| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 11:30 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
lady-vДата: Вівторок, 2012-01-24, 12:25 PM | Повідомлення # 1901
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
а де, дозвольте поцікавитись, зв"язок?

Це моя особиста думка - шоу бізнес псує людей (я нікого не зобов'язую думати так як я wink )
Quote (Bullet)
я знаю людей богемних, але непитущих, світсьских, але незіпсованих розкішшю!

Вам повезло більше ніж мені wink
Quote (Bullet)
Оттой самий Басков, хоч і має голос приємний та прекрасний, але оце його "ЕЕЕЙ!" ресторанне в кінці кожної пісні так мене дратує.. але ж ніхто не заставляє його так егейкати, правда ж?

І мене дратує, а співав би він нормально в опері - ціни б йому не було cool
Quote (Oленка)
Хoч зi мною наче нiхто i не сперечаеться, я все одно ваажаю, що кожний ма"е право вирiшити, що зi свoiм талантом зробити

Я теж не хочу з Вами сперечатись але тут вступає в силу інший закон:
Quote (romannah)
а кому потрібна здорова конкуренція?

Надіюсь , я нікого не образила - просто хотіла висловити свою точку зору, і я усвідомлюю, що вона може не співпадати з точкою зору інших людей. Але давайте дивитись на те, що нас об'еднує, а не на те, що різнить wink
Quote (romannah)
Вишиваймо, дівчата! пропагуймо, як можемо Україну.


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
РолічокДата: Вівторок, 2012-01-24, 1:00 PM | Повідомлення # 1902
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, бачу, готуєшся до валентина... підставочки - все геніальне просто. мені більше сподобались з червоним окантуванням.


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
cherryДата: Вівторок, 2012-01-24, 1:48 PM | Повідомлення # 1903
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Лізо, які гарні підставочки! Мені з розами горохові сподобались дуже! А може, не атласну окантовку (лямівку, як у нас кажуть), а просту, якусь чорно-білу полосату? Я теж користую підставочки, ну не можу горнятко з кавою чи чаєм на голий стіл ставити biggrin
 
BulletДата: Середа, 2012-01-25, 2:26 AM | Повідомлення # 1904
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ролічок, ага, бачиш smile Готуюсь, але заплуталась зі своїм сайтом оки що, і справ в реалі купа навалилась... поки що тільки шию.. а дні йдуть, словом, з мене поганий вийшов бізнесвумен )))) Поки що!

cherry, так так Ромо, я теж не впевнена в тій лямівці (гарне слово))), тому і покинула поки що... чорно-білої смугастоїх тканини не маю, а бейку смсугасту у нас не продають... Тому я досі в роздумах, дякую за підказку!
Я теж і сама привчилась, і всіх підсадила на такі підставки. Але іноді гості знімають чашку і ставлять поряд з підставкою. Кажуть, ніби жалко: а раптом накапають? )))

lady-v, ой Вікторія smile Аж насмішили smile Оце щоб було максимальне, що нас роз"єднує ))))))) Слава богу, що ми всі різні і маємо різні думки. Таким чином ми обмінюємось досвідом і емоціями. Це круто, я вважаю smile
Щодо Баскова можна сперечатись скільки завгодно, але він сам вирішив співати на естраді, а не в опері.. тому що , може, мав причину? Може, відчув, що з ним щось не так? Чи просто захотів швидкої слави? Хто зна : )))
Та і взагалі, всі люди мають право любити когось чи не любити smile Хіба у вас не було відчуття неприйняття людини просто так, необгрунтовано, навіть без спілкування? Просто бачите людину - і вона вам неприємна?
Я думаю, це різні енергетики чи різні соціотипи... ну ми ж пам"ятаємо приказки про золотий рубль, який всім подобається. Люди - не золоті рублі :)))

Тому ніякої проблеми в суперечках не бачу і навіть не маєте чого вибачатись:) Вважаймо, що ви зайшли до мене на кухню і (раптом) почали вибачатись за те, що ви не любите осінь. А я люблю. А ви, наприклад, ні. І що? ))))

кажу ж: оце щоб всіх непорозумінь між нами і було )))))

думаю, що залишаю форум до кінця тижня. У мене завал (нажаль, поки що безгрошовий, але я сподіваюь на позитвине вирішення)))))) в реальному житті, руки до форума просто не доходять, компьютер переважно вимкнений, кнопки на форумі не замінені, ще трохи - і почнеться безлад. Тут би він вже давно і був, якби не модератори і координатори конкурсів (велика вам дяка, кохані!)

Побачимось в суботу!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2012-01-26, 11:30 PM | Повідомлення # 1905
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ПРОПОЗИЦІЯ ЗНИЩИТИ ВСІ ІКОНКИ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ.

А розпочинати відлік перемог з січня кожного року заново. Інакше у активісток форума буде довгий шлейф з іконок, часто одноманітних (наприклад, палітра).

Одразу попереджаю, що пустими ваші підписи не залишаться! За перемогу у кожному конкурсі ви отримаєте нову красиву іконку, клікнувши на яку, можна буде перейти на сторінку виграного конкурсу.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Четвер, 2012-01-26, 11:58 PM | Повідомлення # 1906
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, підтримала! звільнила місце для нових іконок wink


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-01-27, 4:22 PM | Повідомлення # 1907
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline



автоматично копіюю сюди свої оновлення на сайті, сподіваюсь, комусь будуть до смаку і/або дадуть натхнення на творіння чогось і для своєї домівки:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-01-27, 4:46 PM | Повідомлення # 1908
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
і ще дяка нашій форумчанці Катюні, яка прислала мені гардинні тканини, залишки та подіумні зрозки, з яких я вже почала робити ось що:



Катюня, гадаю, тут краще видно, ніж у веб-камері smile Дякую ще раз smile

А ще поки маю час, поділюсь з вами емоціями: вчора Оленка влаштувала мені другу екскурсію по Портланду, ми заїхали в магазин крафт-розпродажу, там такі красоти.. серце рукодільниці ледь витримало smile Але так цікаво і гарно, дякую, Оленко!!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: П`ятниця, 2012-01-27, 9:48 PM | Повідомлення # 1909
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Bullet, Враження таке ж, як і по веб-камері: КРАСА!!! Так гармонійно вставити клаптик тканюшки, я б не змогла так її застосувати креативно!

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-01-27, 10:11 PM | Повідомлення # 1910
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
і ще дяка нашій форумчанці Катюні, яка прислала мені гардинні тканини
Катюня знала що кому подарувати!
. Я вчора не дуже роздивилась на маленькому єкранчику демонстрацію, і за темно було. Хочу ще раз побачити в живу!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
shtynkaДата: Субота, 2012-01-28, 0:20 AM | Повідомлення # 1911
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
з яких я вже почала робити ось що:

я тут ловила облизнів на цей гаманчик в твоїй крамниці, лізо, і ти знов тут його виставляєш... так не чесно, спати не буду - дуже подобається.
Мені здається, такий гаманчик уже і за клатч можна видати ))) модна штучка вийшла )))


Моя майстерня
 
romannahДата: Субота, 2012-01-28, 7:25 AM | Повідомлення # 1912
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
http://www.youtube.com/watch?v=6sVhB_crthk&feature=related

я всіх люблю
 
BulletДата: Понеділок, 2012-02-06, 1:54 AM | Повідомлення # 1913
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
я тут ловила облизнів на цей гаманчик в твоїй крамниці, лізо, і ти знов тут його виставляєш... так не чесно, спати не буду - дуже подобається. Мені здається, такий гаманчик уже і за клатч можна видати ))) модна штучка вийшла )))

дякую, Таня, а ще дякую Катюні, яка мені підкинула розкішних залишків тюлі і портьєрних тканин smile Шкода, що різко настав собачий мороз - нічого не можу шити (кінцівки мерзнуть і намагаються відвалитись, але я їх скотчем примотую)))) А то я би вам показала тут ого-го ще скільки smile

Кому цікаво, я позакидала майже пів сотні своїх графічних картин до себе у фейсбук.

romannah, дякую за пісню. Я довго думала, що ви хотіли цим сказати, і навіть була на межі образитись (якась назва не дуже позитивна у пісні...), аж потім побачила авторів пісні і одразу усміхнулась:) Дякую!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-02-06, 2:35 AM | Повідомлення # 1914
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
і ще дяка нашій форумчанці Катюні, яка прислала мені гардинні тканини, залишки та подіумні зрозки, з яких я вже почала робити ось що:

Лізо, яка краса! !!!!!!!!! smile А квіточки, квіточки. Весна ,весна, дети є?..Хочу весни! smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
romannahДата: Понеділок, 2012-02-06, 2:56 AM | Повідомлення # 1915
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Bullet, всі жінки несуть свій хрест по-своєму. сумки гарні творите.

я всіх люблю
 
BulletДата: Понеділок, 2012-02-06, 1:51 PM | Повідомлення # 1916
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
romannah, я щось не зрозуміла ще більше... ви на щось конкретне натякаєте? Мені достатньо хрестів. Іноді мені здається, що я несу на собі цілий цвинтар...

Dmutrik09, у нас зима подобрішала і тепер в квартирі достатньо опалення батарей, обігрівач вже не вмикаю. Як тільки в моїй майстерні-коридорі стане +13 (зараз там +6), одарзу стану до роботи ))))

romannah, за сумко-похвалу дякую smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LyubovДата: Понеділок, 2012-02-06, 7:35 PM | Повідомлення # 1917
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Правильно, Лиза, юмор - он жизнь продлевает! И кормит: 15 минут смеха - как будто съел полстакана сметаны. При нашей жизни - неплохо!
 
BulletДата: Понеділок, 2012-02-06, 8:15 PM | Повідомлення # 1918
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Lyubov)
И кормит: 15 минут смеха - как будто съел полстакана сметаны.

Мда.. у мене вже клініка.. я разів з десять намагалась вловити зміст вашої фрази, тому що наполегливо читала 15 минут СХема... )))))))))))))))))))))))))))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-02-06, 8:26 PM | Повідомлення # 1919
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Lyubov, За Вашею теорiею - Бiдна печiнка, у людини яка часто смiеться! Пiв стакана сметани це як удар по нiй. Я про смliх завжди дуже позитивно думала...


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-02-06, 8:37 PM | Повідомлення # 1920
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Bullet, Що до СХема, якщо кожнi 15 хвилин видавати нову i видавати, скажем 4 схеми на годину, кожну схему розмножити в 10 екземплярах. 40 СХем навiть по одному $1 за схему -точно i розважить i нагодуе! Зовсiмне поганий заробiток $40 на годину. Я уже давно стараюсь вашi думки в це русло спрямувати.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.