| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 3:38 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Гоп - тик на патик! (Твориво Пасіонарії)
Гоп - тик на патик!
ПасіонаріяДата: Неділя, 2010-02-21, 8:19 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Вітаю. Пропоную тут поглянути на мої творіння.

ore et labore!
 
РолічокДата: Вівторок, 2012-06-19, 7:45 AM | Повідомлення # 421
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Пасіонарія, вітаю з новим захопленням! було дуже цікаво переглянути-перечитати.


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ivabogДата: Вівторок, 2012-06-19, 9:36 AM | Повідомлення # 422
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 438
Нагороди: 2
Репутація: 253
Статус: Offline
Людочко, завжди дуже приємно передивлятися фото у твоїй майстерні. У нас також цієї неділі молодший Назар йшов до першого св. Причастя і також в українському строї. Хоч батьки і не всі погоджувалися, і двоє дівчаток все ж таки прийшли у білих платтях... Віночки твої вдалися на славу. Часом варто знайти собі творчий активний відпочинок від вишивки.
 
SabrinДата: Вівторок, 2012-06-19, 11:04 AM | Повідомлення # 423
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Пасіонарія, доброго дня. Які вишивки, я втрачаю дар мови...Я тільки недавно почала вчитись вишивати, тому ходжу по майстернях для навчання і натхнення. А від Вашої творчості просто в захваті. А гердани самі робите? Бо склалося враження, що все вмієте. Гердан суперовий!
 
a-straДата: Вівторок, 2012-06-19, 11:23 AM | Повідомлення # 424
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Пасіонарія, Дякую за можливість оглянути Ваше бісерне щастя! Я чесно кажучи думала, що сорочка вишита білим шовком! Мабуть у всьому строї Ви як наречена!))) Дуже яскравий гердан! Просто очей не відвести!
Яке чудове у Вас з'явилось захоплення! Нехай приносить Вам радість і прибуток! Я також якщо захоплююсь чимось новим, то з головою!
Дуже ніжні вийшли і букетики і віночки! Дівчатка просто принцеси у Ваших фірмових строях!
Та й плаття на вашій подрузі дуже вдале! Чудове друге життя для старовинної вишивки!
Загалом, дякую за такий чудовий фотозвіт (мабуть то Соломійці дяка?)))))


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
ТМКДата: Вівторок, 2012-06-19, 12:24 PM | Повідомлення # 425
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Дякую за гарні світлини! Дівчатка красунечки, про вишиванки та віночки мовчу, бо слов не доберу... як завжди, стильні, ніжні і охайні, дуже гарні!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-06-19, 1:55 PM | Повідомлення # 426
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Oленка, Ролічок, Sabrin, ТМК, дуже дякую!
Quote (ivabog)
У нас також цієї неділі молодший Назар йшов до першого св. Причастя і також в українському строї.

ivabog, Вітаю! biggrin
Quote (ivabog)
Хоч батьки і не всі погоджувалися, і двоє дівчаток все ж таки прийшли у білих платтях...

У нас теж ідуть усі в платтях. Чомусь не завжди у білих. Палітра широка - молочний - беж, рожевий, блакитний. За роки моєї праці (а я готую п"ятнадцять років) були різні суконки, але від них не відмовляються!( Я Юлиних знимок ще не маю, бо і я, і Соломія були зайняті в той момент іншими важливими справами, а наймані фотографи ще не показали результату праці)
Років чотири, як вдягають вишиванки на саму Сповідь (як правило у переддень свята вечором, чи обідом, як вирішать. Кожен має особисте фото зі священиком і колективна як спомин про спільне перебування та навчання катехизму, підготовки до свята. А саме Причастя наступного дня зранку, у центральній деканальній церкві завжди у четвер на Божого тіла, всі одягнені у "бальні" строї. Так якось по-міщанськи.

Я сьогодні покопалася в домашніх архівах (конче зробити там порядок!) і знайшла фото, де я на Святі Євхаристії у своєму білому бісерному строї.
a-stra, то для Вас. Може, то дійсно занадто - і я виглядаю як наречена. Але він (стрій) мені склав добру службу протягом цих насичених років!





ore et labore!
 
РолічокДата: Вівторок, 2012-06-19, 2:12 PM | Повідомлення # 427
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Пасіонарія, красуня!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-06-19, 2:29 PM | Повідомлення # 428
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
А гердани самі робите? Бо склалося враження, що все вмієте. Гердан суперовий!

Sabrin, дякую. Я вмію робити різні бісерні прикраси, я з них і починала. В мене виходили дуже, на мій погляд, непогані. Роздаровані всі! Особливо "розхапали" француженки у далекому 1997 році, коли я вперше зі своїм чоловіком поїхала До Европи wacko . Вітак просили вчительки, дарувала подругам, бо якраз в них якась подія, а я ще собі зроблю! Одним словом - той гердан, що на мені - робота юного таланту. Я його вдягнула, щоб "трансормувати" сорочку, яка і без того кожного року світиться biggrin
Ще трохи віночків (м-да, я дійсно попала!). Фото з архіву.
У нас після всіх Офіційних речей - забава! Це фрагмент гри "Віночок" - Я віночок сплету, а кому ж я той віночок на голівоньку кладу? - співається у пісеньці.


Процес підготовки основного парафіяльного вінка. Поки загружається фото, я скажу, що цей великий вінок ми зачипаємо над вхідними дверима церкви, на балкон. Після Служби Божої його урочисто опускають, освячують і разом усі віночки та зілля , принесені людьми.


Ось і готовий! На фото татусь причасника, біолог та орнітолог Петро Бундзяк (фото з архіву)


І ще таке шаленство - змучений татусь після радісної оказії та виснажливої фотосесії. smile


ore et labore!
 
a-straДата: Вівторок, 2012-06-19, 3:51 PM | Повідомлення # 429
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Може, то дійсно занадто - і я виглядаю як наречена.

Зовсім не занадто, дорога Людмило! Дуже красивий стрій, вам так до лиця! Дякую за презентацію всього костюму!
Моя покійна бабуся розповідала, як вони вбирались у неділю до церкви. Вони обов'язково одягали найганіше, що в них було, оскільки це свято. Раніше, в дурні піонерські часи, я бабусі доказувала, прийшовши зі школи, що Бога немає. До сих пір мені соромно, як то згадую. Але оте духовне зерно мені бабуся все ж таки посіяла, за що я їй безмежно вдячна. І тепер вдягаючись у своє найкраще до церкви, завжди пам'ятаю бабусю.


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!


Повідомлення відредагував a-stra - Вівторок, 2012-06-19, 3:52 PM
 
LDIIДата: Вівторок, 2012-06-19, 6:22 PM | Повідомлення # 430
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Пасіонарія, вітаю! Ну ти молодець. happy Гарне свято-шкода,що на моїй малій Батьківщині все значно банальніше surprised
чудова ідея з платтям.
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2012-06-20, 11:50 AM | Повідомлення # 431
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (a-stra)
Раніше, в дурні піонерські часи, я бабусі доказувала, прийшовши зі школи, що Бога немає.

a-stra, я собі уявляю, як у бабусі серце обливалося кров"ю від слів піонерського чада, яке за сумісництвом є її кровинкою...
у мене трішки зворотнє, виховувалась у побожних традиціях, а корки кидала піонерії, але теж не навмисне, просто казала наївно правду,і не розуміла їх реакції.
Вітак були подвійні стандарти - ти собі доню слухай, не випирайся, а треба робити так і так. Хрестик я не знімала, на Великдень пішла до школи тільки в третьому класі, і то тільки тому, що приїхали з церкви, і до дев"ятої (тоді на таку годину йшли в школу) вже встигли поснідати свяченим).
Я тепер мислю, що мені було легше, бо тато тоді був молодим, амбітним, я його кровинка, перепони любила долати. А в інших сім"ях боялися дітям говорити про Бога, або в кращому випадку вчили і Божу науку, і як маскуватися перед ворогами.
Quote (a-stra)
До сих пір мені соромно, як то згадую.

Це - нормально, тут би бабця тішилася.
Quote (a-stra)
Але оте духовне зерно мені бабуся все ж таки посіяла, за що я їй безмежно вдячна. І тепер вдягаючись у своє найкраще до церкви, завжди пам'ятаю бабусю.

Бабусі - рай на небі гарантовано! smile А вам - оплески і похвала! smile

LDII, свято ж року в рік таке, хіба ти ні разу не бачила? Наші дівчата завжди ходили, навіть, якщо не мали своїх причетних чад?
Quote (LDII)
на моїй малій Батьківщині все значно банальніше

Шановна, значить зачинай впроваджувати! А я чим зможу - поможу!


ore et labore!
 
LDIIДата: Середа, 2012-06-20, 3:53 PM | Повідомлення # 432
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Так,я знаю,що свято є кожного року,просто зараз воно стає для мене дуже актуальним smile Може дійсно вдасться щось змінити.У нас до першого св.Причастя ідуть діти,які мають іти до першого класу та ще й 19 серпня (Спаса).Як на мене ці діти ще замалі до таїнства сповіді та причастя.
 
ZetaДата: Середа, 2012-06-20, 7:13 PM | Повідомлення # 433
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
віночки неперевершені! а щодо гердану - то просто нема слів - я їх ну дуже багато бачила і дуже красивих - але такоооого...!!! Людсчко! маєте вишуканий смак до прикрас! (я вже про все інше і не кажу wink )мої вітання happy





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
SabrinДата: Четвер, 2012-06-21, 10:13 AM | Повідомлення # 434
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (LDII)
У нас до першого св.Причастя ідуть діти,які мають іти до першого класу та ще й 19 серпня (Спаса).Як на мене ці діти ще замалі до таїнства сповіді та причастя.

Так, діти 6-7 років ще для такого замалі. У нас теж раніше так було, але після певних курйозів(діти не все правильно розуміли, розгублювались), то тепер йдуть діти 3 класу, років 9-10. Так людям священник порадив.
 
SabrinДата: Четвер, 2012-06-21, 10:15 AM | Повідомлення # 435
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Пробачте, якщо я не в тему...
 
lady-vДата: Четвер, 2012-06-21, 10:46 AM | Повідомлення # 436
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Пасіонарія, я вражена новинками Вашої майстерні! Все таке чудове, гарне, сонячне! А яка на Вас сукня - очей не можу відвести. ( як би то її детальніше порозглядати cool ?)

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2012-06-21, 12:34 PM | Повідомлення # 437
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Sabrin, все в тему. Якраз добре священик порадив. LDII, треба і вам зі священиком ухвалити такий принцип.
lady-v, дякую, що завітала! При нагоді сфотаю детально, хоча там нема на що дивитися, або воно мені сильно проїлося!


ore et labore!
 
natalinaДата: Четвер, 2012-06-21, 5:07 PM | Повідомлення # 438
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Пасіонарія, фото Ваше у бісерному строї - щось неперевершене. Я вже другий день повертаюсь на Вашу сторінку, аби пороздивлятись. Дуже-дуже гарно!
Quote (Пасіонарія)
При нагоді сфотаю детально,

буду дуже Вам вдячна за детальні фото. Таке диво варто найпильнішої уваги wink
 
KalunaДата: Четвер, 2012-06-21, 11:29 PM | Повідомлення # 439
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Пасіонарія, ууух! як красиво!!!! і віночки, і сорочки, і настрій, і події!!
hearts hearts



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-06-22, 9:42 AM | Повідомлення # 440
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Zeta, natalina, Kaluna, Дуже дякую за добрі слова. Для мене вони - бальзам на душу :). Між іншим, набираюся позитиву у ваших творчих майстернях. Скажу по-секроту, мушу довершити довгограючий проект, і мене на останні штрихи не стає - щось я порядком розкисла!

ore et labore!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Гоп - тик на патик! (Твориво Пасіонарії)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.