| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 11:25 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Творчі посиденьки зі Штинькою
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 11:42 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ласкаво прошу до мене в гості!

Живу у славному місті Запоріжжі, рада буду знайти однодумців зі свого міста чи десь неподалік, можливо для міні-форумівок за чашкою смачного чаю, соку, кави чи хто що полюбляє wink На півдні України є певний дефіцит україномовного середовища та людей із українською самоідентифікацією. Тому рада буду поповнити коло своїх українських (і не тільки) друзів biggrin

Маю свою невеличку родину - чоловіка та синочка 2 рочки, а також дуже широку географію родичів по всій Україні та за її межами. Творити для рідних і близьких людей щось, наділене теплом своїх рук - то основна діяльність у вишиванні, яку я практикую.
Гроші заробляти таким чином не пробувала, можливо колись до того виросту як вишивальниця та рукодільниця )))

В реальному житті я інженер, що тісно пов"язаний із комп"ютерною технікою. Була я і адміністратором, і викладачем спец.дисциплін, цікавлюсь дизайном, графікою, відео, останнім часом пробую реалізувати себе в спорідненій сфері, ближчій до програмування.

Можливо, комусь видасться це перше повідомлення надто відвертим - але для мене за ті декілька років, що я тут на форумі, ця веб-спільнота стала рідною, а багатьох постійних форумчан бачила у реалі і я просто в захваті від цих людей. Дівчата, ви для мене як окрема родина однодумців, захоплених як і я українськими традиціями, народними ремеслами, і просто щирі душевні люди! За це ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ всім, без кого цього форуму не було би!


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Вівторок, 2012-09-25, 4:57 PM
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-01-27, 7:02 PM | Повідомлення # 361
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
nosiknata, ти що, ніхто нікому не солив! Твої цукерочки чудові!

Моя майстерня
 
OленкаДата: Четвер, 2012-02-02, 6:18 PM | Повідомлення # 362
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Танечка! Ось так гордо красувались твої цукерчки на нашій ялиночці. Якраз на рівні очей. Всі хто заходив бачив їх в першу чергу, і повір, ти отримала стільки компліментів... Твої цукерочки були єдині вишиті прикраси на цій ялинці.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-02-03, 2:24 AM | Повідомлення # 363
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ось так гордо красувались твої цукерчки на нашій ялиночці.

Класно! Як вдома smile
Дякую, Оленко! за всі добрі слова )))


Моя майстерня
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-05-11, 10:32 PM | Повідомлення # 364
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Давно нічого не писала...
Та і зараз часу не багато, але скучила трохи за форумом.
Скажу кілька слів про останні події в житті - відвідали родичів на рівненщині, погуляли на весіллі двоюрідного брата.
Подарунок трохи стосується нашого форуму - бо хотілось чогось теплого і з душею, тому листівочка із наповненням була зроблена із застосуванням вишивки, яка прилетіла до мене поштою щастя від Лізи Булліт...

Ось вона на горі кошика з подарунками )))

Сподіваюсь скоро закінчиться моя суперзавантаженість паперовими справами і я повернусь до більш душевного заняття - вишивки і форуму зокрема...
Тож я жива, здорова, але трохи втомлена.

Дякую тим, хто заглянув у гості.


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2012-05-12, 4:44 PM | Повідомлення # 365
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, holiday гарний весільний кошик! А кошик теж сама робила?


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Субота, 2012-05-12, 8:50 PM | Повідомлення # 366
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, ні звичайно, ми були там гості, далеко не персони віп... майже нічо не готували

Моя майстерня
 
shtynkaДата: Субота, 2012-07-28, 10:02 AM | Повідомлення # 367
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
давно нічого не писала, і не багато часу є, але назбиралось трохи матеріалів, можливо цікавих широкому загалу цього форуму.

Для тих, хто любить прості речі - показую нову сорочечку для сина, пошиту із дешевого натурального полотна із нашивочками аїди, ниточки використані, отримані давно поштою щастя від Лесі Демчук, за що красно дякую.
Прикріплення: 9273078.jpg (206.6 Kb)


Моя майстерня
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2012-07-28, 10:17 AM | Повідомлення # 368
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Які ми гарні хлопці! (ТТТ)
shtynka, дякую, що заскучила і вітаю з рукотвором для свого хлопчика. (Я тебе розумію!) А мій вже допитує, коли там нова вишита сорочечка буде? Отож, наберусь від тебе підходом до справи!


ore et labore!
 
shtynkaДата: Субота, 2012-07-28, 10:17 AM | Повідомлення # 369
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
А тут обличчя, одяг і обряд свята Купайла на Хортиці 2012 року.













Перший рядок - мої рідні та друзяки, окрема історія про сорочки для двійнят на фото сподіваюсь буде незабаром...


Моя майстерня

Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2012-07-28, 6:14 PM
 
shtynkaДата: Субота, 2012-07-28, 10:18 AM | Повідомлення # 370
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Пасіонарія, дякую на доброму слові )))

Моя майстерня
 
shtynkaДата: Субота, 2012-07-28, 10:19 AM | Повідомлення # 371
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Цікавий підхід до створення одягу на цій сукні - для таких ледачих як я ))))


Моя майстерня
 
natalinaДата: Субота, 2012-07-28, 9:46 PM | Повідомлення # 372
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
shtynka, дуже гарна сорочечка для синочка! Молодець!
Окремо дякую за світлини зі свята Купала! Кожного року кажу, що треба якось попасти на це свято і все ніяк. Мабуть, ліньки їхати, бо спека...
 
ZetaДата: Субота, 2012-07-28, 10:32 PM | Повідомлення # 373
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Таню! дуже цікаві світлини зі свята Купала - дуже рада за вас ,що побували - колись на зарі незалежності і ми родиною попали на таке у нас тут - враження незабутні! вітаю! happy а сорочечка на козачку маленькому гарненька - починай вже слідуючу - бо ж ростуть дітки!!!





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
shtynkaДата: Неділя, 2012-07-29, 6:49 PM | Повідомлення # 374
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Zeta)
починай вже слідуючу - бо ж ростуть дітки!!!

буде буде, та зараз треба підтягувати початі хвости. а ця якраз трохи навирост )))

Щодо Купала - в принципі гріх не побувати, бо для мене це культурна подія із мінімумом витрат... Трохи шкодую, що не потрапила минулого тижня на свято Перуна на Хортиці - там містечко майстрів було, при чому участь безкоштовна. Мені то продавати нема чого, а от пороздивлятись гарні і близькі до душі речі я дуже люблю.
Наступне подібного масштабу свято на Спаса, але на нього я певно теж не втраплю, буду на морі... А спека таки да... трохи дістала... сьогодні +37, і тільки виключаєш кондиціонер як одразу почуваєшся в бані... Так що кому не вистачає тепла і сонця - приїжджайте в запоріжжя - в нас цього аж занадто (((.

Дякую всім за теплі слова.


Моя майстерня
 
OленкаДата: Неділя, 2012-07-29, 7:02 PM | Повідомлення # 375
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Танюша, вітаю! Давненько ти тут не була. Вовчик підріс, сорочечку ти йому зробила дуже гарну. Мені подобається. Дкую за звітлини з свята, стільки сяючих щастям обличь, в вишиванках, це просто чудо! Дякую ще раз.
Quote (shtynka)
Так що кому не вистачає тепла і сонця - приїжджайте в запоріжжя - в нас цього аж занадто (((.
І у нас жарко. Але літо вже скоро скінчиться, то нехай буде і сонечко, і жарко.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
shtynkaДата: Середа, 2012-08-01, 9:34 PM | Повідомлення # 376
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
ТКАНИНУ ДЛЯ "ВИПЛЕКАНОЇ СОРОЧКИ" ПРИДБАНО,
хочу спробувати вишивку білим по білому, що з цього вийде - викладу незабаром )))
притримуватимусь викрійки пана Андрія, за що йому окреме дякую

Схема подобається із викладенних у нас на форумі замальовок, але хочу її протестувати...
Якщо піде на практиці добре, на тому і зупинюсь.

Сорочка буде білим по білому, льон і бавовна. Шовку нажаль не змогла придбати в своєму місті, а дуже хочеться розпочати.


Моя майстерня
 
lady-vДата: Середа, 2012-08-01, 10:52 PM | Повідомлення # 377
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (shtynka)
показую нову сорочечку для сина

Вітаю козака з обновкою, а мамі бажаю мук творчості, натхнення і вишивальної працездатності happy


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Andrew_YerДата: Середа, 2012-08-01, 11:16 PM | Повідомлення # 378
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Таню,
Quote (shtynka)
Шовку нажаль не змогла придбати в своєму місті, а дуже хочеться розпочати.

А ось спрбуйте не шовком, а мерсеризованою бавовняною ниткою - звичайним муліне білого кольору.
Звісно, кому що подобається. Але, коли ми дивимося вироби майстринь з регіонів, де біле шиття найбільш розвинене (Полтавщина, Чернігівщина, Покуття), то бачимо, що в більш ранніх виробах блискучі шовкові нитки зустрічаються не так часто. Разом з тим біле шиття не шовоквими нитками виглядає природньо, гармонійно, має якусь свою глибинність.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
shtynkaДата: Четвер, 2012-08-02, 1:08 AM | Повідомлення # 379
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Andrew_Yer, дуже дякую за увагу до моєї сорочки і моїх задумів. Так, я люблю природність і певну грубуватість роботи, а щодо шовку я задумалась лише з міркувань найкращого провідника енергії на вишивку... але природного походження бавовняна нитка з моїми задумами теж цілком погоджується.
Тож, імовірніше за все, буду вишивати кіровською білою ниткою через її невисоку вартість та пристойну якість.


Моя майстерня
 
natalinaДата: Четвер, 2012-08-02, 10:56 AM | Повідомлення # 380
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
shtynka, чудовий намітився процес! думаю, що Andrew_Yer, має рацію і вишивка білим муліне на льоні буде виглядати дуже гармонійно.
Доречі, шовк турецький я купувала в інтернет-магазині Вечорниці. В Запоріжжі такий шовк є (але наявна кольорова гама дуже обмежена) в крамничці Рукодільниця, що недалеко від Критого ринку.
Бажаю успіху і з задоволенням спостерігатиму за новим процесом!


Повідомлення відредагував natalina - Четвер, 2012-08-02, 10:57 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.