| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 4:36 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Jasjka: моя творчість (Особиста тема форумчанки Jasjka)
Jasjka: моя творчість
JasjkaДата: Четвер, 2011-02-24, 9:47 PM | Повідомлення # 81
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
тут йде мова про нього.Там різні речі для роботи...що хочеш biggrin майже...

Творча майстерня
 
ЦветанаДата: П`ятниця, 2011-02-25, 1:11 AM | Повідомлення # 82
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
tanytryell,
Quote (tanytryell)
Jasjka, схоже, не відрегульовано натяг ниток. Гадаю, ця "борода" утворилась із нижнього боку? Якщо так, то необхідно те коліщатко, яке зображене на фото 3, повернути так, щоб відмітка показувала на більшу цифру. Потім спробувати ще раз прострочити. Повторювати до тих пір, поки не вийде рівна строчка.

tanytryell, там похоже, не в натяжении нитей проблема. Подозреваю, что такая густая и пышная борода из-за неправильно заправленной нижней нити или вообще расхлябанного шпульного челночка. Надо проверить насколько легко вытягивается нить из челнока. Если практически без усилий - подкрутить винтик на челноке. Если уже не подкручивается - поменять челнок (искать в магазах).
Марьяна, похоже, раритет тебе достался! smile
Если эту машинку довести до ума, на ней еще можно строчить и строчить! Там, смотрю, такие строчечки хорошие есть - и оверлочная, и аппликационная, и декоративная...
Удачи!


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-02-25, 1:16 AM | Повідомлення # 83
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
і ось що у мене вийшло з моєї пробищо сталось з нею на перед дякую.

Jasjka, нема проблеми. Правда, все просто. Набагато гірше, коли *мохрушка* утворюється ЗВЕРХУ, тобто коли слабке натягнення нижньої нитки (тоді вже треба діставати шпульковий ковпачок і корегувати манюсінькій гвинтик, але то краще робити професіоналу, якщо ти новачок, то багато шансів, що можна *запороти* шпульковий ковпачок). А тут все легко, зараз поясню.

1. Впевнись, що зверху і знизу у тебе нитка з ОДНІЄЇ КОТУШКИ.
2. Впевнись, що ти заправила верхню нитку ПРАВИЛЬНО (у тебе на картинці неправильно заправлена нитка і це видно, поясню нижче).
3. Впевнись, що ти вырно вставила шпульку у шпульковий ковпачок (напевно у твоэъ машини ще вертикальний човник? - ось такий?
Ось як повинна ыти нитка у шпульному ковпачку: , коли потгянеш за нитку як вставила шпульку у ковпачок, то нитка маэ ыти ТРОШКИ з натягом, тобто зворотній часовій стрілці рух нитки + пружина натягнення нитки мають трохи підгальмовувати рух нитки.
http://rusalka-7.ucoz.ru/_si/0/82744617.jpg - немаленька картинка, це побудова шпулькового ковпачка.

Так, з нижньою ниткою ми розібрались.

- тицьни і відкриється сильно збільшена картинка.
Це я так бачу заправку нитки на твоїй машинці. ЗВЕРНИ УВАГУ НА НУМЕРАЦІЮ!

Якщо ще точніше, то треьа нормально сфотографувати машинку, щоб було видно котушку навіть зверху.
Як перевірити чи вірно заправлена верхня нитка: потягни за нитку (яка вже в голочку вставлена): має іти помірно легко, але не надто!. Якщо лапку опустити на зубчасті рейки, рух нитки ТЕОРЕТИЧНО має припинитись зовсім. Теоретично - поправочка на те, що я не знаю моделі цієї (вперше бачу). Зазвичай при опущеній лапці припиняться вільний рух верхньої нитки.

Як правило, в 99 випадках зі 100, петляння нитки знизу є результатом поганого натягнення верхньої нитки, яка проходить повний оберт навколо човникового механізму і не підтягується нагору механізмом подачі верхньої нитки.

Звертайся. Я і так в приваті останні 2 дні веду активні розмови на тему крою сорочок, вставляння шпульок і заміни пасів швейних машин...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-02-25, 1:21 AM | Повідомлення # 84
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Цветана)
tanytryell, там похоже, не в натяжении нитей проблема. Подозреваю, что такая густая и пышная борода из-за неправильно заправленной нижней нити или вообще расхлябанного шпульного челночка.

Тогда бы борода была бы сверху....

Quote (Цветана)
Если практически без усилий - подкрутить винтик на челноке. Если уже не подкручивается - поменять челнок (искать в магазах).

Я полагаю, что при марьянином уровне знаний устройства швейных машин, эта операция автоматически приведет ее в магазин.
Я бы настойчиво не рекомендовала бы не щнатокам крутить винт на шпульном колпачке. Потому что объяснить новичку *подкрутить на пол миллиметра* - это никогда не срабатывает. К тому же, там может быть не винт, а такая *блямба* без сечения для отвертки (я такое встречала, это ужас!)
Имхо, большинство проблем начинаются, когда у швей начинают вырастать длинные руки и доставать до винтиков. Я на своей Дженоме ДК 3060 пятый год шью и НИ РАЗУ (!) не регулировала даже натяжение верхней нити, а внизу у меня вообще горизонтальный челнок без шпульного колпачка (думаю, ты тоже прочувствовала плюс новых конструкций шв. машин!)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-02-25, 1:24 AM | Повідомлення # 85
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Jasjka,

http://www.youtube.com/watch?v=-DexrUyBQpA - не зважай на мову, тут на 25-тій секундді дуже дбре показано, де має знаходитись верхня нитка між втулками регулятора натягнення ниток.

Перешли мені німецьку інструкцію в приват - я перекладу.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЦветанаДата: П`ятниця, 2011-02-25, 1:41 AM | Повідомлення # 86
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Потому что объяснить новичку *подкрутить на пол миллиметра* - это никогда не срабатывает.

Гыгыг! Дык ведь он и крутится очень тяжело.. если живой еще -), а если легко, тада кранты - сломан уже! -))
...точно, борода ведь была бы сверху wacko
Quote (Bullet)
а внизу у меня вообще горизонтальный челнок без шпульного колпачка (думаю, ты тоже прочувствовала плюс новых конструкций шв. машин!)

Прочувствовала, но все же... как-то неуверенно мне... хочецца мне того вертикального колпачка, как привыкла у Чаечки. Иногда думаю, а не лучше ли было при выборе машинок кинуть взор на скромных работяг-европеек (чем соблазниться распиаренными азиатками)? wink
Марьяна, сорри за флейм!


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - П`ятниця, 2011-02-25, 1:44 AM
 
JasjkaДата: П`ятниця, 2011-02-25, 4:28 PM | Повідомлення # 87
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Дякую,дівчата,за поради biggrin
Quote (Bullet)
Як перевірити чи вірно заправлена верхня нитка: потягни за нитку (яка вже в голочку вставлена): має іти помірно легко, але не надто!.
йде дуже туго,що аж рветься під час шитя.
Нитка чомусь застрягає там де шпулька...
І машинка уже накрилась...заштопорила,зразу після виставлення фото на форумі,ні туди,і ні сюди sad


Творча майстерня
 
010101Дата: П`ятниця, 2011-02-25, 4:44 PM | Повідомлення # 88
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Jasjka, а якщо запросити майстра з налаштування швейних машин?
 
JasjkaДата: П`ятниця, 2011-02-25, 5:51 PM | Повідомлення # 89
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Шукаю...

Творча майстерня
 
BulletДата: Вівторок, 2011-03-01, 7:44 PM | Повідомлення # 90
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
І машинка уже накрилась...заштопорила,зразу після виставлення фото на форумі,ні туди,і ні сюди

Можливо, невірно вставлений шпульний ковпачок. Як варіант, розібрати човник і зібрати самотужки, якщо вмієш.

І як нарешті, правильно вимовляти твій нікнейм? Ми з Таною називаємо тебе по-різному, Тана- Джесікою, я - Яською. Розкрий секрет smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
JasjkaДата: Вівторок, 2011-03-01, 9:46 PM | Повідомлення # 91
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я Яська smile Але не правильно написаний нік - Джесіка,граматій по англійське з мене нікудишній ги-ги-ги.
Муж уже розібрав машинку,а тепер халепа:коли він її збере...Але я у нього вірю biggrin


Творча майстерня

Повідомлення відредагував Jasjka - Вівторок, 2011-03-01, 9:47 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2011-03-01, 10:48 PM | Повідомлення # 92
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Значить все-таки Яська?
Ну, будемо колективно вірити в сили твого чоловіка і його мужність стосовно швейних машин smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-03-02, 10:00 AM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Jasjka, гарно, така собі Ясочка! smile У мене книжка в дитинстві була про Ясочку!. Дуже я любила цю книжку! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
JasjkaДата: Середа, 2011-03-02, 12:13 PM | Повідомлення # 94
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Мене колись друзі кликали Мар"яська,потім скоротили Яська biggrin Навіть викладачі в інституті кликали Яська...тому так воно і приклеїлось

Творча майстерня
 
JasjkaДата: Середа, 2011-03-09, 6:24 PM | Повідомлення # 95
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Моя біла палітра




Творча майстерня
 
JasjkaДата: Середа, 2011-03-09, 6:27 PM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Ось таке щастя до мене прийшло аж з Києва від нашої Tana


Творча майстерня
 
010101Дата: Середа, 2011-03-09, 7:45 PM | Повідомлення # 97
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Jasjka, я так і знала, що витинанка - Ваша робота smile Дуже гарна!
 
JasjkaДата: Середа, 2011-03-09, 9:03 PM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Goncha, Дякую smile

Творча майстерня
 
JasjkaДата: П`ятниця, 2011-03-11, 3:46 PM | Повідомлення # 99
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Моя артіллю biggrin




Творча майстерня
 
shtynkaДата: Субота, 2011-03-12, 9:45 AM | Повідомлення # 100
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Jasjka, гарно! А альбом теж сама робила? чи заготовка?

Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Jasjka: моя творчість (Особиста тема форумчанки Jasjka)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.