| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 10:57 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Творчі посиденьки зі Штинькою
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 11:42 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ласкаво прошу до мене в гості!

Живу у славному місті Запоріжжі, рада буду знайти однодумців зі свого міста чи десь неподалік, можливо для міні-форумівок за чашкою смачного чаю, соку, кави чи хто що полюбляє wink На півдні України є певний дефіцит україномовного середовища та людей із українською самоідентифікацією. Тому рада буду поповнити коло своїх українських (і не тільки) друзів biggrin

Маю свою невеличку родину - чоловіка та синочка 2 рочки, а також дуже широку географію родичів по всій Україні та за її межами. Творити для рідних і близьких людей щось, наділене теплом своїх рук - то основна діяльність у вишиванні, яку я практикую.
Гроші заробляти таким чином не пробувала, можливо колись до того виросту як вишивальниця та рукодільниця )))

В реальному житті я інженер, що тісно пов"язаний із комп"ютерною технікою. Була я і адміністратором, і викладачем спец.дисциплін, цікавлюсь дизайном, графікою, відео, останнім часом пробую реалізувати себе в спорідненій сфері, ближчій до програмування.

Можливо, комусь видасться це перше повідомлення надто відвертим - але для мене за ті декілька років, що я тут на форумі, ця веб-спільнота стала рідною, а багатьох постійних форумчан бачила у реалі і я просто в захваті від цих людей. Дівчата, ви для мене як окрема родина однодумців, захоплених як і я українськими традиціями, народними ремеслами, і просто щирі душевні люди! За це ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ всім, без кого цього форуму не було би!


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Вівторок, 2012-09-25, 4:57 PM
 
shtynkaДата: Субота, 2012-11-24, 10:56 AM | Повідомлення # 441
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Рудасик

а мені більше на блондина схожий ))) сіроокий )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2012-11-24, 2:26 PM | Повідомлення # 442
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, хіба рудасики не бувають сіроокоими? На фото ніби руденький, сонячний smile Але ти мама, тобі видніше ;)*


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: Субота, 2012-11-24, 3:53 PM | Повідомлення # 443
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
І мама - руденька Весняночка, і синок такий само wink Аби був здоровенький!
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2012-11-24, 9:30 PM | Повідомлення # 444
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Такі прянички приносить Святий Миколай - МИКОЛАЙЧИКИ називаються.

В нас теж називаються МИКОЛАЙЧИКАМИ, smile
Які ви молодці! Пряничків напекли! Всетаки певно вже відчувається подих РІЗДВА.
А Володічка виріс! Нехай росте великий- великий та здорровий! smile
А рецептик , рецепкик! Поділіться! Чекаю! smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2012-11-24, 9:59 PM | Повідомлення # 445
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
shtynka, вітаю!
Quote (Dmutrik09)
Всетаки певно вже відчувається подих РІЗДВА.

І це чудово! До Галичан завжди Різдвяні радощі приходять швидше - їх приносить Святий Миколай!
А цього року ми вам позичимо трохи свого щастя! smile
Зустрічайте там 7810301394010
Приємних і веселих Передсвяткових клопотів! Свята наближаються! smile


ore et labore!
 
ЯлинаДата: Субота, 2012-11-24, 10:08 PM | Повідомлення # 446
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
А рецептик , рецептик! Поділіться! Чекаю! smile

shtynka, я приєднуюсь до прохання!
 
shtynkaДата: Субота, 2012-11-24, 11:42 PM | Повідомлення # 447
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Леся, Людмило, дякую безмежно!
Рецептик.. хм.. маю декілька і до того експерементую. Останні вийшли трохи аж гостренькі, бо там дві чайні ложки меленого імбиру на пів-кіло борошна...
Кидаю перший, що пробувала. Не знаю від чого то залежить, але дійсно коли тісто бродило на звичайній соді чотири години - прянички були пухкіші та мякші.
Ось із коментарями покрокова інструкція. Якщо у мене вийшло - у вас точно вийде ще краще )))
http://foodclub.ru/detail/6507/


Моя майстерня
 
ЯлинаДата: Субота, 2012-11-24, 11:52 PM | Повідомлення # 448
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Дякую, я спробую!
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2012-11-25, 0:01 AM | Повідомлення # 449
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
shtynka, Таню будемо пробувати. Такі пряники завжди привозить чоловікова сестра з Чехії після Миколая, перед католицьким Різдвом, бо повертається з роботи, і з її пряників починається вже святкування Різдва. У нас є форми , що вона ж і подарувала , але форми специфічні , тобто різдвяні - ангелик, чортик і Миколай. Напечемо пряників івас пригостимо.
Все ж таки і в нас на форумі уже СВЯТА НАБЛИЖАЮТЬСЯ і чути, чути різдвяний дух.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-11-25, 0:13 AM | Повідомлення # 450
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Це вже третя спроба. Цього разу робила по дуже яскравій книжці, подарованій мені друзями ще кілька років тому, там ці прянички представлені як традиційна німецька страва )))

Ну от, власне! Галичани у свій історичний час запозичили кухню від вишуканої бабуні- Австрії, тому у нас це також традиційне печево. biggrin
Quote (Dmutrik09)
Такі пряники завжди привозить чоловікова сестра з Чехії після Миколая, перед католицьким Різдвом, бо повертається з роботи, і з її пряників починається вже святкування Різдва. У нас є форми , що вона ж і подарувала , але форми специфічні , тобто різдвяні - ангелик, чортик і Миколай.

А ми шукали-шукали ті форми,і у друзів-ковалів "скували" biggrin , а тепер схожі привезли з Німців biggrin
Quote (Dmutrik09)
Напечемо пряників івас пригостимо.

Прийдеться добряче потрудитися, бо вже черга smile
Ось вам для настрою



ore et labore!
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2012-11-25, 0:25 AM | Повідомлення # 451
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Ну от, власне! Галичани у свій історичний час запозичили кухню від вишуканої бабуні- Австрії, тому у нас це також традиційне печево.

Традиційне, ще й яке! Пам"ятаю так смутно, коли я ще була дуже маленька, бабця моя пекла пряники - миколайчики і прикрашала ними ялинку. Також ще прикрашала яблуками та горішками, горішки завивала у фольгу. Де вона ту фольгу брала?! Це ж був такий дефіцит.... wacko
Свята наближаютья....


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-11-25, 5:02 PM | Повідомлення # 452
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Традиційне, ще й яке! Пам"ятаю так смутно, коли я ще була дуже маленька, бабця моя пекла пряники - миколайчики і прикрашала ними ялинку. Також ще прикрашала яблуками та горішками, горішки завивала у фольгу. Де вона ту фольгу брала?! Це ж був такий дефіцит....

Збирала протягом року - шоколад як їли - не викидали нічого, молоко та кефір - закривалися фольгою, а хто працював на молокозаводі, міг брати подиравлену стрічку фольги додому biggrin і т. д.
і ще, вибачте, що заглиблюю тему (що робить з людьми різдвяне печево!!!! biggrin ), одного року (близько п"ятнадцяти років тому), ми взяли до церкви вели-и-и-и-и-ичезні ялинки, густі, високі (хтось зрізав, бо було чотири, і виросли вони, нема куди далі). Оскільки такі ялинки тішили тільки мене і молодь та дітей навкруг мене. (Отче! -, до тата, - Вас із райських воріт зовсім не видно, тільки голову трошки!) Ну й що?!!!, - перевертала я очі,- Хіба кожного року випадають такі ялинки у церкві на Різдво?!!! Одним словом, татусь мені не перечив, але і фінансувати на лишні прекраси не збирався! smile Хіба це мені завада?
Я пам"ятаю, свого колегу Романа Іванишина, художника, попросила, щоб намалював два одинакових ангела, великих, з крилами на верхушки, бо ялинки великі! Тоді Китай ще так не шпарив всякої всячини, та й ще не привозили краси з Європи, тільки починали їхати туди наші за кращим завтра. cry
Я до ялинки. Напекли ми медівничків силу-силенну (тоді вже був харчовий бісер у двох чи трьох видах) , мак, горішки, білкова маса, шоколадна помадка, горішки, шишки, роздрібні цукерки і т. д. Народу збіглося прибирати ялинки! (де той народ зараз? cry ) Я була здивована, як світилися очі у бабульок - старі, поважні пані із церковного сестринства казали : "Ой, ялинка, як колись, за Польщі!"
Одним я переймалася. Куди ж потім дівати ті медівнички, коли збиратимуть ті прикраси? Дуже боляче б було, щоб вони викидались після титанічної праці. Але мої побоювання приємно розвіялись, коли ялинка щораз рідшала - діти , що стояли на Богослужінні біля неї, з порожнім руками додому не йшли! biggrin А коли розбирали зелених красунь (звідки без драбини не дістатись), то над тими медівничками штовхалися - виявляється їх додому хотів забрати кожний, мотивуючи, що мають вони лікувальну силу, скільки висіли в церкі, і скільки чудових Богослужінь "увібрали"!
Ось така була історія... biggrin


ore et labore!
 
martka80Дата: Неділя, 2012-11-25, 5:40 PM | Повідомлення # 453
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Ой які в тебе смаколики! Такий дух дитинства))
Пам'ятаю на католицького Миколая - 6 грудня у нас починали пекти миколайчиків ... і аж до самого Різдва... Мммм..
Цього року буду теж пекти, але вже з донею. Їй вже 3,5 рочки - любить висічками з тіста фігурки робити)))
Дякую, за рецептик..
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-11-25, 7:44 PM | Повідомлення # 454
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Рецептик.. хм.. маю декілька і до того експерементую.

shtynka, вибачай, але досмічую до кінця biggrin
Ось мій рецептик, перевірений часом biggrin
750 г муки
750 цукор-пудри
4 яйця
1 ч.л. соди
7 ст. ложок меду
Запахи, які любите (кориця. мелене гвоздика тощо) на кінчик ножа

Щоб медівнички були чорні, мед із запахами треба закип"ятити.
Замішуєте, виробляєте фігурки, намащуєте зверху яйцем і залишаєте в блячці на ніч. На другий день випікаєте.

Для прикрашування - 1 білок 140 г цукру збиваєте разом і в "корнетик"!

Другий перепис
250 г меду
3 жовтки
150 г цукру
10 г рому
на кінчик ножа запахів
1 ч.л. соди,
муки, скільки забере. На ніч стоять (вже вироблені)


Смачного! biggrin


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-11-25, 7:52 PM | Повідомлення # 455
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (martka80)
Цього року буду теж пекти, але вже з донею. Їй вже 3,5 рочки - любить висічками з тіста фігурки робити))) Дякую, за рецептик..

martka80, Вітаю вас і доню! Скористайте і з мого рецептику. Це печиво, що цікаво, треба спекти хоч на два тижні раніше, щоб воно "відійшло" у паперовій коробочці, і було м"якшим. А взагалі, термін вживання ду-у-уже необмежений. Може стояти і півроку і рік, якщо достоїть biggrin


ore et labore!
 
martka80Дата: Неділя, 2012-11-25, 7:59 PM | Повідомлення # 456
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Пасіонарія, дякую.. Бабця робила щось подібне до першого перепису.. Правда, після її смерті записничкові хтось ноги приробив, на жаль...
Завтра спробую спекти. Якраз вчора чоловік літру меду з росторопші притягнув)) Буду експериментувати))
Дякую ще раз.
 
shtynkaДата: Неділя, 2012-11-25, 8:46 PM | Повідомлення # 457
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
shtynka, вибачай, але досмічую до кінця

дякую за корисний флуд )))


Моя майстерня
 
simaДата: Понеділок, 2013-02-11, 8:43 PM | Повідомлення # 458
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Привіт shtynka.Я теж як і ти живу у Запоріжжі.Мене звати Тетяна.Зараз у декреті,виховую сина 2 років.Дуже люблю вишивати.Вишивати почала рік тому.Робіт ще не бегато,але всі люблю.Деякий час я жила на Західній Україні.Знайшла подруг які вишивають.Багато чому навчилась.Є подруга з Косівщини яка мене досі вчить,підказує як краще зробити те,чи інше.Доречі це вона мені підказала що є така дівчина з Запоріжжя,яка шукає однодумців у рідному місті.Я дуже люблю своє місто,але нажаль нема в мене ще подруг які б розуміли мене,з якими можна було б обсудити всякі різні цікаві рукодільні дрібниці.Я вже давненько заходжу на ваш сайт.Завжди знаходжу для себе багато цікавенького.А як прочитала твою історію,вирішила зареєструватися.Бачу у нас з тобою багато спільного.Надіюсь познайомитись і знайти тут багато друзів.Мрію щоб у кожного Українця була вишиванка.І ще хотілось би створити клуб вишивальщиць у Запоріжжі.
 
shtynkaДата: Вівторок, 2013-02-12, 11:12 AM | Повідомлення # 459
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
sima, рада буду познайомитись наживо ))) я живу у центрі, на пл. Радянській біля танку, теж у відпустці з малим, хоч він ходить до садочка. Моєму вже 2.5 роки. Біжу створювати нову тему, хочу форумівку в запоріжжі )))

обговорення зустрічі тут


Моя майстерня
 
simaДата: Вівторок, 2013-02-12, 3:56 PM | Повідомлення # 460
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Дякую за запрошення.Скоро чекай у гості. snegurochka
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.