| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 6:37 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Dmutrik09: Мої скарби
Dmutrik09: Мої скарби
Dmutrik09Дата: Субота, 2010-02-20, 3:20 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дякую адміну за відкриття теми. Сюди винесу свої майстер класи для зручності
МАЙСТЕР КЛАС ПО НАБИРУВАННЮ
МАЙСТЕР КЛАС ПО НАСТИЛУ ( складна мережка з чисницями та прутиками)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Bullet - Неділя, 2014-10-19, 1:39 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2013-01-08, 3:57 PM | Повідомлення # 1501
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
(Dmutrik09)
Мене теж сильно дивує як теперішні діти в місті колядують без костюма. Який ти колядник у сучасній куртці. Візьми собі собі старого капелюха, прималюй вуса, вбери мамину овечу безрукавку, візьми палицю з дзвіночком - і ось ти вже пастушок. Розкажи слова, заколядуй, повінчуй.Ось і вся премудрість. І різниця на лице: костюм і куртка.....

ну та? Так то ж треба напружитись і вивчити щось окрім *коляд-кодя-колядниця ............ дайте, діду, п"ятка...*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nadiya_tsynaikoДата: Вівторок, 2013-01-08, 5:00 PM | Повідомлення # 1502
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
(Dmutrik09)
Мене теж сильно дивує як теперішні діти в місті колядують без костюма. Який ти колядник у сучасній куртці.

Лесю, аби ж лише без костюма! Вони ще й починають ходити від обіду 6-го числа , нахабно дзвонять без перестанку (наче в квартирі глухі живуть), на додачу гупають в двері ногами й кулаками, і це все одночасно у всі квартири на майданчику, стоячи під дверима матюкаються один з одним... Одним словом, "свято". sad


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
ZetaДата: Вівторок, 2013-01-08, 10:31 PM | Повідомлення # 1503
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
(nadiya_tsynaiko)
Вони ще й починають ходити від обіду 6-го числа , нахабно дзвонять

а у нас цього року жодного не було! наче заборонив хтось cool






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
nadiya_tsynaikoДата: Вівторок, 2013-01-08, 10:44 PM | Повідомлення # 1504
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
(Zeta)
наче заборонив хтось cool

Думаю, що після таких сьогорічних колядувальників, наступного року їх навіть в будинок наш не пустять. biggrin


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 0:06 AM | Повідомлення # 1505
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
(nadiya_tsynaiko)
Лесю, аби ж лише без костюма! Вони ще й починають ходити від обіду 6-го числа , нахабно дзвонять без перестанку (наче в квартирі глухі живуть), на додачу гупають в двері ногами й кулаками, і це все одночасно у всі квартири на майданчику, стоячи під дверима матюкаються один з одним... Одним словом, "свято".

Прикро,втрачаються традиції, і основне, те що має бути духовним і приносити насолоду - стає в щось таке надоїдливо- ненависне.
Хочу сказати вам, те, що певно, в селі, більш збережені традиції. В нас колядують тільки 6 числа, на Свят вечір,після 18 години, але тільки в костюмах із своєю програмою. Потім в селі ще довго обговорюють, хто які колядки колядував і яку виставу ставив. Чим старіші вірші- тим більша похвала і більше обдаровують колядників. Розпитують хто згадав такі слова зі старших бабусь чи дідусів.
На Різдво і на Марії, і на Стефана колядують старші та поважні пані, що йдуть одним вертепом, але вони вже колядують тільки під вікном,вінчують господаря. Тобто мають три дні, аби обійти все село,поколядувати під кожною оселею. Ще мала була, то пам"ятаю ті дзвіноки, що дзвонили у бабці під вікном, тоді бабуся гостинно виносила горілку з пампушками і пригощала колядників. До нас завжди приходили на Марії, бо бабця Марія. Дають , хто скільки хоче. Заколядовані кошти йдуть на утримання сільської церкви. Тобто на квіти,на свята, благоустрій і т.д і т. п. Нічого не міняється вже не знаю навіть скільки часу. smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ZetaДата: Середа, 2013-01-09, 1:18 AM | Повідомлення # 1506
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
(Dmutrik09)
ічого не міняється вже не знаю навіть скільки часу.

це дуже добре!!! бережіть ці звичаї!






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 1:44 PM | Повідомлення # 1507
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Сьогодні третій день Різдвяних свят.І я нарешті можу спокійно посидіти за відремонтованим комп"ютером, який в кінці старого року хотів дуже ремонтуватися. Як бачу Дмитрик дав йому ради, то можу спокійно в свята з вами поспілкуватися.
Минув ще один рік,рік вишивальний. І настав новий. Скільки зроблено, а скільки ще звдумів....
Помаленьку сьогодні викладатиму вам цікаві фото, що хотілося би вам показати , подякувати вам усім, порадіти разом з вами та навіть похизуватися....
Поїхали.....

Показую так, як є. Бо всі подаруночки прийшли давно і зайняли давно своє місце у квартирі. Вітання листівкові від Олі -Калини і від Тані -ТМК

Пакуночок вітальний від Олі- Калини.Я назвала "НИТКОВЕ ЩАСЯ". Олю другу шоколадку ми з"їли, ще до зЙомок.Не знаю чи все дійшло пакунок на пошті я взяла розірваний. Ще раз переконуюся, що мені краще відправляти через "НОВУ ПОШТУ". Швидко якісно і ті самі гроші.

Нитяна лялька , чобіток і відкриточка від Юлі - Сестри Юлі. Зверху ще видні ароматні іграшки від ТАНІ -ТМК.

Заготовки для відкриток і трафарети також від Юлі. ЮЛя шоколадку ми теж давно з"їли.

Відкриточка від Тані Штиньки, чудова, теж зайняла своє місце.

Це ще магнітики івсе, магнітне і не все ще, що ви , мої любі висилали мені.

Найвища нагорода. Дякуючи Тані Штиньці, за роботу на форумі, вашу підтримку,ваше визнання маю таку грамоту.Дякую дівчата. Таню, дощик теж зайняв своє місце на кухні , над дверима.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 2:02 PM | Повідомлення # 1508
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Декілька фото нових старих вишивок і моя невеличка купка скарбів. Треба буде зробити детальні фото і додати до свого диску.

...........................................................................................

...........................................................................................

..........................................................................................

.......................................................................................


..........................................................................................

..........................................................................................

..........................................................................................

..........................................................................................

.........................................................................................
Всі вишивки привезені з села Горішнє, колись Ляшки,Жидачівського району,що на Львівщині.Село недалеко від Ходорова, малої батьківщини Ольги Возниці, може деякі узори є такі, що зустрічаються в неї.
Любязно шукала на горищі старі рушники Демчишин Оксана Купріянівна.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 2:08 PM | Повідомлення # 1509
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Впевнено готувалися на свята. Навіть пошила собі обновку.

Манжети зі стійкою вишивала на ВАРВАРИ.

Безрукавку вишила трохи давніше, пошила Ліля Кадайська.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 2:12 PM | Повідомлення # 1510
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline

.......................................................................................

......................................................................................


......................................................................................

......................................................................................

Юля витинала закладинки для вікторини на "ЯЛИНКУ ПО_ УКРАЇНСЬКИ". Потім ми їх ламінували.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 2:17 PM | Повідомлення # 1511
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline

Зробила подарунок Лілі,вона народилася 6 січня, подарувала їй дідуха, маленьку картонну шопку, вишитий бісером образочок. Діма помагав вишивати.
Так бабця завжди ставила на Різдво на столі. Дідух, коло дідуха шопка і свічка. Шопку робили завжди самі , було за щастя, коли хтось мав родичів за кордоном, приміром в Америці, кому така шопка приходила в подарунок, її берегли як зіницю ока.

Маленькі підсвічники, що додекорувала сама та відправила дівчатам в подарунок. Кому, побачимо?!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 2:40 PM | Повідомлення # 1512
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
4 СЧНЯ В НОВОМУ РОЗДОЛІ ВІДКРИЛАСЯ " ЯЛИНКА ПО-УКРАЇНСЬКИ"
Припідпримці МБКЦ "МОЛОДІСТЬ", ПП Шабан О. В., котра надала багато клаптиків тканин, оздоблювальних матеріалів, співвласників мережі магазинів "Родинна ковбаска" у м. Новому Роздолі - пп. ГУЗИК О. А., САЛІЯ В. О. - котрі напередодні свята святого Миколая оголосили конкурс " Виготов власними руками новорічну іграшку, котра прикрашатиме ялинку твого міста, та обміняй на солодкий подарунок", котрй теж вела ваша покірна слуга. Іграшки теж були передані в наш міський будинок культури.А виробів була близько 200 штук.Бо діти приносили по дві , а дехто і по три.

Свято відкривають маленькі сніжинки народного зразкового ансамблю "ВЕСЕЛКА". З боку ви бачите прикрашені скляні двері фой"є , аїх є аж 10, вони всі з витинанками роботи діват нашого рукодільног клубу"РОЗДІЛЬЧАНКА"

Відкриває вечір директор Ірина Іванівна Сагало.

Таквиглядали ялинки. Ангели, нитяні ляльки,сердечка, кульки з сіна...

Загальний вигляд.

Рукодільний клуб дарує дідуха директору будинку культури.

Співає Марія Іскандарова- соловейко нашого міста І Люба Михайлівна Худяк - збирачка і поціновувачка вишиванок. Я вже напросилася до неї в гості, тож буду мати старі нові узори для власного використання.

Ну яке свято без мого чоловіка. Яв той день так замучила його завданнями...... Треба було підлеститися., що я і роблю...

Вечорниці з "ДЖЕРЕЛОМ".

Танцює "Веселка".

Танцює "ГОРДОЛЯНКА",ексучасниці "ВЕСЕЛКИ", так, як "Веселка" дитячий ансамбль....

З Різдвом та Новим роком.

Учасниці рукодільного клубу "РОЗДІЛЬЧАНКА"

Ольга Іванівна, Ірина Іванівна , я та Наталя Гуменна.

Коло шопки. Шопка прикрашена етно-кульками з сіна.

І ще я власною персоною біля гарних скляних витинанкових дверей.
І так було виготовлено близько 90 ангеликів, 40 кульок з сіна, 30 нитяних ляльок, 40 сердечок, близько 200 витинанок і ще 200 різних іграшок, що виготовили самостійно діти нашого міста.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 2:53 PM | Повідомлення # 1513
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Ще отримала подарунок від чоловіка. дві книжки. Які показувала нам Олімпія.

Це вишивка бойків Дарії Петречко, і вишивка закарпатців Романа Пилипа.
Перша дуже нагадує мені вишиття мого рідногго села Устя, ми тут від бойків зовсім недалеко.Узори дуже і дуже гарні.



80 сторінок гарних узорів,що переплетені віршами. Рекомендую.
Шикарне вступне слово пані Наталії Кляшторної, яка дуже і дуже приємна в спілкуванні.




Також , друга книжка - це свого роду енциклопедія вишивки закарпатців. Для поціновувачів нашої вишивки.Також рекомендую.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 3:05 PM | Повідомлення # 1514
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline

На останок хочу показати ще вам заправлену в раму "Богородицю Остробрамську", що вишив Діма,котра їде в подарунок за кордон.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 3:12 PM | Повідомлення # 1515
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Ні ні , це ще не все. Ви думали що це все? Ви, помилилися....
ДАЛІ БУДЕ...........


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 3:30 PM | Повідомлення # 1516
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
На Різдво у нашому місті відкрили українську греко-католицьку церкву. Одна з найбільших у Львівській області.
Прошу полюбуйтеся.

.......................................................................................

.......................................................................................

......................................................................................

.................................................................................

.....................................................................................

................................................................................


...................................................................................


..................................................................................

......................................................................................

......................................................................................

......................................................................................

......................................................................................


ДАЛІ БУДЕ.......


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
sjana_ifДата: Середа, 2013-01-09, 3:30 PM | Повідомлення # 1517
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Лесю, як я люблю читати цю майстерню! Хотіла вже сказати - книжку - бо враження саме таке: читається легко, цікаво і завжди хочеться знати, а що ж там трапиться далі smile

 
sjana_ifДата: Середа, 2013-01-09, 3:32 PM | Повідомлення # 1518
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Храм просто неймовірний! А скільки в Новому Роздолі людей, і як довго будувалася церква?

 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 3:41 PM | Повідомлення # 1519
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
sjana_if, дякую за те , що читаєш. Пишу так, як є , може тому цікаво.
Церква почала будуватися зразу з встановленням незалежності певно рік 93-94.Населення в нас зараз 40 тисяч. Колись було 60. Місто депресійне . Дуже мало підприємств працює. Колись видобували сірку, переплавляли. Потім збудували великий в Радянському Союзі завод складних мінеральних добрив, таких заводів було три. Виготовляли нітроамофоску, продавали в цілому світі. Завод давно не працює, а тіж самі добрива ми тепер купуємо в Китаї.
Але церква наша гарна. Мені подобається, що вона вся біла- біла...., така велична.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-01-09, 3:48 PM | Повідомлення # 1520
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Ну ось на разі відзвітувалася за минулі місяці. Вони були плідними , яскравими , насичені подіями, подіями добрими, бо ми всі чекали Різдва. Святкуймо ще. smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Dmutrik09: Мої скарби
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.