| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 1:59 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Пташечки (nosiknata) (http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/jsAnGJ#)
Майстерня Пташечки (nosiknata)
nosiknataДата: Субота, 2012-01-21, 4:52 PM | Повідомлення # 281
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Дівчатка, завдяки вашим побажанням потрохи оклигую - дякую всім на доброму слові!

З приводу вертепу - все що потрібно - ентузіазм ( на початку виключно мій), згода учасників і сценарій. Слова продиктувала по телефону мамам - розучували з дітками по вечорах за три дні до виступу, репетицію провели в переддень - увечері з"їхались до мене додому, по черзі читали слова, запам"ятовували хто за ким. Сценарій - це нарізка з різних вертепів у відповідності до ролей, в ідеалі можна зробити і для меншої клькості, але менше чим три персони не вийде - мінімум:Ангел, Пастушок, Колядник.Чим більше осіб тим більше діалогів ( щоб це не виглядало як дикламування перед Дідом Морозом) - у нас було так: ангели-пастушки, цар Ірод - троє царів, цар Ірод - Смерть. Костюми обговорювались спільно, хто що мав тулили докупи, на розпродажі накупили крил оптом, а зірка - яку принесли таку і взяли ( тут грає роль "мода" в селі, на Хмельниччині бачила колядників просто з круглими бочечками без променів). Наша, сімейна, восьмикутна лишилась у бабусі, на наступний рік використаєм її. Заздалегідь обговорили марштут - оскільки пішки діти довго не проходять домовились за машину ( бус на 8 місць) - але вийшло, що їздили таксі (після кожної адреси викликали). Приходили в гості до друзів і до бабусь-дідусів - тут проблема - застілля, треба домовлятись, щоб за стіл не садили, бо витрачається час, діти зразу біжать гратись, потім не хочуть їхати, втомлюються, капризують, так, що більше трьох адрес нам об"їхати не вдалось. Ще одна проблема - пізно виїхали, о 19 год., а домовлялись на 16. Через різну відстань і переїзди по місту час летів катастрофічно швидко, хоч сам сценарій займав від сили 20 хвилин. Стосовно найменших учасників - дітям менше 3, 5 рочків після першого виступу стане не цікаво повторювати одне і те ж в кожній хаті, тому по віку нам на наступний рік буде легше - діти підростуть.Домовились про вінчівки(кожен раз різні) і колядки, щоб всі знали слова.В результаті є відео, як пам"ять нашим дітям про чудову традицію - різвяний вертеп, який вони зіграли ще у дошкільному віці.
Якщо мій досвід стане вам у нагоді - я буду тільки рада! Починайте обдумувати вертеп.... зразу після Паски:), підмовляйте своїх друзів на активну участь, шукайте сценарії, я можу поділитись своїм - пишіть у приват.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Субота, 2012-01-21, 4:57 PM | Повідомлення # 282
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, головне, що в результаті маєте правильне проведення часу разом! А не сліпе мавпування західних традицій чи просто байдикування... Це мені здається важливішим навіть за згадки на відео smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Субота, 2012-01-21, 10:17 PM | Повідомлення # 283
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Забула показати вам саму найпершу свою передноворічну поробку - костюм Карлсона для новорічного ранку Максима:). Зшила його за 2 вечори, жаба задушила платити більше ста гривень за прокат, чоловік приніс справжні лопасті від вентилятора, а я їх пофарбувала акрилом в червоний колір, замість товстого живота у нас подушка, а на обличчі фломастерові веснянки



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
sjana_ifДата: Субота, 2012-01-21, 10:20 PM | Повідомлення # 284
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Який файний! biggrin

 
sovkaДата: Субота, 2012-01-21, 11:47 PM | Повідомлення # 285
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Карлсон зачотний!
Як добре, що є така жаба, яка нас душить і спонукає робити щось своїми умілими ручками biggrin
 
olimpiaДата: Неділя, 2012-01-22, 0:54 AM | Повідомлення # 286
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Зшила його за 2 вечори......чоловік приніс справжні лопасті від вентилятора

smile smile smile Зате дитина все життя буде памятати, як батьки йому зробили костюм Карлсона.... і з чого biggrin


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-01-23, 11:47 AM | Повідомлення # 287
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
абула показати вам саму найпершу свою передноворічну поробку - костюм Карлсона для новорічного ранку Максима:).
Який майже справжній Карлсон вийшов!!!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
РолічокДата: Понеділок, 2012-01-23, 11:51 AM | Повідомлення # 288
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
nosiknata, мама молодець! гарний карлсон!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ZetaДата: Понеділок, 2012-01-23, 4:45 PM | Повідомлення # 289
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (sovka)
Як добре, що є така жаба, яка нас душить і спонукає робити щось своїми умілими ручками
- завдяки цьому наші діти все життя пам"ятають.як пройшло їх дитинство smile - і розсказують своїм друзям.як мама з татом колись........і як було весело в дитинстві wink
так що,Наталко - ви вірно все робите!






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
lady-vДата: Понеділок, 2012-01-23, 7:26 PM | Повідомлення # 290
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
костюм Карлсона для новорічного ранку Максима:)

Ух ти, який справжнючий Карлсон вийшов. ( хороша жаба у Вас завелась, якщо спонукає таке творити wink )


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
КатюняДата: Понеділок, 2012-01-23, 8:02 PM | Повідомлення # 291
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
nosiknata, Чудовий карлсончик!!!!! Такий весселий!

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-23, 10:36 PM | Повідомлення # 292
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, Карлсон просто суперовий-суперовий! Дивуюсь, чому ти не показувала цю роботу в якомусь з наших конкурсів? smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Понеділок, 2012-01-30, 12:36 PM | Повідомлення # 293
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
На наші конкурси я постаралась відправити по максимуму - все, що нарукотворили всією сім"єю!

"Подарунок для бабусі"- спільна робота тата, мами і сина (5,8 рочків). До кінця різдвяних свят лишилось пару штук - хто приходив знімав на пам"ять по одній:))


"Новорічні будиночки" - не покидає нас квартирне питання:))) Максим регулярно будує хати з конструктора, а все, що хоч здалеку придатне для "житла" - буде будиночком!


"Вишиті сережки" - робота на замовлення.
Вишиті мною заготовки у кількості 50 пар, узори взяті виключно з альбомів вишивки Георгія Гараса, Ксенії Колотило, Мирослави Шандро, Ольги Возниці, Люби Гавур, Настасії Марусик-Жмендак, Генріха Кольбакера, та інших. Поки сережки пішли на експорт, у Харків, це пробна партія - надіюсь вони там добре продадуться.Я дуже старалась вибирати саме старі схемки, вишивала не міняючи кольори.
Конкурсні сережки - альбом Ольги Возниці.

"Укоаїнський сувенір" - всі конкурсні цукерки висіли на губернаторській ялинці області. Всього я вишила 21 батончик використовуючи різноманітні комбінації виколів, солов"їних вічок, ретязя і хрестика, а також експериментувала з нитками - шовк, муліне, акрил....Все роздаровано:)


Спасибі всім, хто віддав свій голос - я дуже ціную кожну думку, навчаюсь і творчо зростаю разом з Вами!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lady-vДата: Понеділок, 2012-01-30, 12:41 PM | Повідомлення # 294
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
nosiknata, колосальна працездатність smile Дуже гарні вироби!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
romannahДата: Середа, 2012-02-01, 9:08 PM | Повідомлення # 295
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
цукерки висіли на губернаторській ялинці області

Солодка ялинка в губернатора була! Вітаю, а за подарунок дуже дякую. (листа не відкрили і кажуть , шо сама почитаю коли приїду, якщо там щось нагальне прошу написати в приват. ) дуже хочеться вже побачити свої подаруночки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


я всіх люблю
 
OленкаДата: Четвер, 2012-02-02, 6:43 AM | Повідомлення # 296
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
nosiknata, Краса! Талант!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
nosiknataДата: Вівторок, 2012-02-28, 8:53 PM | Повідомлення # 297
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Привіт усім! Давненько я не звітувалась про свої рукотвори на форумі, але ось .... із новенького
Кусудама "Дінара" - 120 модулів об"єднані у 24 квіточки


Костюм конячки для Максима на відкрите заняття в садку "Як звірі собі хвости вибирали" - хвіст мав бути відчепний:) прийшлось помізкувати


....і із старенького - подарунок для сестрички на річницю одруження



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-02-28, 9:50 PM | Повідомлення # 298
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
кусудамка не відкрилась, а конячка та вишивка класні - дуже подобається, що на вишивці всього є - і бісер, і стрічки, і хрестики...

Моя майстерня
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-02-28, 9:57 PM | Повідомлення # 299
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
і в мене кусудамка не відкривається sad ,картинка гааарна - така грайлива.... а коник діловий cool





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
nosiknataДата: Вівторок, 2012-02-28, 10:41 PM | Повідомлення # 300
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Дякую, дівчаточка! Вже підправила посилання...


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Пташечки (nosiknata) (http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/jsAnGJ#)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.