| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 3:01 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Творчі посиденьки зі Штинькою
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 11:42 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ласкаво прошу до мене в гості!

Живу у славному місті Запоріжжі, рада буду знайти однодумців зі свого міста чи десь неподалік, можливо для міні-форумівок за чашкою смачного чаю, соку, кави чи хто що полюбляє wink На півдні України є певний дефіцит україномовного середовища та людей із українською самоідентифікацією. Тому рада буду поповнити коло своїх українських (і не тільки) друзів biggrin

Маю свою невеличку родину - чоловіка та синочка 2 рочки, а також дуже широку географію родичів по всій Україні та за її межами. Творити для рідних і близьких людей щось, наділене теплом своїх рук - то основна діяльність у вишиванні, яку я практикую.
Гроші заробляти таким чином не пробувала, можливо колись до того виросту як вишивальниця та рукодільниця )))

В реальному житті я інженер, що тісно пов"язаний із комп"ютерною технікою. Була я і адміністратором, і викладачем спец.дисциплін, цікавлюсь дизайном, графікою, відео, останнім часом пробую реалізувати себе в спорідненій сфері, ближчій до програмування.

Можливо, комусь видасться це перше повідомлення надто відвертим - але для мене за ті декілька років, що я тут на форумі, ця веб-спільнота стала рідною, а багатьох постійних форумчан бачила у реалі і я просто в захваті від цих людей. Дівчата, ви для мене як окрема родина однодумців, захоплених як і я українськими традиціями, народними ремеслами, і просто щирі душевні люди! За це ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ всім, без кого цього форуму не було би!


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Вівторок, 2012-09-25, 4:57 PM
 
010101Дата: Середа, 2011-06-01, 9:55 AM | Повідомлення # 181
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
shtynka, біле з блакитним - дуже хороший варіант. У мого чоловіка приблизно такий тип зовнішності, то сорочка в золотистих кольорах на тканині кольору небіленого льону хоч і пасує, але не так ефектно дивиться к поєднання білого з блакитним. По техніці - рахункова гладь вишити малюнок білим, а по контуру штапівкою пройтись синім з сірим відтінком ( у мене в майстерні є така жіноча блузка з Музейних гостин, відтінена бордовим - дуже гарно виглядає!)
 
shtynkaДата: Середа, 2011-06-01, 12:02 PM | Повідомлення # 182
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Goncha, дякую за поради! мені теж до вподоби срібло-блакить

хто підкаже, скільки треба тканини на таку сорочку для хлопчика, якщо вишивати купон а потім кроїти?
Для дорослих знаю, треба довжина сорочки плюс довжина рукава... а тут як?


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Середа, 2011-06-01, 12:13 PM | Повідомлення # 183
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
покажу трохи своїх нафігашок та шоцебудок ))))

артільна вишивка з вирізуванням, вже можна показати тут:

колись давно пробувала шити рослинні орнаменти для своєї сорочки, та так і не зупинилась на жодному... геометрія - для мене ближче)) але закладинка нещодавно виплигнула із якоїсь книжки, тож вирішила вам показати

ну і остання проба пера - пошити малому штанці, та щось я не в захваті від результату


Моя майстерня
 
lady-vДата: Середа, 2011-06-01, 1:12 PM | Повідомлення # 184
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Я голосувала за Вашу артільну роботу, мої Вам оплески! Вишивати на чорному надзвичайно важко, тай ще й вперше пробувати техніку вишивання... Ви віртуоз!
Закладинка дуже мила, а штанці доволі симпатичні, чесно кажучи не розумію чому Вам не подобаються wink , пристойний результат biggrin


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
shtynkaДата: Середа, 2011-06-01, 2:05 PM | Повідомлення # 185
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
lady-v, Віко, дякую і давай на ти )))

закладинка насправді цінна виворотом, якого не видно... а штанці потребують доробки - бо широкі в поясі

страшенно не люблю переробляти своїх творінь


Моя майстерня
 
lady-vДата: Середа, 2011-06-01, 2:12 PM | Повідомлення # 186
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (shtynka)
а штанці потребують доробки - бо широкі в поясі

А може просто легеньку гумочку вставити? Хлопчина росте, животик може бути трошки грубшим коли погамає, може з гумкою буде добре?


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
010101Дата: Середа, 2011-06-01, 2:12 PM | Повідомлення # 187
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
shtynka, для дитячої так само - довжина плюс рукав, але тут ще нюанс - краще таки робити трішки навиріст, бо буде шкода, якщо за літо переросте. А цікаво би зробити з коротким рукавом...
Закладинка гарна і артільна робота класна! У мене на такі маленькі вироби терпіння ніколи не вистачає, треба масштаб!
 
shtynkaДата: Неділя, 2011-06-05, 4:49 PM | Повідомлення # 188
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Goncha)
У мене на такі маленькі вироби терпіння ніколи не вистачає, треба масштаб!

терпіння треба якраз для великих речей... заздрю по білому твоїм білим вишиванкам! я ще на таке буду визрівати довго...

пишу вам із сонячного Криму - міста Ялта... буду тут до 18 червня, тому на форумі по можливості... рідше за звичайний режим.
хотілось показати як відпочиваємо, та мобільний інтернет лишає бажати кращого... тому тільки ось, більше по приїзду )))


Моя майстерня
 
КсеніяДата: Неділя, 2011-06-05, 8:06 PM | Повідомлення # 189
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
shtynka, гарного вам відпочинку! У нас холодно, тож на пляж поки не хочеться smile

Полтава, Огнівка
 
OленкаДата: Неділя, 2011-06-05, 8:34 PM | Повідомлення # 190
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (shtynka)
пишу вам із сонячного Криму - міста Ялта... буду тут до 18 червня,
Гарного Вам відпочинку! Ви його заслужили! Насолоджуйтесь сонечком, морем і часом проведеним з синочком! Ростуть вони швидко! Заплющив очі ще маленькі, а розплющив - пішли в Великий Світ. Віт такий чудовий малюк!!!
Quote (shtynka)
ну і остання проба пера - пошити малому штанці, та щось я не в захваті від результату
Прїдете з Ялти переробити штанці займе 30 хвилин. Якщо треба дам детальні інструкціі, досвіт пошиття дитячого одягу в мене великий!

А роботи дуже гарні! Я чорний колір теж люблю!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Неділя, 2011-06-05, 8:38 PM
 
TanaДата: Понеділок, 2011-06-06, 4:49 PM | Повідомлення # 191
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю з роботами, а, головне, з відпусткою та відпочинком! Плавайте та оздоровлюйтесь!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-06-06, 4:55 PM | Повідомлення # 192
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
shtynka, які ви красотульки, хлюпочитеся! Добре вам відпочити! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-06-06, 4:58 PM | Повідомлення # 193
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
ну і остання проба пера - пошити малому штанці, та щось я не в захваті від результату

Виглядають гарно smile А малечі завжди вставляють еластичну стрічку (резинку так звану) в поясок, щоб - на виріст)))
Порада від швачки: для оздоблювальної строчки як правило використовують нитку на пів тона темнішу за колір основної тканини, тоді взагалі виглядатиме неперевершено (і не буде видно, якщо десь схибиш в рівності строчок, хоча тут наче все гаразд)

Вирізування акуратне smile Гарне. Я так і не навчилась...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2011-06-06, 11:19 PM | Повідомлення # 194
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Tana, Bullet, Dmutrik09, Ксенія, дякую всім за підтримку і добрі слова!
Quote (Bullet)
Порада від швачки: для оздоблювальної строчки як правило використовують нитку на пів тона темнішу за колір основної тканини, тоді взагалі виглядатиме неперевершено (і не буде видно, якщо десь схибиш в рівності строчок, хоча тут наче все гаразд)

добре, наступного разу спробую! (з рівними строчками насправді там не все гаразд...)
Quote (Bullet)
Вирізування акуратне Гарне. Я так і не навчилась...

дуже шкода, мене цей процес захопив, але закінчити другий шматочок так і не спромоглась... другий зразок значно акуратніший за попередній... як дороблю - обов"язково покажу
сподіваюсь, руки дойдуть в Криму і до вишивки... поки що не виходить...


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-06-07, 12:12 PM | Повідомлення # 195
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline

ось таку красу проїжджали по дорозі в крим ))) взагалі в степах півдня зараз дуже гарно!


Моя майстерня
 
КсеніяДата: Вівторок, 2011-06-07, 12:41 PM | Повідомлення # 196
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
shtynka, це маки? Я такі бачила проїздом на Західну Україну smile Яка це була область - мені невідомо, можливо, Хмельницька, а може, Житомирська чи Вінницька

Полтава, Огнівка
 
BulletДата: Вівторок, 2011-06-07, 5:19 PM | Повідомлення # 197
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
добре, наступного разу спробую! (з рівними строчками насправді там не все гаразд...)

маленька безкоштовна підказка: рівняйся на правий край прижимної лапки. Якщо пропускати тканину обрізним краєм рівно по правому краю лапки, то стрічки виходять набагато легшими в рівності своїй. Лапки спеціально випускаються з шириною крила = 5 або 6 мм. Якщо ви користуєтесь краєобметувальною машиною (оверлок), то стандартна ширина строчки оверлока = 5 мм + 5 мм ширина правого крила лапки = 10 см. Стандартний шов на одязі по ГОСТам = 10 мм.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nazarnataДата: Четвер, 2011-06-23, 4:21 PM | Повідомлення # 198
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
shtynka Очень понравилась кукла с большой грудью! кормилица! И вообще ваши работы потрясающие! Так держать!
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2011-07-08, 2:37 PM | Повідомлення # 199
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Не могла пройти мимо цього лапулі

не моя робота, але дуже сподобалась!
звідси


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - П`ятниця, 2011-07-08, 2:40 PM
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-07-14, 12:09 PM | Повідомлення # 200
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Давно хотіла показати пару картинок, щодо краси навколо себе. Якось у майстерні Лізи обговорювали, що поїздки до Європи надихають на таке...
А мене ось надихає сусідній під"їзд в будинку дідуся мого чоловіка (тобто і у нас є люди, яким не байдужа краса і порядок, - не тільки в Європі).
Помилуйтесь і ви



Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.