| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 11:14 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Намисто: Намистинки моєї душі (Творча кузня Намиста)
Намисто: Намистинки моєї душі
намистоДата: П`ятниця, 2010-06-25, 8:46 PM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Прикріплення: 1094359.jpg (36.5 Kb)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
намистоДата: Понеділок, 2011-06-13, 3:17 PM | Повідомлення # 161
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Продовжимо вишивати сорочку.
Післятого як ми вишили перед, переходимо до вишивання рукавів. Спочатку по краю робимо зубцювання. Я це роблю так: На відстані приблизно 2 см від краю витягаю 7-9 поперечних ниточок і роблю мережку прутиком в пучечки по 3 ниточки.

На протилежній стороні (ця сторона у нас ляже навиворіт) прутики збираємо в пучечки по два разом:

Далі зубці складаємо навпіл і краєчок трішки підгинаємо (3-5 мм). На одержаній висоті на протилежній стороні витягаємо з тканини 2 горизонтальні ниточки. І примережуємо краї.


Далі в зубчиках треба з"єднати між собою лицеву і виворітню сторони:


Додано (2011-06-13, 3:17 PM)
---------------------------------------------
Вздовж прозубцьованого краю можна зробити ще мережку:

Отакі в мене вийшли рукавчики biggrin !


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував намисто - Понеділок, 2011-06-13, 3:33 PM
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-06-13, 3:25 PM | Повідомлення # 162
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
намисто, у Вас талант до майстер-класів! Дякую smile

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
намистоДата: Понеділок, 2011-06-13, 3:29 PM | Повідомлення # 163
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Далі вишиваємо ковнірець.
Беремо клаптик полотна довжиною: окружність шиї в см + 2см на шви + 2-3-4 см (коефіцієнт на усадку після прання) Шириною 9 см(лице) + 9 см(виворіт) + 2см(на шви) +1 (см на усадку). Всього приблизно 44-48 см на 21 см. Я вишивала стійочку, тому брала вужчий лаптик тканини, приблизно3+3+2+1.Одержаний прямокутник складаємо вдвоє вздовж довшої сторони і робимо зубцювання. На лицевій стороні вишиваємо мережки і задуманий візерунок.
.
Лицеву частину ковнірця обов"язково саджаю на клейову основу. Зубці скріплюю між собою, коли ковнір вже пришитий до сорочки. Цей момент я не познімала на фото, якщо треба, в слідуючій сорочці покажу.
Після того, як ми вишили перед, рукава і ковнір, приступаємо до прання. Перемо це все разом з клаптиком призначеним для пошиття спинки, щоб усадку дало однакову. Перемо в теплій воді з додаванням неагресивного миючого засобу, призначеного для прання кольорових тканин. Полокаємо теж в теплій. Якщо виполокати в холодній, дуже вскочиться. Натуральні тканини сідають при сильних перепадах температур. Це треба враховувати і надалі при використанні готового виробу. Не викручуємо! Вішаємо сохнути мокрим, хай тече, зате не отримаємо заломів на тканині, яких неможливо позбутися ніякими модними прасками. cool (гіркий власний досвід)
Прасуємо все це з виворітнього боку у вологому стані на м"якій підложці (старий махровий рушник, можна два).
Після цього уточнюємо лінії крою, прикладаючи раніше згадувану паперову викрійку. А різниця, як бачимо, суттєва. smile


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував намисто - Понеділок, 2011-06-13, 4:20 PM
 
010101Дата: Понеділок, 2011-06-13, 3:55 PM | Повідомлення # 164
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
намисто, дякую за МК! А комірець відкладний чи стійка? Хочу спробувати відкладний зробити, але ще не мала такого досвіду. І ще написала Вам в ПП, прошу відповісти. Дякую!
 
намистоДата: Понеділок, 2011-06-13, 4:07 PM | Повідомлення # 165
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Далі кроємо по уточнених лініях і обверложуємо, можна зиг-загом, теж непогано виходить, тільки треба після строчки манікюрними ножицями довго махати. Оверлог - це сила! Давно мріяла, а мріям властиво збуватися! У-у-р-р-р-а-а-а-а!!! cool


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
010101Дата: Понеділок, 2011-06-13, 4:12 PM | Повідомлення # 166
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
А я перу тканину переж розкроєм. Тоді вона не так сідає вже в вишитому стані. А потім, вже вишиту перу з шампунем Ворсинка (для шерсті і делікатних тканин), викручую (ой smile ), загортаю в махровий рушник і віджимаю в рушникові, скручуючи його (таки прискорює процес). Далі все це вологе діло на прасувальну дошку. І поки ніяких заломів не спостерігала. Правда, там, де мережки, треба ну дуже вже добре притискати праскою, щоб гарно розрівняти (трохи стягується на широких мережках тканина).

P.S. в попередньому повідомленні забула згадати про Ваше крісло офісне - просто шикарне!!!

P.P.S. І щео дне питання - Ви кравчиня? Чи носите зараз замовлені сорочки до когось кроїти? Для мене крій - щось космічне, хоч і пробую освоїти найпростіше, але поки що чоловічі сорочки - ц на грані фантастики для мене.
 
намистоДата: Понеділок, 2011-06-13, 4:42 PM | Повідомлення # 167
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Далі зшиваємо плечові і бокові шви.

Я знизу на бокових швах залишую незашитими 10-11 см і роблю такі модні обзубцьовані розрізики. Процес клопітний, але воно того варте! smile


Додано (2011-06-13, 4:41 PM)
---------------------------------------------
Quote (Tana)
Дякую, що ділитеся досвідом; так багато людей потребує МК з розкрою!

Так, я помітила. Тому давно вже хотіла це зробити. smile

Quote (lady-v)
намисто, у Вас талант до майстер-класів!

Жартуєте? wink Хіба можна передати свій досвід парою-трійкою фото? Хіба що тільки якусь маленьку частинку.

Quote (Goncha)
А комірець відкладний чи стійка? Хочу спробувати відкладний зробити, але ще не мала такого досвіду.

Цього разу робила стійку, теж не маючи досвіду, до цього всі чоловічі сорочки були з ковнірцями. Різниці нема, просто ковнірець ширший. Я про це написала в повідомленні 164.
Quote (Goncha)
А я перу тканину переж розкроєм. Тоді вона не так сідає вже в вишитому стані

Я так раніше робила. Зараз жалію свої очі. smile Приблизно вираховую коефіцієнти на усадку і додаю до ширини і довжини деталей, крій уточнюю після прання.

Quote (Goncha)
перу з шампунем Ворсинка

Треба спробувати, бо Персіл дорогий, як холера. Я ще Вухатим Нянем користуюся.
Quote (Goncha)
загортаю в махровий рушник і віджимаю в рушникові, скручуючи його (таки прискорює процес). Далі все це вологе діло на прасувальну дошку. І поки ніяких заломів не спостерігала. Правда, там, де мережки, треба ну дуже вже добре притискати праскою, щоб гарно розрівняти (трохи стягується на широких мережках тканина).

Кожна газдиня по своєму борщ варить! wink Дякую, що ділитеся досвідом, бо деколи теж хочу швидко, аж нетерплячки хапають. smile
Треба спробувати.
Quote (Goncha)
Ви кравчиня? Чи носите зараз замовлені сорочки до когось кроїти? Для мене крій - щось космічне, хоч і пробую освоїти найпростіше, але поки що чоловічі сорочки - ц на грані фантастики для мене.

Я не кравчиня. Вірніше я самоучка, ніде на це не вчилася і складного крою теж боюся і не все розумію. На рівні Бурди, будь-ласка! Просто це все в мені є з тих часів, відколи себе пам"ятаю. Всі діти як діти, в хованки і козаки-разбойніки грали, а я одьожки для пупсів шила з років 5-ти. smile

Додано (2011-06-13, 4:42 PM)
---------------------------------------------
Quote (Goncha)
Ваше крісло офісне - просто шикарне!!!

Дякую! А у вас нова аватарка і сорочечка і дуже вам пасує!


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував намисто - Понеділок, 2011-06-13, 5:00 PM
 
010101Дата: Понеділок, 2011-06-13, 5:16 PM | Повідомлення # 168
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Ой, Оленка, а я очі щось зовсім не жалію. От взяла в роботу льон для дочки на сарафанчик літній. Позавчора вирішила заради цікавості порахувати, скільки ниточок в 1 см. Виявилось 24. А я-то думаю, чому у мене мережка так повільно просувається в процесі.

"Ворсинку" я для себе відкрила вже давно. Спочатку порошок брала, а тепер на шампунь перейшла. Відпирає все гарно, навіть коли просто покладеш замочити, то зразу все гарненько відходить (принаймні бруд від рук і пилюку точно відіпре, про полуничні чи інші складні плями не скажу). І ціна за бутель 21 грн. при тому, що його треба максимум 1 ковпачок.

Випрану річ в рушник я спочатку кладу, а потім рулончик скручу і викручую руками. Так через хвилин 15 можна уже і прасувати. До речі, зверху на вишивку кладу марлю, щоб часом підпалів від праски не залишилось.

Заздрю тобі, що можеш так зразу побудувати і викроїти. Мені ще вчитись цього і вчитись!

Quote (намисто)
А у вас нова аватарка і сорочечка і дуже вам пасує!


Дякую! Це сорочка - подарунок від свекрухи, її тітка вишивала в молодості. Я в своїй майстерні нею хвалюсь redface
 
намистоДата: Понеділок, 2011-06-13, 5:25 PM | Повідомлення # 169
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Далі розрізаємо отвір спереду, пришиваємо ковнірець чи стійку, одночасно в десь в бокових швах припасовуючи шнурочки з кутасиками.
І вшиваємо рукава:


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
010101Дата: Понеділок, 2011-06-13, 5:29 PM | Повідомлення # 170
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Олено, бачу в обводці верхоплут. Так гарно виглядає!І блакитна обметка розрізу дуже гармонійна!

Повідомлення відредагував Goncha - Понеділок, 2011-06-13, 5:30 PM
 
намистоДата: Понеділок, 2011-06-13, 5:32 PM | Повідомлення # 171
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Я на цій сорочці прохи "повідривалася". Вона вишита в подарунок, а дареному коневі, як кажуть, ..... biggrin
Давно хотіла комусь на чоловічій сорочці вишити кокетку. Ніхто не погоджувався. (Чоловіки страшні страхопуди, як виявилося). І ось що в мене вийшло, прикольно, як на мене. Ви як думаєте?


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував намисто - Понеділок, 2011-06-13, 5:51 PM
 
010101Дата: Понеділок, 2011-06-13, 5:35 PM | Повідомлення # 172
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Ой, як класно! Відрив пройшов супер!!! Сподіваюсь, подарунок сподобається smile

Візьму собі на замітку ще і такий варіант. Можливо, і своєму чоловікові щось таке зроблю! З коротким рукавом, на спекотні дні.


Повідомлення відредагував Goncha - Понеділок, 2011-06-13, 5:39 PM
 
намистоДата: Понеділок, 2011-06-13, 5:54 PM | Повідомлення # 173
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Quote (Goncha)
От взяла в роботу льон для дочки на сарафанчик літній. Позавчора вирішила заради цікавості порахувати, скільки ниточок в 1 см. Виявилось 24.

Ви, Goncha, дівчина не лінива! exclaim
Ворсинку обов"язково пошукаю і спробую, бо ще й шерстяні і шовкові речі вдома є.
Quote (Goncha)
Випрану річ в рушник я спочатку кладу, а потім рулончик скручу і викручую руками. Так через хвилин 15 можна уже і прасувати. До речі, зверху на вишивку кладу марлю, щоб часом підпалів від праски не залишилось.

Дуже цінний життєвий досвід! Дякую! Я так ще не робила.
Quote (Goncha)
Заздрю тобі, що можеш так зразу побудувати і викроїти. Мені ще вчитись цього і вчитись!
То не складно. По-чесному. smile

Quote (Goncha)
Я в своїй майстерні нею хвалюсь

Зараз піду пороззираюся, давно не була на сайті, думаю в тебе ще багато всього гарного побачу, люблю твою майстерню. smile
Quote (Goncha)
Олено, бачу в обводці верхоплут. Так гарно виглядає!І блакитна обметка розрізу дуже гармонійна!

Люблю верхоплут, помітила, що він мережки ніби доповнює, і обводку давно мріяла кольоровою зробити в тон візерунку.

Додано (2011-06-13, 5:54 PM)
---------------------------------------------

Quote (Goncha)
подіваюсь, подарунок сподобається

Я теж на це сподіваюся. Тоді і фото на власнику викладу. biggrin


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
010101Дата: Понеділок, 2011-06-13, 6:02 PM | Повідомлення # 174
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Ага, заходь, у мене там багато новенького, сторінок з 10 вже smile Скоро буду хвалитись ще і новим платтям. Може, тоді знов аватарку зміню lol
Я останнім часом верхоплутом просто захворіла. В кожному виробі його використовую. А ще подобається червячок двоколірний. Зигзаг темнішою ниткою, а зверху контрасним кольором наплутано. Виходить така собі кольорова хвилька.
 
намистоДата: Понеділок, 2011-06-13, 7:09 PM | Повідомлення # 175
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Goncha, Була, бачила платтячко дуже гарне! Розочки там ням-ням. Ще би фото ближче того букетика на рукаві.
І білим побілому плаття буде неперевершене! Ти молодець, роботи в тебе дуже гарні! smile
Верхоплут мені теж дуже подобається. Така собі нескладна але ажурна тежніка. А от зигзагом я ще не вишивала. Треба спробувати при нагоді.


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
сяняДата: Понеділок, 2011-06-13, 8:22 PM | Повідомлення # 176
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
намисто, дякую за дуже цікавий та корисний МК. Сорочка вийшла неповторна та дуже оригінальна. Офісне крісло - це окремий шедевр. Де Ви тільки часу набираєте на свої роботи - і серветки, і сорочки, і вишиванки для себе...
Не підкажете, де Ви у Львові купуєте домоткане гребінкове полотно. І як що можна поділіться досвідом у виготовленні викрійки


Повідомлення відредагував сяня - Понеділок, 2011-06-13, 8:22 PM
 
010101Дата: Понеділок, 2011-06-13, 10:19 PM | Повідомлення # 177
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Quote (намисто)
А от зигзагом я ще не вишивала. Треба спробувати при нагоді.

намисто, покажу на теперішньому процесі, як воно виглядає, якраз збираюсь вишити її. Гарна обвідка.

Ну і букетик на рукаві детально завтра сфотографую wink
 
намистоДата: Вівторок, 2011-06-14, 9:24 AM | Повідомлення # 178
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
сяня, дякую за підтримку! Часу бракує так, як і всім нам. Навчилася швидко самоорганізовуватися і швидко переключатися від однієї справи на іншу. smile
Про викрійку розкажу обов"язково. Треба пошукати скани сторінок книжки, якою я користуюся.
Коломийське гребінкове полотно купляю в Коломиї. Насправді я живу в Івано-Франківській обл., до Коломиї від нас недалеко. Коли реєструвалася, не знала як вписати місце проживання, а Львівська обл. у віконечку зазначена була автоматично. Думала зміню з часом, здається це зробити неможна. smile
Goncha, завжди з цікавістю спостерігаю за вашими процесами і буду чекати обводки зигзагом. За розочки буду дуже вдячна, бо дуже в душу впали, обов"язково десь вишию. smile


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
010101Дата: Вівторок, 2011-06-14, 10:15 AM | Повідомлення # 179
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
намисто, виставила фото в своїй темі. Можна вже роздивлятися wink
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-06-14, 7:13 PM | Повідомлення # 180
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
намисто, який чудовий майстер клас! Дякую! І так " дотошно".... Чудова робота , аж хочеться жити! wacko tongue wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Намисто: Намистинки моєї душі (Творча кузня Намиста)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.