| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-16, 8:51 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Намисто: Намистинки моєї душі (Творча кузня Намиста)
Намисто: Намистинки моєї душі
намистоДата: П`ятниця, 2010-06-25, 8:46 PM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Прикріплення: 1094359.jpg (36.5 Kb)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-03-10, 2:11 AM | Повідомлення # 761
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
намисто,  а де знаходиться така ікона? Мене настільки схвилював образ Богородиці з дитятком... куди там теперішнім розшитим бісером та шовковими нитками
 
ZetaДата: Понеділок, 2014-03-10, 3:18 AM | Повідомлення # 762
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
давно мене не було на форумі! Оленко - чудовий рушник!!! дуже цікаві сорочки ,ікона просто вражаюча!
а ще - коли все це передивляєшся  - то розумієш - майстерність нам передається генетично від предків - твої роботи тому підтвердження!






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
намистоДата: Понеділок, 2014-03-10, 2:47 PM | Повідомлення # 763
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
У вас на рушничку - Зірка Алатир
Я про зірку Алатир знаю, але на моєму візерунку вона трохи інакша...тому не подумала, що то вона.
Цитата Bullet ()
15 см!! Яка манюня! Ото й лишалось у людей вся надія, що на Бога....
Так, мініатюрна вишивка, дуже дрібні стібочки. Та надія і спасала українців і нас спасе. Я вірю.

Додано (2014-03-10, 2:47 PM)
---------------------------------------------

Цитата Kaluna ()
особливо сподобалась  та, що червоними квітами…. пора мені, мабуть, братись за чергову глобальну роботу
 Дякую, Оля! Ти вже трошки відпочила на мініатюрах, то ж пора найвища сорочку вишивати. smile
Цитата НаташаО ()
де знаходиться така ікона? Мене настільки схвилював образ Богородиці з дитятком... куди там теперішнім розшитим бісером та шовковими
Ікона є власністю мого чоловіка. Його мама була зв"язковою УПА. Цю їкону їй подарувала в таборі подруга з Дрогобича. Ікона маленька, тому що не було матеріалу на великі і такі речі конфісковували. Тому їх ретельно ховали. Біографія Ліди Григорівни є надзвичайно цікавою. Наприклад, під час транспортування в Сибір, вона познайомилася там з Йосипом Сліпим. Він сидів у кутку і в"яза
в на шпицях шкарпетки, їй стало цікаво, що то за чоловік зі шпицями в рукаї і вона підійшла до нього. А коли підійшла ближче, то впізнала Блаженнішого. ( пані Ліда була освідченою жінкою, закінчила Станіславську українську гімназію) Він її благословив і це благословення теж її оберігало на засланні...
Цитата Zeta ()
Оленко - чудовий рушник!!! дуже цікаві сорочки ,ікона просто вражаюча! а ще - коли все це передивляєшся  - то розумієш - майстерність нам передається генетично від предків - твої роботи тому підтвердження!

Дякую, Таня! Мабуть так і є...Принаймі я по собі відчуваю, що це дійсно так. Я відчуваю, що відколи я почала вишивати, моя життєва дорога ніби вирівнюється, таке відчуття, що я стала на вірний шлях, що є якесь сприяння зверху мені у моїх справах...Так, ніби мене теж хтось поблагословив:)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
KalunaДата: Понеділок, 2014-03-10, 11:50 PM | Повідомлення # 764
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Цитата намисто ()
Я відчуваю, що відколи я почала вишивати, моя життєва дорога ніби вирівнюється, таке відчуття, що я стала на вірний шлях, що є якесь сприяння зверху мені у моїх справах...Так, ніби мене теж хтось поблагословив:)
Правидбно підмічено і гарно сказано, я навіть про це не задумувалась….я вишиваю вже майже чотири роки…..



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2014-03-11, 2:12 AM | Повідомлення # 765
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата намисто ()
Ікона є власністю мого чоловіка. Його мама була зв"язковою УПА. Цю їкону їй подарувала в таборі подруга з Дрогобича. Ікона маленька, тому що не було матеріалу на великі і такі речі конфісковували. Тому їх ретельно ховали. Біографія Ліди Григорівни є надзвичайно цікавою. Наприклад, під час транспортування в Сибір, вона познайомилася там з Йосипом Сліпим. Він сидів у кутку і в"яза
в на шпицях шкарпетки, їй стало цікаво, що то за чоловік зі шпицями в рукаї і вона підійшла до нього. А коли підійшла ближче, то впізнала Блаженнішого. ( пані Ліда була освідченою жінкою, закінчила Станіславську українську гімназію) Він її благословив і це благословення теж її оберігало на засланні...

ваша родина зберігає цілі історії.. навіть історію цілого краю. Чи це не прекрасно?
До слова про заспокоєння вишивкою, чи про вишиване благословення.. Я за собою також спостерігаю подібне. А раніше вишивати взагалі, як то кажуть, душа не лежала.. )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
намистоДата: П`ятниця, 2014-03-14, 9:39 PM | Повідомлення # 766
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
ваша родина зберігає цілі історії.. навіть історію цілого краю. Чи це не прекрасно?
Так, це правда. smile
Знайомтеся, джунгарик-дівчика Груня. Така красуня тепер живе у нас вдома. А тиждень тому зробила нам сюрприз! (ми її принесли додому два тижні тому, так що це сюрприз в повній мірі) Подарувала нам чотирьох джунгарят-манюнь :)))


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
вишивалочкаДата: Субота, 2014-03-15, 0:12 AM | Повідомлення # 767
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
намисто, таки Груня, українська, а вона така класна! exclaim
 
olgavasilevskiaДата: Субота, 2014-03-15, 1:09 AM | Повідомлення # 768
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Гарна мамуня! Їй треба подружку...Вони самі дуже сумують...
 
BulletДата: Субота, 2014-03-15, 4:41 PM | Повідомлення # 769
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата намисто ()
Знайомтеся, джунгарик-дівчика Груня.

хм smile Гарнюня smile Груня - Аграфена чи Агрипина?:) Всі мої тваринки завжди мали повне ім"я (не для своїх) :).
В старших класах у мене були хом'ячки, але надовго не приживались (я жила в приватному будинку, вони дивним чином тікали постійно. Уявляю, який був шок у сусідів...)
Покажіть маляток, напевно вони взагалі мікроскопічні?:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
намистоДата: Субота, 2014-03-15, 6:19 PM | Повідомлення # 770
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline

Цитата вишивалочка ()
таки Груня, українська, а вона така класна!
Я не знаю чи це по українськи, було так її назвати, просто вона народилася в грудні і ми її так назвали. Від слова "грушка":) Вона дійсно дуже мила, навіть зараз, коли в неї малята, вона кусається, але не сильно, тільки притискає зубками, просто це завжди несподіванно, вона так різко це робить:), що я трохи лякаюся. А син не боїться, сьогодні вже брав її на руки. Все одно, вона ще досить полохлива. Джунгарські хом"яки це карликові хом"яки, вони менші за інших хом"яків і такі чистюлі, постійно вмиваються і чистяться...:) Це велике диво, спостерігати за живою природою!
Я довгий час пручалася, не дозволяла сину заводити тваринок. У нас алергія і схильність до астматичних нападів. Колись у нас була кішечка, через проблеми зі здоров"ям прийшлося її віддати в хороші руки. Після того ми всі перехворіли і я, і мама через переживання від розлуки. Тепер ніби все налагодилося,  сину 10 років, він трошки зміцнів і от, маємо таку маленьку газдиньку:)
Цитата olgavasilevskia ()
Гарна мамуня! Їй треба подружку...Вони самі дуже сумують...
Думаю, що їй зараз дуже навіть весело, а далі подивимося, може лишимо ще одну дівчинку собі.
Цитата Bullet ()
Груня - Аграфена чи Агрипина?:) Всі мої тваринки завжди мали повне ім"я (не для своїх) :).
Навіть не задумувалася над цим питанням, хай буде тоді Аграфена.:)
Цитата Bullet ()
В старших класах у мене були хом'ячки, але надовго не приживались (я жила в приватному будинку, вони дивним чином тікали постійно. Уявляю, який був шок у сусідів...)

У мене теж колись були хом"ячки і якось теж несподіванно розплодилися. Пам"ятаю, тато попросив вуйка з села їх забрати (не знаю для чого вони йому були потрібні...), той прийшов з великим портфелем, По діловому його розкрив, поскладав туди малят і пішов. Потім тато казав, що в село вони не доїхали...Прогризли  тому вуйкові  в портфелі дірку і втекли.:) Пам"ятаю, що цей факт мене дуже потішив (інтуїтивно якось).
Цитата Bullet ()
Покажіть маляток, напевно вони взагалі мікроскопічні?:)
Скоро покажу. Вони десь по 2 см довжиною...:) Ще сліпі.  Ми в кубельце ще не втручаємося, але одненьке вже сьогодні вибігало на розвідку...Так що скоро можна буде зробити фотосессію:)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
LyubovДата: Субота, 2014-03-15, 7:28 PM | Повідомлення # 771
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
намисто, какая у вас появилась лапулечка-Грунечка! Обязательно порадуйте нас фотосессией мелких! exclaim
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-03-16, 5:41 PM | Повідомлення # 772
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
намисто, у нас були хомки навіть маленкі були. Ви їх не торкайтесь і не перестеляйте поки що в клітці. Я поспішила це зробити і хомка з"їла своїх маляток.
О, ще, ім"ям людським гріх називати тваринок, я цього не знала довгий час і називали котиків  Васьками і т.д, а тому ви правильно зробили, що назвали Грунькою по місяцеві.
 
намистоДата: Понеділок, 2014-03-17, 3:47 AM | Повідомлення # 773
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Lyubov, Спасибо! Сегодня малыши уже прогуливались по клетке немножко. И мы их засняли:)
Цитата НаташаО ()
Ви їх не торкайтесь і не перестеляйте поки що в клітці. Я поспішила це зробити і хомка з"їла своїх маляток.
Я цього дуже бояласяі вивчала інформацію в інтернеті. Виявляється, самка може з"істи своїх чад, якщо їй в організмі бракує білків...А я її морковками-капустами годувала...То давай її швиденько начиняти м"ясцем, рибкою, яїчним білком. Малята вже підросли і трошки привідкрили очка.:)
Цитата НаташаО ()
ви правильно зробили, що назвали Грунькою по місяцеві.
Нам так порадили і ми так зробили:)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
LyubovДата: Понеділок, 2014-03-17, 7:07 AM | Повідомлення # 774
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
намисто, какое чудо! exclaim
 
намистоДата: П`ятниця, 2014-04-04, 9:00 AM | Повідомлення # 775
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Мишата виросли і віддані в хороші руки, а я продовжую займатися своїм улюбленим ділом...:)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТМКДата: П`ятниця, 2014-04-04, 9:41 AM | Повідомлення # 776
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Краса! Що тут ще казати? Золоті руки!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
ПтичкаДата: П`ятниця, 2014-04-04, 10:16 AM | Повідомлення # 777
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
намисто
Як завжди...Ідеальні роботи! Приєднуюсь до ТМК, золоті ручки!!! smile
 
romannahДата: П`ятниця, 2014-04-04, 1:08 PM | Повідомлення # 778
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
намисто, чудово! стільки терпіння. завжди милуюся твоєю шедевральністю.

я всіх люблю
 
намистоДата: П`ятниця, 2014-04-04, 4:02 PM | Повідомлення # 779
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
ТМКПтичкаromannah, дякую, дівчата! Чоловічі готові, далі починається жіноча серія...:)

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ZetaДата: П`ятниця, 2014-04-04, 9:17 PM | Повідомлення # 780
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Оленко! які сороооочки! я прямо німію від задоволення! smile дуже цікаве рішення розміщення вишивки на другій! РЕСПЕКТ!!! мої вітання!





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Субота, 2014-04-05, 10:51 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Намисто: Намистинки моєї душі (Творча кузня Намиста)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.