| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 11:54 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Dmutrik09: Мої скарби
Dmutrik09: Мої скарби
Dmutrik09Дата: Субота, 2010-02-20, 3:20 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дякую адміну за відкриття теми. Сюди винесу свої майстер класи для зручності
МАЙСТЕР КЛАС ПО НАБИРУВАННЮ
МАЙСТЕР КЛАС ПО НАСТИЛУ ( складна мережка з чисницями та прутиками)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Bullet - Неділя, 2014-10-19, 1:39 PM
 
lady-vДата: Понеділок, 2010-08-23, 4:14 PM | Повідомлення # 221
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Dmutrik09, Мудрі правила, треба собі також на озброєння взяти smile

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
УкраїнкаДата: Понеділок, 2010-08-23, 6:00 PM | Повідомлення # 222
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Dmutrik09, чудова сорочка,мудрі правила Скажіть тільки,коли ви встигаєте? biggrin


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
nosiknataДата: Понеділок, 2010-08-23, 6:17 PM | Повідомлення # 223
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Величезне спасибі за відповідь!!! буду чітко слідкувати за виконанням усіх пунктів!!
Насправді, як іноді замовник почне висувати умови то краще відправити людину в магазин і сказати - купіть самі то, що ви хочете, бо ціна моя за то що ви хочете буде набагато вищою .
+1 за часові рамки +100 за " Вишита сорочка не може бути дешевою" + 1000 за "Не спрощувати узорів, а навпаки,додавати щось своє "
Дякую, ще раз!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
010101Дата: Вівторок, 2010-08-24, 1:26 AM | Повідомлення # 224
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Dmutrik09, класна сорочка поїде до Канади
У Вас чудові правила. Якщо колись прийдеться вишивати на замовлення - візьму собі на озброєння обов'язково.
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2010-08-24, 12:16 PM | Повідомлення # 225
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline

Любі мої і дорогі фороумчанки та гості нашого форуму!
Вітаю вас усіх з днем нашої Незалежності! Зичу всім доброї і процвітаючої неньки-України, сил, наснаги працювати на її благо! Гордості за нашу Україну!А також своїм і нашим вишиванням підносити нашу культуру на ще вищий щабель...Нашими рукодільними виробами милуються в цілому світі!
Вітаю вас з цим світлим днем своєю картиною, вишитою у 2005 році. Вишитий типовий галицький пейзаж: тече річечка, кладка ( тобто місточок) і стара зламана верба, котра не дивлячись ні на що, відросла.Верба напевно э символом України, котру рубали і викорінювали все національне.... Але ми все ж таки є... Потроху піднімаємося з колін, виростають наші діти....
Тож зичу всім нескореності, віри і впевненості! Зі св"ятом!
Всім праглим цієї схеми- пишіть в приват!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Вівторок, 2010-08-24, 12:21 PM
 
lady-vДата: Вівторок, 2010-08-24, 3:32 PM | Повідомлення # 226
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Лесю, картина дійсно символічна. Вітаю Вас з Днем Незалежності! Бажаю всього найкращого

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2010-08-24, 3:56 PM | Повідомлення # 227
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
lady-v, дякую, взаємно! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
KalunaДата: Четвер, 2010-08-26, 1:26 PM | Повідомлення # 228
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Dmutrik09, гарна сорочка, зі змістом і настроєм! Дуже приємно бачити такі майстерно виплекані речі! Дякую Вам.
Лесю, скажіть будь-ласка, скільки часу зайняла така робота? В роботі зразу у Вас одна робота чи кілька різних?
А правила дуже ПРАВИЛЬНІ wink



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
сяняДата: Субота, 2010-08-28, 8:46 PM | Повідомлення # 229
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Dmutrik09, Яке чудо Ваша сорочка tongue tongue tongue
Дуже цікаво та незвично вишито. Молодець!!!
Нехай з радістю носиться.
А щото за шви? Настил я розібрала, а решту?

Додано (2010-08-28, 8:46 PM)
---------------------------------------------
Маю на увазі сорочку з повідоблення 219

 
СОЙКАДата: Субота, 2010-08-28, 9:27 PM | Повідомлення # 230
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 53
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Dmutrik09,
Вже другий день читаю форум не відриваючись.А тут натрапила на цю тему.Хочу вам дуже сильно подякувати,що ви так просто і щиро ділитися з нами своєю колекцією вишивок.Чудові роботи,справляє незабутнє враження!Надихає на творчість і допомагає боротися з лінню smile .
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2010-08-28, 11:56 PM | Повідомлення # 231
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
сяня, сорочка вишита на сірому льоні , як ви вже сказали настилом, ще є косичка, мережка прутик і мережка павучками. Також краї манжет, коміра та низу сорочки оброблено зубцюванням.
На рахунок часу.Сорочку вишивала приблизно два місяці. Треба врахувати, що я ще працюю на роботі і було літо : ми і відпочивали і подорожували, і щось консервували і їздили в село...
Хочеш чи не хочеш, але вмене завжди чомусь у процесі є декілька робіт: в станку стоїть заправлена картина, висить рушник на вішачку, зараз закінчую собі блузку, що мабуть відправлю на конкурс: " Для себе любимої", готуюся своїй донечці вишивати блузку, чоловікові викроїла сорочку, купила нитки - узор ще не визрів у моїй голові,ще хтось інколи принесе блузку чи сорочку змережити.... І ще напевно синочок попросить чергову вишиванку, бо мабуть з останньої вже виріс....
Дівчата дякую за приємні слова і рада поділитися з усіма своїми скарбами, от тільки завтра буде мій синочок і буде знову викладати мою колекцію, бо з часом у мене величезна проблема... ну напевно не тільки в мене... wink

Додано (2010-08-28, 11:56 PM)
---------------------------------------------
СОЙКА, до речі ви зіЛьвіщини? Звідки ви якщо не секерет?! Ми напевно вже -Земляки?! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СОЙКАДата: Неділя, 2010-08-29, 10:28 AM | Повідомлення # 232
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 53
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Dmutrik09,так я Львів'янка,буду рада спілкуватися з земляками! biggrin
До речі хочу Вас запитати,я виношую ідею вишити сорочку собі і чоловіку.Зараз я на стадії вибору тканини.Хочу щоб вона була натуральна,приємна до тіла,щоб на ній можна було вишивати хрестиком без канви і щоб вона не мала по собі ущільнень які не знати якою дорогою обходити.Тобто шукаю якісну тканину.Зважаючи на Ваш величезний досвід може ви порадите яку краще придбати чи льон,чи полотно і якого виробника? Бачила що в магазинах навіть італійський льон є,але не знаю як він для вишивання і чим він відрізняється від нашого? Буду вдячна за відповідь smile
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2010-08-29, 12:48 PM | Повідомлення # 233
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
СОЙКА, переважно вишиваю на нашому льоні, або на льоні з лавсаном. Зараз викроїла кравчиня блузку для доні на білому льоні- такому, що добре рахується, то буду вишивати різними швами. А чоловікові викроїла сорочку з такого сірого, грубого плетіння льону, що аж пахне травою, але там трошки тяжко вишивати хрестиком чи гладдю, бо ниточки не є дуже рівні, але я буду вишмвати настилом , а там саме головне зробити перший ряд, а далі піде, як по маслу...
Спочатку треба льон попрати, бо потім дуже сяде (натуральний, без домішків), і брати треба такий льон із запасом. На італійському льоні зізнаюся чесно не вишивала...
Коли сумніваюся в тканині, то роблю так: іду в магазин і люблю мацати тканину і роздивлятися і просто вже по ходу дивлюся чи буде зручно мені вишивати, бо коли беру, тодивлюся чи зробиться мережка, які завеликі будуть хрестики, чи інші шви, питаю про склад у продавців.Часо беру кусок тканини, і він ще довго лежить допоки придумаю, що з того має бути...А взагалі я люблю експериментувати, люблю щось шукати нове, щось придумувати...
Так що конкретного нічого вам не сказала- беріть те, що приглянеться оку і припаде до душі, і щоб зручно було вам вишивати, відчуйте тканину руками і душею...
І ще коли ідете в магазин , то маєте знати якого фасону має бути сорочка чи блузка, щоб знати яку тканину підбирати: тверду чи падисту і маєте знати приблизно, який буде узір, відсутність чи присутність мережки, тоді вже з цього розмаїття тканин виберете точно те,що вам потрібно...
Буду завжди рада допомогти!!! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СОЙКАДата: Неділя, 2010-08-29, 2:19 PM | Повідомлення # 234
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 53
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Dmutrik09, дуже дякую за інформацію!
Найкорисніша порада:відчувати тканину душею і серцем! smile
Мені б ще кравчиню хорошу знайти.Вроді у Львові є один салон(поки що не називаю, щоб не рекламувати),де працюють кравчині з Франківська,вони спеціалізуються по покрою саме сорочок під вишивку,знаються на тканинах.Чи може Ви знаєте, що хтось користувався їхніми послугами,які відгуки? Бо є й такі які кроять аби лиш покроїти,а потім вишивка на ковмірчику з'їзжає до 1см вверх,або вниз.
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2010-08-29, 4:57 PM | Повідомлення # 235
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Кравчиня- це один із найголовніших факторів. Треба знайти собі добру кравчиню і з нею співпрацювати!

Додано (2010-08-29, 4:30 PM)
---------------------------------------------
Представлені архівні фото викладені з ознайомчою ціллю. Не для тиражування і копіювання чи видавання в засобах масової інформації. Використання фото в комерційних цілях БЕЗ ЗГОДИ АВТТОРА заборонено. Леся Демчук.
Нещодавно переглядала свій домашній архів і хочу показати вам фото своїх близьких людей і як мінявся наш галицький стрій на прикладі цих світлин.

З права моя прабабуся по материній лінії- Клим Софія фото до 1915року. Я пам"ятаю її , бо померла коли було мені 15 років.Дуже мене любила.До останнього шила собі димки- спідниці в ручну, вишивала блузки.На рукавах і по шиї завжди було в неї вишито. шкода мені зараз, бо знала вона багато різних швів....
Прабабуся померла коли їй було96 років...
С.Устя, Львівщина

Додано (2010-08-29, 4:36 PM)
---------------------------------------------
Зверху зліва стоїть моя бабуся Пелагія по батьковій лініїї, сидять прадід Григорій в капелюсі і прабабуся Анастасія, чомусь вбрана в беретку.... Подивіться яке широке вишиття на чоловічих сорочках! Закликаю усіх шити сорочки з широким узором!
Приблизно 1940 рік с.Устя Миколаївського району.Львівщина
.

Додано (2010-08-29, 4:41 PM)
---------------------------------------------
Крайня справа Катруся- дочка прабабусі Софії.На звороті світлини пише: " Миколаїв, дня18 липня.1939 року.Наслужбі"


Додано (2010-08-29, 4:57 PM)
---------------------------------------------
Ця світлина прийшла з Аргентини для дідуся мого чоловіка- зображена братова- дідового брата дружина. Датована 1943 роком- як не дивно у війну під час окупаціїї доходили все ж таки листи...

ДАЛІ БУДЕ....


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТМКДата: Неділя, 2010-08-29, 7:13 PM | Повідомлення # 236
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Як цікаво! Такі гарні фото і такі красиві люди! Справжня історія не тільки твоєї сім"ї, а країни.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
СОЙКАДата: Неділя, 2010-08-29, 10:21 PM | Повідомлення # 237
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 53
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається, що про костюм львівського регіону в інтернеті найменше інформації є.Буду щаслива,якщо я помиляюся.
Dmutrik09,Ви молодчинка! Не перестаєте дивувати новою інформацією. tongue
 
BulletДата: Неділя, 2010-08-29, 11:31 PM | Повідомлення # 238
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
як мінявся наш галицький стрій на прикладі цих світлин.

супер-задум! Дуже цінні фото!!! Я вам по-хорошому заздрю, бо (вже колись я писала), старовинні світлини мого роду не передаютьісторичного строю епохи! sad

А тут таке. Скарб!

Quote (Dmutrik09)
Датована 1943 роком- як не дивно у війну під час окупаціїї доходили все ж таки листи...

Я б сказала інакше: укрпошта не змінилась з того часу і працює так само. Тобто іноді навіть листи доходять ;)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2010-08-31, 2:15 AM | Повідомлення # 239
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Представлені авторські вироби викладені з ознайомчою ціллю. Не для тиражування і копіювання чи видавання в засобах масової інформації. Використання авторських схем в комерційних цілях БЕЗ ЗГОДИ АВТОРА заборонено. Автор : Леся Демчук.

Доброго вечора любі форумчанки! Хочу представити вашій увазі чергову вишиванку, яка вишивалася спеціально для 1-вересня!
Вишита блузка на основі червоно-чорних дрогобицьких узорів, зібраних Мирославою Кот. Червоно-чорні троянди і ланцюжкові орнаменти я перетворила на різнокольорові і наситила яскравими фарбами ниток DMC i ANCHOR. Мережки виконані мотковим турецьким шовком . Шовк надає виробу св"ятковості і трішки не зайвого полиску....
І ще в мене також св"ято - чоловік викував для мого старого манекена " ноги". Ожив старий манекен, подивіться!
ДАЛІ БУДЕ.......


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТМКДата: Вівторок, 2010-08-31, 10:29 AM | Повідомлення # 240
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Яка краса! Леся, ти чарівниця!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Dmutrik09: Мої скарби
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.