| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 6:31 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Авторська та етнічна вишивка Tana (Ідеї, традиції, сучасне втілення)
Авторська та етнічна вишивка Tana
TanaДата: Середа, 2010-02-17, 9:30 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ласкаво прошу в мій щоденник на форумі!
Мої уподобання схиляються до етнографії, традиційного вбрання, технік вишиття, історії вишивки. Спробувала привнести елементи народної вишивки в речі повсякденного вжитку. З величезним задоволенням все ще створюю закладинки в улюблену книжку, одяг та аксесуари з народними швами і орнаментами. Люблю споглядати і працювати з музейним колекціями.

Зараз запрошую Вас пошити вишиванку собі в  довгобуді Виплекана сорочка,
пошити вишиванку близькій людині в Сорочковий легкоший
та долучитися до відтворення старовинних орнаментів в проекті  Вишивка етнографічна:«Украинский народный орнамент:вышивки, ткани, писанки» О.П. Косачева, Киев,1876

Більшість поточних робіт викладала в мережі в ЖЖ http://tana-sribna.livejournal.com/ , який переїхав на http://napolotni.blogspot.com/
Найбільш активно моє творче життя протікає в мережі фейсбук www.facebook.com/tana.sribna

Знаю, що мій досвід і напрацювання зокрема на цьому форумі стали в нагоді багатьом людям. Сподіваюсь, завдяки цій темі, коло однодумців розшириться. Приємних вражень!
Прикріплення: 6902555.jpg (72.9 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2010-11-15, 11:30 AM | Повідомлення # 181
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
побажайте мені виграти слінг для нової людини, яка скоро прийде у цей світ!

бажаю!!!
Якась наша підтримка можлива?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2010-11-15, 11:53 AM | Повідомлення # 182
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Якась наша підтримка можлива?

Особисто від Вас чекаємо дії і спонукаємо до неї, підтримувати будемо вже ми)))

Серед моїх родичів гарбузових двоє жінок скоро мають народити, сподіваюсь, якщо виграю слінг, ощасливлю ту, яка скоріше справиться з поставленою задачею)))

cherry, lady-v, pars, дякую ! Мама не може писати інакше)))

Quote (Світланка)
Можна практичне питання? Чи безпечні слінги? чи не висковзне звідти дитинка (бо дітки ДУЖЕ рухливі)? і чи не шкодить це спинці?

Все це докладно і кваліфіковано на http://www.lelia.com.ua/
Безпечно, дитина як у гамаку, що те саме, що у маминому животі, спинка розвантажена, природнє положення -- в перші місяці -- в позі зародка, потім жабки... Діти справдві дуже рухливі, Сашуня взагалі не сидить, тільки рухається, а в слінгі вона також може рухатись, але надійно притулена до мами чи татка, якщо правильно посадити -- і зручно буде обом. Якщо неправильно -- тоді і муки, і незручності. Це справа досвіду. Ми навчились, і нам сподобалось. Звісно, все треба пробувати. На мамських формах частенько обговорюють ці питання. Ми обрали "Лелю " з кількох причин: наше, рідне, традиційне ....льон (наш слінг лляний), а хто мене добре знає, той розуміє, як я люблю і ціную цю тканину. Прекрасна якість і дуже доступна ціна, особливо якщо порівнювати з іншими слінгобрендами.
Сподіваюсь, коли вашій родині буде потрібно, ми радо поділимось досвідом. wink


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЮлияДата: Субота, 2010-11-27, 0:18 AM | Повідомлення # 183
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Tana, побувала вперше у вас "в гостях". Дуже й дуже сподобались закладочки! Такі чарівні всі, навіть якоюсь теплотою і душевністю віє від них... Дуже-дуже всі гарні!!!! А "Бравісімо" - то взагалі - шедевр!!! Скажіть, будь-ласка, а чи можете ви зробити закладочку на замовлення і вислати поштою? Всі витрати, в т.ч й за пересилку я, звісно, оплачу. Буду дуже-дуже вдячна! Дуже вже хочеться таку довершену річ хоч в руках потримати.

Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
TanaДата: Субота, 2010-11-27, 12:40 PM | Повідомлення # 184
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Юлия, дякую красно і запрошую Вас в мій ЖЖ, тут більшезакладинок в улюблену книжку, напишіть в приват, яка Вам більше до вподоби, а решту вирішимо.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2010-11-28, 12:40 PM | Повідомлення # 185
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Таню! Переглядала щойно твої ЗАКЛАДИНКИ! Просто закладинкове Царство! Краса!І красотище!!!....... wink Молодець! Нових тобі творчих підходів!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Неділя, 2010-11-28, 1:56 PM | Повідомлення # 186
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую, Dmutrik09! Похвалюся ще публікацією у збірці матеріалів конференції "Старожитності Вишгородщини", де надрукована моя стаття про традиційну вишивку Київщини.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЮлияДата: Неділя, 2010-11-28, 2:04 PM | Повідомлення # 187
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Tana, я теж вчора відвідала ваш ЖЖ! Не передати словами в якому я захопленні! Така краса й оригінальність! Все-таки хочу спробувати зробити хоч щось подібне сама (хоча дуже смутно собі уявляю це) - види швів використаних вами вмію, а от технологія зборки - темний ліс. Якщо нічого не вийде, тоді замовлю вам хоч одненьку...

Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
TanaДата: Неділя, 2010-11-28, 3:15 PM | Повідомлення # 188
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Звичайний підгин і двосторонні шви, прошу, пробуйте! Дякую за схвальны відгуки

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2010-12-13, 7:55 PM | Повідомлення # 189
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ну, покажемо тут конкурсні наші роботи

З рушникового конкурсу 2010:
Весільний рушник
Схему цього рушника неодноразово викладали на форумі, в журналі «Вишиванка» вона подана низинкою, але вишито на рушниковому полотні дрібним хрестиком в три нитки кіровського муліне. Звісно, в орнамент внесені корективи, є жіночі і чоловіча частини та ін. Підігнуто мережкою простий прутик. Розміри 2,2х0,3м.
Сподіваюсь, дуже скоро цей рушник буде використано за призначенням.

«Вафельний» рушник на кухню
Відріз «вафельної» тканини з принтом, що нагадує візерунки української народної вишивки (берегиньки, геометризовані квіти та ін). Підрублений з двох боків; на гачок вішається на виплетену гачком (ось така тавтологія) петельку. Розміри 100х45 см.

З гри " Палітра. Жовтень у сірих тонах" Закладинка "Асфальтована доріжка у найкращу в світі книжку".
Вишивка по канві нитками -- сірою вовною і трішки червоним муліне. Шви характерні для Київщини: коса гладь з обводкою, подвійний хрестик, штапівка та ін.

З Вишиваємо артіллю. Третій сезон Листівка на день народження бабусі Анні Андріївні (до речі, завзятотої вишивальниці та спеціаліста по мережеву на рушниках і постільній білизні в молоді роки і вправному гачкуванню сумок-авосьок радянського періоду). В допомогу до "артільних" матеріалів використані заготовка для листівки з матовим полиском (на другому фото видно), намистинки, атласна стрічка, двосторонній скотч; кулькова ручка з червоною пастою.

Ще прихватки не відзняті. Виправлятимемось))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: Понеділок, 2010-12-13, 8:37 PM | Повідомлення # 190
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Tana, чесно кажучи я думала, що Ваш рушник буде серед переможців, ну дуууже він мені сподобався! ( тсс... по секрету: я за нього голосувала wink )
А боротьба була запеклою, і рішення не залежало від мене одної. Але це не міняє суті - він чудовий, як і всі Ваші роботи!
А Сашуня серед всіх цих фотографій - найкраща, як квіточка, хай росте здорова, розумниця, і така ж талановита як її мама


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
nadiya_tsynaikoДата: Понеділок, 2010-12-13, 8:46 PM | Повідомлення # 191
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Ну так значно краще: все в одному місці. І не треба гадати, хто ж це таку красу створив. smile
Доця на маму схожа.


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-12-13, 9:33 PM | Повідомлення # 192
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Таню! я знала, що це твій рушник! Чекай пошти щастя! Я вже зібрала пакуночки до Миколая! Сподіваюся ти будеш задоволена! І маленька Саша- Сашуня також, відправлю під кінець тижня, тоді і повідомлю ще раз! wink
І нових тобі робіт! Дякую за конкурс! Мій рушник залишився з одного боку трішки не дошитий! Шкода, не встигла через наші тотальні хвороби цієї осені....Значить , Таню, чекаю наступного рушникового конкурсу, нових тобі перемогна вишивальній та організаторській ниві! wink А нам нових конкурсів!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2010-12-13, 10:43 PM | Повідомлення # 193
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
lady-v, nadiya_tsynaiko, Dmutrik09,, дякую вам за всі ці слова і побажання, ми всі створюємо свято одна для одної, і всі переможниці!. Готуюсь оголосити конкурс рушниковий 2011.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЮстинкаДата: Понеділок, 2010-12-13, 11:57 PM | Повідомлення # 194
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 1
Репутація: 27
Статус: Offline
Tana, мені дуже подобаються ваші закладинки! З маминого дозволу користуюся одненькою! smile happy
 
shtynkaДата: Вівторок, 2010-12-14, 8:41 AM | Повідомлення # 195
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Tana, рушник просто чудо - і вже такий рідний після довгобудів wink

Не думала, що вафельний рушник на кухню - теж твоя робота... Оце хотіла знайти автора і віддячити за ідею, бо порилась у торбі із матеріалами, знайшла в себе стареньке полотно такого ж плану, вчора строчила серветки. Закінчу - покажу в майстерні )))

А Саша просто диво! Не віриться, що дітки так швидко ростуть... особливо чужі ))) Тільки начебто вітали тебе із народженням, а вже 9 місяців... Ух, молодці! Не встигнемо оком змигнути, як у нас з"явиться ще одна активна форумчанка wink Бо інтерес до вишивки вже проявляє, судячи із фото wink


Моя майстерня
 
TanaДата: Вівторок, 2010-12-14, 10:49 AM | Повідомлення # 196
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Юстинка, дякую, дуже приємно, сподіваюсь невдовзі побачити і Ваші закладинкові починання .
shtynka, дякую, ідея давня (раніше купувала готові рушнички переважко з українсько-вишиваними принтами); тепер з економічних питань і зважаючи на те, що дома з'явилась швейна машинка, заглядаюсь на відрізи таких тканин. Шукати в звичайних магазинах. Варіантів багато, різної якості, просто раніше якось не звертали увагу...
За Сашуньку окрема дяка, сподіваюсь, наш дитячий садочок на форумі тільки збільшуватиметься))) По темпераменту ми різні, але вже точно доня знає, що таке тканина і нитки, і в неї є улюблені нитки, переважно жовтного і червоного кольорів)))
Стовоно довгобудів. Таню, дяка тобі ще раз і ще раз, без довгобудів робота так швидко не зробилась би. Вже знаю, з якою роботою запишусь найближчим часом... Дякую за всебічну підтримку!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Вівторок, 2010-12-14, 6:52 PM | Повідомлення # 197
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Tana)
Ну, покажемо тут конкурсні наші роботи

перша робота - НАЙКРАЩА Сашуня так підросла! Дійсно, наче тільки народилася..... а вже така доросла Таткова копія! хай росте здоровенькою і щасливою у житті!



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
TanaДата: Середа, 2010-12-15, 4:07 PM | Повідомлення # 198
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Світланка, час спливає, мов гірська річка... І мамського спокійного життя нема.

Запрошую всіх сюди!

Леся Українка не відпускає.
Залаштунками таке: доні не сподобалось, як мама падає за сценарієм, плакала... ну, не могла я відмовити своїй юності і не підтримати єднання поколінь акторів театру, тож вийду на сцену в п'ятницю. Приходьте, хто маэ таку можливість.
Я не знаю, як працюють актори театру, цирку, коли в них маленькі діти. Складно.... Але хочеться...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2010-12-15, 4:53 PM | Повідомлення # 199
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
З рушникового конкурсу 2010: Весільний рушник

ах, я здогадувалась!! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2010-12-15, 4:58 PM | Повідомлення # 200
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ну, хто заглядав в довгобуди, мав здогадатись))Ще раз дякую Тані shtynka за тему і всім, хто проголосував, щоб я отримала теплесенькі дарунки на ніжки від Наді nadiya_tsynaiko, фотозвіт тут

Для akrena в обміні на сусідньому форумі зробила таку гольницю: тематика -- жирафи
"...Послушай… далеко, на озере Чад
Изысканный бродит жираф". Н.Гумилев

Бискорню-игольница, помощница в рукоделии. Сотворялась под музыку Елены Ваенги для человека, которые любит и ценит красоту и поезию. Канва, мулине, внутри байка, наполнитель -- рис -- "точилка" для иголок. Крестик, декоративные швы. Размер в диаметре 10 см.

Ще одна ідея, яка, сподіваюсь, буде розвинена в грі на форумі, -- кілька речей з одного мотка ниток. Наприклад,
Ще з обміну біскорню двосторонні І лялечки


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Авторська та етнічна вишивка Tana (Ідеї, традиції, сучасне втілення)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.