| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 2:24 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Гоп - тик на патик! (Твориво Пасіонарії)
Гоп - тик на патик!
ПасіонаріяДата: Неділя, 2010-02-21, 8:19 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Вітаю. Пропоную тут поглянути на мої творіння.

ore et labore!
 
LeniДата: Неділя, 2012-12-02, 11:02 PM | Повідомлення # 701
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Дійсно, Різдво не знає меж! smile Цю світлину я знайшла на сторінці однієї майстрині з Лос-Анжелесу:)
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2012-12-03, 12:26 PM | Повідомлення # 702
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Leni)
Дійсно, Різдво не знає меж!

.... і позитивно впливає на людей - пробиває на творчість!
Leni, дякую за сторінку! smile
Ось ще, хто " не зламався"!
http://www.google.ru/search?....bih=605


ore et labore!
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-12-03, 4:46 PM | Повідомлення # 703
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Пасіонарія, Людо який чудоооооооооооооовий будиночок! Аж язик до піднебіння прилип! Дай боженько тобі здоров"ячка! так і хочеться легенько десь збоку вщипнути - як мала дитина нашкодити.... Може би собі таке на Різдво зліпив, тобто можна зробити задовго до свят, а потім , потім по кусочку відгризати....
Мріяла такий виліпити.Але так, як і ти боялася, що я його тулитиму, а він падатиме.І знаєш , хорроша ідея зі свічечками.Надзичайно святково. Все таки свічечка надає якогось свята, якоїсь загадковості та таїнства свята. Скажи будь- ласка крржики пекла сама? Вони пряникові? Певно, так, бо пряник довго може полежати. А маса маса яка... Все розпитаю.... wacko


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТМКДата: Понеділок, 2012-12-03, 6:36 PM | Повідомлення # 704
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Яка краса! Я два роки тому робила будиночок, ось за цим рецептом. Він до Різдва не дожив, діти просилися спробувати і я дозволила, а ще один вже не встигла зробити biggrin

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2012-12-03, 8:41 PM | Повідомлення # 705
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Dmutrik09, ТМК, дякую!
Пекла за рецептом своїх медівничків, що подавала на сторінці нашої shtynka, а запалила, вірніше додала сміливості мені та сторіночка, що вказала ТМК, (її спершу навела Штинка), бо мої дівчата тільки просили мене, відкритки з тими хатками збирали і все таке, а я тільки медівнички пекла і прикрашувала. Тому то медівничкове тісто використала і на хату biggrin . По ходу вчуся, буду випробовувати й інші переписи (цю хату відтарабанила на роботу, а там є кому шкоду робити! wink ), піддивляюся до інших практик (Слава Богу, що є інтернет!!!) biggrin
Про нові вправи і досягнення я вам доповідатиму! biggrin


ore et labore!
 
KalunaДата: Понеділок, 2012-12-03, 10:34 PM | Повідомлення # 706
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Пасіонарія, ДЯКУЮ за ПОШТУ ЩАСТЯ!!!!
Сьогодні - найкращий понеділок! Одночасно отримала три посилки і найтепліша - від тебе!! Низький уклін, щастя і радості в домі!!!!
smile (нажаль, не має смайлика, який підстрибуэ від щастя)
пішла звітувати в спеціальну тему wink



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2012-12-03, 11:52 PM | Повідомлення # 707
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Kaluna, на Славу Божу! smile і на взаєм бажаю всього найкращого!
Тішуся, що тобі лист приніс приємність і щастя! smile Бажаю якнайбільше скористати з книжечки, і створити собі якнайкращі Різдвяні свята!!! smile


ore et labore!
 
olimpiaДата: Вівторок, 2012-12-04, 6:35 PM | Повідомлення # 708
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Люба Людочка! Дякую тобі за подарунок і теплі слова!
Сьогодні випадково проходила повз пошти, а тут мені і кажуть : "Зайдіть та отримайте свою посилку". Дорогою згадувала, що я таке замовляла, що аж не памятаю biggrin . А тут така несподівана приємність! ДЯКУЮ!!!


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-12-04, 9:40 PM | Повідомлення # 709
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (olimpia)
Сьогодні випадково проходила повз пошти, а тут мені і кажуть : "Зайдіть та отримайте свою посилку". Дорогою згадувала, що я таке замовляла, що аж не памятаю . А тут така несподівана приємність! ДЯКУЮ!!!

olimpia, от тобі випадково! Це все святий Миколай! biggrin Бажаю приємного вивчання - експеремениівання - впровадження! тепер нас, справжніх знавців, побільшало! biggrin


ore et labore!
 
olimpiaДата: Вівторок, 2012-12-04, 10:09 PM | Повідомлення # 710
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Пасіонарія, це точно святий Миколай, бо саме цю книгу я збиралася собі придбати! smile

Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
вишивалочкаДата: Неділя, 2012-12-09, 12:10 PM | Повідомлення # 711
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Пасіонарія, у Вас просто чудові руки, у творчої людини всі роботи шикарні biggrin . Давно надихаюся Вашими сорочками.
 
veronikaДата: Неділя, 2012-12-09, 11:47 PM | Повідомлення # 712
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Хатка неймовірна казкова та якась така чарівна!!!!!!!!!!!!!!!!А цікаво ще певне і смакота,хоча шкода істи таке чудо. А фото де Ви така в сорочечці, ну просто чудо, така Ви в нас мила, добра жіночка. Кльово!!!!!!!!!! wink

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
a-straДата: Вівторок, 2012-12-11, 4:23 PM | Повідомлення # 713
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Пасіонарія, Пані Людмило! Я в захваті! Яка казкова зимова хатинка! Ви ще її там не з'їли?!)))) Як багато в домі залежить від жінки, від її уміння створити затишок, тепло і свято!!! Ви молодець!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
sovkaДата: Середа, 2012-12-12, 1:17 AM | Повідомлення # 714
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Пасіонарія, ті хатинки це просто якийсь контрольний постріл в голову! surprised surprised surprised
Навіть не уявляла, що можна зробити ТАКЕ!
Особливо сподобався соборчик Василя Блаженного (принаймні, дуже на нього схожий) і Лондон...
Я просто в шоці, ніколи б не повернувся язик з'їсти таку красу! biggrin
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2012-12-12, 1:41 AM | Повідомлення # 715
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (sovka)
Я просто в шоці, ніколи б не повернувся язик з'їсти таку красу!

треба треба цю красу їсти! Особливо у свята, дружно родиною... smile
tongue Ну, не викидати ж! Серце буде радіти , коли всі дружно їстимуть таку красотищу і смакотищу! smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2012-12-12, 2:11 AM | Повідомлення # 716
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ой! поки я "вигрібалася" зі сніжної завали, тут стільки гостей! biggrin
вишивалочка, veronika, a-stra, sovka, Dmutrik09, дякую за жваве обговорення солодкої архітектури biggrin
Моя хатка на Станції юннатів, там "вправляються в аскезі" dry і гуртківці, і керівники гуртків. Пахощі від тої марцепанової хатинки неймовірні! Особлива спокуса - коли голодна biggrin
А я похвалюся своїм Миколайком, який до мене прийшов сьогодні! happy Мій коханий сюрпризом привіз з пошти, навіть не повідомлюючи! І всі весь день чекали на мене, коли я прийду! І відкрию конверта! І було це пізно ввечері !Івсі були щасливІ, особливо я! happy
ТМК, величезне спасибі! І що за чарівниця наша ТМК? Поглянте, які медівнички на нашу ялинку!!! Справжня тобі "нез"їдаюча" смакота!!!





ore et labore!
 
nosiknataДата: Середа, 2012-12-12, 2:36 AM | Повідомлення # 717
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Ой, Людочко, які гарні "смаколики" тобі прислала ТМК!! Я спершу подумала, що це солодкий додаток до твоєї красивезної хатинки, аж коли додивилась що то - пошиті! медівнички surprised
У тебе вже справжній різдвяний настрій smile вітаю! ...



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
ТМКДата: Середа, 2012-12-12, 5:20 PM | Повідомлення # 718
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Людочко, я рада, що мої медівнички тобі сподобались. Веселих свят!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-12-14, 8:38 PM | Повідомлення # 719
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Ой, Людочко, які гарні "смаколики" тобі прислала ТМК!! Я спершу подумала, що це солодкий додаток до твоєї красивезної хатинки, аж коли додивилась що то - пошиті! медівнички У тебе вже справжній різдвяний настрій вітаю! ...

nosiknata, дякую! Моїм хатним теж сподобалось! І, навіть, моя мама оцінила (вона в мене твердувата натура dry ).
Quote (ТМК)
Людочко, я рада, що мої медівнички тобі сподобались. Веселих свят!

ТМК, дуже сподобалися!!! Ялиночка, мабуть, вся рукотворна буде!!! (принаймі так планую biggrin ) А я вам свою рукотворну "хреновинку" приготувала у відповідь. Якась вона не дуже, але зроблена на сесії міської ради (руки чварів слухати не хочуть biggrin ), тому мусить належати "народові" biggrin . Одним словом, я не придумала нічого кращого, як послати ту сніжинку до Дніпропетровська (ой, звучить якось двозначно wacko Якщо вам не сподобається, віддаруєте її комусь другому wink (іду я відпочивати - наслідки важкого тижня)


ore et labore!
 
ТМКДата: П`ятниця, 2012-12-14, 10:59 PM | Повідомлення # 720
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Людочко, звісно сподобається! Все, що зроблено руками, та з добрими думками, має дуже теплу енергетику.
І ще, вибачте мені, що "тикаю", я зписувалась з Лесею Демчук, а потім в Вашій темі автоматично так і продовжила... а може вип"ємо на брудершафт і теж перейдемо на "ти"?


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Гоп - тик на патик! (Твориво Пасіонарії)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.