Dmutrik09: Мої скарби - Сторінка 78 - СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ
| | Вхід у форум

Четвер, 2017-01-19, 6:07 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 78 з 104«127677787980103104»
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Dmutrik09: Мої скарби
Dmutrik09: Мої скарби
Dmutrik09Дата: Субота, 2010-02-20, 3:20 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дякую адміну за відкриття теми. Сюди винесу свої майстер класи для зручності
МАЙСТЕР КЛАС ПО НАБИРУВАННЮ
МАЙСТЕР КЛАС ПО НАСТИЛУ ( складна мережка з чисницями та прутиками)

Моя майстерня ®

...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012

Повідомлення відредагував Bullet - Неділя, 2014-10-19, 1:39 PM

LDIIДата: Четвер, 2013-01-10, 0:50 AM | Повідомлення # 1541
мешканець сайту
Нагороди: 0
Репутація: 183
Так цікаво вкотре перглядати сторінку,а побачивши таку величну церкву,чомусь хочеться дихати на повні груди.Така краса!!!А білий колір робить таки свою справу surprised

KalunaДата: Четвер, 2013-01-10, 1:43 AM | Повідомлення # 1542
Мудра людина
Нагороди: 4
Репутація: 567
Dmutrik09, ой скільки гарного в твоїй майстерні!!! А скарбів то, скарбів!!! Лесю, твоя нова сорочка вишукана і стильна, ти - красуня smile Старовинні рушники і книги - заздрю, чесно smile
Радію з того, як ви бережете традицію, як відкриваються нові і такі величні Храми. Щаслива, що тебе оточують такі події, люди, атмосфера.
Щиро дякую за Різдвяний подарунок - тепер і моїй квартирі є частинка справжнього Різдва. Найбільше тішить, що мою давню мрію про дідуха на столі, здїійснила саме ти!
(Dmutrik09)
.Не знаю чи все дійшло пакунок на пошті я взяла розірваний. Ще раз переконуюся, що мені краще відправляти через "НОВУ ПОШТУ".

Погоджуюсь, наступний раз так і відправлю smile ниточок тоді точно дійде більше sad

Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012

Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2013-01-10, 2:59 AM | Повідомлення # 1543
Мудра людина
Нагороди: 16
Репутація: 564
Dmutrik09, чудові ялинки і всі, хто долучився до створення свята! Добре, що ніякі комунальні негаразди його не зіпсували. Ви молодці!!

Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2013-01-10, 3:22 AM | Повідомлення # 1544
Мудра людина
Нагороди: 16
Репутація: 564
Tana, і я, і я тепер з дідухом від Лесі! Він пахне на всю кімнату. Духом літа і дитинства. Сподіваюсь, збережу його на роки. Дякую, Лесю!
(Tana)
Мали щастя мати Вашого дідуха минулого року,

TatiДата: Четвер, 2013-01-10, 7:06 PM | Повідомлення # 1545
друг
Репутація: 45
(Dmutrik09)
вишивка закарпатців Романа Пилипа.
Також , друга книжка - це свого роду енциклопедія вишивки закарпатців. Для поціновувачів нашої вишивки.Також рекомендую.

Дуже зацікавила ця книга, де можна її придбати, чи хоч подивитися ближче..
Особливо зацікавив розділ 4.1 - саме шукаю для себе взір на жіночу сорочку низинкою- характерний для Рахівщини.

Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!

Повідомлення відредагував Tati - Четвер, 2013-01-10, 7:17 PM

Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-01-10, 7:23 PM | Повідомлення # 1546
Мудра людина
bojkosvit@gmail.com
ПРидбати можна замовивши за цією адресою, у пані Наталі Кляшторної. Знаю , що тираж невеликий, бо видавав автор на свої кошти і адміністрація Закарпатської області хотіла викупити весь тираж, але написати можна.Дуже приємна пані у спілкуванні.
Не знаю , що саме ви шукаєте, мені відкрилася просто ціла сторінка на форумі, але в повідомленні за №81 є багато низинкових узорів. У книжці романа Пилипа таких докладних схем ви не знайдете.

Моя майстерня ®

olimpiaДата: Четвер, 2013-01-10, 9:28 PM | Повідомлення # 1547
мешканець сайту
Репутація: 209
(Dmutrik09)
Декілька фото нових старих вишивок і моя невеличка купка скарбів.

Лесю, треба вже тобі відкривати в своєму містечку музей.
(Dmutrik09)
І ще я власною персоною біля гарних скляних витинанкових дверей.

Витинанки дуже гарні, ну а ти просто красуня!
(Dmutrik09)
Ще отримала подарунок від чоловіка. дві книжки. Які показувала нам Олімпія.

Правда класні? Мені теж подобаються.

Додано (2013-01-10, 9:28 PM)
---------------------------------------------
(sjana_if)
На Різдво у нашому місті відкрили українську греко-католицьку церкву. Одна з найбільших у Львівській області. Прошу полюбуйтеся.

Собор величний. Лесю, мені зацікавив зовнішній вид собору, це вигляд згідно канонам побудови церкви, чи вже осучасненний вид?

Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.

Повідомлення відредагував olimpia - Четвер, 2013-01-10, 9:29 PM

Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2013-01-11, 1:15 AM | Повідомлення # 1548
Мудра людина
(olimpia)
Правда класні? Мені теж подобаються.

Книжки - супер. Купили дякуючи тобі!
(olimpia)
Собор величний. Лесю, мені зацікавив зовнішній вид собору, це вигляд згідно канонам побудови церкви, чи вже осучасненний вид?

Взагалі собор будувався з дотриманням канонічних традицій, але не без впливу сучасності. Ще раз повтрорююся, храм один з найбільших у Львівській області.

Моя майстерня ®

BulletДата: П`ятниця, 2013-01-11, 1:19 AM | Повідомлення # 1549
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Нагороди: 7
Репутація: 1033
(Dmutrik09)
Декілька фото нових старих вишивок і моя невеличка купка скарбів. Треба буде зробити детальні фото і додати до свого диску.

Ооо, я пам"ятаю той стос рушників, я трогала його!! (пощастило торкнутись до реліквій!)

(Dmutrik09)
Юля витинала закладинки для вікторини на "ЯЛИНКУ ПО_ УКРАЇНСЬКИ". Потім ми їх ламінували.

Це прекрасно, що і Юля почала їх робити! Я зауважила, що у нас на форумі всі одне у одного вчаться, і це суперово, на мою думку!
Закладинки витинані і заламіновані - мега ідея. Не знаю, хто їх придумав, але я вперше від нашої Лелітки їх отримала і досі одну користую.
Юля, підсади своїх подружок на витинані закладинки! wink

(Dmutrik09)
І ще я власною персоною біля гарних скляних витинанкових дверей. І так було виготовлено близько 90 ангеликів, 40 кульок з сіна, 30 нитяних ляльок, 40 сердечок, близько 200 витинанок і ще 200 різних іграшок, що виготовили самостійно діти нашого міста.

Леся, сама гарна-гарнюща і діти ваші молодці там! І чоловікові віртуальний привіт і дяка за хорошу дружину і за доню (мені здається, Юля дуже на нього схожа! Я вперше твого чоловіка тут побачила і мені одразу здалось - Юля татова доня))))

Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net

BulletДата: П`ятниця, 2013-01-11, 1:28 AM | Повідомлення # 1550
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Нагороди: 7
Репутація: 1033
(Dmutrik09)
На Різдво у нашому місті відкрили українську греко-католицьку церкву. Одна з найбільших у Львівській області. Прошу полюбуйтеся.

яка простора!!! smile
Вітаю!

Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net

Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2013-01-11, 1:36 AM | Повідомлення # 1551
Мудра людина
olimpia, для тебе спеціально ще декілька фото.

......................................................................................

......................................................................................

.......................................................................................

..........................................................................................

..........................................................................................

........................................................................................

.......................................................................................

Надзвичайно красивий храм. У нас в сусідньому місті є талановий фотограф - Володимир Олеськів,який знімає церкви наго краю. Я вже ппросила в нього дозволу на використання його фото з ознайомчою ціллю. Так що скоро буде.....

Моя майстерня ®

ZetaДата: П`ятниця, 2013-01-11, 1:55 AM | Повідомлення # 1552
Мудра людина
Репутація: 739
(Dmutrik09)
Надзвичайно красивий храм.

дійсно красивий! греко-католіки здаються мені більш прогрессивними,ніж православні і навіть католики! і хоч я люблю старовинну католицьку архітектуру - ця нова виглядає вражаюче!треба буде повивчати wink

Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012

Dmutrik09Дата: Субота, 2013-01-12, 10:40 PM | Повідомлення # 1553
Мудра людина

Зі старим Новим роком! Тільки у нас є Новий рік і Старий рік! Насолоджуємося "ЩЕДРИКОМ" !

Моя майстерня ®

MtvДата: Субота, 2013-01-12, 11:01 PM | Повідомлення # 1554
друг
Репутація: 67
П. Лесю,постійно переглядаю Вашу майстерню і маю від того велике задоволення.Ви та Ваша родина справжні хранителі традицій,талановиті та гарні люди.Вітаю Вас зі всіма Різдвяними святами,бажаю Вам великого здоро"вя, злагоди в родині , творчого натхнення. Собор справді вражає!!! А служба мабуть була не менш вражаюча!!

HanniaДата: Неділя, 2013-01-13, 3:09 AM | Повідомлення # 1555
перехожий
Група: Користувачі
Репутація: 11
Леся,
Церква дуже гарна.
Якщо я влітку буду в Україні я постараюся, щоб відвідати ваше місто.
А скільки гарного в ваший майстерні - А скарбів !!
у нас одна велика скарб від матері, її вишита блузка, яка сама вона вишивала але це вже зовсім інша справа. Радіюся що є люди, як ви всі на цьому форумі, що традиції незабуваєти і бережете..
Бажаю всім міцного здоров'я у новому році.

Dmutrik09Дата: Неділя, 2013-01-13, 10:22 PM | Повідомлення # 1556
Мудра людина

Сію,сію, посіваю,
З Новим роком вас вітаю.
Сію жито і пшеницю-
Хай зародить лан пашницю.
Сію жито і овес-
Щоб здоров був рід увесь.
Сію, сію із долоні
По долівці по ослоні,
Посівваю в вашій хаті -
Аба всі були багаті.
Посівваю по землі -
Щоби хліб був на столі,
І в стодолі, і в коморі,
Тому сію по оборі.
Засіваю я зерно -
Хай іде все на добро.
Хай вас Бог в опіці має.
Христос ся рождає!
Прикріплення: 6755742.jpg(155Kb)

Моя майстерня ®

a-straДата: П`ятниця, 2013-01-18, 3:43 PM | Повідомлення # 1557
Активіст форума
Репутація: 298
Dmutrik09, Лесюню! З святами всю Вашу родину! Скільки прекрасних святкових світлин! Мені дуже сподобалось переглядати майстерню! Дуже красивий храм! В моєму серці завдяки Вам свята продовжуються!

Дуже сподобався ваш новий костюмчик вишитий бісером і блузка дуже ніжна! Ви чарівниця! Дуже витончено!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!

ВишивальницяДата: Неділя, 2013-01-20, 6:11 PM | Повідомлення # 1558
перехожий
Група: Користувачі
Репутація: 0
Пані Лесю. Яка Ви молодець. Я постійна читачка Вашого сайту. Моя сестра жартує: "Що Ти стільки загалядаєш до пані Лесі. Та вона не встигає стільки нового зробити, скільки разів Ти буваєш у неї в гостях". Але завжди щось є нове. ЦІКАААВЕ. Хай Бог благословялє Вашу щасливу родину і особисто Вас, як берегиню своєї родини. Настил у Вас я навчилася робити. Дякую. А ще роблять настил по сітці. Ви так вмієте? А навчите? Цікаво котрий вид вважається правильним. І ще бачу, що Ви часто використовуєте ляхівку. Так гарно. Соромно, бо теж не вмію.  Вибачте за так багато прохань. Бажаю Вам нових творчих здобутків, міцного здоровя і хай щасливою буде Ваша родина. newyear

намистоДата: Понеділок, 2013-01-21, 11:36 AM | Повідомлення # 1559
мешканець сайту
Репутація: 484
Лесю, я в захваті від величі вашого храму. Такий гарний сучасний проект. Роботи ще непочатий край, бажаю вам пошвидше все закінчити. І дай Боже вашій церковній громаді багато маленьких свідомих парафіян. smile

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...

Повідомлення відредагував намисто - Понеділок, 2013-01-21, 11:40 AM

OленкаДата: Вівторок, 2013-01-22, 11:01 PM | Повідомлення # 1560
Мудра людина
Група: Модераторы
Репутація: 540
Леся, із святом тебе і твою родину. Храм просто красень величний!

"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)

СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Dmutrik09: Мої скарби
Сторінка 78 з 104«127677787980103104»
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:

Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.