| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 8:32 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Пташечки (nosiknata) (http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/jsAnGJ#)
Майстерня Пташечки (nosiknata)
BulletДата: Субота, 2011-04-09, 1:03 PM | Повідомлення # 61
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, дякую! Суперовий фотозвіт, у вас дуже класний там клуб, вибачай, Нато, я відписалась там під своїм юнет-логіном ) Сподіваюсь, мене не поженуть за числені питання smile
З вашого форума надибала виробника схем CCS, зайшла до них на сайт і жахнулась, які там величезні схеми.. мама міа,я думала, таке лише писати можна (приклад: картина Джона Вотерхауза "Леді Шало", перекладена на зрестики.. мамачькі.. це мій улюблений період у світововму живописі, чесслово, я і не уявляла, що хтось таке вишивати надумає, це ж епічне полотно!)

Словом, дякую, нато, у мене зранку культурний шок smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Субота, 2011-04-09, 3:15 PM | Повідомлення # 62
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
nosiknata, таке гарне "збіговисько" у вас там було! І собі захотілося у таку компанію!!!! Рушник - просто суперовий! І взагалі всі роботи. Приємно, коли є такий клуб однодумців, який збирається на кавування (чаювання) і показує свої здобутки "вживу". Бо фото - то фото, а помацати хочеться завжди!
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2011-04-09, 6:10 PM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
nosiknata, Наталю , посиділи ви справді чудово! Поспілкувалися....відпочили душею... Молодчинки.А робіт, робіт скільки!!! wacko Різних і однаково красивих!
І рушничок вдався, спекла гарно, наче той хлібчик!На славу!!!
А вітрянка то дурниця, то приємні клопоти біля дітей! Більше спілкуємося з ними, більше підтримуємо ...... wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2011-04-10, 10:50 AM | Повідомлення # 64
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
nosiknata, там рушчки такі гарненькі... кружево чи плетіння дуже гарне, можна торшки підробніше розказати, і може схемку мені мммм.... подарувати?!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
sovkaДата: Неділя, 2011-04-10, 11:26 AM | Повідомлення # 65
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
nosiknata, чудові вийшли посиденьки! Молодці, що збираєтеся.
Маю "позитивний" шок від робіт п. Галі. ЇЇ картини надзвичайні. Така величезна праця...

А скільки, так би мовити, професіоналів, серед учасниць клубу?

Повідомлення відредагував sovka - Неділя, 2011-04-10, 11:27 AM
 
nosiknataДата: Неділя, 2011-04-10, 11:52 AM | Повідомлення # 66
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А у нас, фастівських форумчанок, завтра планується міні-форумівка з трьох осіб

ооо, міні-форумівка це як сімейне свято - розкажеш як все відбулося? wink
Quote (Tana)
Таке щастя, коли зустрічі за справою, тим більше вишиванням

нас було не багато, причому жінки різного віку і соціального статусу, але не виникало зовсім ніяких незручностей чи "пауз" - якраз навпаки smile незчулися як відведений час пролетів...
Quote (lady-v)
а рушник просто розкішний! Я в захваті! Не знаю скільки Ви за нього хочете, але наперед згодна з дівчатами , що така робота коштує дорожче

Дякую, Віко! це поки що найширший і найдовший узор який я взагалі будь-коли вишивала, та ще подія така ( весілля) - відношусь до цієї справи дуже відповідально і трепетно. Можна навіть сказати, що я ЛЮБЛЮ цей рушник і процес його вишивання не напружує аніскільки biggrin

Прищик на щоці виявився просто прищиком, мабуть все ж таки вітрянка проявиться пізніше - десь так перед Паскою ( мама мія!) wacko
biggrin



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 11:56 AM | Повідомлення # 67
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Прищик на щоці виявився просто прищиком, мабуть все ж таки вітрянка проявиться пізніше - десь так перед Паскою ( мама мія!)

Будемо сподіватись, що то не вітрянка і ти не захворієш на неї smile Ми з тобою!

Quote (nosiknata)
ооо, міні-форумівка це як сімейне свято - розкажеш як все відбулося?

і покажу фото wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Неділя, 2011-04-10, 12:15 PM | Повідомлення # 68
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Словом, дякую, нато, у мене зранку культурний шок smile

Лізо, спасибі, що завітала, - "нас мало но ми в тельняшках"! tongue Будемо "рости"!

Quote (Goncha)
Бо фото - то фото, а помацати хочеться завжди!

100%!!! Там були такі ювелірні роботи, що якби я це на власні очі не бачила,і не тримала в руках, то не повірила б, що це зроблено вручну!
Quote (Dmutrik09)
І рушничок вдався, спекла гарно, наче той хлібчик!На славу!!!

Лесю, дякую!!! Бачиш як вийшло? Таки ти була права з тими ромбами, краса вийшла!На роботі я часто вишиваю, то один чоловік причепився що купує за 100 у.о. вже! А я кажу,що не продається рушник і не дошитий ще, а він так просить бо їде за кордон і хоче забрати з собою - чистий цирк wacko
Quote (Oленка)
кружево чи плетіння дуже гарне, можна торшки підробніше розказати

Напишіть мені у приват який саме рушничок вас зацікавив. Якщо якийсь з моїх - то не проблема, якщо рушники п. Галини - треба з нею зізвонитися. На рушнику з мереживом то там пришито покупне.
Quote (sovka)
А скільки, так би мовити, професіоналів, серед учасниць клубу?

Лесю, я вперше прийшла на зустріч клубу, і з присутніх вишивальниць - Альонка вишиває 14 років( понад 100 картин) , Таня - навчалась у знаменитої на Буковині вишивальниці, Галина принесла цілий стос робіт яким "всього лиш" бракує багету ( ціна!), Іра фантастично вишиває бісером, Оксана і Наталка вразили міліметражем гобеленового шва, а ми з Олею з своїми хрестиками cool Про професіоналів нічого не знаю - виворіт не у всіх ідеальний happy



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2011-04-10, 2:23 PM | Повідомлення # 69
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Лесю, дякую!!! Бачиш як вийшло? Таки ти була права з тими ромбами, краса вийшла!На роботі я часто вишиваю, то один чоловік причепився що купує за 100 у.о. вже! А я кажу,що не продається рушник і не дошитий ще, а він так просить бо їде за кордон і хоче забрати з собою - чистий цирк

В мене теж так буває і не раз... нЕ ПОВІРИШ...
Quote (nosiknata)
Лесю, я вперше прийшла на зустріч клубу, і з присутніх вишивальниць

НАТАЛЮ, ГОЛОВНЕ ПОЧАТИ, А ТАМ ТАК ЗАТЯГНЕ ВИШИВАННЯ!
Quote (nosiknata)
робіт яким "всього лиш" бракує багету ( ціна!

Так В мене та сама проблема! Мої вівці вже лежать давно готові, тільки хтось би заправив! може попрошу чоловіка на день народження заправити в рамочку.... wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Неділя, 2011-04-10, 10:23 PM
 
Home_FairyДата: Неділя, 2011-04-10, 3:02 PM | Повідомлення # 70
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Дівчата, вибачте, що я тут втручаюся smile Я якраз із буковинського клубу. Зайшла до Наталки в гості і побачила купу відгуків про наш захід :). Дякую за цікавість до нашого юного проекту :):):). У нас ще молодий клуб. Лишень в січні організувалися, а форуму всього 20 днів, тому суворо не судіть! smile Зараз готуємось значно розширитись і залучити більше учасниць. Дякую Наталці, вона дуже допомагає! Вам справді пощастило з таким модератором wink
Quote (nosiknata)
я вперше прийшла на зустріч клубу, і з присутніх вишивальниць - Альонка вишиває 14 років( понад 100 картин) , Таня - навчалась у знаменитої на Буковині вишивальниці, Галина принесла цілий стос робіт яким "всього лиш" бракує багету ( ціна!), Іра фантастично вишиває бісером, Оксана і Наталка вразили міліметражем гобеленового шва, а ми з Олею з своїми хрестиками Про професіоналів нічого не знаю - виворіт не у всіх ідеальний

Ми з Наталкою щойно по телефону говорили про професіоналізм у вишивці... Усе, на жаль, суб*єктивно wink
І, Наталко, я довго збиралася, але тепер точно напишу мега-супер-аналітичний пост про ідеальну виворіть і мої взаємовідносини з нею smile
З.І. У тебе шикарний творчий куточок smile Успіхів!


 
sovkaДата: Неділя, 2011-04-10, 8:10 PM | Повідомлення # 71
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Про професіоналів нічого не знаю - виворіт не у всіх ідеальний

Я мала на увазі професіоналів - народних майстрів і т.д..., а не якість робіт (хоч це і пов'язані речі).

Для мене, як зовсім не професіонала трохи дивно звучать усі ці хвилювання навколо вивороту. Зрозуміло, що він має бути якнайакуратніший, але взагалі - яка різниця?
Пам'ятаю бабусине вишивання, там ніхто не заморочувався з виворітною стороною. Бабця навіть вузлики в'язала.
Думаю, що для заказних робіт це також не так важливо. От хоча б той клієнт, що готовий був купити твій незакінчений рушник - про виворіт запитував? звертав на нього увагу?

Вибач, за посил не в тему, просто часто натрапляю на цю проблему на нашому форумі і взагалі.
Хотілося б навіть побачити "гарний" і "не гарний" виворіт, щоб порівняти. Може в інших темах це вже було?

Повідомлення відредагував sovka - Неділя, 2011-04-10, 8:14 PM
 
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 9:49 PM | Повідомлення # 72
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
sovka, я теж не особливо заморочувалась, поки мені не написали в вишивальному робіні, що *краще було зовсім мені нічого не вишивати, ніж так, як ти вишила*. Після того я заріклась вишивати іншим в їх робіни smile
А в цілому, то показник дійсно професійності. На красиву охайну роботу приємніше глянути, ніж на таку саму, але з неохайним виворотом.
Ну і має завжди бути прагнення покращувати свої вміння. На п"ятки чобіт теж ніхто не зверта уваги, але ж ми начищуємо увесь чобіт цілком, а не лише його передки smile

А сорочки з дуууже неохайним виворотом я, щоб нікого не ображати, називаю *утеплений зимовий варіантсорочки* smile Кудлатий виворіт лодатково зігріває smile

А ще, згадала, що десь читала, що рушник, наприклад, має бути охайним з усіх боків, бо одну сторону тивишиваєш для себе, а іншу - для бога. Ну я не релігійна, але дійсно приємно дивтись на акуратну роботу.

Сама ж я в своїх роботах тим не переймаюсь особливо. Я не вишиваю рушників і сорочок, крім тогл, я себе і до майстринь не відношу wink Мені можна перетяжки робити ))))

Home_Fairy, дякую, що завітали до нас в гості, будемо дружити родинами? smile

Наталко, ти об"єднуєш регіони!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Понеділок, 2011-04-11, 0:31 AM | Повідомлення # 73
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Після того я заріклась вишивати іншим в їх робіни

Да, неприємно. Але це ще питання вихованості чи навіть етики іншої вишивальниці...

Взагалі на форумі дівчата часто обмінюються своїми роботами. Відповідно завжди є ризик, що адресат подарунка повважає вашу роботу дилетантством.
А у моєму випадку це особливо ймовірно, зважаючи на те, що більшість учасниць форуму вже собаку з'їли у найскладніших техніках biggrin

Знову прошу вибачення за базікання не по темі. Щось на лірику потягнуло.

Наталю, решта телефоном wink

Повідомлення відредагував sovka - Понеділок, 2011-04-11, 0:32 AM
 
tanytryellДата: Понеділок, 2011-04-11, 5:29 PM | Повідомлення # 74
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Фотозвіт дійсно вражаючий! "Епічні полотна" взагалі дивовижні! А рушники яскраві, аж очі вбрають, і мереживо підібрано таке ніжне... І все одно, мені найбільше подобаються ті простенькі китиці в техніці "макраме" - вони виглядають найприродніше.
...Що стосується ідеального вивороту... Ну, вмію, і що?! Коли мова йде про сорочку, мені байдуже, лежатимуть на звороті стібочки у один бік, чи ні - тільки щоб перетяжок довгих не було, і хвости не теліпалися! А от коли я вишивала Леонардо, то там на виворіт не зважала взагалі - і перетяжки там такі, що ого-го! Деякі на 10 хрестиків тягнуться. Але ж зважайте - виворіт цей буде за картоном схований, і висітиме повернутий до стіни. А от коли йдеться про серветки, носовички, рушники (тим більше, обрядові) - тут можна і "заморочитись". Бо моя бабуся казала, що виворіт вишивки - це і є обличчя вишивальниці.
 
nosiknataДата: Вівторок, 2011-04-12, 3:46 PM | Повідомлення # 75
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (tanytryell)
Фотозвіт дійсно вражаючий! "Епічні полотна" взагалі дивовижні! А рушники яскраві, аж очі вбрають, і мереживо підібрано таке ніжне... І все одно, мені найбільше подобаються ті простенькі китиці в техніці "макраме" - вони виглядають найприродніше.

я також за макраме! smile
при нудному сидінні вдома з хворою дитиною ( а нас таки обсипало прищами) з"явилась нагода завершити давній процес - вишиванку для хлопчика до Дня вишиваної сорочки ( цього року на Буковині його відзначатимуть 15 квітня). Ось фото завершеної роботи, узор простенький, на мілкій канві виглядає гарно, батькам дитини сподобалось - а це - головне!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-04-12, 3:51 PM | Повідомлення # 76
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
( а нас таки обсипало прищами)

Виздоровлюйте якнайшвидше, і більше не хворійте wink
Quote (nosiknata)
батькам дитини сподобалось - а це - головне!

Я б здивувалась якби не сподобалась , дуже гарна!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2011-04-12, 4:10 PM | Повідомлення # 77
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Сорочка безпрограшна! Щоб гарно зносили і ще кращу замовили.
Одужуйте швидше!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: Вівторок, 2011-04-12, 4:52 PM | Повідомлення # 78
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
lady-v, Tana, дякую за коментарі!! smile Стараємось одужати але то "зелений тиждень" - Максим плакав, що на Паску буде як жаба на фотографіях biggrin biggrin втішала як могла wink


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Вівторок, 2011-04-12, 4:55 PM | Повідомлення # 79
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Але раз перехворіли і забули... Втішай цим.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
MіраДата: Середа, 2011-04-13, 0:09 AM | Повідомлення # 80
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Пташечка-Наталя, дуже приємно познайомитися! Чудові фотографії родини та ваших робіт !
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Пташечки (nosiknata) (http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/jsAnGJ#)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.