| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 1:24 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Пташечки (nosiknata) (http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/jsAnGJ#)
Майстерня Пташечки (nosiknata)
a-straДата: Середа, 2012-02-29, 12:06 PM | Повідомлення # 301
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
nosiknata, які ж Ви чудові костюми синочку майструєте!!! Мене вразив Ваш Максимко в образі Карлсона, а коник взагалі відпадний!! Коли мій старший син ходив у садочок і початкові класи, я також всі костюми шила йому сама. Пам'ятаю, вуха на костюмі зайчика два дні ставила! Був він у мене і гномиком, і січнем, і Зорро, і навіть оленем! biggrin Тепер чекаю, коли моє менше маля піде в садочок!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
nosiknataДата: Середа, 2012-02-29, 12:55 PM | Повідомлення # 302
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Дякую, a-stra, після зайця любі роги і вуха - заіграшки:) У мого зайця від початку новорічного ранку вуха "стояли" а до кінця впали як пропеллер у гелікоптера в різні боки biggrin biggrin Враховуючи вік дітей 2-3 рочки і те що всі "зайчики" ревли ревними сльозами за мамою, а всі "сніжинки" були "в образі" принцес у нарядних білих платтячках і ні крапельки не плакали - всі присутні родичі були в такому шоці, що на вуха не звертали ніякої уваги wacko Перший ранок в садочку - як перший млинець wink


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
a-straДата: Середа, 2012-02-29, 2:07 PM | Повідомлення # 303
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
У мене якраз із зайцем не було проблем, а от коли на слідуючий рік ми виступали в костюмі гномика, то я так і не вмовила його вийти на сцену. Він потім також дуже засмутився з цього приводу, і пообіцяв, що не буде більше боятись виступати.

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
sovkaДата: Субота, 2012-03-03, 11:23 AM | Повідомлення # 304
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
О, кусудама вийшла бомбічеська! Дуже яскрава.
Коник також гарний, особливо на другому фото (голова вниз) biggrin
А рамку для картинки вигадуй сама, бо в мене з часу останньої розмови навіть сон був, що щось зробила, а тобі не сподобалося smile
Я до картини бачу темну рамку, може не коричневу, але якусь контрастну...
 
BulletДата: Субота, 2012-03-03, 12:42 PM | Повідомлення # 305
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
але ось .... із новенького Кусудама "Дінара" - 120 модулів об"єднані у 24 квіточки

як ти це робиш??? я осилила показану тобою ще рік чи більше назад кусудаму з листочків пост-іт. І все smile Ця твоя - взагалі суперова! Ні, Леся вірно пише: бомбезна!

Костюмчик конячки - супер : )))) А подарунок сестрі я роздивлялась довго: сподобалось вишиття бісером ліфу плаття smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2012-03-04, 11:04 PM | Повідомлення # 306
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Кусудама "Дінара" - 120 модулів об"єднані у 24 квіточки
Це така кропітка робота... Але ж і результат вражаючий!
Коник і хвостик все дуже гарне.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
nosiknataДата: Середа, 2012-03-28, 3:46 PM | Повідомлення # 307
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Завершено ще одну роботу - рушник "Сонячний"


Як завжди - щось додала, щось викинула зовсім - короче познущалась з оригінальної схеми як могла:))))) Захотілось зробити край схожим до ажурної вишитої смуги, і щоб не мережкою бо ажура і так багато, і щоб китиці тримались і не тянули край - так з"явилась вишивка кирпичиковою гладдю нитками висмикнутими з основи - чоловік сказав "ефект 3D"

Мені дуже цікаві ваші коментарі до цього рушника, напишіть що думаєте, бо замовниця його ще не бачила - трішки боязно wacko



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lady-vДата: Середа, 2012-03-28, 3:56 PM | Повідомлення # 308
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
чоловік сказав "ефект 3D"

Точно сказав. А загалом дуже гарно вийшло, приємно дивитись.
Quote (nosiknata)
Як завжди - щось додала, щось викинула зовсім

І мені подобається коли візерунки перероблені майстринею, відчувається свій смак. Думаю замовниці сподобається на всі 100%


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
a-straДата: Середа, 2012-03-28, 4:31 PM | Повідомлення # 309
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
nosiknata, Чудесний рушник, охайний виворіт, зі смаком підібраний орнамент, розкішні китиці - ну все бездоганно! Браво! Вітаю з завершенням такої великої роботи! cake

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
намистоДата: Середа, 2012-03-28, 4:52 PM | Повідомлення # 310
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
nosiknata, Наталочка! Давненько до тебе не заходила, а сьогодні побачила стільки краси! Костюмчики для сина мене потішили, бо знаю як то приємно і собі і дитинці від того, що мама така молодець. Вони (наша малеча) так нами пишаються і розказують всім, що мама в них найкраща в світі! бо вміє і те і он те...Твої кусідами за межами мого розуміння, wacko як ти це все робиш і збираєш до купи?! І воно таке файнезне! Ну а твій черговий рушник знову мене позбавить спокійного сну. Бо ці китиці настільки гарненькі, що я просто нагло знову мушу просити МК! biggrin wink tongue Я думаю, що твоя замовниця буде дуже приємно вражена красою твоєї роботи. smile

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував намисто - Середа, 2012-03-28, 4:52 PM
 
Andrew_YerДата: Середа, 2012-03-28, 4:54 PM | Повідомлення # 311
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Прекрасний рушник! В ньому читається Ваш почерк і гарний смак. Як на мене, то гладь є родзинкою цієї роботи. Гарно підкреслює край и додає об'єму. І китиці суперові! Нехай милує око і приносить щастя всім, хто до нього причетний! Браво!

Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2012-03-28, 6:48 PM | Повідомлення # 312
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Підтримую вищенаписане. Молодець. Суперово!
Quote (nosiknata)
бо замовниця його ще не бачила - трішки боязно

Замовниці не бійся, нехай вона боїться тебе! smile


ore et labore!
 
BulletДата: Середа, 2012-03-28, 6:59 PM | Повідомлення # 313
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
авершено ще одну роботу - рушник "Сонячний"

отой край дуже гарний, Нато! Обов"язково візьми участь у конкрсі рушників! happy



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Середа, 2012-03-28, 7:33 PM | Повідомлення # 314
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Дівчата, бачила рушник на власні очі, коли була відшита тільки одна половинка.
Рушник вражає, це надзвичайна робота! Дуже яскрава вишивка (по фото цього не передати) + незвичне полотно, яке є не гладким, а досить рельєфним і навіть грубуватим. Такий "живий" рушник.
Аж дивно, як просте червоно-чорне може бути настільки гарним.

Можу тільки уявити усі муки творчості з переробкою візерунка... wacko Це відчуття мабуть усім знайоме, коли щось робиш, а воно не таке, як ти бачиш його у своїй голові biggrin
 
romannahДата: Середа, 2012-03-28, 8:06 PM | Повідомлення # 315
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
nosiknata, вітаю, рушник дійсно сонячний. ефект дійсно " 3D"

я всіх люблю

Повідомлення відредагував romannah - Середа, 2012-03-28, 8:07 PM
 
LyubovДата: Середа, 2012-03-28, 9:23 PM | Повідомлення # 316
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Nosiknata, нет слов! Очень красиво!
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2012-03-29, 2:21 AM | Повідомлення # 317
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
nosiknata, цей рушник один із найкрасивіших, які я бачила в житті! Ти МОЛОДЕЦЬ! просто нема слів...
 
ZetaДата: Четвер, 2012-03-29, 6:22 PM | Повідомлення # 318
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Наталко! твоя замовниця від рушника очі відести не зможе!!! як і ми всі happy





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
TanaДата: Четвер, 2012-03-29, 8:22 PM | Повідомлення # 319
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Мені дуже цікаві ваші коментарі до цього рушника, напишіть що думаєте,

Подобається, молодець, вітаю із такою приємною завершеною роботою! Щоб швидко взятися за нову таку ж приємну!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: Четвер, 2012-03-29, 11:35 PM | Повідомлення # 320
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
lady-v, a-stra,намисто, Andrew_Yer, Пасіонарія, Bullet, sovka, romannah, Lyubov, Сестра_Юлія, Zeta, Tana - щиро дякую за ваші відгуки, прямо елей - у мене розвивається зіркова хвороба:))))
Я тут ношусь по квартирі як на крилах - навитворялааааа!!!! Потішу вас, мої гостоньки чимось смачненьким:)

Наше з Максимом творіння - коробка Світоч "Асорті", картон кольоровий (Таня stynka - дякую!), манка з клеєм ПВА ( губки), гілочки, акрил ( корали), гофрований папір(водорості), пісок та мушлі привезені з моря, шнур.

Панно з мушлі - виконав сам Максим на гуртку "Природа і творчість" - а картон наклеєна тканина, ракушки, все розфарбовано гуашевими фарбами та покрито лаком.
Тепер нашому акваріуму не сумно:)
А цього Пана-Жупана Максим сам придумав і склеїв - ми з чоловіком лише оцінили результат ( чому Жупана? бо він стоїть на жупані - а так падає:))


Завтра в садку проводять урок присвячений родині - попросили зробити "Родовідне дерево" - ось що у мене вийшло ( перебор трішки biggrin - до 5 коліна дойшли!)

Так цікаво дізнаватись, розпитувати, заглиблюватись у своє коріння - знаходяться історії, уривки з життя, і зв"язок поколінь стає тіснішим. Які імена були у моїх та чоловікових прапрадідусів та бабусь - Лукерія, Кароліна, Євдокія, Текля, Юзефа, Варвара, Поля, Дем"ян, Лука, Стах, Матвій, Антін, Яким, Захарій, Арсеній - гарно, правда?
Розкидало наші родини по трьох облястях, більше 20 містах та селищах, але тішуся з того, що сходимося, родичаємося, і коли мене питають - то твій брат? відповідаю: так - чотириюрідний, - у моїх чернівецьких коліжанок очі вилазять з орбіт, це вже одружуватись можна wacko Такою самою була реакція виховательки на моє добросовісне виконання родовідного дерева - сиділи з нянечкою рахували ..пра- пра- ...:D

Це ще не все, сьогодні ми побували на виставці дитячої творчості переможців фестивалю "Чисті роси" - були представлені творчі роботи всіх гуртків області ( по районах), ці шедеври я сфотографувала і згодом відредактую і виставлю на ваш огляд...



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Пташечки (nosiknata) (http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/jsAnGJ#)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.