| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 9:27 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Творчі посиденьки зі Штинькою
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 11:42 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ласкаво прошу до мене в гості!

Живу у славному місті Запоріжжі, рада буду знайти однодумців зі свого міста чи десь неподалік, можливо для міні-форумівок за чашкою смачного чаю, соку, кави чи хто що полюбляє wink На півдні України є певний дефіцит україномовного середовища та людей із українською самоідентифікацією. Тому рада буду поповнити коло своїх українських (і не тільки) друзів biggrin

Маю свою невеличку родину - чоловіка та синочка 2 рочки, а також дуже широку географію родичів по всій Україні та за її межами. Творити для рідних і близьких людей щось, наділене теплом своїх рук - то основна діяльність у вишиванні, яку я практикую.
Гроші заробляти таким чином не пробувала, можливо колись до того виросту як вишивальниця та рукодільниця )))

В реальному житті я інженер, що тісно пов"язаний із комп"ютерною технікою. Була я і адміністратором, і викладачем спец.дисциплін, цікавлюсь дизайном, графікою, відео, останнім часом пробую реалізувати себе в спорідненій сфері, ближчій до програмування.

Можливо, комусь видасться це перше повідомлення надто відвертим - але для мене за ті декілька років, що я тут на форумі, ця веб-спільнота стала рідною, а багатьох постійних форумчан бачила у реалі і я просто в захваті від цих людей. Дівчата, ви для мене як окрема родина однодумців, захоплених як і я українськими традиціями, народними ремеслами, і просто щирі душевні люди! За це ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ всім, без кого цього форуму не було би!


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Вівторок, 2012-09-25, 4:57 PM
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-10-09, 5:41 PM | Повідомлення # 421
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
lady-v, дякую! я заглядаюсь на відеопостановки твого чоловіка і мрію про фотосесію (чи відеосет...) родини у вишиванках на хортиці! залишилось іще чоловікові вишити... (в ідеалі всім по новій вишиваночці...) і мрія збудеться!

Моя майстерня
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-10-12, 7:15 PM | Повідомлення # 422
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ділюся і тут щастячком із коловороту, і ще трохи від себе )))

Прилетів пакуночок від Юлі з Дніпропетровська (наша чарівна Сестра Юлія). Малий тільки прокинувся і розділяв мамину радість! Вже маємо обновку і на ялинку - я кожного року стараюсь додати щось нове до ялинкових прикрас. Ялинка просто супер, та і стрічка, і ниточки, і льон стане в нагоді сто мільйонів відсотків!



Якраз зараз бавлюсь із машинкою (нарешті викликала файного техніка і він оживив мою стареньку чайку ТТТ, і трохи ще навчив на ній працювати ))) Дівчата землячки, якщо кому треба - поділюсь контактом. Знайшла випадково через Привоз і просто дуже пощастило, бо біля мого дому є майстерня, там злий і дуже не чемний дідусь... Я вже була у відчаї, а зараз бавлюся :))

Презентую ідею і її втілення: торбинка-серветка для хліба власного виробництва

Хліб із цільнозернового борошна грубого помелу, із додаванням меду, зелені, сиру, часнику. Печемо у духовці, місимо руками. Люблю додавати ще різні насіннячка, але конкретно у цьому зернят не було, бо закінчились. Так що всі, хто переймається здоровою їжею - рекомендую спробувати ))) ПРИГОЩАЙТЕСЬ ВІРТУАЛЬНО!
Прикріплення: 0557659.jpg (187.7 Kb) · 9931950.jpg (208.0 Kb) · 4298353.jpg (200.3 Kb)


Моя майстерня
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2012-10-12, 7:56 PM | Повідомлення # 423
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
shtynka, Які гарненькі подарунки! А Володічка як виріс! wacko smile А хлібчик! Ням ням! А РЕЦЕПТИК!? Будь-ласка, будь-ласка! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-10-12, 9:02 PM | Повідомлення # 424
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Dmutrik09, так, Вовчик росте... гардеробчик пора міняти ))) все коротеньке стає )))

Хлібчик пекла майже на око - пакетик швидких сухих дріжджів на кіло борошняної суміші (я робила 50% на 50% звичайного білого борошна і цілозернового грубого помелу), солі морської на смак, води на відчуття, ложечка меду, одне домашнє яйце. Замісила, дала походити. Перемісила, розкатала коржик, насипала накришені зелень, часник, тертий сир, загорнула в рулетик, поклала у форму, і в духовку хвилин на 40. Вийшло дві хлібинки, десь півтора кіло смачного і корисного хлібу!

Завершила коловоротик для Катюні smile Викладаю сюди, коли відправлю не знаю, обіцяти не буду, але найпізніше думаю що в понеділок )))
http://vyshyvanka.ucoz.ru/_fr/7/3588726.jpg


Моя майстерня
 
Марина19Дата: П`ятниця, 2012-10-12, 10:38 PM | Повідомлення # 425
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Таню, дякую за рецептик якраз завтра стане у нагоді - діти просять домашній хліб, в звичайний трошки вже набрид. Буду експерементувати. :-)
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-10-12, 11:04 PM | Повідомлення # 426
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Марина19, нема за що! Я ще хочу спробувати зробити хліб із бананом ))) Є навіть така традиційна африканська рецептура, щоправда там справжній кекс із маслом і іншими радостями ))) Горішків, зерняток побільше, особливо класно гарбузове насіння, а ще можна свіжу цибульку, перець, і навіть сиру терту картоплю. Виходить дуже смачно!
Із даним рецептом, що я навела, ми пекли у духовці декілька разів, найкраще виходило або в казанку (якщо є чавунний банячок - то взагалі ідеал, у нас із алюмінію), пекли просто ковбаску-батон на листику, але не виходить класної скоринки. І останні кілька разів - у нових формочках з антипригарним покриттям, виходить акуратно і скоринка - мням мням )))

Смачного вам хлібчика!


Моя майстерня
 
ЖаннаДата: П`ятниця, 2012-10-12, 11:37 PM | Повідомлення # 427
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
shtynka, який хлііііб!!! я вже сто років не їла домашнього хліба( сиджу, милуюся і слинки пускаю!)))


мій рукодільний ЖЖ
 
Марина19Дата: П`ятниця, 2012-10-12, 11:54 PM | Повідомлення # 428
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Таню ти так смачно все описала, що хоч зараз біжи і печи. А то і до ранку спати не буду як уявляю ту смакоту так і слинки течуть. :-D
 
shtynkaДата: Субота, 2012-10-13, 8:29 AM | Повідомлення # 429
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Марина19, Жанна, я би пригостила, але боюсь поштою слати мені не дозволять (((
Наступного разу на зліт (впевнена, що колись ми повторимо всеукраїнську/міжнародну загальну форумівку) - привезу скуштувати )))

А поки що пробуйте пекти за нашими ідеями ))) Бо рецептом це назвати важко, тут таке поле для фантазії )))


Моя майстерня
 
TanaДата: Субота, 2012-10-13, 8:48 AM | Повідомлення # 430
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Гарні дарунки, вітаю! І мама справжня господиня -- хлібом пригощаєш, смакота!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Субота, 2012-10-13, 9:24 AM | Повідомлення # 431
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Tana, дякую!

Моя майстерня
 
LyubovДата: Субота, 2012-10-13, 3:01 PM | Повідомлення # 432
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Танша, shtynka, какой красивый хлебушек! Молодец! Я тоже раньше пекла- исчезал с быстротою молнии! Для нас конец 90-х вообще был жизнью на грани выживания. А кто не придет в гости - восхищались ароматным хлебом! Я его выпекала в духовке в утятнице - классная форма для хлеба: не пристает и корочка хрустящая. Спасибо за рецептик - надо возобновлять хорошие семейные традиции!
 
a-straДата: Середа, 2012-10-17, 12:00 PM | Повідомлення # 433
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
shtynka, яка ви господиня! Ваші фото з хлібом просто занурюють у атмосферу домашнього затишку! Хочу такий хліб! Дякую за рецепт!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
shtynkaДата: Середа, 2012-10-17, 12:40 PM | Повідомлення # 434
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
a-stra, дякую, до мене можна на "ти" ))) наче одного віку і не у робочих стосунках )))

Моя майстерня
 
lady-vДата: Середа, 2012-10-17, 12:57 PM | Повідомлення # 435
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
shtynka, моя мама теж хліб пече, треба їй рецептик підкинути smile

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 12:15 PM | Повідомлення # 436
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Давно не писала нічого, хочу поділитись останніми настроями
Відпрацьовувала зубцювання на мініатюрці. Вийшла ось така закладинка зі змішаного лляного полотна та віскозної блискучої ниточки. Хочу собі цією ниточкою робити мережки в сорочці-довгобуді. Щоправда полотно на сорочку біле, а нитка молочна.

А ще сьогодні ранок почався зі смачних фантазій. Пригощайтесь свіженькими імбирно-медовими пряничками )))

А це той, для кого старалася )))

Хитруля моя ))) Малювали разом )))
Прикріплення: 8041443.jpg (136.7 Kb) · 8672634.jpg (76.6 Kb) · 1333383.jpg (143.9 Kb) · 9773359.jpg (195.4 Kb) · 8806488.jpg (100.2 Kb)


Моя майстерня
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 6:27 PM | Повідомлення # 437
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (shtynka)
хочу поділитись останніми настроями Відпрацьовувала зубцювання на мініатюрці. Вийшла ось така закладинка зі змішаного лляного полотна та віскозної блискучої ниточки. Хочу собі цією ниточкою робити мережки в сорочці-довгобуді.

Молодець! biggrin
Quote (shtynka)
А ще сьогодні ранок почався зі смачних фантазій. Пригощайтесь свіженькими імбирно-медовими пряничками )))

О! surprised Різдвяне печиво! Відточуєте майстерність? smile Такі прянички приносить Святий Миколай - МИКОЛАЙЧИКИ називаються. Ми завжди такими пригощаємо на День святого Миколая, а на Різдво печемо і прикрашаємо значно яскравіше. Найбільше, чомусь, подобається не дітям (я не маю на увазі хатних), а старим людям (певно, асоціація з дитинством) smile
Вітаю, і нехай юних майстрів не болять пальчики! smile


ore et labore!
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 7:01 PM | Повідомлення # 438
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Відточуєте майстерність?

угу, можна і так сказати )))
Заразила дівчинка із курсів англійської мови, коли святкували Хеловін, - вона таких чоловічків зі скелетиками принесла. Було дуже цікаво, я взяла рецептик.
Спробувала раз - вийшло, але не все вдалося що хотіла. Трохи відхилилась від рецепту. Прянички вийшли м"якші, але глазур геть не вийшла, бо я її зварила.
Другий раз - був ближче до рецепту, але за смаком зовсім інакше. До розпису справа не дійшла. З"їли.
Це вже третя спроба. Цього разу робила по дуже яскравій книжці, подарованій мені друзями ще кілька років тому, там ці прянички представлені як традиційна німецька страва )))
ну і власне, майже все вдалося.
Quote (Пасіонарія)
Вітаю, і нехай юних майстрів не болять пальчики!

Дякую безмежно!


Моя майстерня
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 8:17 PM | Повідомлення # 439
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Пасіонарія, доречі, в нас цього року кулінарний конкурс - так що ласкаво прошу туди із вашими яскравими пряничками - миколайчиками ))) дуже цікаво побачити!

Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2012-11-24, 0:54 AM | Повідомлення # 440
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Відпрацьовувала зубцювання на мініатюрці. Вийшла ось така закладинка зі змішаного лляного полотна та віскозної блискучої ниточки. Хочу собі цією ниточкою робити мережки в сорочці-довгобуді. Щоправда полотно на сорочку біле, а нитка молочна.

гарно виходить, мені кольоровий настрій такий подобається, лляний smile

Quote (shtynka)
А ще сьогодні ранок почався зі смачних фантазій. Пригощайтесь свіженькими імбирно-медовими пряничками )))

ахх, Різдво наближається... (облизуюсь)
Quote (shtynka)
А це той, для кого старалася )))

Рудасик smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.