| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 9:52 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Jasjka: моя творчість (Особиста тема форумчанки Jasjka)
Jasjka: моя творчість
BulletДата: П`ятниця, 2011-11-11, 7:17 PM | Повідомлення # 261
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
Але по правді у мене пропало бажання,щось вигадувати та зацікавлювати їх,учнів...вони нічого не хочуть робити-це старші класи,нічим не цікавляться,лише хлопцями та інтернетом,так вони самі сказали...у мене ще хлопці,то інструментів у тій школі не має,у дівчат також(швейних машинок,і так далі),класи не діляться - негативу багато після тієї школи...Може з часом ще все поміняється(оптимізм поки не покидає )

розділяю твоє занепокоєння станом речей :\ Сподіваюсь, що все скоро буде накраще.
Мар"яно, я пропустила.. Ти в загальноосвітній школі працюєш?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
JasjkaДата: П`ятниця, 2011-11-11, 10:26 PM | Повідомлення # 262
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Так,в загальноосвітній

Творча майстерня
 
JasjkaДата: Середа, 2011-11-16, 1:33 PM | Повідомлення # 263
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Вишила на днях футболочку для одного малюка на подарунок.
Представляю футболку

А також свою модель wink


Творча майстерня
 
BulletДата: Середа, 2011-11-16, 2:55 PM | Повідомлення # 264
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
Вишила на дня футболочку для одного малюка на подарунок. Представляю футболку

витяжна канва? акуратно виглядає. Мене здивував ядучий зелений, але коли подумала, що то для дитини, то реально кращий вибір саме такого яскравого кольору. Модель взагалі супер)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Середа, 2011-11-16, 3:21 PM | Повідомлення # 265
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
досить важко визначитись,краще модель чи футболочка! wink
мені здається,що вишивати по трикотажу досить важко - я поки що ніяк не наважусь,хоча дещо треба вишити. Марьяно,а ти під вишивку флізелін підклеюєш,чи тільки по витяжній канві вишиваєш?






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
JasjkaДата: Середа, 2011-11-16, 3:27 PM | Повідомлення # 266
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Дякую,дівчата
Підклеїла флізелін уже під кінець, коли попрала.
Колір довго вибирала,хотіла дитячий,яскравий-ВИЙШЛО smile
А модель довго ще фотографувалась biggrin фотографій багатенько-це одна з найкращих.Це у нас прогрес,бо до тепер фотографуватись не були-скандалив...


Творча майстерня
 
сяняДата: Середа, 2011-11-16, 3:47 PM | Повідомлення # 267
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
по правді у мене пропало бажання,щось вигадувати та зацікавлювати їх,учнів...вони нічого не хочуть

Цілком згідна з Вами. Коли я працювала у школі, класи у нас ділились - хлопці і дівчата були окремо. Але тоді і класи були великі, в деякий тільки дівчат було 20. І праці було по 2 год. на тиждень. З дітьми ми робили дуже багато - по програмі було і гачкування-в'язання, і шиття, і кулінарія, і вишивання. Тепер же класи- 20-25 дітей, відповідно по закону вони не діляться на групи, і лише 1 урок на тиждень - не дуже розженешся. У дітей бажання, щось робити - якнайменше.
Хоча це палка "о двух концах". У мене донька навчається у 8 класі. Так на уроках вони роблять меблі з сірникових коробочок, квіточки з синтетичних матеріалів... Ні вишивають, ні шиють, ні в'яжуть, хоча у цьому році вже є поділ на групи (об'єднали дівчат з двох класів). Дуже багато залежить і від вчителя (ні в якому разі це Вас не стосується)
Чергова Ваша робота дуже оригінальна, Не важко вишивати по трикотажу?
 
JasjkaДата: Середа, 2011-11-16, 4:10 PM | Повідомлення # 268
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
сяня, дякую за підтримку biggrin Учні не хочуть нічого робити ВЗАГАЛІ! але в цьому винні попередні вчителі...і мені тепер їх переробити важкувато
А чи важко вишивати на трикотажі?Я б не склала,гілочки вишивала на уроці поки хлопці пиляли лобзиками,але це так по секрету wink правда треба дуже гостру голочку та сильно не затягувати


Творча майстерня
 
ZetaДата: Середа, 2011-11-16, 6:18 PM | Повідомлення # 269
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Jasjka, дякую за пораду - сподіваюсь трохи згодом показати,що у мене вийде(якщо щось путнє вийде) biggrin





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-11-16, 7:45 PM | Повідомлення # 270
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (сяня)
Ні вишивають, ні шиють, ні в'яжуть, хоча у цьому році вже є поділ на групи (об'єднали дівчат з двох класів). Дуже багато залежить і від вчителя (ні в якому разі це Вас не стосується)

Quote (Jasjka)
Учні не хочуть нічого робити ВЗАГАЛІ! але в цьому винні попередні вчителі...і мені тепер їх переробити важкувато

все ж багато залежить выд учителя, Мар"яно. Якщо маэш бажання направити учныв в потрыбне русло (тобто, щоб стали адекватними громадянами краъни перш за все, а вже потым, при бажанны, вишивали хрестиком), раджу взятись за вивчення НЛП. Без цього учителю зараз нікуди не дітись. Хоч всі здебільшого хаять ці технології, але самі ж повсякчас використовують.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-11-16, 8:14 PM | Повідомлення # 271
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Мар"яна, я не розшукувала спеціально, але так в тему попалось:

http://youtu.be/Q2S613fdDpw

я точно зна, що у тебе знань і вмінь більше, ніж у вчительки, про яку кліп. Але це ось.. мм.. варіант як заохотити учнів до навчання ))) Поменше б таких вчительок )) кщододивишся до кінця, то вискочать відео уроки самої сумнозвісної вчительки...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
veronikaДата: Середа, 2011-11-16, 8:24 PM | Повідомлення # 272
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Гарна футболка і малючок, а моє враження менші діти більше прагнуть до науки ніж вже старші((((((((

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
JasjkaДата: Четвер, 2011-12-01, 12:14 PM | Повідомлення # 273
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
У мене депресія...вчора пропав мій кошака,цілий день його не було-таке траплялось,а під вечір зайшла сусідка і розказала про якогось кота збитого машиною,і по опису схожого на нашого...рано йшла провіряти і дійсно він sad сижу і щось не плачу...малюк в садочку,муж на роботі, а мені треба вишивати,а робота не йде...
ВІн був такий лапочка,називався Умаська,а ми ласково називали Умасянич
Тепер залишились лиш спогади про котика та фото...


Творча майстерня
 
lady-vДата: Четвер, 2011-12-01, 12:23 PM | Повідомлення # 274
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
Тепер залишились лиш спогади про котика та фото...

Співчуваю, Мар'яно. Коли мені було років з 12 в мене пропала пропала кішка, а мама мене втішала, що погуляє і вернеться, тільки очі в неї були сумні. Тепер я вже знаю, що на той час коли мама мене втішала, то сама вона вже знала, що нашу сивуулю роздерли пси, і не хотіла мене засмучувати. А її фото в мене досі є sad


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
romannahДата: Четвер, 2011-12-01, 12:53 PM | Повідомлення # 275
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Jasjka, це мій Мома, мій кіт? думаю,що він прийде. коти люблять ходити по дівчатах. не переживай. наш також трохи гуляє тепер.

я всіх люблю

Повідомлення відредагував romannah - Четвер, 2011-12-01, 12:55 PM
 
JasjkaДата: Четвер, 2011-12-01, 1:01 PM | Повідомлення # 276
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
lady-v, я до тепер пам"ятаю всіх своїх домашніх улюбленців...
romannah, ні,це мій wink я навіть посміхнулась.Теперішніх фото не має,на жаль,то він ще раз такий-широкий та пухнастий,бо на фото вище ще молоденький котик biggrin


Творча майстерня
 
ВолиняночкаДата: Четвер, 2011-12-01, 1:14 PM | Повідомлення # 277
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
У мене депресія...

Чудово розумію цей стан, як мого котика нестало я плакала 3 дні. Після того я більше котів не заводжу і до того в мене не було. Я до нього дуже прив'язалася і привезла від бабусі з села за 250км. Вже 8 років пройшло, а мене досі сум проймає. sad Фото маю, та частіше згадую, коли бачу відбитки його лап на лінолеумі, де пройшовся після щойно пофарбованого порога. Він в мене був без імені, але відгукувався на кличку Кіт.
Співчуваю. Все буде добре!


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
JasjkaДата: Четвер, 2011-12-01, 1:30 PM | Повідомлення # 278
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Волиняночка, я свого також з далеку привезла- 220км. Ми живем у своєму будинку,то котика треба,щоб мишки лапав,подумую взнати може мого Умаськи дітки родили внучат і їх взяти...поки нікого не берем,треба час щоб пережити...
Дякую вам за співчуття,мені було важко...сумно...але життя триває,тому живемо.Сумну тему закриваю!
Показую свою новорічну роботу,правда вона у віртуальному багеті biggrin


Творча майстерня
 
намистоДата: Четвер, 2011-12-01, 2:08 PM | Повідомлення # 279
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Jasjka, який ваш Малюк в тій футболці вишитій щасливий! Мій теж любить свою вишиваночку, яку я йому вишила. Завжди цікавиться, що я роблю, заглядає в руки і клянчить ще одну. Гарні такі дубочки! Супер! І ялиночка симпатична. smile

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2011-12-01, 8:03 PM | Повідомлення # 280
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
Тепер залишились лиш спогади про котика та фото...

двоє масянь сплять на ліжечку smile

Мар"янко, тримайся, я сама дуже люблю цих прекрасних ніжних створінь, котиків... Мої тобі співчуття! Котика обов"язково візьміть, але згодом, як пройде трохи часу. Коти відчувають, що їх з кимось порівнюють.

Мій перший котик, Тішаня, на 6-му році життя вирішив почати гуляти іми його випустили з квартири і за кілька днів він отруївся отрутою для крис у підвалі :"""( Була то неземна розумна істота, розумів буквалльно усе, і навіть те, що я думала. Ми взяли нового котика згодом, і на диво він на 95 % схожого забарвлення з нашим поперденім Тішею. Теж він у нас - Тішаня. Йому майже 12 років і ми дуже його бередемо, бо він сердечник.

Хай твоєму Умасі будуть м"які хмаринки і завжди водяться дружні рибки і мишки там, де він вічно спатиме :"(



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Jasjka: моя творчість (Особиста тема форумчанки Jasjka)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.