| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 7:15 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Творчі посиденьки зі Штинькою
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 11:42 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ласкаво прошу до мене в гості!

Живу у славному місті Запоріжжі, рада буду знайти однодумців зі свого міста чи десь неподалік, можливо для міні-форумівок за чашкою смачного чаю, соку, кави чи хто що полюбляє wink На півдні України є певний дефіцит україномовного середовища та людей із українською самоідентифікацією. Тому рада буду поповнити коло своїх українських (і не тільки) друзів biggrin

Маю свою невеличку родину - чоловіка та синочка 2 рочки, а також дуже широку географію родичів по всій Україні та за її межами. Творити для рідних і близьких людей щось, наділене теплом своїх рук - то основна діяльність у вишиванні, яку я практикую.
Гроші заробляти таким чином не пробувала, можливо колись до того виросту як вишивальниця та рукодільниця )))

В реальному житті я інженер, що тісно пов"язаний із комп"ютерною технікою. Була я і адміністратором, і викладачем спец.дисциплін, цікавлюсь дизайном, графікою, відео, останнім часом пробую реалізувати себе в спорідненій сфері, ближчій до програмування.

Можливо, комусь видасться це перше повідомлення надто відвертим - але для мене за ті декілька років, що я тут на форумі, ця веб-спільнота стала рідною, а багатьох постійних форумчан бачила у реалі і я просто в захваті від цих людей. Дівчата, ви для мене як окрема родина однодумців, захоплених як і я українськими традиціями, народними ремеслами, і просто щирі душевні люди! За це ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ всім, без кого цього форуму не було би!


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Вівторок, 2012-09-25, 4:57 PM
 
shtynkaДата: Четвер, 2012-08-02, 11:31 AM | Повідомлення # 381
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
natalina, дякую, а ви родом із Запоріжжя?
тут на форумі дуже мало земляків... була би рада бачити їх тут більше )))


Моя майстерня
 
natalinaДата: Вівторок, 2012-08-07, 10:01 AM | Повідомлення # 382
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
shtynka, так, я живу у Запоріжжі (Південний мкрн). Теж дуже зраділа, коли побачила, що на форумі є моя землячка!
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-08-07, 3:01 PM | Повідомлення # 383
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (natalina)
так, я живу у Запоріжжі (Південний мкрн).

це добре. я мешкаю в Жовтневому, біля університетів ЗНУ, ЗНТУ )))


Моя майстерня
 
natalinaДата: Вівторок, 2012-08-07, 6:39 PM | Повідомлення # 384
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Можливо, якось зустрінемось на міні-форумівці. Дуже хочу побачити вишиванку білим. smile
 
OленкаДата: Середа, 2012-08-08, 9:29 AM | Повідомлення # 385
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Andrew_Yer)
о бачимо, що в більш ранніх виробах блискучі шовкові нитки зустрічаються не так часто.
Це тому, що справжній шовк не блискучий, блищить те, де добавлена синтетика, або взагалі синтетика використана.
Quote (shtynka)
але природного походження бавовняна нитка з моїми задумами теж цілком погоджується.
Я згодна з тобою.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-25, 5:05 PM | Повідомлення # 386
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Давно не писала нічого в своїй майстерні, і нарешті руки дійшли, захотілось поділитись.
Я зараз дуже захоплена нашою грою в коловорот, уже вишито один фрагмент для Сестри Юлі, дуже хотілось зробити сюрприз, але я не можу втерпіти і викладаю картинку сюди, бо сьогодні на пошту ходила за листом, а відправити не змогла, бо не взяла із дому. Та часу ще вдосталь, думаю, Юля нікуди не поспішає, тому відправлю найближчим часом.
А ось і черевичок, на пропозицію Юлі я сама вибрала заповнення контуру, і вийшов (сподіваюсь) такий ось Запорізький привіт.
Прикріплення: 9315919.jpg (82.8 Kb)


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-25, 5:15 PM | Повідомлення # 387
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
А ще мене скубли різні думки, як би пересилати частинки коловороту, щоб передати свій захват, вдячність і тепло, що розливається у нас на форумі. І з того народились ось такі листівочки, які полетять разом із коловоротиками до їх нових власниць. Тапками прошу в мене не кидати... Ліпила із того, що було під рукою і добрих думок. Сподіваюсь, що останнє має більшу вагу...
Прикріплення: 6967416.jpg (95.7 Kb)


Моя майстерня
 
SabrinДата: Вівторок, 2012-09-25, 5:18 PM | Повідомлення # 388
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Черевичок симпатичний. Але листівочки ДУЖЕ гарні! Тапків не буде smile
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-25, 5:31 PM | Повідомлення # 389
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
А ще я дуже люблю осінь, може, тому що восени народилась, а може і так... а особливо нашу запорізьку ЗЕЛЕНУ осінь - коли після палючого літнього сонця все знову росте і розквітає.
Отож, ми сьогодні готували із малим корисну їжу, збирали каштани, пили чай - це парк в центрі міста, куди нам з дому йти дві хвилини )))

Прикріплення: 7602187.jpg (80.1 Kb) · 7913821.jpg (107.7 Kb)


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-25, 5:35 PM | Повідомлення # 390
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Sabrin, дякую! Мені теж подобається, просто у наст тут є такі професійні авторитети у цій справі, що мені трохи лячно...

Моя майстерня
 
a-straДата: Вівторок, 2012-09-25, 6:06 PM | Повідомлення # 391
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
shtynka, Яким чудовим настроєм Ви поділились! Ось так зайшла на Вашу сторінку і посміхнулась! Такі теплі фото з прогулянки і такі щирі і радісні листівки! Ви молодець!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-25, 6:53 PM | Повідомлення # 392
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
a-stra, дякую! Можна на ти ))) Ми тут всі як рідня )))

Моя майстерня
 
ТетянаДата: Вівторок, 2012-09-25, 8:32 PM | Повідомлення # 393
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (shtynka)
такий ось Запорізький привіт
- дуже гарно!

Quote (shtynka)
а особливо нашу запорізьку ЗЕЛЕНУ осінь
-дякую за прогулянку! Зразу настрій покращав - такий став замріяно-осінній-квітучий...
 
Марина19Дата: Вівторок, 2012-09-25, 8:40 PM | Повідомлення # 394
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Таню, такі позитивні фото:-). А шкарпетка в таких теплих кольорах. Тапками ніхто кидатися не буде- листівки заворожують ( і як ви їх тільки робите ?) :-)
 
КатюняДата: Вівторок, 2012-09-25, 9:15 PM | Повідомлення # 395
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
shtynka, Які фото, такі чудові, теплі. З новою аватаркою!
Нахабно кажу, хочу листівочку "Посміхнись!" biggrin


Я листоноша ЩАСТЯ!
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-09-25, 10:13 PM | Повідомлення # 396
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Таню! дуже приємно побачити твої "новинки" smile ,а ще приємніше - усміхнені обличчя на фото - ловлю себе на тому,що дивлюся і посміхаюсь smile
не пропадай надовго wink






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-25, 10:29 PM | Повідомлення # 397
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Катюня)
Нахабно кажу, хочу листівочку "Посміхнись!"

Прийнято!

Дякую всім, гості мої любі. Я сьогодні від ваших коментарів теж весь день посміхаюсь ))) Гарний настрій взагалі, з чим усіх вітаю )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-25, 10:41 PM | Повідомлення # 398
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Тапками прошу в мене не кидати...

Я! Я перша закидаю тебе тапками за листівки! Завалю тебе тапками і всі листівки дістануться МЕНІ smile

Дуже гарні, Таня!! smile

І ще гарна аватарка : )***



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
natalinaДата: Вівторок, 2012-09-25, 10:51 PM | Повідомлення # 399
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
shtynka, черевичок - гарнюня! А листівочки дуже душевні вийшли. Тапок за них можна отримати лише задля того, що Ліза вже написала :)))
Quote (shtynka)
а особливо нашу запорізьку ЗЕЛЕНУ осінь - коли після палючого літнього сонця все знову росте і розквітає.

так-так! Справжнє диво - коли все восени починає зеленіти, навіть кущ "наречена" розквітає білими квіточками. Але яке літо було у нас пекельне - жах!
 
shtynkaДата: Середа, 2012-09-26, 0:05 AM | Повідомлення # 400
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
всі листівки дістануться МЕНІ

одна точно дістанеться, он Катюня вже собі вибрала, так що заявки приймаються ))) Якщо є побажання до написів - зроблю ще ))) Пишіть ідеї )))
Quote (Bullet)
І ще гарна аватарка : )***

Дякую, дякую, самій подобається ))) Це я не змогла пройти повз квітучу клумбу, щоб не кльоцнути нас гарнюніх на новий компактний фотоапарат, який стало значно легше брати із собою ))) А ще аватарка вийшла гарна, бо здається юкоз трохи розщедрився на кілобайти для неї... раніше було здається менше, зараз 150х150х150 кб виявилось достатньо... пам"ятаю, раніше були більш жорсткі вимоги...
Quote (natalina)
навіть кущ "наречена" розквітає білими квіточками. Але яке літо було у нас пекельне - жах!

так, літо було спекотне. та не тільки у нас, всюди... мене більше не білі кущі радують, хоча вони також, а огірки по 3 гривні, і таке інше. Я сьогодні купила майже 5 кіло різної зеленини, і це все на 15 грн... це взагалі шик. Хоча, мабуть не для людей, що це все виростили... Але ми всі егоїсти )))


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.