| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 8:04 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Авторська та етнічна вишивка Tana (Ідеї, традиції, сучасне втілення)
Авторська та етнічна вишивка Tana
TanaДата: Середа, 2010-02-17, 9:30 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ласкаво прошу в мій щоденник на форумі!
Мої уподобання схиляються до етнографії, традиційного вбрання, технік вишиття, історії вишивки. Спробувала привнести елементи народної вишивки в речі повсякденного вжитку. З величезним задоволенням все ще створюю закладинки в улюблену книжку, одяг та аксесуари з народними швами і орнаментами. Люблю споглядати і працювати з музейним колекціями.

Зараз запрошую Вас пошити вишиванку собі в  довгобуді Виплекана сорочка,
пошити вишиванку близькій людині в Сорочковий легкоший
та долучитися до відтворення старовинних орнаментів в проекті  Вишивка етнографічна:«Украинский народный орнамент:вышивки, ткани, писанки» О.П. Косачева, Киев,1876

Більшість поточних робіт викладала в мережі в ЖЖ http://tana-sribna.livejournal.com/ , який переїхав на http://napolotni.blogspot.com/
Найбільш активно моє творче життя протікає в мережі фейсбук www.facebook.com/tana.sribna

Знаю, що мій досвід і напрацювання зокрема на цьому форумі стали в нагоді багатьом людям. Сподіваюсь, завдяки цій темі, коло однодумців розшириться. Приємних вражень!
Прикріплення: 6902555.jpg (72.9 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2012-06-11, 7:12 AM | Повідомлення # 961
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Яга, підтверджую)))


Найяскравіші роботи за змістом, якістю та ставленням до своєї вишивки у Лідії Бебешко (домовились про можливість зустрічі для нашого форума)


Білі полтавські сорочки Ніті Іпатій, очіпки Валентини Ануарової, де-які пояси, навіть трішки поткали на станочку... Це був нечисельний за кількістю майстрів ярмарок і ще менший за кількістю відвідувачів. Другого дня гроза, злива, впав шматок(!) дерева на машину неподалік нас, добре, що ніхто не постраждав. Змокли всі, щоправа за години дві повністю обсохли. Емоцій купа, різних. З антикварних виробів вартих уваги були хіба що сорочки з Новгород-Сіверського району (Чернігівщина)


Прикріплення: 2519694.jpg (83.7 Kb) · 3004429.jpg (84.0 Kb) · 5476143.jpg (81.8 Kb) · 6545984.jpg (144.5 Kb) · 0618098.jpg (162.3 Kb) · 5209026.jpg (165.7 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: Понеділок, 2012-06-11, 10:49 AM | Повідомлення # 962
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Tana, які чудові світлини тут, у Вас! А які ж, ви, дівчата, гарні!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ZetaДата: Понеділок, 2012-06-11, 11:58 AM | Повідомлення # 963
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Таню,вітаю з чудовим ярмарком! дуже гарні світлини - ти і Kaluna такі світлини старожитностей завжди викладаєте,що аж слинки течуть cool дуже рада за вас,що все це живцем бачите - а ми завдяки цім світлинам теж просвіщаємся,бо вчора була на ярмарку у себе в Донецьку - так крім моїх 2-х сорочок більше нічого не було cry навіть фотографувати не стала - так сумно було





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
РолічокДата: Понеділок, 2012-06-11, 3:01 PM | Повідомлення # 964
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Тяню, гарні світлини! і ти така красуня на них! твій костюм ще чекає на тебе ;). хоча він твоєму автентичному вбранню не конкурент.
я вже захистилась. зайди подивись новиники на моїй сторінці.
а що то у тебе за прикраси? можна ближче?



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2012-06-11, 4:47 PM | Повідомлення # 965
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
lady-v, Zeta, дякую, копаємо те, що можна, викладаю ще фото з так званої весільної хатки, хоча насправді мені там було дуже сумно від запустіння, павутиння, облупленості стін, стелі, старих-престарих потрісканих хлібних виробів. На фото якось красивіше, ніж насправді. Але принаймні хоч такий шматочок народнлої архітектури і побуту з селища Пирогів.









а що то у тебе за прикраси? можна ближче?

Верхня нитка -- прабабусині коралі, середня -- агат жовтий, нижня полімерна глина від ЖЖ-майстрині http://tashakp.livejournal.com/65129.html
Прикріплення: 2276075.jpg (98.4 Kb) · 3964570.jpg (83.2 Kb) · 1900278.jpg (102.8 Kb) · 0371269.jpg (85.1 Kb) · 6775632.jpg (75.6 Kb) · 9229080.jpg (85.4 Kb) · 8353859.jpg (66.8 Kb) · 1813528.jpg (80.0 Kb) · 2776620.jpg (100.8 Kb) · 8912505.jpg (30.5 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-06-11, 5:33 PM | Повідомлення # 966
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
На фото все дуже свiже вийшло. Павутиння не видно. А ти, то i казати не про що - красуня!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
TanaДата: Понеділок, 2012-06-11, 5:45 PM | Повідомлення # 967
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Oленка, дякую на доброму слові, але вже хочу вилізти з прабабусиних речей і доробити собі гарний одяг, сучасне етно.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LyubovДата: Понеділок, 2012-06-11, 7:20 PM | Повідомлення # 968
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Танюша, спасибо за фото: все так по-старинному, по-взаправдашнему, как мы говорили в детстве. Скажи, пожалуйста, а эти туеса под крышей - из чего и для чего они? Интересно!
 
olimpiaДата: Понеділок, 2012-06-11, 7:49 PM | Повідомлення # 969
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (Tana)
Фото з Гончарного центру

Таню, а де це?


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
РолічокДата: Понеділок, 2012-06-11, 8:19 PM | Повідомлення # 970
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Tana, а виглядають як одне ціле! дуже гарні! і тобі до лиця!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
KalunaДата: Вівторок, 2012-06-12, 0:24 AM | Повідомлення # 971
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Quote (Tana)
вже хочу вилізти з прабабусиних речей і доробити собі гарний одяг, сучасне етно.

+100
я теж wink правда в мене не прабабусині а з антикварного базару, кілька тижднів тому зрозуміла, що старовинної сорочки одягати більше не буду.
Тож, Таню, бери мене в компанію wink правда мені не "доробляти", а робити все від початку потрібно smile



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2012-06-12, 1:20 AM | Повідомлення # 972
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Lyubov)
а эти туеса под крышей - из чего и для чего они? Интересно!

Очевмдно для сипучих продуктів, які зберігались на горищі.

Quote (olimpia)
Quote (Tana)
Фото з Гончарного центру
Таню, а де це?

Це частина вишгородського заповідника -- Гончарний центр. Там павільйон із розкопаним гончарним кругом 11 ст., хата-музей, майстерня гончара, садок, ін. Мені там дуже подобається.

Quote (Ролічок)
Tana, а виглядають як одне ціле! дуже гарні! і тобі до лиця!

Я намагаюсь виховувати себе, свій смак , і почала активніше носити прикраси.
Quote (Kaluna)
Тож, Таню, бери мене в компанію wink правда мені не "доробляти", а робити все від початку потрібно smile


Quote (Kaluna)
Тож, Таню, бери мене в компанію wink правда мені не "доробляти", а робити все від початку потрібно smile

Робитимемо. Гуртом добре й батька бити. В мене знайоме тобі відчуття, що достатньо вже звідти (з минулого) я взяла, хочу робити своє для себе. Для родини вдається, а себе щось недолюблюємо. Виправлятимемось. Як сказала Валентина Ануарова, що час меня зняти ганчірку з голови (мала на увазі пов'язку мою конопляну). Тому охоче , Олю, створюватимемо собі гардероб для життя, а не тільки "костюм" для фестивалів.

Дякую всім моїм гостям за добрі слова і за те, що не оминаєте мою майстерню!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-06-12, 2:23 AM | Повідомлення # 973
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Tana)
Очевмдно для сипучих продуктів, які зберігались на горищі.

Зберігали злаки на горищі. Пшеницю, жито, овес. У маминої хресної стоїть досі така " штукенція " на горищі.
Quote (Tana)
Робитимемо. Гуртом добре й батька бити. В мене знайоме тобі відчуття, що достатньо вже звідти (з минулого) я взяла, хочу робити своє для себе. Для родини вдається, а себе щось недолюблюємо. Виправлятимемось. Як сказала Валентина Ануарова, що час меня зняти ганчірку з голови (мала на увазі пов'язку мою конопляну). Тому охоче , Олю, створюватимемо собі гардероб для життя, а не тільки "костюм" для фестивалів. Дякую всім моїм гостям за добрі слова і за те, що не оминаєте мою майстерню!

Дівчата і я задумалася над цим все вишиваємо комусь, бо хтось просить,а для нас, для наших рідних завжди не вистарчає часу.... Треба щось робити вже для себе.! smile
Гарні ви дівчата! І музей , і музейні речі на фото виглядають гарно. Люблю сто раз такі фото переглядати, і завжди чомусь цікаво і спокій такий на душі....
Бачу таим ще Саша Пренко заглядає на фото. Вітання майстрині. smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТетянаДата: Вівторок, 2012-06-12, 9:04 PM | Повідомлення # 974
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Гарні ви дівчата! І музей , і музейні речі на фото виглядають гарно.

v Спасибі за фото! Зразу згадалось дитинство, бабина хата (з дубових колод), лави, кілочки, на які рушники вішали, домоткані рядна і запах сушених трав і дерева...
Quote (Dmutrik09)
Треба щось робити вже для себе.!

Яка слушна думка! Хоч бери і конкурс проводь: "Для себе, рідної". Бо у мене вже 4 роки лежить невишита сорочка!
Давайте, беріться, дивись, і ми натхненням сповнимось!
 
TanaДата: Вівторок, 2012-06-12, 9:44 PM | Повідомлення # 975
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
Яка слушна думка! Хоч бери і конкурс проводь: "Для себе, рідної".

Quote (Dmutrik09)
Дівчата і я задумалася над цим все вишиваємо комусь, бо хтось просить,а для нас, для наших рідних завжди не вистарчає часу.... Треба щось робити вже для себе.!


Може у формі довгобуду, з мікрозвітом щотижня, що зробили для себе? Візьмусь координувати.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-06-12, 10:02 PM | Повідомлення # 976
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (Tana)
Може у формі довгобуду, з мікрозвітом щотижня, що зробили для себе? Візьмусь координувати.

і я до вас приєднаюсь - а то точно до себе руки не доходять biggrin






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Na_talkaДата: Вівторок, 2012-06-12, 10:13 PM | Повідомлення # 977
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
Я теж приєднаюсь.
 
LyubovДата: Середа, 2012-06-13, 0:13 AM | Повідомлення # 978
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Девушки, спасибо за пояснения в отношении таких красивых и вместительных торбочек! Что касается вышивки "для себя, родной" - согласна: к сожалению, "сапожник без сапог"! sad Надо срочно исправлять положение!!! wink
 
BulletДата: Середа, 2012-06-13, 1:21 AM | Повідомлення # 979
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Може у формі довгобуду, з мікрозвітом щотижня, що зробили для себе? Візьмусь координувати.

+1 !!! Хоч у форумі і заборона писати такі короткі коментарі. О, вже довгий коментар smile Таня, я підтримаю, я візьму участь!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2012-06-13, 7:45 PM | Повідомлення # 980
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, гуртом одягнемось пристойно))) Підготую текст, а розпочнем, як тільки вівішу конкурс сорочок, так що збирайтесь із думками/силами/нитками/схемами і тканиною.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Авторська та етнічна вишивка Tana (Ідеї, традиції, сучасне втілення)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.