| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 9:37 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Dmutrik09: Мої скарби
Dmutrik09: Мої скарби
Dmutrik09Дата: Субота, 2010-02-20, 3:20 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дякую адміну за відкриття теми. Сюди винесу свої майстер класи для зручності
МАЙСТЕР КЛАС ПО НАБИРУВАННЮ
МАЙСТЕР КЛАС ПО НАСТИЛУ ( складна мережка з чисницями та прутиками)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Bullet - Неділя, 2014-10-19, 1:39 PM
 
Andrew_YerДата: Середа, 2013-01-09, 4:02 PM | Повідомлення # 1521
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Лесю, така світла й велична церква! Дуже сподобалася!

Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
Марина19Дата: Середа, 2013-01-09, 4:17 PM | Повідомлення # 1522
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Дуже гарна і велична церква.;-) Дякую Лесю, за такі гарні світлини, бо в нашому регіоні такої краси вряд чи знайдеш:-(
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 6:55 PM | Повідомлення # 1523
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Щодо виготовлення дідухів у нас на Львівщині.
пост 1518 і 1538
У нашому селі, де народилися мої батьки є дві сім"ї що виготовляють дідухи.Одна з них, це моя троюрідна сестра. Тобто мій дід , а її бабуся були рідними. Багато вишивок Ганни Михайляк ви бачили, хто має диск, то теж може там знайти.
Сім"я займається цим ремеслом давно. Навіть радянські часу не були перешкодою для плетіння дідухів. Дідух сім"ї Михайляків прикрашав майже кожну хату в селі.
Для того щоб виготовити дідуха потрібно посадити зерно, тоді не чекати поки достигне колос , вижати вручну серпом, складають в снопики. Тоді везуть на подвір"я,якщо є час то тут і відділяютьвід стебла листя, і збирають в маленькі пучки , що потім підВ2язують на горищі вниз зерном. Якщо немає часу, тоді снопики розкладають просто на горищі на підлозі, і очищають листя по мірі вільного часу.
Плетуть дідухи вже після викопування картоплі і всіх осінньо-польових робіт. Як я вже писала на попередній сторінці ставлять дідух на стіл, кладуть шопку будь- яку картонну, пластикову і ставлять свічечку.
Не ставлять під прияме сонце, бо швидко вигорить колосся, на літо завертають в торбинку, але не забувають вкласти мило або таблеточку від молі. Притаких правилах зберігання ваш дідух радуватиме а радуватиме років до 10 точно. smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Середа, 2013-01-09, 8:07 PM | Повідомлення # 1524
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Христор родився, Лесюню!
Мали щастя мати Вашого дідуха минулого року, але не вберегли, пересох в наших "хоромах"
Разом з колядою бажаю вам щиро, щоб вам буловесело й мило. Щастя вам, Боже,а ваша хата на добро і радістьхай буде багата. Добро хай приходить з кожного боку, веселих свят і щасливого Нового року!
Дякую за фотонатхнення. Добра і щастя всій Вашій родині, більше скажу за конкурсами. Цілуємо!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 8:14 PM | Повідомлення # 1525
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
(Tana)
Мали щастя мати Вашого дідуха минулого року, але не вберегли, пересох в наших "хоромах"

Таню, то не біда! чекай на другий рік, вишлю, - ця справа поправима. Вже пишу собі до книжки, аби не забути. smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
LDIIДата: Четвер, 2013-01-10, 0:50 AM | Повідомлення # 1526
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Так цікаво вкотре перглядати сторінку,а побачивши таку величну церкву,чомусь хочеться дихати на повні груди.Така краса!!!А білий колір робить таки свою справу surprised
 
KalunaДата: Четвер, 2013-01-10, 1:43 AM | Повідомлення # 1527
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Dmutrik09, ой скільки гарного в твоїй майстерні!!! А скарбів то, скарбів!!! Лесю, твоя нова сорочка вишукана і стильна, ти - красуня smile Старовинні рушники і книги - заздрю, чесно smile
Радію з того, як ви бережете традицію, як відкриваються нові і такі величні Храми. Щаслива, що тебе оточують такі події, люди, атмосфера.
Щиро дякую за Різдвяний подарунок - тепер і моїй квартирі є частинка справжнього Різдва. Найбільше тішить, що мою давню мрію про дідуха на столі, здїійснила саме ти!
(Dmutrik09)
.Не знаю чи все дійшло пакунок на пошті я взяла розірваний. Ще раз переконуюся, що мені краще відправляти через "НОВУ ПОШТУ".

Погоджуюсь, наступний раз так і відправлю smile ниточок тоді точно дійде більше sad



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2013-01-10, 2:59 AM | Повідомлення # 1528
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Dmutrik09, чудові ялинки і всі, хто долучився до створення свята! Добре, що ніякі комунальні негаразди його не зіпсували. Ви молодці!!
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2013-01-10, 3:22 AM | Повідомлення # 1529
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Tana, і я, і я тепер з дідухом від Лесі! Він пахне на всю кімнату. Духом літа і дитинства. Сподіваюсь, збережу його на роки. Дякую, Лесю!
(Tana)
Мали щастя мати Вашого дідуха минулого року,
 
TatiДата: Четвер, 2013-01-10, 7:06 PM | Повідомлення # 1530
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
(Dmutrik09)
вишивка закарпатців Романа Пилипа.
Також , друга книжка - це свого роду енциклопедія вишивки закарпатців. Для поціновувачів нашої вишивки.Також рекомендую.

Дуже зацікавила ця книга, де можна її придбати, чи хоч подивитися ближче..
Особливо зацікавив розділ 4.1 - саме шукаю для себе взір на жіночу сорочку низинкою- характерний для Рахівщини.


Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!

Повідомлення відредагував Tati - Четвер, 2013-01-10, 7:17 PM
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-01-10, 7:23 PM | Повідомлення # 1531
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
bojkosvit@gmail.com
ПРидбати можна замовивши за цією адресою, у пані Наталі Кляшторної. Знаю , що тираж невеликий, бо видавав автор на свої кошти і адміністрація Закарпатської області хотіла викупити весь тираж, але написати можна.Дуже приємна пані у спілкуванні.
Не знаю , що саме ви шукаєте, мені відкрилася просто ціла сторінка на форумі, але в повідомленні за №81 є багато низинкових узорів. У книжці романа Пилипа таких докладних схем ви не знайдете.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
olimpiaДата: Четвер, 2013-01-10, 9:28 PM | Повідомлення # 1532
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
(Dmutrik09)
Декілька фото нових старих вишивок і моя невеличка купка скарбів.

Лесю, треба вже тобі відкривати в своєму містечку музей.
(Dmutrik09)
І ще я власною персоною біля гарних скляних витинанкових дверей.

Витинанки дуже гарні, ну а ти просто красуня!
(Dmutrik09)
Ще отримала подарунок від чоловіка. дві книжки. Які показувала нам Олімпія.

Правда класні? Мені теж подобаються.

Додано (2013-01-10, 9:28 PM)
---------------------------------------------
(sjana_if)
На Різдво у нашому місті відкрили українську греко-католицьку церкву. Одна з найбільших у Львівській області. Прошу полюбуйтеся.

Собор величний. Лесю, мені зацікавив зовнішній вид собору, це вигляд згідно канонам побудови церкви, чи вже осучасненний вид?


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.

Повідомлення відредагував olimpia - Четвер, 2013-01-10, 9:29 PM
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2013-01-11, 1:15 AM | Повідомлення # 1533
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
(olimpia)
Правда класні? Мені теж подобаються.

Книжки - супер. Купили дякуючи тобі!
(olimpia)
Собор величний. Лесю, мені зацікавив зовнішній вид собору, це вигляд згідно канонам побудови церкви, чи вже осучасненний вид?

Взагалі собор будувався з дотриманням канонічних традицій, але не без впливу сучасності. Ще раз повтрорююся, храм один з найбільших у Львівській області.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-01-11, 1:19 AM | Повідомлення # 1534
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
(Dmutrik09)
Декілька фото нових старих вишивок і моя невеличка купка скарбів. Треба буде зробити детальні фото і додати до свого диску.

Ооо, я пам"ятаю той стос рушників, я трогала його!! (пощастило торкнутись до реліквій!)

(Dmutrik09)
Юля витинала закладинки для вікторини на "ЯЛИНКУ ПО_ УКРАЇНСЬКИ". Потім ми їх ламінували.

Це прекрасно, що і Юля почала їх робити! Я зауважила, що у нас на форумі всі одне у одного вчаться, і це суперово, на мою думку!
Закладинки витинані і заламіновані - мега ідея. Не знаю, хто їх придумав, але я вперше від нашої Лелітки їх отримала і досі одну користую.
Юля, підсади своїх подружок на витинані закладинки! wink

(Dmutrik09)
І ще я власною персоною біля гарних скляних витинанкових дверей. І так було виготовлено близько 90 ангеликів, 40 кульок з сіна, 30 нитяних ляльок, 40 сердечок, близько 200 витинанок і ще 200 різних іграшок, що виготовили самостійно діти нашого міста.

Леся, сама гарна-гарнюща і діти ваші молодці там! І чоловікові віртуальний привіт і дяка за хорошу дружину і за доню (мені здається, Юля дуже на нього схожа! Я вперше твого чоловіка тут побачила і мені одразу здалось - Юля татова доня))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-01-11, 1:28 AM | Повідомлення # 1535
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
(Dmutrik09)
На Різдво у нашому місті відкрили українську греко-католицьку церкву. Одна з найбільших у Львівській області. Прошу полюбуйтеся.

яка простора!!! smile
Вітаю!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2013-01-11, 1:36 AM | Повідомлення # 1536
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
olimpia, для тебе спеціально ще декілька фото.

......................................................................................

......................................................................................

......................................................................................

.......................................................................................

..........................................................................................

..........................................................................................

........................................................................................

.......................................................................................

.......................................................................................

.......................................................................................

......................................................................................

.......................................................................................

.......................................................................................


Надзвичайно красивий храм. У нас в сусідньому місті є талановий фотограф - Володимир Олеськів,який знімає церкви наго краю. Я вже ппросила в нього дозволу на використання його фото з ознайомчою ціллю. Так що скоро буде.....


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ZetaДата: П`ятниця, 2013-01-11, 1:55 AM | Повідомлення # 1537
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
(Dmutrik09)
Надзвичайно красивий храм.

дійсно красивий! греко-католіки здаються мені більш прогрессивними,ніж православні і навіть католики! і хоч я люблю старовинну католицьку архітектуру - ця нова виглядає вражаюче!треба буде повивчати wink






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2013-01-12, 10:40 PM | Повідомлення # 1538
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline

Зі старим Новим роком! Тільки у нас є Новий рік і Старий рік! Насолоджуємося "ЩЕДРИКОМ" !


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
MtvДата: Субота, 2013-01-12, 11:01 PM | Повідомлення # 1539
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 75
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
П. Лесю,постійно переглядаю Вашу майстерню і маю від того велике задоволення.Ви та Ваша родина справжні хранителі традицій,талановиті та гарні люди.Вітаю Вас зі всіма Різдвяними святами,бажаю Вам великого здоро"вя, злагоди в родині , творчого натхнення. Собор справді вражає!!! А служба мабуть була не менш вражаюча!!
 
HanniaДата: Неділя, 2013-01-13, 3:09 AM | Повідомлення # 1540
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 11
Статус: Offline
Леся,
Церква дуже гарна.
Якщо я влітку буду в Україні я постараюся, щоб відвідати ваше місто.
А скільки гарного в ваший майстерні - А скарбів !!
у нас одна велика скарб від матері, її вишита блузка, яка сама вона вишивала але це вже зовсім інша справа. Радіюся що є люди, як ви всі на цьому форумі, що традиції незабуваєти і бережете..
Бажаю всім міцного здоров'я у новому році.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Dmutrik09: Мої скарби
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.