гафійчук. На жаль, не маю фото перших робіт, багато вишиваних виробів залишилися у мами. Покажу що є вдома. Ось мої весільні рушники:




Вишивала їх досить давно, коли ще було важко дістати усе необхідне - тепер би нізащо не брала цю канву під рушник, але на той час вони були досить пристойними smile
Роботи останніх років:
Серія дерев-сезонів. Зробила ту саму помилку - вишивала їх на Аіді замість рівномірки.
Першим вишилося гранатове деревце:

Потім розове і макове (літо і весна відповідно):

Весняне, як на мій смак, найбільш вдале! smile
Зимове яблучне дерево так і не вишила - руки не доходять. Чи то я знаю, що канва непідходяща і тому немає натхнення вишивати...
Всі 3 дерева зараз почесно висять у вітальні.
Потім вишились ось такі приємні дрібнички. "Нагадування" для чоловіка, що вже, мовляв пора додому - живе у нього на роботі:
А це - "грошова" жабка. Подарована хорошому другу на Новий рік:

Це ось меланжева валентинка з нашими ініціалами для коханого чоловіка:

І ближче:
І, звичайно ж, не могла пройти повз миленьких кошенят від Маргарет Шеррі:


Додано (2011-07-19, 12:49 PM)
---------------------------------------------
А коли в нашій сім'ї трапилася чудова подія - відразу засіла за велику роботу. Вибрала Dimensions Balloon Glow. Вишивала підбором, але результат дуже порадував:

Оформляв мій чоловік, бо, закінчивши останні хрестики і бечікі і фрузелочкі, увечері так поправши і погладивши вишивку я вирішила, що все ж таки пора в пологовий будинок. Ось тепер ця картина наш сімейний талісман. Я закінчила її 8.11.09, а син народився 9.11.09 Ці кульки зараз висять у дитячій та дуже прикрашають обстановку.
Наступним моїм процесом стала Меггі від Dimensions. Вишивалися 5 місяців. Вкрай мене вимучили шнури і бек, але результат приголомшливий:
Поближче..."Мишаче" мереживо на скатерці
Мій підпис у всьому цьому "бардачку" ,
Філігранні ножички, картонка для гудзиків і різьблення на столі:
Ну, і безперечні красуні - машинка і кішечка!
А це одна з останніх робіт: "Східні барви" по оригінальному набору. Вишивала 5 місяців.

Вишиваючи великі Дімовські набори зрозуміла, що без спеціальних пристосувань мені не обійтися. І я купила цей диво-агрегат:
Приблизно місяць я промучилась, звикаючи до цієї установки, але тепер процес іде набагато швидше і приємніше, ніж просто "на руках" smile
Вишиваю ось так
Звершила роботу над "Полярною совою". Набір виграла на одному форумі.


Зараз у роботі зимовий пейзаж і вишиванка. Вишиванка на стадії розробки візерунку. Вирішила зробити його сама smile




Повідомлення відредагував Home_Fairy - Вівторок, 2011-07-19, 12:50 PM
 
РолічокДата: Вівторок, 2011-07-19, 1:02 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Home_Fairy, вітаю з майстернею! роботи гарні! тож показуйте нам ще! бажаю успіхів і натхнення wink


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Home_FairyДата: Вівторок, 2011-07-19, 1:11 PM | Повідомлення # 4
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
У січні цього року мені нарешті вдалося втілити свій давнішній задум і знайти кількох дівчат з Чернівців, які також вишивають. Спочатку ми збиралися у кафе, але коли кількість учасниць наших посиденьок зросла до 10 осіб, ми оформили наші зібрання в більш організовані заходи: знайшли приміщення і почали системну роботу. Так було створено Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці". Саме тому свою темку я й назвала "Мої "Вечорниці", тому що наш любий клуб дуже для мене дорогий - це місце, де всі наші учасниці відпочивають душею і спілкуються на тему нашого улюбленого заняття - вишивки! Вважаю, що мені дуже пощастило бути координатором такого клубу, як наші "Вечорниці"!
Зустрічі клубу проходять в дружній, теплій і творчій атмосфері - за чашкою чаю або кави. У нас є сторінка в інтернеті, де ми спілкуємося у проміжках між зустрічами http://vechornytsy.at.ua/ - заходьте, кому цікаво!
Клуб - організація неприбуткова і участь у клубі абсолютно безкоштовна. Сьогодні у нас 25 учасниць з Чернівців, області та кілька дівчат з Івано-Франківщини. Ми дуже гарно спілкуємось і дуже радує, що можемо робити це "вживу", адже жодні форуми і сайти не замінять живого спілкування!

Кілька фото з останньої зустрічі клубу:







Більше фото можна подивитися у нас на сайті http://vechornytsy.at.ua/forum/3
Я хочу подякувати активістці і модератору форуму "Спілкування за вишивкою" Наталі Пташинській (nosiknata) за те, що дуже допомогла мені на самих початках створення нашого клубу. Наталко, без тебе нічого б не вийшло!
А також від імені усього нашого клубу висловлюю подяку Мирославі (Міра) за допомогу у наших клубних справах! Я сподіваюся, що незабаром ми нарешті познайомимося "віз-а-ві"!
Дякую також адміністрації цього форуму - Bullet, lady-v, Tana та іншим дівчатам за інтерес до нашого клубу smile Вважаю, що нам з Вами необхідно дружити!
Усім творчих успіхів!




Повідомлення відредагував Home_Fairy - Середа, 2011-07-20, 1:02 AM
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-07-19, 3:26 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Home_Fairy, вітаю з відкриттям майстерні! У Вас тут симпатично і затишно, бажаю нових творчих здобутків!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
OленкаДата: Вівторок, 2011-07-19, 5:29 PM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з майстернею! Роботи гарні. Особливо рушники! Натхнення Вам.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЛеліткаДата: Середа, 2011-07-20, 0:04 AM | Повідомлення # 7
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Таню. вітаю з новосіллям на форумі. з відкриттям майстерні. Дуже гарні роботи! Супер! Творчого гатхнення Вам! smile

Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
BulletДата: Середа, 2011-07-20, 0:11 AM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ай=яй... я застрягла в цій творчій майстерні smile Вітаю з цікавою темою, будемо дружити і проволити віртуальні вечорниці smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Home_FairyДата: Середа, 2011-07-20, 1:04 AM | Повідомлення # 9
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Дівчата, всім дуже дякую! smile Сподіваюсь, не розчарувала, адже тут у вас дійсно високий рівень! Деякі роботи форумчанок просто шикарні, тому й боялася висовуватися з підпілля smile

 
010101Дата: Середа, 2011-07-20, 9:58 AM | Повідомлення # 10
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Quote (Home_Fairy)
боялася висовуватися з підпілля


Ну і даремно! У Вас просто шикарні роботи! І ви супер молодець, що організували у себе в місті такий клуб! Я вам, дівчата, заздрю білою заздрістю кожен раз, коли дивлюсь фото з чергової зустрічі.

Вітаю з відкриттям майстерні! Бажаю надихати нас і надихатися самій на нові вишивальні здобутки!
 
TanaДата: Середа, 2011-07-20, 10:07 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Home_Fairy, вітаю з майстернею, у Вас прекрасний син і купа гарних різнопланових робіт! Сили, натхнення, нових наборів і виробів! А те, що Ви на місці згуртовуєте однодумців -- то більше, ніж честь і хвала! Всьому свій час і місце, і це не можна порівнювати: інтернет-спілкування і зустрічі в реальному часі. Успіхів! Дуже рада, що долучилися до нас.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Home_FairyДата: Середа, 2011-07-20, 11:49 AM | Повідомлення # 12
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Дівчата, спасибі! Мені справді приємно! smile

 
BulletДата: Четвер, 2011-07-21, 0:51 AM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Home_Fairy)
Потім вишились ось такі приємні дрібнички. "Нагадування" для чоловіка, що вже, мовляв пора додому - живе у нього на роботі:

ще раз завітала до вас в тему, переглянула.. і ця картинка (а оосбливо - допис від руки) посміхнули smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
a-straДата: Субота, 2011-07-23, 1:35 AM | Повідомлення # 14
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Home_Fairy, Добриий вечір Вам! Вагомі у вас напрацювання!!! Неперевершені картини!! Скажіть, а ота картина зі кицею і швейною машинкою, це що набір для вишивання, чи по схемі чи ЯК?!! Вражає!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
Home_FairyДата: Вівторок, 2011-07-26, 12:48 PM | Повідомлення # 15
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
a-stra, це розробка фірми Dimensions, але я не купувала набір, а вишивала по підбору. Схему скачала в інтернеті.
Bullet, цю дамочку вишила за 2 дні, так вона мені сподобалась!

А зараз працюю над сорочкою для себе. Ось фрагмент рукава. Візерунок буде розташовано вздовж, а не впоперек рукава. Треба з боків дати якісь мережки, але ніяк не визначусь, які саме - може хто гляне свіжим оком і порадить щось гарненьке smile Буду дуже вдячна!


Вишиваю на тонкому полотні х/б+поліестер, щоб не м*ялось. Натуральним шовком. Дуже гарно блищить, але вислизає!! Тому важко кріпити хвостики ниток на звороті. Хіба за виколи... smile


 
nosiknataДата: Вівторок, 2011-07-26, 1:22 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Таню, вітаю з відкриттям власної майстерні!!
Завтра ми побачимось, я намалювала тобі свій варіант оформлення рукава cool



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Home_FairyДата: Вівторок, 2011-07-26, 1:59 PM | Повідомлення # 17
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
nosiknata, дякую!

 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-07-26, 9:14 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Home_Fairy, Таню! Приємно познайомитися ще з однією фанаткою вишивання! Бачу ви полюбляєте вишивати і народні речі і сучасні! tongue wacko Бачу любите картини! І їх увас дуже багато. Бо я теж полюбляю вишивати картини і прикрашати квартиру!Але люблю чомусь польські журнали з їхніми легкими схемами! wink
Quote (Home_Fairy)
Приблизно місяць я промучилась, звикаючи до цієї установки, але тепер процес іде набагато швидше і приємніше, ніж просто "на руках"

Таку штукенцію зробив мені чоловік ще 5 років назад, але я чомусь так і не навчилася вишивати на ній! Як ви привикали? Або що робили аби привикнути вишивати? wink sad
Буду частм гостем увашій майстерні! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Home_FairyДата: Вівторок, 2011-07-26, 9:40 PM | Повідомлення # 19
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Dmutrik09, дуже дякую! smile

Quote (Dmutrik09)
Таку штукенцію зробив мені чоловік ще 5 років назад, але я чомусь так і не навчилася вишивати на ній! Як ви привикали? Або що робили аби привикнути вишивати?

У мене диванний станок - вишиваю на ньому винятково картини (хрестик чи гобеленовий стібок). Вишиваю одразу двома руками - так швидкість вишивки зростає більш ніж у 2 рази. Завтра якраз для дівчат з нашого клубу проведу МК з вишивання на станочку, може викладу електронний варіант, бо важко на словах це розповідати smile Там є кілька ключових моментів, які я використовую для швидкого і приємного вишивання на станку: мінімізувати повороти рами, вишивати 2-ма руками, оптимізувати процес (розмітка канви, розташування схеми на рівні очей, 4-х стороння натяжка, "чарівна булавочка"), вишивати за кольорами локальними фрагментами... уфф усього зразу й не згадати. Треба таки пофоткати МК smile


 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-07-27, 9:29 AM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Home_Fairy, ну все ви мене заінтригували! wacko А то в мене все коліно та коліно. wink Чекатиму роз"яснень! tongue

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Home_Fairy: Мої "Вечорниці"
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.