| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 8:18 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Пташечки (nosiknata) (http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/jsAnGJ#)
Майстерня Пташечки (nosiknata)
LDIIДата: Середа, 2013-03-27, 11:02 PM | Повідомлення # 501
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
nosiknata, вітаю!Впевнена,що скоро ми побачимо щось цікавеньке.І сорочки вийдуть гарні!
 
vecnaДата: Четвер, 2013-03-28, 1:13 AM | Повідомлення # 502
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 39
Статус: Offline
nosiknata, наталю!будь ласочка принеси на зустріч на все це глянути з близька і помацати.

Самовидалена з 22 січня 2014 року.
 
Irochka-tigerДата: Четвер, 2013-03-28, 1:21 AM | Повідомлення # 503
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 85
Нагороди: 2
Репутація: 29
Статус: Offline
Наталю! Щиро бажаю, щоб усі твої ідеї якнайшвидше втілилися в життя... а на додачу ще кілька нових ідей smile
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2013-03-29, 1:22 AM | Повідомлення # 504
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Вивішую на голосування!! Дуже цікаво почитати ваші коментарі з приводу моїх спроб відтворити музейну сорочку ось цю:

Вчора зробила перші стібки льоном( вишивала у дві нитки) - спочатку просувалась як черепаха - сильно скручений, якщо зав"язується вузлик - все, не розв"яжеш! Нитка "жорстка" якщо скласти вдвоє і затиснути місце згину, ниточка у цьому місці "ламається" як папір, і залом зберігається. Лягує на полотно важко, але треба звикнути до рівномірного затягання через оті потовщення. Ворсу майже не видно через оті потовщення та нерівності при суканні, нитка не стає тоншою, навпаки добре зберігає блиск і розкручується лише у місці контакту з вушком голки.
Додавання нитки муліне + 1 ниточка льону - стало краще, лягає рівніше і легше ковзає у вушкові голки. Лише переживаю чи не дуже помітно що нитки різні? в принципі можна добитись більшого ефекту "зістарення" додавши ще одне лляне волокно, але тоді прийдеться зільшити номер полотна - до №30 ( я вишивала на полотні дрібному Коломийське гребінне №40).

тепер картинки:
Тепер картинки: спроба №1 чистий льон у 2 нитки


Спроба №2 Нитка муліне + нитка льону

Це сторінка з книги Кулинич Стахурської, тут узор повністю вишитий і вирізування також, однією ниткою, як тоді поступити у моєму варіанті?

На користь цієї спроби уже 4 голоси:)

Спроба №3. нитк зеленого муліне + льон. Це вже я типу осучаснила - тодіте ж питання, ефект досягається поєднанням двох ниточок потрібних відтінків.


ну і всі мої спроби вкупі - і чистим муліне і льоном з муліне
Я так зрозуміла, досягнути ефекту оригіналу мені не вдасться, тим більше що льон зовсім в іншій палітрі ( типу сепія).
Я вже згодна вишити всю гладь льоном, щоб максимально приблизитись до музейних зразків, і як тоід бути з вирізуванням, вишивати білим? чи взяти муліне а льон лишити на іншу сорочку?
Прикріплення: 2552928.jpg (205.0 Kb) · 1311666.jpg (180.6 Kb) · 1048840.jpg (218.5 Kb) · 8386357.jpg (270.6 Kb) · 2533310.jpg (242.4 Kb) · 9790404.jpg (302.3 Kb)



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Andrew_YerДата: П`ятниця, 2013-03-29, 1:35 AM | Повідомлення # 505
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Цитата (nosiknata)
взяти муліне а льон лишити на іншу сорочку

+1


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
vecnaДата: П`ятниця, 2013-03-29, 1:38 AM | Повідомлення # 506
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 39
Статус: Offline
nosiknata, наталю в оригіналі гладь більше попелястого відтінку.як на мене варіант той що сірий на моніторі більше підходить під оригінал.ти ж не мусиш відтворити все. матеріалів то немає.ти відтворюєш сам узір.ти пробувала комбінувати муліне (бленди).вирізуваня роби білими нитками.принось в неділю на зустріч.будемо дивитись і радити.може оксану попросити карту кольорів ДМС а я принесу АНКОР. пиши.

Самовидалена з 22 січня 2014 року.
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2013-03-29, 1:46 AM | Повідомлення # 507
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Галю, пробувала ДМС і Анхор, карту маю, але вони не підходять через блиск. Тим більше не підходять якщо є комбінація з льоном - бо явно нитка блистить як на зеленому зразку.


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
zetkaДата: П`ятниця, 2013-03-29, 11:09 AM | Повідомлення # 508
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 216
Нагороди: 2
Репутація: 162
Статус: Offline
nosiknata, довго роздивлялась Ваші спроби - мене також захоплюють ідеї відтворення старовинних сорочок. Я за варіант - чистий льон і вирізування білим. А що, як спробувати в одну нитку на ще тоншому полотні? Може легше вишиватиметься?
Бажаю вдалого втілення такого цікавого проекту!
А в сірий колір лляні нитки фарбували, здається, вербовою корою.




Повідомлення відредагував zetka - П`ятниця, 2013-03-29, 11:10 AM
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2013-03-29, 11:46 AM | Повідомлення # 509
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Цитата (zetka)
А що, як спробувати в одну нитку на ще тоншому полотні

Спробую, але тут не в вишивці а в кольорі моя "больова точка":)))



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
JinseiДата: П`ятниця, 2013-03-29, 3:31 PM | Повідомлення # 510
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
nosiknata, а Ви хочете відтворити сорочку один-в-один?
Як на мене, якщо намагатися відтворити максимально подібно до оригіналу, то краще обрати перший варіант, де "чистий льон у 2 нитки". Якщо ж не прив'язуватися до максимальної ідентичності, то краще брати муліне, але не те зеленувате, а синьо-сіре з останньої картинки. Ну і ще один момент. У Стахурської товщина вишивальної нитки близька до товщини ниток полотна, тому там і в одну нитку. Щоб вишивати в одну нитку льоном, потрібно полотно із тонших ниток (не знаю, як то правильно назвати). Але і Ваш перший варіант теж може бути.
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-03-29, 4:28 PM | Повідомлення # 511
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata,  дивлюсь на твою сорочку ы з сумом думаю, що цього року нема у нас такого конкурсу про выдтворення музейних зразкыв...


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: П`ятниця, 2013-03-29, 4:40 PM | Повідомлення # 512
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Наталко! я вишиваю зараз спідницю лляними нитками,які купила у Олі Kaluna - дуже гарно лягають,і багато кольорів є - тож можна підібрати ,що ж до вибору - я би проголосувала за відтворення старовини таки льном без домішок smile - бо старовина і не повинна бути ідеальною - в тому ж її шарм! wink
оце мої проби вирізування - на лляній стрічці та на коломийському гребінному полотні № 50(щоправда ножиці тупі -тому вирізання полотна не ідеальне biggrin )
 






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - П`ятниця, 2013-03-29, 4:52 PM
 
LyubovДата: П`ятниця, 2013-03-29, 5:04 PM | Повідомлення # 513
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
nosiknata, Наташенька, супер!!!!!
 
OlhaДата: П`ятниця, 2013-03-29, 6:41 PM | Повідомлення # 514
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 64
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
nosiknata, побачу вживу, то певно зможу сказати конкретніше... але й надалі притримуюсь думки, що відшив не повинен бути ідеально схожим на давню сорочку. я, як і Andrew_Yer, вважаю за краще шити все ж таки муліне, а льон залишити на щось інше... давнє полотно було теж сірувате, а твоє біле і блиск муліне на ньому не буде не доречним

та це особисто моя думка... wink




Повідомлення відредагував Olha - П`ятниця, 2013-03-29, 6:45 PM
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2013-03-29, 6:56 PM | Повідомлення # 515
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Зелений мікс там недоречний. Візьми щось однотонне. Для коломийської, тай взагалі - бавовни - бавовняні нитки. Тому ДМС.

ore et labore!
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2013-03-29, 7:19 PM | Повідомлення # 516
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
За вашми порадами придбала муліне - отакі 4 відтінки. Далі фото блендів - 2 темних ниток з двома світлими і між собою.

два світлих тона

самий світлий світлий та найтемніший

самий світлий світлий та середньо темний
всі разом
далі 2 нейтемніших укупі
світло сірий та середно темний
світло сірий та самий темний
всі зразки вкупі

Це вже або пан або сорочка відкладається на невизначений термін:)))
Прикріплення: 7422011.jpg (253.1 Kb) · 8612611.jpg (165.9 Kb) · 9848360.jpg (173.6 Kb) · 2437225.jpg (155.3 Kb) · 7972204.jpg (154.3 Kb) · 4355711.jpg (156.7 Kb) · 6867333.jpg (173.9 Kb) · 0444769.jpg (167.8 Kb) · 3720031.jpg (177.6 Kb)



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-03-29, 9:16 PM | Повідомлення # 517
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Наталко, на сучасне бабовняне полотно бери дмс-нитки і не мучайся. На льон можна брати  неблискучі кіровські абощо, бо  буде не реконструкція. В давніх сорочках майже завжди товщина нитки=товщині полотна, тобто вишивали тією ниткою, з якої ткали це полотно, ну +-,але співрозмірно. Тим більше, біле шиття Центральної України.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2013-03-29, 9:35 PM | Повідомлення # 518
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
А який із останніх зразків підходить найбільше? це те саме муліне в різних комбінаціях.

У даному випадку полотно тонке №40 гребінне, тому в 2 нитки муліне - саме то.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-03-29, 10:37 PM | Повідомлення # 519
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
1-й,а краще 5-й варіант, як на мене.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LeniДата: П`ятниця, 2013-03-29, 11:50 PM | Повідомлення # 520
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
nosiknata, ви молодець що взялися за цю сорочку. я теж на неї задивлялася:) З шести перелічених вами зразків, мені найбільше подобається п'ятий. Нитки підібрані в перших трьох взірцях та в шостому роблять візерунок нечітким і розмитим. Четвертий зразок як на мене темний і не об'ємний.
Бажаю вам скоріш почати і отримувати задоволення:))
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Пташечки (nosiknata) (http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/jsAnGJ#)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.