| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 4:53 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Намисто: Намистинки моєї душі (Творча кузня Намиста)
Намисто: Намистинки моєї душі
намистоДата: П`ятниця, 2010-06-25, 8:46 PM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Прикріплення: 1094359.jpg (36.5 Kb)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
edeiveysvikДата: П`ятниця, 2013-07-19, 11:38 PM | Повідомлення # 561
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
Оленочко, хотіла вас спитати... Крамничка Олі Калини, це інтернет-магазин, бо пробувала знайти , та не вийшло... а от ниточки знайшла в інтернеті Харківський інтернет - магазин реалізує... і там прочитала, що вони є під №5 і №8, якими користуєтесь ви і як потрапити до крамнички Олі Калини. Дякую... Оленочко, пробувала зайти до вас в однокласники, та сторінка, щось не відкрилась... Всього вам найкращого smile

Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
ZetaДата: П`ятниця, 2013-07-19, 11:59 PM | Повідомлення # 562
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Оленко,вітаю з шедевром!!!!
НЕПЕРЕВЕРШЕНО!!!!!!!!!!!
А ще й на такій вродливій жінці!!!!!!!!!!!!!!................. wink






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
намистоДата: Субота, 2013-07-20, 6:34 PM | Повідомлення # 563
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
ТМКLDIIПасіонарія, дякую, дорогенькі! Так приємно! redface
Цитата (Пасіонарія)
Вимагаю розширеного фоторепортажу. Ти ж, Оленко, ніколи одну "фотофрафію" не робиш!
  Це точно, але фото маю поки що тільки одне. Фотограф має багато роботи. Так що потерпіть ще трохи! wink


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
намистоДата: Субота, 2013-07-20, 6:54 PM | Повідомлення # 564
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
edeiveysvikZeta, дякую!  smile
Цитата (edeiveysvik)
Крамничка Олі Калини, це інтернет-магазин, бо пробувала знайти , та не вийшло...
http://prekrasa-store.blogspot.com/ Це тут, а ще Оля веде дуже цікавий і корисний блог, в який я люблю час від часу заглядати. http://prekrasa-studio.blogspot.com/
Цитата (edeiveysvik)
і там прочитала, що вони є під №5 і №8, якими користуєтесь ви?

Я користуюся №12. Таку нитку можна використовувати і для вирізування. Вишивка буде більш рельєфною, ніж коли муліне вишивати. Там у Олі багато гарних ниток є. Я вже на дещо облизуюся. Але треба позакінчувати вже те, що в роботі, хоча б. А вже потім здійснювати наступні бажання. smile Бажаю успіху!


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
edeiveysvikДата: Неділя, 2013-07-21, 0:07 AM | Повідомлення # 565
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
Оленочко, щіро, щіро дякую за пораду smile вже біжу дивитися, бо нетерплячка, думаю я також буду облизуватись....... і очі горітимуть від захоплення... biggrin

Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2013-07-21, 0:54 AM | Повідомлення # 566
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
намисто, Оленко, фото просто супер! А ти певно не гуцулка вже , а полтавчаночка!  smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ZetaДата: Неділя, 2013-07-21, 10:07 PM | Повідомлення # 567
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Оленко - обіцяний тобі МК з обробки горловини тут





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
romantikДата: Понеділок, 2013-07-22, 9:58 AM | Повідомлення # 568
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
намисто, не люблю повторювати інших, але змушена. Костюмчик просто клааааас! В мене лише одне питаннячко. Скільки часу потратили для виготовлення такої краси? tongue
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-07-22, 10:00 AM | Повідомлення # 569
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Красуня!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2013-07-22, 11:24 AM | Повідомлення # 570
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (намисто)
МОРМ, здається, те що треба. Але, все ж таки, як робити надписи, шукала відеоуроки, знову залізла в якісь "дєбрі"... Як зменшувати, зтискати, обрізати ясно, а от надписи як робити, ні... Просто напиши покроково в меню куди тиснути через тире.

написи робляться у фотошопі :))) У майкрософт пікчер менеджері вони не ставляться, нажаль.

Оленко, введи в пошук на ютьюбі російською мовою слова "как сделать надпись на фото в фотошопе" - викине купу результатів. wink

Цитата (намисто)
Ну і довгоочікуваний костюмчик для натхнення! Гарного всім настрою на вихідних!

гарний костюмчик!
Дівчата, попри стереотип щодо відвічної повноти українських жінок, я би стверджувала, що давні українські жінки були дуже стрункими, бо подібний крій пасує лише худеньким smile Особисто я в такому- якслон (з моїм повним третім розміром бюсту - це взагалі мрак, а не блузка, коли на мені...)
Олено, тобі ДУЖЕ пасує!!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: Понеділок, 2013-07-22, 12:37 PM | Повідомлення # 571
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Оленко,яка краса і гармонія!!!  Думаю,що ваш батько таки подарував Вашому чоловікові кулемет...якимсь патичком неможливо боронити Вас від прихильників!!!!!

Повідомлення відредагував olgavasilevskia - Понеділок, 2013-07-22, 12:37 PM
 
намистоДата: Вівторок, 2013-07-23, 10:46 AM | Повідомлення # 572
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Цитата (Dmutrik09)
Оленко, фото просто супер! А ти певно не гуцулка вже , а полтавчаночка!
Лесю, ти таки права! Коли вишиваєш ці старовинні візерунки, ніби поринаєш думками в ту сиву давнину. І думаеш, як то було... Як то дівчата на вечорницях сиділи пряли, ткали, вишивали і співали. А хлопці їх розважали. Мабуть вони були щасливі, бо ті стаоровинні взори їх оберігали. І я відчуваю під час вишивання якесь тепло і затишок на душі. І все в мені ніби врівноважується. smile І я щаслива, що маю нагоду відчувати себе трохи гуцулкою, трохи полтавчанкою, трохи покутянкою... smile

Цитата (romantik)
Скільки часу потратили для виготовлення такої краси? tongue
Десь біля чотирьох місяців приблизно. Точно не скажу, бо завжди маю в роботі декілька виробів. wink

Цитата (Bullet)
написи робляться у фотошопі :)))
biggrin Дякую, Ліза! Мабуть я таки зупинюся на іншій програмі. Зараз потрохи розбираюся з Пікасою. Ми з нею якось швидко знайшли спільну мову.

Цитата (Bullet)
попри стереотип щодо відвічної повноти українських жінок, я би стверджувала, що давні українські жінки були дуже стрункими,
Я чогось теж думаю, що вони були стрункими. У них харчування було екологічно чистим + систематична фізична праця, знаєте...А широкі фасони кроїли з різних міркувань: бо такої ширини було полотно, бо українські зими все ж таки холодні , а така густа зборка надавала додаткової щільності вбранню, бо не було нижньої білизни і ті зборки прикривали тіло тощо...

Цей костюм на мене таки трохи завеликий, дякую за компліменти! smile
Цитата (olgavasilevskia)
Оленко,яка краса і гармонія!!! Думаю,що ваш батько таки подарував Вашому чоловікові кулемет...якимсь патичком неможливо боронити Вас від прихильників!!!!!
Оля, дякую тобі за добре слово! Думаю, мій тато таки охороняє мене, бо відчуваю це завжди, хоч його вже давно нема серед нас...


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-23, 10:53 AM | Повідомлення # 573
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (намисто)
Зараз потрохи розбираюся з Пікасою. Ми з нею якось швидко знайшли спільну мову.

Тому що Пікчер менеджер русифікований і легко сприймається не-знавцями дизайну.

Мій досвідвикладання комп. графіки в художній школі показує, що людей в найпершу чергу лякає англійський інтерфейс. Але прошу повірити моїм рокам роботи в фотошопі: русифікований фотошоп - це знущання над дизайнером і над людиною. Крім того, більшість людей не розуміють, що встановлення русифікатору призводить до змін в ключовому реєстрі (тобто в самих мізках віндовсу), і зняття русифікатору приводить до безладу у фотошопі і "родсвєнних" (пардон!) йому "пріложеніях" (капєц, де моя українська мова..)

Словом, русифікований фотошоп - це майже вірус у вас на компі.

Майкрософт Офіс пікчер менеджер - це ліцензійна русифікована програма, яка не входить в конфлікт з іншими програмами, + вона встановлена на всіх віндовсах одразу.

Перепрошую за багато слів. Хотіла застерегти тебе, Оленко, і твоїх читачів від фатальних помилок.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
намистоДата: Середа, 2013-07-24, 8:52 PM | Повідомлення # 574
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Рукав сорочки, вишитий "курячими шкірками". Ширина рукава в даному випадку 60 см. Після прання зборка розтягнулася і прилягала до руки не так щільно, як хотілося б. Тому з вивороту протягла в складочки еластичну нитку. Тепер все ОК! Може мій досвід буде комусь корисним. smile
Прикріплення: 2845468.jpg (145.3 Kb)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував намисто - Четвер, 2013-07-25, 12:25 PM
 
ZetaДата: Середа, 2013-07-24, 9:04 PM | Повідомлення # 575
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Оленко.а є якийсь розрахунок для цієї збірки - скажімо 1:3 чи 1:4 - як треба розрахувати ? якщо треба отримати ширину вже зібрану  20см - скільки потрібно мати ширину рукава?





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Юлька-мамулькаДата: Середа, 2013-07-24, 10:45 PM | Повідомлення # 576
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 72
Нагороди: 0
Репутація: 62
Статус: Offline
намисто, дуже красиві роботи. А я по вашій останній роботі впізнала вас....ми дружимо в Однокласниках))
 
намистоДата: Неділя, 2013-07-28, 1:39 PM | Повідомлення # 577
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Zeta, в цьому сірому костюмі я кроїла рукав шириною 60 см, хотіла зробити рукав традиційної народної ширини. Тепер я би вже так не робила. Для гарного об"єму достатньо і 50 см. Коефіцієнт призборки орієнтовно виходить 1:3. Все залежить від щільності тканини і від того, скільки ниточок ти будеш лишати на складку, адже можна лишати 8, а можна і 12, наприклад.

Раніше я робила "курячі шкірки " за схемою, поданою в книзі "Технологія вишивки" В.О. Радкевич, Г.М. Пащенко:



Пізніше спробувала спосіб, викладений в книзі Т. Дяків "Українські стіби" під назвою "збиранка зі Жаб"я" (Гуцульщина) і цей варіант мені сподобався більше. Призбирки виходять більш ущільнені:



Ще трохи рукавчиків:

Прикріплення: 7891810.jpg (177.7 Kb) · 1826276.jpg (129.2 Kb) · 2451068.jpg (413.2 Kb) · 2012286.jpg (368.0 Kb)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
намистоДата: Неділя, 2013-07-28, 1:41 PM | Повідомлення # 578
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Юлька-мамулька, Вітаю! Світ тісний! wink

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
lady-vДата: Неділя, 2013-07-28, 2:13 PM | Повідомлення # 579
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (намисто)
Пізніше спробувала спосіб, викладений в книзі Т. Дяків "Українські стіби" під назвою "збиранка зі Жаб"я" (Гуцульщина) і цей варіант мені сподобався більше. Призбирки виходять більш ущільнені:

А там при протягуванні ниточки назад, коли збірка має бути широка, та нитка потім не провисає зі споду? Чи вона ще якось кріпиться до тканини?


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
намистоДата: Неділя, 2013-07-28, 4:06 PM | Повідомлення # 580
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Цитата (lady-v)
А там при протягуванні ниточки назад, коли збірка має бути широка, та нитка потім не провисає зі споду? Чи вона ще якось кріпиться до тканини?
Вікторія, дякую за запитання! smile Впустила цей момент. Я не залишаю нитку провисаючою, а закріплюю її в стібах призбирок. Всього 2-3 закріпочки і нитка не висить, а гарно ховається в складку.

Маю в роботі ще такий процес: вишиваю сорочку для сина.



Набирування, покутська мережка, городенківське змережування ( одне з...), кривулька, ретязь, Пробувала верхоплут, але відмовилася від нього, занадто вже широкий був би візерунок. Але вишивати ним сподобалося. От така вишивальна "регіональна солянка". Не судіть строго, хто старається притримуватися регіональних розмежувань у техніках, просто все це вже давно хотілося вишити, тому так. smile
Прикріплення: 3591799.jpg (170.5 Kb)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Намисто: Намистинки моєї душі (Творча кузня Намиста)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.