| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-03-19, 11:02 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Kaluna запрошує на толоку (щоб "толочились" з ранку до вечора з толком)
Kaluna запрошує на толоку
KalunaДата: П`ятниця, 2010-08-06, 9:53 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline

Примітка адміністратора: в першому повідомленні, яке буде постійною "шапкою" на всіх сторінках теми, на прохання автора майстерні буде викладатись корисна інформаці від авторки: майстер-класи, корисні посилання тощо.

Майстер-клас по змережуванню

Творча майстерня на Блогері

Мітки Майстер-класи у блозі на Блогері
Прикріплення: 3565801.jpg (83.6 Kb)



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2012-05-14, 4:37 PM | Повідомлення # 661
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Kaluna, тепер зрозуміло, що тебе тягне в борщівський край до таких сорочок, горбаток та ін.
Бажаю. Не дам порад, єдине, хороші нитки і цупка основа, хоча з цим в тебе проблем ніколи не було. Чекатиму на цю твою сорочку.

Про перемалювати. Пам'ятаєш художницю Тамару, яка зацікавилась твоїм чохликом для нетбуку, вона працює з вітражами і калькою професійно багато років. Звернись до неї, відмалює, чомусь я впевнена.

Або проси в музеї сорочку подібну і копіюй +- сама.

Успіхів в починанні!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-05-14, 4:59 PM | Повідомлення # 662
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Jinsei)
Із тих граблів, на які понаступала в процесі, зробила висновок, що все-таки спочатку треба вишивати контур і бажано, щоб він мав плавні лінії, а не геометричні, як у мене.

Я теж пробувала і дійшла до тих самих висновків, хоча правилніше було б вишити качалочки гладдєві тоді контур. Але мені теж так зручніше. smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
JinseiДата: Понеділок, 2012-05-14, 5:47 PM | Повідомлення # 663
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Як на мене, "качалочки" просто легше підігнати до контуру (десь можна половинку "качалочки" вишити, а десь зробити різну довжину ниток). А у випадку, коли гладдю вже вишито, контур важче пристосовувати до них. Я, наприклад, не врахувала однієї ниточки на контур в узорі і довелось класти контур класти поверх крайніх "качалочок". Що із того вийшло добре видно на червоному листочку (див. перше фото).

Повідомлення відредагував Jinsei - Понеділок, 2012-05-14, 5:48 PM
 
KalunaДата: Вівторок, 2012-05-15, 0:13 AM | Повідомлення # 664
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Dmutrik09, Jinsei, Tana, красно дякую за поради. Сподіваюсь, ваш досвід стане і мені у нагоді wink
Ще питання, якими нитками вишивати? Поки налаштована на ДМС.... Чи краще про шерстяні подумати, як в першоджерела? Що підкажете? А які саме і де їх брати, такі щоб не линяли?

Jinsei, красива мотанка! Гарний в неї наряд і стильний smile

Jinsei, А собі сорочку почали вишивати ?



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012


Повідомлення відредагував Kaluna - Вівторок, 2012-05-15, 0:17 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2012-05-15, 1:50 AM | Повідомлення # 665
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Kaluna)
Ще питання, якими нитками вишивати? Поки налаштована на ДМС.... Чи краще про шерстяні подумати, як в першоджерела? Що підкажете? А які саме і де їх брати, такі щоб не линяли?

Олю, мене це питання турбує саме в контексті вашої вишивки! Я якраз думала, що ви налаштовані на подобу архаїчних вишивок, так сказати, першоджерел. А ви тут - раз! - кажете, що на ДМС налаштовані. : )

Нажаль, порадою не можу допомогти, але не можу стримати свій подив щодо ДМС! : ) Чесно, я думала, що ви не лише точно відтворюєте самі рисунки і техніки, а і нитки використовуєте відповідно зразкам! )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-05-15, 2:15 AM | Повідомлення # 666
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Нажаль, порадою не можу допомогти, але не можу стримати свій подив щодо ДМС! : ) Чесно, я думала, що ви не лише точно відтворюєте самі рисунки і техніки, а і нитки використовуєте відповідно зразкам! )

Треба не забувати, що ДМС активно використовувалися в борщівських сорочках, правда не у всіх, "кучеряві шви" вишивалися шерстяними нитками, але якщо копнути, то багато сорочок вишито ДМС. Зараз є наприклад , шерстяне ДМС. Можна спробувати. smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Оксана5Дата: Вівторок, 2012-05-15, 9:56 AM | Повідомлення # 667
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Kaluna! Я не великий знавець у борщівських вишиванках, але маю вдома 2 вишиті саме колодочками. Одну потрібно відновлювати( десь дирка, десь пляма), а друга перешита на сучасний крій. Так ті, що колодочками їх однозначно потрібно вишивати DMC. Шерсть іде на кучеряві шви. Я марила борщівкою, тому передивилась їх немало. В результаті доньці купила колодочками, а собі хочу кучерявими швами вишити, але оскільки не знайшла нікого з позитивним досвідом у кучерявих швах, то вишиваю собі бісером блузку. Купувала шерстяні нитки для в"язання 80% шерсть, 20% акрил. Ніби виходило непогано, але потрібно було ще поекспериментувати, а мені потрапила на очі стародавня багато розшита бісерна, тому взялась за неї. Правда, з моїми темпами роботи вишила тільки перед, а планувалось, що піду до дитини на останній дзвінок.
Удачі вам!
 
Оксана5Дата: Вівторок, 2012-05-15, 10:12 AM | Повідомлення # 668
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Борщівку колодочками мені порадили прати в розчині Доместоса. Спробувала - нитки не полиняли зовсім. Правда, не всі плями відіпрались. Може хтось знає чим можна відіпрати з домотканого полотна чорні плями типу цвілі. Дякую!
Я це до того, що це бавовняні нитки, а не шерстяні. Вони витримують і виварування, і відбілювання.
 
JinseiДата: Вівторок, 2012-05-15, 12:17 PM | Повідомлення # 669
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Kaluna, сорочку почала. smile Але поки що застрягла на етапі розкрою, бо хочу зробити за майстер-класом пані Косміної wink Зараз експериментую із "пробною" пошитою нашвидкуруч із того, що було вдома. Щодо візерунку в мене було два варіанти. Перший (лічильна гладь або "качалочки") взятий із борщівської сорочки Лесі Демчук, а другий (замкова низь) із книги Причепіїв "Вишиванка східного Поділля". Задумка була вишити малі форми із використанням бажаних технік, а потім прикинути, яка краща. Врешті я зупинилась на низі, бо вона легше мені пішла wink Це вийшла обкладинка для електронної книги із візерунком із Вашого блогу (дев'яте фото згори) ;), але фото її ще нема, бо тільки нещодавно закінчила та й робота забирає багато часу. Сподіваюсь, що до кінця тижня знайду час сфотографувати і показати її тут smile

Повідомлення відредагував Jinsei - Вівторок, 2012-05-15, 12:18 PM
 
KalunaДата: Середа, 2012-05-16, 1:05 AM | Повідомлення # 670
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я якраз думала, що ви налаштовані на подобу архаїчних вишивок, так сказати, першоджерел. А ви тут - раз! - кажете, що на ДМС налаштовані. : )


Quote (Bullet)
Чесно, я думала, що ви не лише точно відтворюєте самі рисунки і техніки, а і нитки використовуєте відповідно зразкам! )

Bullet, оце ви мене потішили smile От що виявляеться про мене люди думають smile
Чесно, я не наскільки, вірніше так: настільки, але з креативом, допустимою долею авантюризму і, сподіваюсь, здоровим глуздом wink

Jinsei, Оксана5, Dmutrik09, дякую за ваш досвід і за змістовні поради. Для мене це цінна підтримка, дуже приємно!

hearts

Quote (Jinsei)
Це вийшла обкладинка для електронної книги із візерунком із Вашого блогу (дев'яте фото згори) ;)

Ух ти! Класно! Рада, що мої фото вам пригодились smile

Quote (Jinsei)
Сподіваюсь, що до кінця тижня знайду час сфотографувати і показати її тут


Чекаю з нетерпінням!

hearts



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
KalunaДата: Середа, 2012-05-16, 1:10 AM | Повідомлення # 671
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Jinsei, подивилась я на те девяте фото - капець! Як ви візерунок звідти перешили!? Це просто ювелірна робота.
Я в шоці question xx xx



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
JinseiДата: Середа, 2012-05-16, 2:31 PM | Повідомлення # 672
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Quote (Kaluna)
Jinsei, подивилась я на те девяте фото - капець! Як ви візерунок звідти перешили!? Це просто ювелірна робота.


Якщо дуже хочеться, то завжди можна щось придумати wink
Насправді я застосувала інженерний підхід. Оскільки очі мої не настільки добре бачать, то напружувати їх не було сенсу. Уважно роздивившись фото, я зробила висновок, що розміри основних елементів або однакові або кратні одне одному. За одиницю я взяла один ріжок. Підрахувавши по фото скільки ниток основи він має в ширину і в довжину (звісно із похибкою) намалювала його в PM, а далі вже пішла нарисна геометрія wink Довелось трохи погратись, але взір досить непогано намалювався. До речі, якщо кому потрібно, можу викласти схему в графіці і в PM.
 
lady-vДата: Середа, 2012-05-16, 3:15 PM | Повідомлення # 673
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Kaluna)
Чесно, я не наскільки, вірніше так: настільки, але з креативом, допустимою долею авантюризму і, сподіваюсь, здоровим глуздом

А мені подобається Ваш піхід до справи cool


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
KalunaДата: Четвер, 2012-05-17, 0:20 AM | Повідомлення # 674
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Quote (Jinsei)
якщо кому потрібно, можу викласти схему в графіці і в PM.

Потрібно-потрібно, викладайте разом з обновкою . Чекаємо з нетерпінням!
smile

Quote (lady-v)
А мені подобається Ваш піхід до справи


Дякую, значить зі мною все нормально wink



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
LyubovДата: Четвер, 2012-05-17, 1:43 AM | Повідомлення # 675
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Jinsei, присоединяюсь к мнению Kaluna, выложите, пожалуйста, свой опыт в РМ и в вышивке!
 
JinseiДата: Четвер, 2012-05-17, 12:50 PM | Повідомлення # 676
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Сфотографувала поки що телефоном, тому якість і передача кольорів не дуже. Викладаю фото і схемку в графіці. У мене вийшла ширина відшитого візерунку 8 см. Якщо будуть проблеми із завантаженням - звертайтесь, бо я ще не до кінця розібралась, як Пікасою користуватись.

Усім творчого натхнення та вдалого вишивання. smile
Марія.
 
LyubovДата: Четвер, 2012-05-17, 1:15 PM | Повідомлення # 677
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Спасибо, Мария! Какая Вы молодец! Красиво и так удачно применено Вами! Дальнейших Вам творческих успехов!

Повідомлення відредагував Lyubov - Четвер, 2012-05-17, 1:19 PM
 
KalunaДата: Четвер, 2012-05-17, 10:56 PM | Повідомлення # 678
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Jinsei, повторюсь, Ваша робота таки ювелірна! Вітаю!

salute

Красиво, стильно і затишно - ось такі в мене враження.
Мені дуже приємно, що мої фото-здобутки стали Вам у нагоді smile
Бажаю гарних нових робіт і часу на їх втілення

hearts



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
JinseiДата: Четвер, 2012-05-17, 11:35 PM | Повідомлення # 679
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Дякую smile Мені дуже приємно, хоча і мої роботи недосконалі.

Хотіла ще спитати: а з якого регіону той манжетик з якого я відшила візерунок?
 
KalunaДата: П`ятниця, 2012-05-18, 0:46 AM | Повідомлення # 680
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Quote (Jinsei)

Хотіла ще спитати: а з якого регіону той манжетик з якого я відшила візерунок?

Я лише знаю, що низинка - то Гуцульщина. На жаль, правильно підказати не можу.
Фото робила на одному з антикварних базарів - все що дозволяли і ні wink
Сподіваюсь, більш обізнані форумчанки допоможуть з точним визначенням регіону.



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012


Повідомлення відредагував Kaluna - П`ятниця, 2012-05-18, 0:47 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Kaluna запрошує на толоку (щоб "толочились" з ранку до вечора з толком)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.