| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 6:18 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Гоп - тик на патик! (Твориво Пасіонарії)
Гоп - тик на патик!
ПасіонаріяДата: Неділя, 2010-02-21, 8:19 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Вітаю. Пропоную тут поглянути на мої творіння.

ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2012-08-16, 11:49 PM | Повідомлення # 561
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Lyubov, о, прекрасні новини! smile Бачу, все в нашому житті треба брати штурмом! biggrin .
Тканини цілком вистачає на дві сорочки, а якщо люди не надто товсті, то ще й на літню з коротким рукавом - бонус, там ще, по-моєму, повинен був бити відріз на справжній рушник для доні.
А в мене ще одна приємна новина (для мене). Я зробила першу в своєму житті листівочку (навіть з вишитим елементиком) і з підручних матеріалів. Бавилась вчора до пізнього вечора, але зліпила! biggrin Тому я дуже тішуся, але тут не покажу - сюрприз для "Спокусливого аромату" (все-таки умови дотрималась - щось рукодільне!) wink


ore et labore!
 
LyubovДата: П`ятниця, 2012-08-17, 1:31 AM | Повідомлення # 562
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Большое спасибо, пани Людмила! Мы с дочей так радуемся! И магнитик такой красивый! Спасибо! smile
И вот если бы Вы с Татьяной не помогли найти мою "пропажу"-посылочку, точно я бы ее не получила! Просто детектив какой-то: везде ее (посылку) нашли, все выходы и входы, а тут вдруг на нашем отделении связи - почтальон пропал, почта не разобрана... Караул!!! wacko surprised
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-08-19, 6:38 PM | Повідомлення # 563
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Вітаю всіх із Святом Преображення Господнього! :)



Цього року мені вдалося знайти час на родину і підготуватися до свята достойно! Напекла вчора разом з Настусею булок, рогаликів, рулетів! Вдалися на славу!
Подаю трішки знимок, які зроблені вже після, коли й нема чого фотографувати, але, хоч так! wink



А це - мій Спаський рушничок. Правда, старе-е-е-енький (біля двадцяти років) biggrin , служив, швидше, експерементально, проте, він є, а нового, досконалішого нема! smile



Гасло на рушничку з поезії Вадима Крищенка
http://www.pisni.org.ua/songs/1101426.html


ore et labore!
 
natalinaДата: Понеділок, 2012-08-20, 12:58 PM | Повідомлення # 564
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Пасіонарія, молодець яка! Підготувалась родина до свята. Дуже смачно виглядає!
 
a-straДата: Понеділок, 2012-08-20, 2:33 PM | Повідомлення # 565
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Нехай Бог благословляє Вашу родину! Яка ви гарна господиня!))))

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2012-08-20, 11:17 PM | Повідомлення # 566
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
natalina, a-stra, дякую! Дуже люблю Спаса, може, більше відчуваю щему, як до інших свят! В нашій місцевості на Маккавеїв (місцево - на Маковея), пекли коржі на кухні, а потім ті коржі заливали медовою водою і тертим маком,МММММ - смакота! В той день рано святили коробочки маку, прибрані пижмою тощо, ще старі люди несли святити моркву з гичкою, не знаю чому, казали, що так ся святить в той день. surprised А на Спаса варили кутю (пшениця з нового урожаю), тертий мак і т.д., випічка із нової муки, мед, садовина, городнина, трав"яний чай. Ой, ці запахи! wacko Тепер щось подібне стараюся відновити в себе smile

ore et labore!
 
natalinaДата: Вівторок, 2012-08-21, 9:28 AM | Повідомлення # 567
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Пасіонарія, молодець! А я нещодавно по ТВ почула, що на те Свято мак не святять, бо назва свята не має жодного відношення до маку. surprised
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-08-21, 9:39 AM | Повідомлення # 568
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Людочка! рушничок душевний такий. Люблю старі речі. Хоч піздно, вітаю з минулим святом. Всіх благ тобі і твоїй родині!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2012-08-22, 1:01 AM | Повідомлення # 569
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (natalina)
що на те Свято мак не святять, бо назва свята не має жодного відношення до маку.

Звичайно, жодного відношення не має! smile Та й коробочок маку на городах теж нема wink , перекочував мак як кондиторський додаток до булочок в начинку чи посипку, і разом те все святять на Спаса biggrin . А на Маккавеїв - початок посту. Тому пекли прісні коржі на кухні, кришили їх рваними кусками у макітру, заливали медовою водою та додавали тертий мак. Смакота! А гра слів - мак - Маккавеїв - Маковея зробили свою роботу. Кому від того було гірше?
Oленка, дякую!
Quote (Oленка)
рушничок душевний такий. Люблю старі речі

Рушничок почала вишивати ще в школі. Було вишито делікатно розтягнена китиця на кут: грушечки, винограду, яблучка - на фото видно, вони іншим "шрифтом"; та оброблені краї. Так мій рушничок жив декілька років, поки бабуся не сказала, що він якийсь бідний! Я його по мірі (без міри!) убагачувала, пороти недоліки не хотіла, а десь на початку 2000 р. втиснула гасло - так мені сподобалась пісня! І стіл знайшла - правда на схемі він був пасхальний, а я його переробила на Спаський, при чому, вишиваючи додатки без схеми і без проби - відразу на полотно! Мені основним була філософія рушника biggrin
Найкумедніще, що його перешивали мої коліжанки, і то один в один, ігноруючи мої коментарі, що на рушнику повно помилок! biggrin


ore et labore!
 
BulletДата: Середа, 2012-08-22, 12:15 PM | Повідомлення # 570
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
А це - мій Спаський рушничок. Правда, старе-е-е-енький (біля двадцяти років) , служив, швидше, експерементально, проте, він є, а нового, досконалішого нема!

дуже домашній рушничок!
Quote (Пасіонарія)
А гра слів - мак - Маккавеїв - Маковея зробили свою роботу. Кому від того було гірше?

Нікому, просто шкода, що здебільшого люди невірно сприймають релігійне свято.
Я з ремонтом втратила лік часу, але в цю неділю мене привітали всі, хто міг ))) Хоч я сама і нерелігійна, але отримала свій шматочок святкового настрою smile Теж добре!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-08-24, 9:37 AM | Повідомлення # 571
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
при чому, вишиваючи додатки без схеми і без проби - відразу на полотно!
Люда, ти талант. Я до сорочки вже три рази підходила, все візерунок пробую, а ти таку красу навіть без схеми! Аплодую, браво! clap salute



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2012-11-08, 10:41 PM | Повідомлення # 572
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Як я давно тут була! cry
Привіт, хто за мною заскучив? happy
Хочу похизуватися своєю випускницею. Соломійка пішла в одинадцятий, Настуся в дев"ятий, Маркіян - в другий. Цього року Перший дзвінок - у вишиванках!
Тішуся нововведенням, а ще - дяка нашій Зеті за стильну вишиваночку для Маркіяна!


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2012-11-08, 10:46 PM | Повідомлення # 573
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Це мій хлопець зблизька. Ще раз дякую Зеті! З дня одержання, ми постійно знаходили оказію, щоб котрусь із сорочок одіти - і в будень, і в свята, і на весілля! От така наша чарівниця-Зета!


ore et labore!
 
BulletДата: Четвер, 2012-11-08, 10:48 PM | Повідомлення # 574
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Привіт, хто за мною заскучив?

ПРивіт! Я smile

Quote (Пасіонарія)
Хочу похизуватися своєю випускницею. Соломійка пішла в одинадцятий, Настуся в дев"ятий, Маркіян - в другий. Цього року Перший дзвінок - у вишиванках! Тішуся нововведенням, а ще - дяка нашій Зеті за стильну вишиваночку для Маркіяна!

У вас дуже гарна (в сенсі - красива!) родина smile Ну і в сенсі ХОРОША теж, наскільки і по фото видно, і ми вас майже всіх бачили на Зльоті smile (до слова. я виклала нарешті кілька частин відео зі зльоту у розділі http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/52-654-3



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Четвер, 2012-11-08, 11:25 PM | Повідомлення # 575
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Хочу похизуватися своєю випускницею.

Людочко! у тебе всі діти вродливі!така гарна родина - вітаю! і завжди у вишуканих вишиванках! дивитися на вас - просто насолода!дякую за рекламу моєї сорочки - я рада,що вона вписалася у загальний стрій smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-11-09, 1:05 PM | Повідомлення # 576
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Bullet, Zeta, дякую, що заскучили і так швидко відкликнулись! Дуже дякую за добрі слова! Вибачайте, що я , псяча морда, так на довго покинула форум! Тепер маю твердий намір виправитися і наверстати упущене! smile
Зо Зльотом заскучила, треба знову щось подібне "замутити" dry
Переглядала свої фото, і натрапила на ту, де мій чоловік закуховарив - він, виявляється, смачно готує рибу (і чистить! що немаловажно!)
Тут на фото у фартушку від Зети. хіба не красень? biggrin


Я, звісно, попросила попозувати - ще раз! Дякую, пані Тетяно, за кухонне щастя! Якраз пасує!



ore et labore!
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2012-11-09, 1:09 PM | Повідомлення # 577
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Привіт, Людочко!! Як то гарно - вся родина!! Двчата у тебе як писанки - тьху-тьху!!
Маркіян стильний такий, і головне - що він і сам це знає:))))
Мій Максим сказав, що в школі почувається як депутат на засіданні верховної ради biggrin - через "прикид ", - піджак і штани "на стрілку" cool

аааааа!! Як вишукано та стильно! За таке фото у фартушку коханого чоловіка я готова всі пальці поколоти - лиш би отак позував:))
Людочко, файний маєш п"єц exclaim

ой порадувала, ой порадувала своєю родиною, дяка - я ніби знову побувала у гостинній Городенці!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-11-09, 1:28 PM | Повідомлення # 578
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Трішки меланхолії, яка мене переповняє (якась я плаксива cry )
Якось злапала себе на щасті, від того, що мій побут доповнюють милі приємні рукодільні речі від наших форумчанок. І не пам"ятаю, чи дякувала, але всі вони мені милі і завжди до них усміхнуся, згадаючи ту добродійку, що подарувала!
Очікую свят і теж взялася за рукодільні вітання, навчившись від Сестри Юлії, Світлик, Черрі, Буллет, Тани і т.д. дякую за ваш слід у серці! smile Виявляється, щастя дарувати приємно!
Мабуть, не хвалилася. подарувала своїй матусі сорочку на іменини (мама Марія). Красувалася мама у церкві на Храмове свято!



Чоловікова родина - його бабця Анна, сестра Галина, мама Ганнуся....



ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-11-09, 1:38 PM | Повідомлення # 579
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
nosiknata, Привіт! Певно писали одночасно! biggrin
Quote (nosiknata)
ой порадувала, ой порадувала своєю родиною, дяка - я ніби знову побувала у гостинній Городенці!!!

Запрошуємо знову! Взагалі, Наталочко, це ти мене приводиш до пам"яті через телефон. Дякую!
Quote (nosiknata)
Людочко, файний маєш п"єц

Дякую, я теж його люблю, бо так хо-о-о-отіла, старий зруйнували, а я на місце хотіла хоч малю-ю-ю-юничкий! Воювали, воювали - і викохали! запрошую всіх на нього подивитися, так би мовити, наживо!
Quote (nosiknata)
Маркіян стильний такий, і головне - що він і сам це знає:)))) Мій Максим сказав, що в школі почувається як депутат на засіданні верховної ради - через "прикид ", - піджак і штани "на стрілку"

Ой, ці хлопці, дійсно, знають собі ціну і стежку через мамусене серце! dry так і живемо, їм вгоджуюучи! smile


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-11-09, 2:22 PM | Повідомлення # 580
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ось цю красу подарувала мені (а може дітям?! surprised ) Наточка на Катерини (підходить пора! Заскучила!)


Серед сачнющих справжніх цукорок були та-акі, що не з"їдаються. ні проїдаються. Ось!



ore et labore!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Гоп - тик на патик! (Твориво Пасіонарії)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.